Ciemny

Maryja oczami faceta [#02] Niemożliwe nie istnieje

Langusta na palmie
wyświetleń 49 174
97% 2 098 56

Zapraszamy na cykl 10 spotkań z Maryją, do którego zaprasza wyjątkowy gość. Marcin Zieliński - lider wspólnoty Głos Pana w Skierniewicach. Ewangelizator. Autor książki „Rozpal wiarę a będą działy się cuda”. Absolwent AWF Warszawa.
_______________________________________
Tu nas można wesprzeć → patronite.pl/langustanapalmie
Zdjęcia i montaż: facebook.com/maksymzgryzafilm
_______________________________________
Więcej nagrań Marcina Zielińskiego znajdziesz na:
PLvid → bit.ly/YTMarcinZielinski
Więcej nagrań o. Adama Szustaka znajdziesz na: www.langustanapalmie.pl
Można nas również znaleźć na:
Facebooku → facebook.com/LangustaNaPalmie
Twitterze → twitter.com/LangustaPalmowa
Instagramie → instagram.com/langustanapalmie/
Zapraszamy.
_______________________________________

Poradniki i styl

Opublikowany

 

10 mar 2018

Adam SzustakLangusta na palmielangustanapalmie.pldominikaniebibliapismo świętekomentarz do bibliiewangeliakomentarz do ewangeliibóg

Udostępnij:

Link:

Ściągnij wideo:

Ładuję.....

Dodaj do:

