Ciemny

Pachnidła S05E04 Kryzys w związku

Langusta na palmie
wyświetleń 131 234
94% 2 660 166

Czwarta konferencja piątego sezonu Pachnideł o. Adama Szustaka OP wygłoszona w Katowicach.
Wszystkie konferencje z cyklu Pachnidła zostały wydane na dwóch audiobookach "Pachnidła" i "Pachnidła 2", które można kupić w sklepie Fundacji Malak: sklepmalak.pl albo na iTunes.
Więcej nagrań o. Adama znajdziesz na: www.langustanapalmie.pl
Można nas również znaleźć na:
Facebooku: facebook.com/LangustaNaPalmie
Twitterze: twitter.com/LangustaPalmowa
Instagramie: instagram.com/langustanapalmie/
Zapraszamy.

Poradniki i styl

Opublikowany

 

26 kwi 2018

Adam SzustakLangusta na palmielangustanapalmie.pldominikaniebibliapismo świętekomentarz do bibliiewangeliakomentarz do ewangeliibógPachnidła

Udostępnij:

Link:

Ściągnij wideo:

Ładuję.....

Dodaj do:

Moja lista odtwarzania
Do obejrzenia
Komentarze 201
Anna Kłos
Anna Kłos 13 godzin temu
Ksiądz Adam ma rację, sama przeszłam półroczną zdradę męża i początkowo wiiłam tamtą dziewczynę.Poszłam na pielgrzymkę i była nauka o zdradach. (Zdrada dana jest od Boga). WYBACZYŁAM tej dziewczynie nawet żal jest mi jej, że trafiła na mojego męża bo oboje niosą grzech namiętności. WYBACZYŁAM mężowi, nie tak od razu ale wtedy gdy prosiłam Pana Jezusa o pomoc . Nie tak od razu ale w końcu mam lekkość w sercu radość że jesteśmy razem i dużo zrozuminienia.Chwała Panu.
Ikandej
Ikandej 3 dni temu
Szczęść Boże Ojcze! Chciałbym na samym początku podziękować za całą posługę Ojca. Różnie w moim życiu bywało, ale wizyta na tym kanale w jakiś sposób zawsze pomagała w problemach (choćby dobrym słowem). Miałem okazję być na tej konferencji w Katowicach i kolejna nauka została z nich wyniesiona. :) Mam jednak inny problem, z którym nie mogę sobie poradzić. Za niedługo mamy z narzeczoną przyjąć Sakrament Małżeństwa (mniej niż miesiąc!), jednak Narzeczona ciągle ma wątpliwości i wcale jej za to nie winię... Znamy się od 2 lat i praktycznie od razu zostaliśmy parą. Początki były dość burzliwe. Obydwoje jesteśmy dość upartymi osobami, introwertykami a w dodatku ja byłem strasznie obrażalski... Bardzo często się kłóciliśmy ze sobą. Stanęło nawet na ostrzu noża - albo coś ze sobą zrobię i się zmienię, albo będziemy musieli iść każdy w swoją drogę. Nie chciałem tego dlatego poszedłem do psychologa, przez kilka tygodni byłem prowadzony przez kierownika duchowego. I jakieś owoce to przyniosło. Dalej jestem w gorącej wodzie kompany, na szczęście już nie tak jak kiedyś. Zmieniłem się, co zostało zauważone przez Narzeczoną. Problem w tym, że strach i obawy pozostały. Niestety nie wiem już co mógłbym zrobić, aby utwierdzić Narzeczoną w słuszności wyboru. Ojcze Pomocy! Mateusz
Agnieszka Bilska
Agnieszka Bilska 10 dni temu
Kolejna świetna konferencja! Bóg zapłać, dziękuję 💙
Renata 23
Renata 23 15 dni temu
fantastyczne. Dziękuję, Bóg zapłać O.Adasiu
MsAdamko24
MsAdamko24 15 dni temu
Ma Pan jakieś konferencje, jeśli chodzi o księgę Apokalipsy ?
Beata M.
Beata M. 16 dni temu
Super, super właśnie borykam sie z kryzysem w moim małżeństwie .Dziekuje Panu Bogu za Ojca Adama
