Ciemny

Pachnidła S05E04 Kryzys w związku

Langusta na palmie
wyświetleń 169 319
93% 3 055 210

Czwarta konferencja piątego sezonu Pachnideł o. Adama Szustaka OP wygłoszona w Katowicach.
Wszystkie konferencje z cyklu Pachnidła zostały wydane na dwóch audiobookach "Pachnidła" i "Pachnidła 2", które można kupić w sklepie Fundacji Malak: sklepmalak.pl albo na iTunes.
Więcej nagrań o. Adama znajdziesz na: www.langustanapalmie.pl
Można nas również znaleźć na:
Facebooku: facebook.com/LangustaNaPalmie
Twitterze: twitter.com/LangustaPalmowa
Instagramie: instagram.com/langustanapalmie/
Zapraszamy.

Poradniki i styl

Opublikowany

 

26 kwi 2018

Adam SzustakLangusta na palmielangustanapalmie.pldominikaniebibliapismo świętekomentarz do bibliiewangeliakomentarz do ewangeliibógPachnidła

Udostępnij:

Link:

Ściągnij wideo:

Ładuję.....

Dodaj do:

Moja lista odtwarzania
Do obejrzenia
Komentarze 216
Aniela Rutkowska
Aniela Rutkowska Dzień temu
miałam iść spać
Anna Biern
Anna Biern Dzień temu
Genialny wykład, ale jako że znam Biblię i jest ona moją codziennością... muszę rozczarować co niektórych - nie ma żadnego czyśćca, Bóg mówi o tym wyraźnie w całym Piśmie Świętym. Nasze wybory, decyzje, pokuty - to wszystko kończy się tu, na Ziemi. Dopóki żyjemy, dopóty możemy naprawiać nasze błędy, wybaczać i... trwać w gotowości, o której mówi Biblia. Polecam poczytać na ten temat, aby w wieczności nie rozczarować się :)
Katarzyna Chmiel
Katarzyna Chmiel 2 dni temu
Super konferencja Bóg zapłać Z Panem Bogiem paaaaa
jola kwiatuszek
jola kwiatuszek 9 dni temu
Genialna konferencja, mnóstwo wskazówek. Każda para powinna tego posłuchać.
Olga Paula Widla
Olga Paula Widla 16 dni temu
I z wszystkimi kolegami z pracy w pokoiku xDDD
Magdalena Szarak
Magdalena Szarak Miesiąc temu
Po obejrzeniu tej konferencji nasuwa mi się wniosek tudzież refleksja, że przebaczenie to nic innego jak wyzwolenie się z wlasnego egoizmu
Ewa Witka
Ewa Witka Miesiąc temu
Genialna konferencja :) nie można przestać słuchać
Gall Anonim
Gall Anonim Miesiąc temu
W Domowym Kościele jest właśnie taki Dialog Małżeński praktykowany. Jak byłem dzieckiem małym to rodzice nas (mnie i moje rodzeństwo) zbierali, siadaliśmy wszyscy i w ten właśnie sposób rozmawialiśmy jak Dominikanie. Podstawą takiego Dialogu jest zaproszenie do nas Jezusa Chrystusa, którego symbolizuje zapalona świeca. Jak bym miał kiedyś żonę to chcę taką praktykę w swojej rodzinie.
Anna Koniecpolska
Anna Koniecpolska Miesiąc temu
Sadze, ze wiele konfliktow malzenskich bierze sie tez z nudy. Takie mam wrazenie.
marcin ilasz
marcin ilasz Miesiąc temu
prosze ksiedz jak to jest z miloscia
marcin ilasz
marcin ilasz Miesiąc temu
prosze ksiedza jezeli komus daje sie uczucia a on to ma gzies pomimo zekiedys mu zalezalo na mnie
Anna Salata
Anna Salata 2 miesięcy temu
Dziękuję.