Moja lista odtwarzania
Do obejrzenia
Komentarze 272
SuperSlawek1982
SuperSlawek1982 Miesiąc temu
Znowu gada o SOBIE. Miał mówić o Maryi. Pycha, pycha pycha, pycha.
Anima Corpus
Anima Corpus Miesiąc temu
Ale chaos w tym kk.
Paola Bracio
Paola Bracio 2 miesięcy temu
Miało być o Maryji a mówił przede wszystkim o sobie
FOLLOWER OF YESHUA HAMASHIACH
Odpowiedział mu Jezus: «Ja jestem drogą i prawdą, i życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak TYLKO PRZEZE MNIE .Ewangelia Jana 14,6 to sa slowa samego Jezusa I jesli ktos dodaje innych posrednikow I wstawiennikow do Boga zaprzezcza samemu Jezusowi I nie glosi nauki Chrystusowej.
Lneczka
Lneczka 4 miesięcy temu
dlaczego MARYJA a nie MARIA???
joanna c
joanna c 5 miesięcy temu
Św. Jan Paweł pisze o Maryi: „Ta, która przy zwiastowaniu nazwała siebie «służebnicą Pańską», pozostała do końca wierna temu, co ta nazwa wyrażała. Przez to zaś potwierdziła, że jest prawdziwą «uczennicą» Chrystusa, który tak bardzo podkreślał służebny charakter swego posłannictwa: Syn człowieczy «nie przyszedł, aby Mu służono, lecz aby służyć i dać swoje życie na okup za wielu» (Mt 20, 28). W ten sposób też Maryja stała się pierwszą wśród tych, którzy «służąc Chrystusowi w bliźnich przywodzą braci swoich pokorą i cierpliwością do Króla, któremu służyć znaczy królować» i osiągnęła w pełni ów «stan królewskiej wolności», właściwy dla uczniów Chrystusa: służyć - znaczy królować!”. „Jej wyniesieniem królewskim nie przestaje być chwała służenia: wzięta do nieba nie zaprzestaje owej zbawczej «służby», w której wyraża się macierzyńskie pośrednictwo «aż do wiekuistego dopełnienia się zbawienia wszystkich wybranych»” (RM 41). Maryja nie zaprzestaje zbawczej służby!
Soplic
Soplic 6 miesięcy temu
Polecam też to - według Marcina to co robi ta pani jest jak najbardziej zgodne z nauką KK, zresztą spotyka się i współpracuje z nią:) Oceńcie sami, czy tędy droga... plvid.com/video/wideo-2sbzIuQA5J8.html Jak jednak chcecie czegoś innego na ten temat to polecam: plvid.com/video/wideo-xsaewCakCEk.html oraz plvid.com/video/wideo-xnOZHXPtJXw.html gdzie zgoła inne zdanie niż Marcina jest prezentowane na ten temat. Ja z czymś takim niczego wspólnego mieć nie chcę, jeśli zaś Marcin Zieliński uważa że to jest OK, to zakładam że wszystko co mówi jest tak samo wiarygodne, dziękuję postoję.
Soplic
Soplic 6 miesięcy temu
Według o. Szustaka piekło może być puste. Dołącza do niego kolejny mądry twierdzący że Duch Święty za przyczyną modlitwy Papieża Leona XIII oraz wiernych Kościoła Katolickiego zstąpił na Ewangelików:) Katolicy nie byli gotowi a Jezus nie mógł czynić żadnych cudów przed chrztem w Jordanie:) No to zapytam, po co spowiedź i komunia? Polecam plvid.com/video/wideo-cef6oBFrx7k.html&feature=youtu.be&t= Warto posłuchać, choćby tego: zapowiedzi wskrzeszenia tych którzy umarli w stanie grzechu ciężkiego ponieważ jak twierdzi nadzieją po śmierci dla nich jest właśnie wskrzeszenie plvid.com/video/wideo-cef6oBFrx7k.html&feature=youtu.be&t=57m10s KK jeszcze na to nie wpadł, ale Marcin tak: jak ktoś zmarł w grzechu śmiertelnym trzeba go wskrzesić i niech się nawróci, g e n i a l n e:) Jeszcze jedno Marcin współpracuje i propaguje sektę Bethel, to jakieś tam pokłosie Toronto Blessing ruchu wyklętego nawet u części protestantów z jej guru Heidi Baker. plvid.com/video/wideo-voEZQ0whaW4.html - chrześcijaństwo czy jakieś murzyńskie czary? Generalnie ten skromny człowiek mówi głównie ja, ja, ja, ja...No jeszcze gdzieś tam Chrystus jest, ale tylko ten po 30 bo wcześniej to mógł mniej niż Zieliński.