skrypcik
skrypcik 21 dzień temu
Chciałem wrócić sobie do nagrania w którym poruszany jest temat "dwóch pytań i gwiazdki" ale nie moge ani sobie przypomnieć która konferencja to była ani tez nigdzie znaleźc. Czy ktoś byłby w stanie mi może podpowiedzieć? Z góry dziękuję!!!
Łukasz Smykał
Łukasz Smykał Miesiąc temu
rewelacja
TADEUSZ KOŚCIUSZKO
TADEUSZ KOŚCIUSZKO Miesiąc temu
Mądrego to aż miło posłuchać 👍👍👍👍
Justyna Skowera
Justyna Skowera Miesiąc temu
A propo dogadywania się w małżeństwie...podczas gotowania obiadu poprosiłam Męża, aby wstawił mięso do piekarnika. Ziemniaki się ugotowały, wyciągam talerzę, patrzę na piekarnik...a tam mięso wstawione, owszem, ale piekarnik nie włączony! :)
Grzegorz Gierek
Grzegorz Gierek Miesiąc temu
Fajne i mowie to jako "niekatolik". Troszke rozciagniete ale jak sie ma czas mozna sluchac. Cieszy bardzo to ze glosi sie na podstawie Slowa Bozego.
Po prostu Nel
Po prostu Nel Miesiąc temu
-Kochanie jesteś zła? -Nie. -Mocno? -Tak 😝
Agnieszka H
Agnieszka H Miesiąc temu
Dziękuję za godzinę i 13 minut śmiechoterapii i wielkiej mądrości, i rad jak poradzić sobie z lisami, z kryzysami. Bóg zapłać.
Róża Roz
Róża Roz Miesiąc temu
masakra super genialne rekolekcje! fajowo, że wrzucone tak szybko. ps narzeczona mojego kuzyna była tam w Kato i nagrała snapową relację sprzed kościoła: "kolejka jak przed gwiazdą rocka". tak było! ahahah
Edmund Busoni
Edmund Busoni Miesiąc temu
Pytanie techniczne dot. Kapituły Win. Czy taka kolejność? 1. on o sobie, 2. ona o nim, 3. ona o sobie, 4. on o niej? Czy może 1432? Czy 1342?
Edmund Busoni
Edmund Busoni Miesiąc temu
Już sam dosłuchałem. Jest instrukcja od 19:55 :) Czyli tak, 1234.
kozass1
kozass1 Miesiąc temu
Mi się posypało żona zakochała się w innym
Patryk Matanda
Patryk Matanda Miesiąc temu
P
Magdalia Milos
Magdalia Milos Miesiąc temu
Czasem czytam tytuł i stwierdzam ,,aaa...wysłucham kiedyś ...temat mnie nie dotyczy...." potem wciskam play ...i zaczynam rozumieć po chwili że się myliłam. Dzięki za konfe Łojciec !
Beata Nitka
Beata Nitka Miesiąc temu
Uwaga! Kocham Ojca za poczucie humoru i tłumaczenie Słowa Bożego i tego jak żyć. Uff pokój z Ojcem ominięty;) pozdrawiam i ściskam Ojca :)
Magdalena Grabarczyk
Magdalena Grabarczyk Miesiąc temu
No, u mnie też akurat 21 ;)
Wojtek Dąbek
Wojtek Dąbek Miesiąc temu
Świetne. Temat przewodni świetny a i tak dostałem informację na całkiem inne problemy i właściwe rozwiązania ad miłości i przebaczania nie tylko w zwiazkach.
Arkanadien
Arkanadien Miesiąc temu
Już trzeci dzień zwlekam z przesłaniem linka do tego filmu mojej narzeczonej.. Chyba będzie trzeba się zmobilizować, bo liski coraz większe ;)
toprosteanno
toprosteanno Miesiąc temu
Tekst o pokoiku w czyśćcu wymiata wszystko! Ojcze powaliło mnie to na łopatki.
Agnieszka Czaja
Agnieszka Czaja Miesiąc temu
toprosteanno polecam konferencje Ojca Adama Naucz się kochać 😂 jak dobrze pamiętam tam pierwszym raz powiedział o tym pokoiku ale jest rewelacyjna🙂🙂
Ryszard Milczarek
Ryszard Milczarek Miesiąc temu