Anna Kłos
Anna Kłos 2 miesięcy temu
Ksiądz Adam ma rację, sama przeszłam półroczną zdradę męża i początkowo wiiłam tamtą dziewczynę.Poszłam na pielgrzymkę i była nauka o zdradach. (Zdrada dana jest od Boga). WYBACZYŁAM tej dziewczynie nawet żal jest mi jej, że trafiła na mojego męża bo oboje niosą grzech namiętności. WYBACZYŁAM mężowi, nie tak od razu ale wtedy gdy prosiłam Pana Jezusa o pomoc . Nie tak od razu ale w końcu mam lekkość w sercu radość że jesteśmy razem i dużo zrozuminienia.Chwała Panu.
Ikandej
Ikandej 2 miesięcy temu
Szczęść Boże Ojcze! Chciałbym na samym początku podziękować za całą posługę Ojca. Różnie w moim życiu bywało, ale wizyta na tym kanale w jakiś sposób zawsze pomagała w problemach (choćby dobrym słowem). Miałem okazję być na tej konferencji w Katowicach i kolejna nauka została z nich wyniesiona. :) Mam jednak inny problem, z którym nie mogę sobie poradzić. Za niedługo mamy z narzeczoną przyjąć Sakrament Małżeństwa (mniej niż miesiąc!), jednak Narzeczona ciągle ma wątpliwości i wcale jej za to nie winię... Znamy się od 2 lat i praktycznie od razu zostaliśmy parą. Początki były dość burzliwe. Obydwoje jesteśmy dość upartymi osobami, introwertykami a w dodatku ja byłem strasznie obrażalski... Bardzo często się kłóciliśmy ze sobą. Stanęło nawet na ostrzu noża - albo coś ze sobą zrobię i się zmienię, albo będziemy musieli iść każdy w swoją drogę. Nie chciałem tego dlatego poszedłem do psychologa, przez kilka tygodni byłem prowadzony przez kierownika duchowego. I jakieś owoce to przyniosło. Dalej jestem w gorącej wodzie kompany, na szczęście już nie tak jak kiedyś. Zmieniłem się, co zostało zauważone przez Narzeczoną. Problem w tym, że strach i obawy pozostały. Niestety nie wiem już co mógłbym zrobić, aby utwierdzić Narzeczoną w słuszności wyboru. Ojcze Pomocy! Mateusz
Agnieszka Bilska
Agnieszka Bilska 2 miesięcy temu
Kolejna świetna konferencja! Bóg zapłać, dziękuję 💙
Renata 23
Renata 23 2 miesięcy temu
fantastyczne. Dziękuję, Bóg zapłać O.Adasiu
MsAdamko24
MsAdamko24 2 miesięcy temu
Ma Pan jakieś konferencje, jeśli chodzi o księgę Apokalipsy ?
Becia mi.
Becia mi. 2 miesięcy temu
Super, super właśnie borykam sie z kryzysem w moim małżeństwie .Dziekuje Panu Bogu za Ojca Adama
skrypcik
skrypcik 2 miesięcy temu
Chciałem wrócić sobie do nagrania w którym poruszany jest temat "dwóch pytań i gwiazdki" ale nie moge ani sobie przypomnieć która konferencja to była ani tez nigdzie znaleźc. Czy ktoś byłby w stanie mi może podpowiedzieć? Z góry dziękuję!!!
Łukasz Smykał
Łukasz Smykał 3 miesięcy temu
rewelacja
TADEUSZ KOŚCIUSZKO
TADEUSZ KOŚCIUSZKO 3 miesięcy temu
Mądrego to aż miło posłuchać 👍👍👍👍
Justyna Skowera
Justyna Skowera 3 miesięcy temu
A propo dogadywania się w małżeństwie...podczas gotowania obiadu poprosiłam Męża, aby wstawił mięso do piekarnika. Ziemniaki się ugotowały, wyciągam talerzę, patrzę na piekarnik...a tam mięso wstawione, owszem, ale piekarnik nie włączony! :)
Grzegorz Gierek
Grzegorz Gierek 3 miesięcy temu
Fajne i mowie to jako "niekatolik". Troszke rozciagniete ale jak sie ma czas mozna sluchac. Cieszy bardzo to ze glosi sie na podstawie Slowa Bozego.