Meliska M
Meliska M 9 miesięcy temu
Jezu pomocy ❤️!!
Splot Agape
Splot Agape 9 miesięcy temu
Bóg przychodzi do nas w prostocie, w naszej codzienności. Zwiastowaniu nie towarzyszyły żadne fajerwerki. Jej wielkość w dziele zbawienia wyraziła się właśnie w pokornym wypełnianiu codziennych obowiązków z ufnością i miłością. Po ludzku patrząc najważniejszym zadaniem Maryi było macierzyństwo. Macierzyństwo pełno miłości, trudu i cierpienia. Jednak odpowiadając na boże wezwanie doświadczysz cudów właśnie w tej Twojej szarej codzienności :)
Monika H.
Monika H. 9 miesięcy temu
Mocno nie trafiona nazwa Serii...z Calym szacunkiem dla tresci I swiadectwa.
The Rzusia
The Rzusia 9 miesięcy temu
Monika H. - tak jest! Ja jestem gleboko rozczarowana.W zadnym odcinku serri z Jola i Marcinem nie ma sedna, ani wiedzy, ani odpowiednich komentarzy. To nie krytyka, ale prosba aby cos z tym zrobic. Seria winna sie nazywac "Bog w moim zyciu" I gra. Mozna mowic, co sie chce. Ale jesli jest o Miriam, winno byc o Niej, przez Nia.Tego tu bardzo brak.
Iwona Cymerman
Iwona Cymerman 9 miesięcy temu
Dziękuję, Marcinie, jestem właśnie w takim czasie, że bardzo potrzebowałam świadectwa Twojego życia.
Łukasz Plata
Łukasz Plata 9 miesięcy temu
Mam propozycję do wszystkich niezadowolonych: proszę nagrajcie filmik Maryjny i wstawcie tu link. Myślę że jak wszystkim się spodoba to o. Adam na pewno to jakoś uwzględni dobierając do tego "projektu" kolejne osoby.
The Rzusia
The Rzusia 9 miesięcy temu
Maryja oczami faceta Janek Budziaszek- Skaldowie: m.plvid.com/video/wideo-2851y3l_O4Q.html&feature=youtu.be
The Rzusia
The Rzusia 9 miesięcy temu
Maryja oczami faceta,5 min. mega konkret, ks.Dominik Chmielewski : plvid.com/video/wideo-oAOaxI1iW9c.html
Łukasz Plata
Łukasz Plata 9 miesięcy temu
Super😀
The Rzusia
The Rzusia 9 miesięcy temu
Maryja oczami faceta, mlody prezydent Siemianowic Slaskich Rafal Piech; konkret: radioem.pl/doc/4498952.Wiara-czyni-cuda-w-Siemianowicach-Slaskich
The Rzusia
The Rzusia 9 miesięcy temu
Maryja oczami faceta, konkrety, plus wiele innych na tym kanale-Przemek Janiszewski - mlody swiecki dypl. teolog, filozof, nauczyciel, grafik, PLvidr: plvid.com/video/wideo-poJSvIevEXg.html
Aleksandra F.
Aleksandra F. 9 miesięcy temu
To dobrze że mówisz o swoich spotkaniach z Bogiem, masz talent, jesteś wybrany, 👍👍👍☺️. Daj nam troszkę tego daru. ☺️
Stokrotka Ja
Stokrotka Ja 9 miesięcy temu
Piękne. ☺☺☺
Elizabeth Kozlowska
Elizabeth Kozlowska 9 miesięcy temu
Pieknie! Naucz mnie Panie chodzic Twoimi drogami>
Maria Serafina
Maria Serafina 9 miesięcy temu
Amen.
Magiczny Decoupage
Magiczny Decoupage 9 miesięcy temu
W temacie 😍plvid.com/video/wideo-5443aV5i56o.html MocyBożychBłogosławieństw 😍😍😍
Ma Rysia
Ma Rysia 9 miesięcy temu
Tez miałam plany... Bóg miał inny na imię mu Teodor 😍
Kamil Radzimowski
Kamil Radzimowski 9 miesięcy temu
A co jeśli pytasz bardzo długo a on nie odpowiada. I chcesz coś dla niego uczynić i na tym sie kończy monolog. ?? Czy ktoś z was tez tak ma?
mona liza
mona liza 9 miesięcy temu
Pieknie Marcin :) Chwała Ci Jezu
LeMonka91
