Ciemny

Scrap Mechanic [#120] Mapa Co-Op by Amazing (Mapa Widza)

GilathissNew
Subskrybuj
wyświetleń 140 882
97% 1 893 43

Hej! Cześć! Witajcie!
Oto 120 odcinek mojej serii Let's Play (PL), czyli Zagrajmy w Scrap Mechanic. Gra została stworzona przez studio Axolot Games, a ja produkcję przechodzę na platformie PC (Personal Computer).
Subskrybuj: www.bit.ly/GilathissNewYT
Hadesiak: bit.ly/Hadesiak
Facebook: www.bit.ly/GilathissNewFB
Mail do prac: gilathissnew.yt@gmail.com
Save:
mega.nz/#!dkkVDZyB!hN3FPLLDolSE5-VQ2DWQd8ACXWzOGYHrjkAtpC-yi0I
Scrap Mechanic: store.steampowered.com/app/387990/?l=polish
Scrap Mechanic to sandboksowa wieloosobowa gra o budowaniu skomplikowanych maszyn, zawierająca zarówno tryb gry kreatywnej, jak i survival. Produkcja dostępna na platformę PC Windows jest pierwszym dziełem studia Axolot Games. Scrap Mechanic zadebiutował na Steamie w ramach usługi Early Access i był rozwijany przez twórców w kolejnych aktualizacjach. Fabuła W Scrap Mechanic wcielamy się w mechanika robotów, który został wysłany na w pełni zautomatyzowaną planetę rolniczą, by zająć się naprawą i konserwacją robotów. Pech chciał, że bohater stracił panowanie nad maszyną i rozbił się, tylko po to by odkryć, że maszyny zajmujące się uprawą i wysyłaniem żywności na ludzkie światy zupełnie zwariowały. Pozostawiony samemu sobie nasz heros musi wykorzystać swoje zdolności i znajomość maszyn, by przetrwać ataki oszalałych mechanicznych przeciwników. Mechanika Mechanika rozgrywki w Scrap Mechanic łączy cechy gier sandboksowych pokroju Rust czy Hurtworld z motywem budowania własnych maszyn z Besiege i innych podobnych tytułów. Zabawa polega więc na zbieraniu surowców i tworzeniu maszyn różnego rodzaju - otrzymujemy w tym temacie sporą swobodę. Żeby realizować te cele, gracz otrzymuje szereg narzędzi, takich jak młotek czy urządzenie do łączenia elementów. Autorzy gry przygotowali ponad setkę części, więc każdy mechanik w pełni zrealizuje swoje inżynierskie zamysły - od samochodów, przez maszyny kroczące, aż po tak absurdalne pomysły jak domy na kółkach. Poza częściami podstawowymi, takimi jak koła i fragmenty karoserii, znajdziemy tu bardziej złożone elementy, pokroju silników, zawieszenia, przełączników czy sensorów. Nieodłączną pomocą w rozpoczęciu kariery mechanika i wynalazcy jednocześnie jest przenośny podnośnik, a także podręczny przewodnik oraz poradnik - autorzy tłumaczą w nim wszelkie zagadnienia z zakresu wcielania nowych pomysłów w życie. Gra jest też nastawiona na kooperację z innymi graczami.
Źródło : (www.gry-online.pl/S016.asp?ID=...)
Cała playlista serii : (plvid.com/u-playlist?list...)

Gry

Opublikowany

 

4 sie 2016

ZagrajmyZagrajmy wLet' PlayLet' Play PLWalkthroughtPlaythroughtPLPolskiCommenatryKomentarzGilathissGilathissNewShure SM7BPoradnikTutorialRecenzja1080pFULL HDHDHQScrap MechanicScrapMechanicSM#120Mapa Co-Op by Amazing (Mapa Widza)

Udostępnij:

Link:

Ściągnij wideo:

Ładuję.....

Dodaj do:

Moja lista odtwarzania
Do obejrzenia
Komentarze 89
Następny