Po prostu Nel
Po prostu Nel 3 miesięcy temu
-Kochanie jesteś zła? -Nie. -Mocno? -Tak 😝
Agnieszka H
Agnieszka H 3 miesięcy temu
Dziękuję za godzinę i 13 minut śmiechoterapii i wielkiej mądrości, i rad jak poradzić sobie z lisami, z kryzysami. Bóg zapłać.
Róża Roz
Róża Roz 3 miesięcy temu
masakra super genialne rekolekcje! fajowo, że wrzucone tak szybko. ps narzeczona mojego kuzyna była tam w Kato i nagrała snapową relację sprzed kościoła: "kolejka jak przed gwiazdą rocka". tak było! ahahah
Edmund Busoni
Edmund Busoni 3 miesięcy temu
Pytanie techniczne dot. Kapituły Win. Czy taka kolejność? 1. on o sobie, 2. ona o nim, 3. ona o sobie, 4. on o niej? Czy może 1432? Czy 1342?
Edmund Busoni
Edmund Busoni 3 miesięcy temu
Już sam dosłuchałem. Jest instrukcja od 19:55 :) Czyli tak, 1234.
kozass1
kozass1 3 miesięcy temu
Mi się posypało żona zakochała się w innym
Patryk Matanda
Patryk Matanda 3 miesięcy temu
P
Magdalia Milos
Magdalia Milos 3 miesięcy temu
Czasem czytam tytuł i stwierdzam ,,aaa...wysłucham kiedyś ...temat mnie nie dotyczy...." potem wciskam play ...i zaczynam rozumieć po chwili że się myliłam. Dzięki za konfe Łojciec !
Beata Nitka
Beata Nitka 3 miesięcy temu
Uwaga! Kocham Ojca za poczucie humoru i tłumaczenie Słowa Bożego i tego jak żyć. Uff pokój z Ojcem ominięty;) pozdrawiam i ściskam Ojca :)
Magdalena Grabarczyk
Magdalena Grabarczyk 3 miesięcy temu
No, u mnie też akurat 21 ;)
Wojtek Dąbek
Wojtek Dąbek 3 miesięcy temu
Świetne. Temat przewodni świetny a i tak dostałem informację na całkiem inne problemy i właściwe rozwiązania ad miłości i przebaczania nie tylko w zwiazkach.
Arkanadien
Arkanadien 3 miesięcy temu
Już trzeci dzień zwlekam z przesłaniem linka do tego filmu mojej narzeczonej.. Chyba będzie trzeba się zmobilizować, bo liski coraz większe ;)
toprosteanno
toprosteanno 3 miesięcy temu
Tekst o pokoiku w czyśćcu wymiata wszystko! Ojcze powaliło mnie to na łopatki.
Agnieszka Czaja
Agnieszka Czaja 3 miesięcy temu
toprosteanno polecam konferencje Ojca Adama Naucz się kochać 😂 jak dobrze pamiętam tam pierwszym raz powiedział o tym pokoiku ale jest rewelacyjna🙂🙂
Ryszard Milczarek
Ryszard Milczarek 3 miesięcy temu
Świetnie Ojciec umie porywać ludzi słowem Bożym. Odpowiednia dawka humoru i super przykłady z życia powodują że ludzie słuchają tego o czym Ojciec mówi z dużym zainteresowaniem. To tyle. Z Panem Bogiem.
Agnieszka Kurpiel
Agnieszka Kurpiel 3 miesięcy temu
Dzięki bardzo myśleć od Ciebie Adam i rozważanie mówić do Ojca i poczekać jeszcze w działaniu.