LeMonka91 9 miesięcy temu
Jestem właśnie w takim okresie życia, że ciągle stawiam sobie pytanie: "Po co jestem na tym świecie i do czego mnie Pan Bóg powołał". Bardzo mnie to męczy, nie daje spokoju :( proszę Was o modlitwę i z góry dziękuję :)
Julita Ludwiczak
Julita Ludwiczak 9 miesięcy temu
Jak znaleźć swoje powołanie?
Marta Pakula
Marta Pakula 9 miesięcy temu
Szczęść Boże Marcinie czy mogę Cię prosić o modlitwę za relacje w mojej rodzinie między mną a mężem dzieckiem oraz treściami ale przede wszystkim za relacje z taatem Władysław em i bratem Mariuszem .Bóg zapłać. Jeśli jest to dobre ...
Marta Pakula
Marta Pakula 9 miesięcy temu
Chciałam tylko dodać Mój mąż dziś dał kobiecie pieniążki za nim szedł mój syn patrząc dobiegł i mówi co zrobiłeś? ??... dałem parę monet ...kobieta tak dziękowała mąż uciekł do miejsca celowego szybkim tempem ja kobiety dziwnym trafem miałam nie widzieć. ..przeważnie to gdy widziałam to specjalnie szłam w tyle by mnie nie widział że coś komuś daje ...a dziś hmmm nie ten mężczyzna ...Chwała Panu Jezusowi bo jest Dobry !😄
Monika Ryba
Monika Ryba 9 miesięcy temu
Angie88
Angie88 9 miesięcy temu
Marcin, kiedy mówiłeś o tej kobiecie, która zapytala siebie "co chcesz nam chłopcze powiedzieć?", To przypomniała mi się historia Dawida , który walczył z Goliatem, wyobrażam sobie co ludzie myśleli kiedy widzieli chlopca, który chce walczyć z kimś silniejszym od siebie :) Bóg nam pokazuje niesamowicie w jaki sposób posługuje się maluczkimi i jak tu nie wierzyć w Jego potęgę ?? Pozdrawiam ;)
Emilia N
Emilia N 9 miesięcy temu
Kochani a może tak w odwrotną strone. Wykształcenie ekonomiczne, praca w zarządzaniu dzialem finansowym, wiek 49 lat Teraz w UK propozycja pracy w finansach a Pan mówi do domu opieki nad ludźmi starymi. Jakoś okrzyki radości mi nie towarzyszą. Wiem wiem powiecie ale to wola Boża. Mocz, kał, ciężka praca fizyczna i obniżenie dochodów. I wejdę w to i już się smuce jak burak 😐
uzia ograbek
uzia ograbek 9 miesięcy temu
Marcin Marcin dziekuje serdecznie za modlitwe z Toba i takie dawanie odwagi w ktore ja wierze i sama przekazuje dalej. Masz racje ze kiedy sie naprawde poczuje ze sie jest w Bozym Planie zaczyna sie prawdziwe szczescie. Ale trzeba to codziennie pielegnowac.
Magdalia Milos
Magdalia Milos 9 miesięcy temu
love .... jestem na nowo natchniona i gotowa do działania. dzieki Marcin
Anulka
Anulka 9 miesięcy temu
Marcinie, jestes niesamowity chwala Panu ! Niech Pan blogoslawi !
hazel
hazel 9 miesięcy temu
Marcin,szanuję Cię i cieszę się że mówisz nam o tym jak Bóg działa w Twoim życiu, ale niestety da się wyczuć że nie masz osobistej relacji z Maryją.Widać to w sposobie wypowiedzi i w (moim zdaniem) troszkę fałszywej skromności,która u osób będących blisko z Maryją raczej nie występuje (nie chcę Cię naprawdę urazić,nie jestem też jakimś ekspertem) Wspomniałeś o niej dosłownie dwoma zdaniami i to jako o osobie niemającej zbyt dużego znaczenia. Nie mówię o tym żeby traktować Maryję na równi z Jezusem, ale Twoje podejście do niej bardzo przypomina mi podejście protestantów i w takim razie nie bardzo rozumiem tytuł tego filmu i temat o jakim rzekomo miał być. Wydaje mi się, że lepszym pomysłem byłoby powiedzenie o tym jakie znaczenie ma w Twoim życiu Jezus, a nie robienie "maryjnej" przykrywki do wypowiedzi z tym niezwiązanej.