Świetnie Ojciec umie porywać ludzi słowem Bożym. Odpowiednia dawka humoru i super przykłady z życia powodują że ludzie słuchają tego o czym Ojciec mówi z dużym zainteresowaniem. To tyle. Z Panem Bogiem.
Agnieszka Kurpiel
Agnieszka Kurpiel Miesiąc temu
Dzięki bardzo myśleć od Ciebie Adam i rozważanie mówić do Ojca i poczekać jeszcze w działaniu.
Blogo Strona
Blogo Strona Miesiąc temu
a co np. gdyby wziąć to na serio, i ja np. piszę na tej kartce że np. dla mnie jest b.ważna modlitwa, chodzenie do kościoła i wiara i wspólna, i razem i w ogóle i aby dzieci/przyszłe patrząc na nas zawsze mieli przykład żywej wiary, bo dzieci są wpatrzone w rodziców jak w obrazek i co sobą reprezentują rodzice to dzieci będą potem w życiu nawet nieświadomie tą żywą wiarę miały wpojoną i będą nią przesiąknięte i nawet jak zbłądzą to zawsze będą (dzięki temu) punkt odniesienia i jakiś zapalnik do nawrócenia etc. etc.(posłuchajcie konferencji i rekolekcji Lecha Dokowicza i jego filmów np. Duch i inne), a mąż/chłopak pisze na swojej że za dużo się modlę za często spowiadam i za często chodzę do kościoła i że byłoby lepiej np. gdybym to ograniczyła. No jak można ograniczać więź z Bogiem i na własną zgubę np. bo dla męża np. to jest b.ważne itd.? a ja się nie ugnę np. w sprawach dotyczących wiary i np. ograniczania jej, bo byłoby to dla mnie gorsze niż rozwód? i np. obydwoje są bardzo uparci. /takie skrajne przypadki? taki przykład chciałabym by był omówiony/
C4llmeHouse
C4llmeHouse Miesiąc temu
Szkoda że połowa to powtórki,ale i tak dobra robota:)
Miriam ll
Miriam ll Miesiąc temu
Proszę o modlitwę o rozwiązanie mojego problemu
Jozefa Jagoda
Jozefa Jagoda Miesiąc temu
Dobre!
grajekpl
grajekpl Miesiąc temu
Gdybyś miał/miała możliwość zadania tylko jednego pytania na temat związków/relacji i mógł otrzymać na nie odpowiedź, jakie pytanie by to było?
GORCZI
GORCZI Miesiąc temu
zrzutka.pl/g48bf3
Krysia Byszko
Krysia Byszko Miesiąc temu
Ojcze Adamie, ja się w pokoiku z Tobą na pewno nie spotkam..A szkoda 😉 za to z moim mężem pewnie trochę tam posiedzę. Dziękuję za konferencję!!
kamila brauer
kamila brauer Miesiąc temu
Witaj Ojcze! Najlepsze kazanie o zwiazku o problemach w zwiazku Jakie slyszalam w swoim zyciu. I w dodatku wszystko to prawada! Chwala Panu ze Jestes z Nami Ojcze I masz Takie super odcinki na swoim kanale. Pozdrawiam serdecznie z Beverwijk z Polnocnej Holandii Kamila. P.s kocham twoje "szustarano"- Naj Naj ktore ogladam co rano I ktore daje mi sile na kazdy Dzien i wspiera mnie ! Z Panem Bogiem pa
redblod666
redblod666 Miesiąc temu
Wszystko na temat.... o.Adamie jesteś Wielki
chocholek 39
chocholek 39 Miesiąc temu
Rany, jakie to wszystko prawdziwe....
Adrianna Podgórska
Adrianna Podgórska Miesiąc temu
Gościu jesteś niesamowity Chwała Panu za Twoja posługę ❤️
Judyt Wojująca
Judyt Wojująca Miesiąc temu