Blogo Strona
Blogo Strona 3 miesięcy temu
a co np. gdyby wziąć to na serio, i ja np. piszę na tej kartce że np. dla mnie jest b.ważna modlitwa, chodzenie do kościoła i wiara i wspólna, i razem i w ogóle i aby dzieci/przyszłe patrząc na nas zawsze mieli przykład żywej wiary, bo dzieci są wpatrzone w rodziców jak w obrazek i co sobą reprezentują rodzice to dzieci będą potem w życiu nawet nieświadomie tą żywą wiarę miały wpojoną i będą nią przesiąknięte i nawet jak zbłądzą to zawsze będą (dzięki temu) punkt odniesienia i jakiś zapalnik do nawrócenia etc. etc.(posłuchajcie konferencji i rekolekcji Lecha Dokowicza i jego filmów np. Duch i inne), a mąż/chłopak pisze na swojej że za dużo się modlę za często spowiadam i za często chodzę do kościoła i że byłoby lepiej np. gdybym to ograniczyła. No jak można ograniczać więź z Bogiem i na własną zgubę np. bo dla męża np. to jest b.ważne itd.? a ja się nie ugnę np. w sprawach dotyczących wiary i np. ograniczania jej, bo byłoby to dla mnie gorsze niż rozwód? i np. obydwoje są bardzo uparci. /takie skrajne przypadki? taki przykład chciałabym by był omówiony/
C4llmeHouse
C4llmeHouse 3 miesięcy temu
Szkoda że połowa to powtórki,ale i tak dobra robota:)
Miriam ll
Miriam ll 3 miesięcy temu
Proszę o modlitwę o rozwiązanie mojego problemu
Jozefa Jagoda
Jozefa Jagoda 3 miesięcy temu
Dobre!
grajekpl
grajekpl 3 miesięcy temu
Gdybyś miał/miała możliwość zadania tylko jednego pytania na temat związków/relacji i mógł otrzymać na nie odpowiedź, jakie pytanie by to było?
GORCZI
GORCZI 3 miesięcy temu
zrzutka.pl/g48bf3
Krysia Byszko
Krysia Byszko 3 miesięcy temu
Ojcze Adamie, ja się w pokoiku z Tobą na pewno nie spotkam..A szkoda 😉 za to z moim mężem pewnie trochę tam posiedzę. Dziękuję za konferencję!!
kamila brauer
kamila brauer 3 miesięcy temu
Witaj Ojcze! Najlepsze kazanie o zwiazku o problemach w zwiazku Jakie slyszalam w swoim zyciu. I w dodatku wszystko to prawada! Chwala Panu ze Jestes z Nami Ojcze I masz Takie super odcinki na swoim kanale. Pozdrawiam serdecznie z Beverwijk z Polnocnej Holandii Kamila. P.s kocham twoje "szustarano"- Naj Naj ktore ogladam co rano I ktore daje mi sile na kazdy Dzien i wspiera mnie ! Z Panem Bogiem pa
redblod666
redblod666 3 miesięcy temu
Wszystko na temat.... o.Adamie jesteś Wielki
chocholek 39
chocholek 39 3 miesięcy temu
Rany, jakie to wszystko prawdziwe....
Adrianna Podgórska
Adrianna Podgórska 3 miesięcy temu
Gościu jesteś niesamowity Chwała Panu za Twoja posługę ❤️
Judyt Wojująca
Judyt Wojująca 3 miesięcy temu
Drogi Bracie, Twoje konferencje utrzymują mnie obecnie na bardzo trudnej dla mnie drodze naprawy mojego małżeństwa i relacji z moim mężem. Tyle ile dowiedziałam się przez ostatni miesiąc, nie dowiedziałam sie przez 12 lat związku. Oczywiście przeczytałam też co nieco, ale w Twoich słowach jest życie, mam wrażenie, że Dobry Ojciec Niebieski przemawia do mnie przez Ciebie. Dzięki temu dojrzałam do tego, żeby zobaczyć ile ja mam za uszami, udało mi się szczerze przeprosić męża, spojrzeć na Niego innymi oczami. Muszę sobie ciągle powtarzać, że On jeszcze nie wie tego co ja,muszę mu stale wybaczać, i samej prosić o wybaczenie, ale Jezus mnie podtrzymuje i to co Ty mówisz. Chciałam podziękować Bogu za Ciebie i Tobie, że powiedziałęś Mu tak na powołanie, że teraz możesz głosić i być wsparciem dla takich jak ja. Proszę o modlitwę żebym wytrwała, żebym nie straciła pokory i cierpliwości, żebym nauczyła się kochać, żebym nie wyszła kiedyś z domu trzaskając drzwiami..żebym nie puściła ręki Jezusa która mnie podtrzymuje. Niech Dobry Bóg Bratu błogosławi :)) !!!