The Rzusia
The Rzusia 9 miesięcy temu
hazel -dokladnie tak! Ten odcinek jest dobry i skladny. Ale Maryja ma w nim, momochodem, tylko bardzo niewielki udzial i to zupelnie jakby "po drodze". I tu jest "nie hallo". Bo to juz 4 w tej serii w tym stylu. Nad rola Marcina i dzialania Boga w jego zyciu zatrzymujemy sie na dluzej. Ta seria winna miec tytul " Bog w moim zyciu", wtedy bylo by ok. Ale jest to kontynuacja kanalu WUWU. (WONDERWOMEN) Zatem to zdecydowanie nie to! Robi sie mydlo i powidlo ...😑
Robert Kowalski
Robert Kowalski 9 miesięcy temu
Są trzy prawdy.
Dudelek
Dudelek 9 miesięcy temu
true story...
Krystyna B
Krystyna B 9 miesięcy temu
Błogosławionego dnia Kochani 💕 🙏 💝 😘
Magdalena Mazerant
Magdalena Mazerant 9 miesięcy temu
Bóg zapłać. Z Panem Bogiem
Jack C
Jack C 9 miesięcy temu
Super! dzieki
Maja Syrnicka
Maja Syrnicka 9 miesięcy temu
Bardzo poruszają mnie te odcinki. Dziękuję.
Joanna Sobolewska
Joanna Sobolewska 9 miesięcy temu
Dziękuje za dziejszy odcinek, niech Pan Bóg Cię błogosławi...
Edward Lamek
Edward Lamek 9 miesięcy temu
Super swiadectwo i spokoj plynacy z Twoich slow Marcinie.Pozdrawiam goraco🤗
Margarita
Margarita 9 miesięcy temu
Dzięki Marcin za kolejny wartościowy film
Szymon Oss
Szymon Oss 9 miesięcy temu
Dzięki. Strasznie nie podoba mi się to, że niektórzy skrytykowali Marcina, że mało nawiązał do Maryi. Trzeba by tez Ducha Sw. skrytykować, że tak mało o niej w PŚw. Nie zauważyliście chyba, że to jest serial. Coś, co się rozwija w czasie. Poza tym Marcin zaczął od Maryi i jest to znakomitym punktem wyjścia do dalszej kontemplacji. Wlasnie w świetle tego, co opowiedzial o sobie,zyskujemy wielką okazję do poznania "jak wielkich dzieł dokonuje Pan".
Bogusia Korona
Bogusia Korona 9 miesięcy temu
J U T Jezu Ufam Tobie
Mariusz Łochunko
Mariusz Łochunko 9 miesięcy temu
Jak można się z Tobą , z Wami skontaktować . Pozdrawiam
agata wenta
agata wenta 9 miesięcy temu
Marcin Twoje słowa są dla mnie jak miecz! Slucham ich po kilka razy. Nie jest prawdą że za mało Maryji! To jest odniesienie do naszego życia a Marcin opowiadający swoje świadectwa tylko podbija swoją wiarygodność! Pomogła mi spotkać Żywego Boga!
Au D
Au D 9 miesięcy temu
Panie Boże dziękuję Ci za Marcina!
Katarzyna Kozak
Katarzyna Kozak 9 miesięcy temu
Marcin nie byłam do Ciebie przekonana ale ten odcinek jest super dziękuję Ci( szczególnie o ten fragment o wejściu w powołanie)
Gardens With Soul Katarzyna
Dziekuje
B.C.
B.C. 9 miesięcy temu
Dziekuje Marcin za ten filmik.Wierze, ze Jezus i Maryja sa z nami. Wierze w moc uzdrowienia, poniewaz czuje, ze to sie teraz ze mna dzieje. Mozliwe jest, ze Bog i Maryja pomagaja. Jedynym sposobem, aby sie o tym przekonac jest odwrocic sie w ich strone i sie modlic, a takze obserwowac i dzialac.
Dafne Dafi
Dafne Dafi 9 miesięcy temu
Piękne słowa ❤💗... W naszych 💒... zauważam, iż większość ludzi jest smutnych i ponurych 😮... ubierają się w szaro bure kolory... strasznie przygnębiające 😐... Dlaczego nie potrafią się cieszyć?! Ja zaufałam Jezusowi ❤💙 Nie planujmy! ❤ Bóg wie jakie ma dla nas plany...💛💚... Oddajmy wszystko JEZUSOWI ❤💙... JEZU, UFAM TOBIE! ❤💙 Marcinie 😇... JESTEŚ WYJĄTKOWY! ❤💗💛💚❤🌞🍃🌻🍃🌷🍃🌻🍃🌷🍃🌻🍃🌸🌷🍃🌻🍃 Jestem bardzo szczęśliwa !🌻💛❤🌻💛❤🌻💛❤🌻💛❤🌻 AMEN!
Elmal
Elmal 9 miesięcy temu
Posługiwanie - tak, ale charyzma ?......nie czuję. Jednakże rób to co kochasz !