Drogi Bracie, Twoje konferencje utrzymują mnie obecnie na bardzo trudnej dla mnie drodze naprawy mojego małżeństwa i relacji z moim mężem. Tyle ile dowiedziałam się przez ostatni miesiąc, nie dowiedziałam sie przez 12 lat związku. Oczywiście przeczytałam też co nieco, ale w Twoich słowach jest życie, mam wrażenie, że Dobry Ojciec Niebieski przemawia do mnie przez Ciebie. Dzięki temu dojrzałam do tego, żeby zobaczyć ile ja mam za uszami, udało mi się szczerze przeprosić męża, spojrzeć na Niego innymi oczami. Muszę sobie ciągle powtarzać, że On jeszcze nie wie tego co ja,muszę mu stale wybaczać, i samej prosić o wybaczenie, ale Jezus mnie podtrzymuje i to co Ty mówisz. Chciałam podziękować Bogu za Ciebie i Tobie, że powiedziałęś Mu tak na powołanie, że teraz możesz głosić i być wsparciem dla takich jak ja. Proszę o modlitwę żebym wytrwała, żebym nie straciła pokory i cierpliwości, żebym nauczyła się kochać, żebym nie wyszła kiedyś z domu trzaskając drzwiami..żebym nie puściła ręki Jezusa która mnie podtrzymuje. Niech Dobry Bóg Bratu błogosławi :)) !!!
Krystyna Skarżyńska
Krystyna Skarżyńska Miesiąc temu
Dziękuję Ojcze Adamie za przyjazd do Katowickiej Katedry. Bardzo pragnęłam spotkać Cię kiedyś i usłyszeć tak na żywo, bo na ekranie słucham i widzę Cię codziennie.Bardzo trafia do mojego serca Twoja ewangelizacja. Warto było być na tej konferencji , szczególnie, że jak zawsze masz ten dar tworzenia miłej i radosnej atmosfery. Pozostanie mi w pamięci to, że komunię świętą podały mi Twoje dłonie. Święty Boże zapłać!!!
Ella Baran
Ella Baran Miesiąc temu
Boze! Dzieki za NIEGO:)!❤️🙏
Carlos G-no
Carlos G-no Miesiąc temu
Ojcze, jak zwykle mega konferencja.
Natalia Szubielska
Natalia Szubielska Miesiąc temu
Żałuję, że nie mogłam przyjechać a Katowice tak blisko :( Konferencja świetna! Bardzo dużo powtarza się w "Akrobatyce małżeńskiej" którą z całego serca polecam ;) z Panem Bogiem!
Krzys
Krzys Miesiąc temu
u nas w Domowym Kosciele mamy tzw Dialog małzenski - cos jakby kapitula win acz lekko inny ;))
Rafał
Rafał Miesiąc temu
No właśnie tak o tym od razu pomyślałem i szkoda, że nie wspomina o tym.
m l
m l Miesiąc temu
Właśnie mamy za sobą 35 lat małżeństwa. Te "liski" prześladowały mnie wiele lat. Mąż tego zupełnie nie rozumiał, mówił że się czepiam. Zaległe, nie zamknięte sprawy były jak ciernie i rany się nie goiły. Nie było łatwo. Teraz dopiero powoli zaczynamy je leczyć, płoszyć te podstępne "lisy". Dziękuję Ojcze ❤
Mariusz i Agnieszka Wierzbiccy
❤☺Dziękuję
Lewy91
Lewy91 Miesiąc temu
Ojcze Adamie przepraszam za przykre słowa na temat KS.i kk proszę o modlitwę miałem kryzys . Kochany Adamie przepraszam.
Drieps
Drieps Miesiąc temu
uwielbiam te konferencje z kamera. :D
Sebastian G.
Sebastian G. Miesiąc temu
Dziękuję. Szczęść Boże!
Aleksandra Smolińska
Aleksandra Smolińska Miesiąc temu
Drogi Ojcze! Dawno nie było takich kolejek spowodowanych katolickim wydarzeniem 😄 pozostając w temacie małżeństwa bardzo proszę Ojca i wszystkich czytających o modlitwę za moją siostrę i jej narzeczonego. W dniu 2 maja w obliczu Boga i rodziny zawrą związek małżeński. W ich przypadku już teraz (przed ślubem) zaczęli więcej czasu poświęcać Bogu i wierze - nie jest to spowodowane jedynie formalnościamikościelnymi. Oby ich wiara się pogłębiała a cykl Pachnidła pomógł przetrwać trudne chwile w małżeństwie 😃
Magdalena Czeremuga
Magdalena Czeremuga Miesiąc temu