Krystyna Skarżyńska
Krystyna Skarżyńska 3 miesięcy temu
Dziękuję Ojcze Adamie za przyjazd do Katowickiej Katedry. Bardzo pragnęłam spotkać Cię kiedyś i usłyszeć tak na żywo, bo na ekranie słucham i widzę Cię codziennie.Bardzo trafia do mojego serca Twoja ewangelizacja. Warto było być na tej konferencji , szczególnie, że jak zawsze masz ten dar tworzenia miłej i radosnej atmosfery. Pozostanie mi w pamięci to, że komunię świętą podały mi Twoje dłonie. Święty Boże zapłać!!!
Ella Baran
Ella Baran 3 miesięcy temu
Boze! Dzieki za NIEGO:)!❤️🙏
Carlos G-no
Carlos G-no 3 miesięcy temu
Ojcze, jak zwykle mega konferencja.
Natalia Szubielska
Natalia Szubielska 3 miesięcy temu
Żałuję, że nie mogłam przyjechać a Katowice tak blisko :( Konferencja świetna! Bardzo dużo powtarza się w "Akrobatyce małżeńskiej" którą z całego serca polecam ;) z Panem Bogiem!
Krzys
Krzys 3 miesięcy temu
u nas w Domowym Kosciele mamy tzw Dialog małzenski - cos jakby kapitula win acz lekko inny ;))
Rafał
Rafał 3 miesięcy temu
No właśnie tak o tym od razu pomyślałem i szkoda, że nie wspomina o tym.
m l
m l 3 miesięcy temu
Właśnie mamy za sobą 35 lat małżeństwa. Te "liski" prześladowały mnie wiele lat. Mąż tego zupełnie nie rozumiał, mówił że się czepiam. Zaległe, nie zamknięte sprawy były jak ciernie i rany się nie goiły. Nie było łatwo. Teraz dopiero powoli zaczynamy je leczyć, płoszyć te podstępne "lisy". Dziękuję Ojcze ❤
Mariusz i Agnieszka Wierzbiccy
❤☺Dziękuję
Lewy91
Lewy91 3 miesięcy temu
Ojcze Adamie przepraszam za przykre słowa na temat KS.i kk proszę o modlitwę miałem kryzys . Kochany Adamie przepraszam.
Drieps
Drieps 3 miesięcy temu
uwielbiam te konferencje z kamera. :D
Sebastian G.
Sebastian G. 3 miesięcy temu
Dziękuję. Szczęść Boże!
Aleksandra Smolińska
Aleksandra Smolińska 3 miesięcy temu
Drogi Ojcze! Dawno nie było takich kolejek spowodowanych katolickim wydarzeniem 😄 pozostając w temacie małżeństwa bardzo proszę Ojca i wszystkich czytających o modlitwę za moją siostrę i jej narzeczonego. W dniu 2 maja w obliczu Boga i rodziny zawrą związek małżeński. W ich przypadku już teraz (przed ślubem) zaczęli więcej czasu poświęcać Bogu i wierze - nie jest to spowodowane jedynie formalnościamikościelnymi. Oby ich wiara się pogłębiała a cykl Pachnidła pomógł przetrwać trudne chwile w małżeństwie 😃
Magdalena Czeremuga
Magdalena Czeremuga 3 miesięcy temu
Ojcze oj pozazdrościłam dziś ojca przeciwnikom, ale przecież nie przestanę ojca kochać, żeby się z Nim spotkać w pokoiku metr na metr...Super konferencja.. żeby jeszcze potrafić wskazówki przekuć z teorii w praktykę, Boże dopomóż... Pozdrawiam serdecznie i błogosławię m.