Magdalena
Magdalena 9 miesięcy temu
Marcin przypominają mi się słowa św.Pawła "Bo ja nie wstydzę się ewangelii"... Nie wiem dlaczego akurat te ,może to jest właśnie klucz do wszystkiego?💕
Bla Blabla
Bla Blabla 9 miesięcy temu
Tak jest! DEUS VULT !
Roksana Adamek
Roksana Adamek 9 miesięcy temu
Idealne dla mnie na dziś
Michalina Wrzesień
Michalina Wrzesień 9 miesięcy temu
Kochani, błagam o sztum do nieba o zdrowie dla mojej Bratanicy Maliny. Malutka jest po raz kolejny w szpitalu, tym razem zapalenie płuc. Dziękuję.
Małgorzata Cordis - Chojnacka
Michalina +++++
_mala_ aleksandra
_mala_ aleksandra 9 miesięcy temu
Otaczam modlitwą 🙏❤ ufajcie. Panie Jezu, Ty się tym zajmij!
Sylwia Anioł
Sylwia Anioł 9 miesięcy temu
Michalina Wrzesień - modlitwę zapewniam
RenataMM
RenataMM 9 miesięcy temu
Michalina Pod Twoją obronę...
Jagoda Galińska
Jagoda Galińska 9 miesięcy temu
Słuchając kilku pierwszych zdań akurat planowałam sobie jutrzejszy dzień. Teraz mi trochę niezręcznie. :p
Małgosia Mary
Małgosia Mary 9 miesięcy temu
Jezu prowadź!!!
Tom Cze
Tom Cze 9 miesięcy temu
Jezu jestes moim Panem i Zbawicielem. Prowadz mnie przez zycie. Ufam Tobie. Miej nas w swojej opiece.
Artur Szymczak
Artur Szymczak 9 miesięcy temu
Bardzo proszę o modlitwę za mnie, kusi mnie szatan abym upadał, chodzi o grzech onanizmu.
Artur Szymczak
Artur Szymczak 9 miesięcy temu
Walczę z tym od dłuższego czasu niestety... :( Miałem tyle upadków, tyle spowiedzi... a teraz od 3 tygodni walczę, i udaję mi się, ale.. potrzebuję Waszej modlitwy, nie chcę tej trucizny w życiu... ;)
Maja Maja
Maja Maja 9 miesięcy temu
Artur Szymczak bądź silny siłą Maryi i wytrwaj. Schowaj się do serca Maryi, tam Cię zły nie dotknie. Tylko tam, w jej Sercu jesteś bezpieczny. Trzymaj się mocno i nie wychodź! Modlę się za Ciebie.
Jagoda Jagodzianka
Jagoda Jagodzianka 9 miesięcy temu
Miało być o Maryi?..Pozdrawiam serdecznie
The Rzusia
The Rzusia 9 miesięcy temu
Jagoda Jagodzianka był werset z Pisma Sw. Mało rozwinięty niestety... Rozważanie O Niej powinno być od początku do końca.
KaRoLa D
KaRoLa D 9 miesięcy temu
Ożenisz się ze mną ?
MattiK146
MattiK146 9 miesięcy temu
KaRoLa D No pewnie 😘 😁
Katarzyna Królicka
Katarzyna Królicka 9 miesięcy temu
Dziękuję
jml
jml 9 miesięcy temu
O Maryi tyle co w Biblii,...czyli niewiele...
Ewelina W
Ewelina W 8 miesięcy temu
jml To świetnie oddaje cechę Maryi, ona nigdy nie chciała skupiać na sobie uwagę. W Biblii nie ma o niej wiele, w objawieniach też całą uwagę kieruję w stronę Boga i to o niej sporo mówi 😀
Małgosia M.
Małgosia M. 9 miesięcy temu
Marcinie, dziękuję za oba filmy! Dzięki nim obejrzałam więcej Twoich nagrań na YT i doświadczyłam owoców Twojej modlitwy. Dziękuję!!! A dzisiejsza intencja jest mi bardzo bliska...
Aga
Aga 9 miesięcy temu
Genialne to było Marcin! Super, że podzieliłeś się z nami Twoją historią. Dziękuję że jesteś:)
Adam Reac
Adam Reac 9 miesięcy temu
:) Jestem człowiekiem małej wiary. Ciekawy odcinek. Proszę o podpowiedź jak to wszystko zrozumieć, zauważyć kto, jakie ma powołanie w życiu. Czy pragnąc i Ola owac mieć pracę i żonę to jest już za dużo. Jest to dla mnie po ludzku niemożliwe. Nie umiem az tak to odbierać. Mam dużo problemow natury osobowej. Staram się nie planować. Chociaż jest to trudne. Nie mam pomysłu na życie. A każde oczekiwania na znak ze strony Boga co mam robić, irytuje mnie. Mam już 35 lat. Chce mieć rodzinę i pracę. Czy to jest w oczach Boga dużo ?