Ojcze oj pozazdrościłam dziś ojca przeciwnikom, ale przecież nie przestanę ojca kochać, żeby się z Nim spotkać w pokoiku metr na metr...Super konferencja.. żeby jeszcze potrafić wskazówki przekuć z teorii w praktykę, Boże dopomóż... Pozdrawiam serdecznie i błogosławię m.
Francesco
Francesco Miesiąc temu
Ja jestem z gimbazy i juz wiem ;)
Christian Grzeszczuk
Christian Grzeszczuk Miesiąc temu
Gdzie jest komentarz Karola Uśmiechnij się ? :O
TheWrozka
TheWrozka Miesiąc temu
Supeeeer !! :)
niebieski raczek
niebieski raczek Miesiąc temu
No to pokoiki czekają 😶
Agata Dobrzańska
Agata Dobrzańska Miesiąc temu
Zapraszamy częściej do Katowic :) wspaniała konferencja!
Joanna Cupak
Joanna Cupak Miesiąc temu
Pieknie powiedziane. Alw co jesli w worku sa tylko dwa kamienie i tak ostre ze rozerwaly worek.....i ciezko go pozszywac. Niech Bog ma nas wszystkich w Swojej opiece.
Izabela Kubiak
Izabela Kubiak Miesiąc temu
Jak dla mnie BOMBA !!! Błogosławie
DoroniaFiołek
DoroniaFiołek Miesiąc temu
Ojcze Adamie :) jesteś niesamowity :) serdeczne Bóg zapłać za piękną naukę.
agama
agama Miesiąc temu
Z porad i mądrości Jacka Pulikowskiego ptaktykuję jedną zasadę: "Niech nigdy słońce nie zachodzi nad zagniewaniem waszym". No i prawie nigdy nie zachodzi, bardzo, bardzo polecam, ale..Ma to jeden minus.Ja nigdy nie mogę strzelić porządnego focha;) P.s.ale kapitułę musimy też wprowadzić.
Robert Kowalski
Robert Kowalski Miesiąc temu
Najlepsze jest to, że to się tyczy każdej relacji międzyludzkiej;P
M Jerzysson
M Jerzysson Miesiąc temu
świetne
Joanna Gruszecka
Joanna Gruszecka Miesiąc temu
Pachnidła powinny być obowiązkowo jako pozycja do przerobienia w trakcie nauk przedmałżeńskich. Koniecznie. Ojcze jestem miłośniczka Twoich przemówień od czasu gdy jeszcze przychodziłam na coniedzielne kazania do Dominikanów.To był rok 2008 -9. Twoja interpretacja świętych tekstów sprawiała, ze po oracji chciałam bić brawa. Potem msze straciły sens jak wyjechałeś. Po kilku latach znalazłam Cie na internecie, bo założyłeś kanał. Nawet nie wiesz jak się ucieszyłam. Od tego czasu zasypiam puszczając na telefonie Pachnidła. Tak bardzo chciałabym Cie poznać. Jesteś wyjątkowych coachem, niesamowitym mówcą. Twoje wystąpienia publiczne sa doskonałe. Czy jest szansa spotkania gdy będziesz w Krakowie? Wiem ze czasami przyjeżdżasz. Poczekam ile będzie trzeba. Chce wiec muszę Cie poznać. Ta myśl mi chodzi po głowie od dłuższego czasu. Tez jestem koneserem kawy . Może znajdziesz chwilę w napiętym harmonogramie i dasz się porwać na dobrą kawę.
Joanna Gruszecka
Joanna Gruszecka Miesiąc temu
19:26 "Przepraszam ja mam takie dygresje w głowie... dlaczego w ogóle ja to wszystko mowie .... acha " <3 <3 <3
halina straczek
halina straczek Miesiąc temu
Ojcze jestes genialny, z fajnym humorem - pozdrawiam:-)
Irena Zielinska
Irena Zielinska Miesiąc temu
Ojcze Adasiu mam 43 lata w związku ale dla Ciebie mistrzostwo świata super Niech Duch Święty dalej wspiera Dobre działa
Jus Longbottom
Jus Longbottom Miesiąc temu
Uwielbiam!
Aneta Dominiczak
Aneta Dominiczak Miesiąc temu
Cudowna konferencja, a od tego dnia wierzę w cuda, po tym jak wszyscy zmieściliśmy się w tej krypcie😂! Dziękuję 😊
Marcin Jachacz