Francesco
Francesco 3 miesięcy temu
Ja jestem z gimbazy i juz wiem ;)
Christian Grzeszczuk
Christian Grzeszczuk 3 miesięcy temu
Gdzie jest komentarz Karola Uśmiechnij się ? :O
TheWrozka
TheWrozka 3 miesięcy temu
Supeeeer !! :)
niebieski raczek
niebieski raczek 3 miesięcy temu
No to pokoiki czekają 😶
Agata Dobrzańska
Agata Dobrzańska 3 miesięcy temu
Zapraszamy częściej do Katowic :) wspaniała konferencja!
Joanna Cupak
Joanna Cupak 3 miesięcy temu
Pieknie powiedziane. Alw co jesli w worku sa tylko dwa kamienie i tak ostre ze rozerwaly worek.....i ciezko go pozszywac. Niech Bog ma nas wszystkich w Swojej opiece.
Izabela Kubiak
Izabela Kubiak 3 miesięcy temu
Jak dla mnie BOMBA !!! Błogosławie
DoroniaFiołek
DoroniaFiołek 3 miesięcy temu
Ojcze Adamie :) jesteś niesamowity :) serdeczne Bóg zapłać za piękną naukę.
agama
agama 3 miesięcy temu
Z porad i mądrości Jacka Pulikowskiego ptaktykuję jedną zasadę: "Niech nigdy słońce nie zachodzi nad zagniewaniem waszym". No i prawie nigdy nie zachodzi, bardzo, bardzo polecam, ale..Ma to jeden minus.Ja nigdy nie mogę strzelić porządnego focha;) P.s.ale kapitułę musimy też wprowadzić.
Robert Kowalski
Robert Kowalski 3 miesięcy temu
Najlepsze jest to, że to się tyczy każdej relacji międzyludzkiej;P
M Jerzysson
M Jerzysson 3 miesięcy temu
świetne
Joanna Gruszecka
Joanna Gruszecka 3 miesięcy temu
Pachnidła powinny być obowiązkowo jako pozycja do przerobienia w trakcie nauk przedmałżeńskich. Koniecznie. Ojcze jestem miłośniczka Twoich przemówień od czasu gdy jeszcze przychodziłam na coniedzielne kazania do Dominikanów.To był rok 2008 -9. Twoja interpretacja świętych tekstów sprawiała, ze po oracji chciałam bić brawa. Potem msze straciły sens jak wyjechałeś. Po kilku latach znalazłam Cie na internecie, bo założyłeś kanał. Nawet nie wiesz jak się ucieszyłam. Od tego czasu zasypiam puszczając na telefonie Pachnidła. Tak bardzo chciałabym Cie poznać. Jesteś wyjątkowych coachem, niesamowitym mówcą. Twoje wystąpienia publiczne sa doskonałe. Czy jest szansa spotkania gdy będziesz w Krakowie? Wiem ze czasami przyjeżdżasz. Poczekam ile będzie trzeba. Chce wiec muszę Cie poznać. Ta myśl mi chodzi po głowie od dłuższego czasu. Tez jestem koneserem kawy . Może znajdziesz chwilę w napiętym harmonogramie i dasz się porwać na dobrą kawę.
Joanna Gruszecka
Joanna Gruszecka 3 miesięcy temu
19:26 "Przepraszam ja mam takie dygresje w głowie... dlaczego w ogóle ja to wszystko mowie .... acha " <3 <3 <3
halina straczek
halina straczek 3 miesięcy temu
Ojcze jestes genialny, z fajnym humorem - pozdrawiam:-)
Irena Zielinska
Irena Zielinska 3 miesięcy temu
Ojcze Adasiu mam 43 lata w związku ale dla Ciebie mistrzostwo świata super Niech Duch Święty dalej wspiera Dobre działa
Jus Longbottom
Jus Longbottom 3 miesięcy temu
Uwielbiam!
Aneta Dominiczak
Aneta Dominiczak 3 miesięcy temu
Cudowna konferencja, a od tego dnia wierzę w cuda, po tym jak wszyscy zmieściliśmy się w tej krypcie😂! Dziękuję 😊
Marcin Jachacz
Marcin Jachacz 3 miesięcy temu
W Kosciele Domowym nazywa sie to Dialog Małżeński. Ojcze proszę abysmy dali rade go zrobić....bo dlugo już go nie ma....😑
Tomasz Sosinowski-Mróz
Tomasz Sosinowski-Mróz 3 miesięcy temu
o. Adamie mam uwagę co do wspomnianego "Hello kitty". Maskotka sama w sobie nie jest zła. Problem polega na tym, że firma ta udostępniła swoje logo w pornobiznesie. I na to trzeba zwrócić uwage wychowujące swoje pociechy. PS. konferencja rewelacja 😇Pozdrawiam z Bogiem
Anna
Anna 3 miesięcy temu
Ojcze, a jak w tym worze są tylko dwa kamory, to chyba szanse na wygładzenie są nikłe, prawda? No ale cóż, Panu Bogu niektóre "worki" nie wyszły...
Marek Markowski
Marek Markowski 3 miesięcy temu
Taka "modlitwa za kogoś" do mnie nie przemawia bo tak jakby unika się relacji z drugą osobą. Ja chciałbym zaproponować coś innego: wieczorem pytanie: "czy potrzebujesz, żebym cię za coś przeprosił" z tymi samymi zasadami, czyli nie mówimy że nie masz racji, tylko przepraszamy. To wynika z tego że zranienia powstają bez naszej woli. Dawniej kłóciłem się z żoną o to że nie powinna się czuć zraniona, teraz jest lepiej. Trudniej ale lepiej.
Anna Wójcik
Anna Wójcik 3 miesięcy temu
Ojcze dostałam odpowiedz ♥️
Joanna Groszkowska
Joanna Groszkowska 3 miesięcy temu
Amen
Joanna Długołęcka
Joanna Długołęcka 3 miesięcy temu
Bardzo super ekstra. Dużo zrozumiałam po 12 latach małżeństwa ;) Tragedii nie ma, ale liski są. Załatwimy je mam nadzieję ;) Dzięki.
Paul Z
Paul Z 3 miesięcy temu
"Chodź, albo krzycz..." chcę taką koszulkę
Marky Mark
Marky Mark 3 miesięcy temu
Było cudownie i do zobaczenia w pokoiku.
Gosia Piecuch
Gosia Piecuch 3 miesięcy temu
Tą konferencją to Ojciec rozbroił niejedną kryzysową bombę : )
Sylwia Anioł
Sylwia Anioł 3 miesięcy temu
👍
Timas Dziepacki
Timas Dziepacki 3 miesięcy temu
U oo. oblatów Maryi Niepokalanej. Poznałem po krzyżu.
Timas Dziepacki
Timas Dziepacki 3 miesięcy temu
A to przepraszam. U oblatów jest podobny krzyż i to mnie zmyliło.
poza_rzeczywistoscia
poza_rzeczywistoscia 3 miesięcy temu
Timas Dziepacki to jest w krypcie katowickiej archikatedry
Jolanta Podolska
Jolanta Podolska 3 miesięcy temu
Kapituła win to dobra praktyka także w małżeństwie, ale z tym niebiblijnym, tylko koscielnym czyśćcem to Ksiądz "pojechał".
Jolanta Podolska
Jolanta Podolska 3 miesięcy temu
Timas Dziepacki proszę czytać Słowo Boże, a wszystko się Panu poukłada w kwestii WIARY nie mylić z religia. Z Panem Bogiem
Timas Dziepacki
Timas Dziepacki 3 miesięcy temu
O wielu rzeczach nie ma tam słowa. No i? O internecie też nie ma. Proszę być konsekwentną i go nie używać.