Marcin Jachacz Miesiąc temu
W Kosciele Domowym nazywa sie to Dialog Małżeński. Ojcze proszę abysmy dali rade go zrobić....bo dlugo już go nie ma....😑
Tomasz Sosinowski-Mróz
o. Adamie mam uwagę co do wspomnianego "Hello kitty". Maskotka sama w sobie nie jest zła. Problem polega na tym, że firma ta udostępniła swoje logo w pornobiznesie. I na to trzeba zwrócić uwage wychowujące swoje pociechy. PS. konferencja rewelacja 😇Pozdrawiam z Bogiem
Anna
Anna Miesiąc temu
Ojcze, a jak w tym worze są tylko dwa kamory, to chyba szanse na wygładzenie są nikłe, prawda? No ale cóż, Panu Bogu niektóre "worki" nie wyszły...
Marek Markowski
Marek Markowski Miesiąc temu
Taka "modlitwa za kogoś" do mnie nie przemawia bo tak jakby unika się relacji z drugą osobą. Ja chciałbym zaproponować coś innego: wieczorem pytanie: "czy potrzebujesz, żebym cię za coś przeprosił" z tymi samymi zasadami, czyli nie mówimy że nie masz racji, tylko przepraszamy. To wynika z tego że zranienia powstają bez naszej woli. Dawniej kłóciłem się z żoną o to że nie powinna się czuć zraniona, teraz jest lepiej. Trudniej ale lepiej.
Anna Wójcik
Anna Wójcik Miesiąc temu
Ojcze dostałam odpowiedz ♥️
Joanna Groszkowska
Joanna Groszkowska Miesiąc temu
Amen
Joanna Długołęcka
Joanna Długołęcka Miesiąc temu
Bardzo super ekstra. Dużo zrozumiałam po 12 latach małżeństwa ;) Tragedii nie ma, ale liski są. Załatwimy je mam nadzieję ;) Dzięki.
Paul Z
Paul Z Miesiąc temu
"Chodź, albo krzycz..." chcę taką koszulkę
Marky Mark
Marky Mark Miesiąc temu
Było cudownie i do zobaczenia w pokoiku.
Gosia Piecuch
Gosia Piecuch Miesiąc temu
Tą konferencją to Ojciec rozbroił niejedną kryzysową bombę : )
Sylwia Anioł
Sylwia Anioł Miesiąc temu
👍
Timas Dziepacki
Timas Dziepacki Miesiąc temu
U oo. oblatów Maryi Niepokalanej. Poznałem po krzyżu.
Timas Dziepacki
Timas Dziepacki Miesiąc temu
A to przepraszam. U oblatów jest podobny krzyż i to mnie zmyliło.
poza_rzeczywistoscia
poza_rzeczywistoscia Miesiąc temu
Timas Dziepacki to jest w krypcie katowickiej archikatedry
Jolanta Podolska
Jolanta Podolska Miesiąc temu
Kapituła win to dobra praktyka także w małżeństwie, ale z tym niebiblijnym, tylko koscielnym czyśćcem to Ksiądz "pojechał".
Jolanta Podolska
Jolanta Podolska Miesiąc temu
Timas Dziepacki proszę czytać Słowo Boże, a wszystko się Panu poukłada w kwestii WIARY nie mylić z religia. Z Panem Bogiem
Timas Dziepacki
Timas Dziepacki Miesiąc temu
O wielu rzeczach nie ma tam słowa. No i? O internecie też nie ma. Proszę być konsekwentną i go nie używać.
Jolanta Podolska
Jolanta Podolska Miesiąc temu
Timas Dziepacki ponieważ o czyśćcu nie ma ani słowa w Biblii, to wyłącznie twórczość KRK
Timas Dziepacki
Timas Dziepacki Miesiąc temu
Niby dlaczego?
Szymon Witusiak
Szymon Witusiak Miesiąc temu
Wracam o 2:00 po imprezie, a tu trzeba jeszcze godzinę wytrzymać 😂😂
Lady Witcher
Lady Witcher Miesiąc temu
Bracie...Adasiu... BOZIA ZAMKNIE CIĘ Z JEZUITAMI W POKOIKU 😁 taki żarcik sytuacyjny ;) Wiem że zrozumiesz. Kocham Cie! BÓG ZAPŁAĆ 😍
Jadwiga Rak
Jadwiga Rak Miesiąc temu
Dziękuję
Sylwia Sakowska
Sylwia Sakowska Miesiąc temu
Ojcze Adamie, DZIĘKUJĘ za wczorajszą konferencję i homilię oraz krótkie spotkanko... Wrażenia i duchowe przezycia ogromne i bezcenne... 3 raz na żywo mialam okazję Ojca posłuchać i zobaczyć... Mam nadzieję że Panda Sylwia przyniesie pożytek i dobro, a Monte Max smakowało... 😉 Ps. Pozdrawiam z darem codziennej modlitwy! Wczoraj w krypcie modliłam się za Ojca... 🙂 DZIĘKUJĘ za wszystkie ci Ojciec robi w internecie! PS2 Czasami przejeżdżam przez Myszków i Ojca wypatruję mając cichą nadzieję na dłuższe spotkanie...
JOLANE
JOLANE Miesiąc temu
Moze ktos moze dolaczyc sie jutro 27 kwietnia do dnia modlitwy i postu w intencji Asii Bibi z Pakistanu. Ponizej link informacyjny:pl.aleteia.org/2018/04/26/czy-asia-bibi-zostanie-uwolniona-kobieta-prosi-o-modlitwe-i-post-27-kwietnia/
Sylwia Anioł
Sylwia Anioł Miesiąc temu
JOLANE - modlitwę zapewniam
Basia Wach
Basia Wach Miesiąc temu
Było cudownie! Ojcze, Twoja charyzma to coś niesamowitego! Panie Boże Wielki zapłać za takie cudowne kazanie i konferencję!❤
Lady Witcher
Lady Witcher Miesiąc temu
😍😍😍 muszę namówić męża 😁
Kamil Wons
Kamil Wons Miesiąc temu
Szczęść Boże! Z serii jeden z 387 komentarzy. Żałuję że nie mogłem być dziś na konferencji w Katowicach, ale walka o byt, wykuwanie PKB, odpowiedzialne życie, druga zmiana i te sprawy. Chciałbym podziękować Ojcu, jakoś tak to jest, że bardzo często PAN zsyła mi Ojca filmiki w momentach, kiedy starczy mi już ościenia dla ciała i jest szansa, że coś do mojej pustej głowy dotrze w tym strapieniu (ew. za bardzo wychylam się patrząc w ten mrok przed, którym stoję). P.S. Rozumiem, że przy rozeznawaniu (ot takie jezuickie słówko ;) ) powołania podejrzenie o eskapizm należy traktować jako okoliczność na nie?
Marta Białkowska-Rojek
Tak po prostu DZIĘKUJĘ ZA KAŻDE SŁOWO!
seryjnyzbujca
seryjnyzbujca Miesiąc temu
Niesamowicie genialnie przekazane! 😊 Dzięki Ci Ojcze Adamie 👍
Ewa
Ewa Miesiąc temu
👍😊
JestemEwa
JestemEwa Miesiąc temu
Tak się cieszę, że mogłam tam być, konferencja była wspaniała!
Semi Matt
Semi Matt Miesiąc temu
fajnie nie polowac na lisy raz na rok tylko na codzien ;)
AngryPotato
AngryPotato Miesiąc temu
Dzięki, Ojcze! Cieszę się, że dane mi było tam być, posłuchać na żywo i doświadczać. Swoją drogą, Ojciec w swoim białym habicie fajnie się komponuje z kolorystyką naszej krypty (zresztą ludzie dookoła też tacy kolorowi, tacy różni ;))! Błogosławmy Panu.
Tadeusz O
Tadeusz O Miesiąc temu
Terminarz Ojca Adama jest na languscie.
e-w-a
e-w-a Miesiąc temu
E tam, nie chce, to udaje że nie rozumie i tyle :)
Monika Ryba
Monika Ryba Miesiąc temu
Dziękuję Ojcze❤
Dawid Janiszewski
Dawid Janiszewski Miesiąc temu
Było wręcz EPICKO !!!! Takie konferencje tylko z o. Adamem Jade po więcej Szustaka :P aaaaaaa no i widzimy sie w październiku w Spodku :D
Justyna Z.
Justyna Z. Miesiąc temu
Cudowne to jest😊
Dorota Kowalczyk
Dorota Kowalczyk Miesiąc temu
Fajna, ciekawa konferencja. Usmiałam sie momentami 😊
Dorota Ceniuk
Dorota Ceniuk Miesiąc temu
Ale to piękne a ile w tym prawdy 😌
Julia Zimna
Julia Zimna Miesiąc temu
Było cudownie! ❤
Magdalena Wartak
Magdalena Wartak Miesiąc temu
Bylo cudownie
Następny