Jolanta Podolska
Jolanta Podolska 3 miesięcy temu
Timas Dziepacki ponieważ o czyśćcu nie ma ani słowa w Biblii, to wyłącznie twórczość KRK
Timas Dziepacki
Timas Dziepacki 3 miesięcy temu
Niby dlaczego?
Szymon Witusiak
Szymon Witusiak 3 miesięcy temu
Wracam o 2:00 po imprezie, a tu trzeba jeszcze godzinę wytrzymać 😂😂
Lady Witcher
Lady Witcher 3 miesięcy temu
Bracie...Adasiu... BOZIA ZAMKNIE CIĘ Z JEZUITAMI W POKOIKU 😁 taki żarcik sytuacyjny ;) Wiem że zrozumiesz. Kocham Cie! BÓG ZAPŁAĆ 😍
Jadwiga Rak
Jadwiga Rak 3 miesięcy temu
Dziękuję
Sylwia Sakowska
Sylwia Sakowska 3 miesięcy temu
Ojcze Adamie, DZIĘKUJĘ za wczorajszą konferencję i homilię oraz krótkie spotkanko... Wrażenia i duchowe przezycia ogromne i bezcenne... 3 raz na żywo mialam okazję Ojca posłuchać i zobaczyć... Mam nadzieję że Panda Sylwia przyniesie pożytek i dobro, a Monte Max smakowało... 😉 Ps. Pozdrawiam z darem codziennej modlitwy! Wczoraj w krypcie modliłam się za Ojca... 🙂 DZIĘKUJĘ za wszystkie ci Ojciec robi w internecie! PS2 Czasami przejeżdżam przez Myszków i Ojca wypatruję mając cichą nadzieję na dłuższe spotkanie...
JOLANE
JOLANE 3 miesięcy temu
Moze ktos moze dolaczyc sie jutro 27 kwietnia do dnia modlitwy i postu w intencji Asii Bibi z Pakistanu. Ponizej link informacyjny:pl.aleteia.org/2018/04/26/czy-asia-bibi-zostanie-uwolniona-kobieta-prosi-o-modlitwe-i-post-27-kwietnia/
Sylwia Anioł
Sylwia Anioł 3 miesięcy temu
JOLANE - modlitwę zapewniam
Basia Wach
Basia Wach 3 miesięcy temu
Było cudownie! Ojcze, Twoja charyzma to coś niesamowitego! Panie Boże Wielki zapłać za takie cudowne kazanie i konferencję!❤
Lady Witcher
Lady Witcher 3 miesięcy temu
😍😍😍 muszę namówić męża 😁
Kamil Wons
Kamil Wons 3 miesięcy temu
Szczęść Boże! Z serii jeden z 387 komentarzy. Żałuję że nie mogłem być dziś na konferencji w Katowicach, ale walka o byt, wykuwanie PKB, odpowiedzialne życie, druga zmiana i te sprawy. Chciałbym podziękować Ojcu, jakoś tak to jest, że bardzo często PAN zsyła mi Ojca filmiki w momentach, kiedy starczy mi już ościenia dla ciała i jest szansa, że coś do mojej pustej głowy dotrze w tym strapieniu (ew. za bardzo wychylam się patrząc w ten mrok przed, którym stoję). P.S. Rozumiem, że przy rozeznawaniu (ot takie jezuickie słówko ;) ) powołania podejrzenie o eskapizm należy traktować jako okoliczność na nie?
Marta Białkowska-Rojek
Marta Białkowska-Rojek 3 miesięcy temu
Tak po prostu DZIĘKUJĘ ZA KAŻDE SŁOWO!
seryjnyzbujca
seryjnyzbujca 3 miesięcy temu
Niesamowicie genialnie przekazane! 😊 Dzięki Ci Ojcze Adamie 👍
Ewa
Ewa 3 miesięcy temu
👍😊
Następny