Małgosia M.
Małgosia M. 9 miesięcy temu
Adam, to nie są tematy do internetowych porad. Uwierz mi na słowo, że od rozwiązywania takich problemów jest konfesjonał lub rozmowa z księdzem. Myślę, że latwiej iść do konfesjonału niż podejść do przypadkowego ks. W praktyce to wygląda tak, że modlisz się + chodzisz do spowiedzi do różnych kapłanów. Jak doswiadczysz, że dany kaplan lepiej Cię rozumie, to jest osoba, z którą podczas spowiedzi lub poza nią powinieneś porozmawiać o tym, co tu piszesz. Możesz tez iść "W ciemno" do zakonników na dyżur (sprawdz terminy w internecie), a poza tym - popytaj znajomych o dobrego spowiednika, sprawdz internet, jesli mieszkasz w wiekszym miescie, bo ludzie czesto sobie polecaja konkretne miejsca lub kapłanów. Najważniejsze - rób konkretne kroki, choćby małe i nie szukaj latwych rozwiązań w internecie.
Adam Reac
Adam Reac 9 miesięcy temu
Małgosia M.Co przez to rozumiesz. "Nie czuję tego" czuje i wiem że on jest wszechmogący, ale dla mnie nie jest dana łaska i to co chciałbym w życiu podstawowe sprawy. rodzina i praca. Mam lek przed czymś tylko nie umiem tego zdiagnozować :(
Małgosia M.
Małgosia M. 9 miesięcy temu
Adam, dla mnie to wygląda jakbyś miał wykrzywiony obraz Boga. Szukaj i módl się o dobrego spowiednika, to go znajdziesz. Sam nie dasz rady. Spowiadasz się przed Jezusem i to On czeka na Ciebie w konfesjonale. Chcesz unikać błędów, to nie ma innego wyjścia jak żyć sakramentami.
Adam Reac
Adam Reac 9 miesięcy temu
Małgosia M. Nie mam tak jeszcze rozbudowanej wiary. Mam duży dystans do księży z racji doświadczenia. Co do wieku. Małgosiu nie mam doswiadczenia w miłości i obawiam się ze nie mam czasu abym popełniał błędy.
Małgosia M.
Małgosia M. 9 miesięcy temu
Adam, znajdź kierownika duchowego w realu. To nie są żarty i można sobie zrobić krzywdę. Jemu powierz Twoje sprawy duchowe, on Cię naprowadzi, pomoże. Nie boj się, on nie może Ci niczego narzucić, nie podejmie za Ciebie decyzji. Czym innym jest SLUCHANIE ojca Adama, a czym innym ROZMOWA z kierownikiem/spowiednikiem. Co do wieku... Rozumiem Cię;) Ale dla Boga nigdy nie jest za późno. Poszukaj w komentarzach linków do dwóch filmów, które podalam innej osobie.
Ginapooop
Ginapooop 9 miesięcy temu
Dziękuję Tobie,Marcin za te słowa💕
Mary Sia
Mary Sia 9 miesięcy temu
Dzięki Marcin za mocne słowo. Ja często nie rozumiem sensu swojego życia... Zniechęcam się tym, że nic się w nim nie dzieje.... Może kiedyś Pan Bóg się nade mną zlituje i pokaże mi w końcu cel mojego życia ;)
Zosia Marczyńska
Zosia Marczyńska 9 miesięcy temu
Mary Sia. ,
The Rzusia
The Rzusia 9 miesięcy temu
Z calym szacunkiem, ale...Kochani..., to seria o Maryi. O NIEJ!!! Nie o nas!!! Odcinek zwie się : "Maryja oczami faceta, niemożliwe mozliwym". Inne wczesniej tez o Maryi byly, ale o Niej niestety tak niewiele tam bylo... Why???????????? Nie zasługuje na Waszą uwage, czy wiecie tak niewiele, czy Was nie dotknęła, czy co? Ja ubolewam... W ramach łagodzenia bólu pozwolę sobie i innym przytoczyć audycje, gdzie o Maryi mówi obecny młody i przystojny Pan Prezydent Siemianowic Śląskich Pan Rafał Piech! To jest Maryja oczami faceta! NIESAMOWITY KOMANDOS MIRIAM. Mozna? Mozna! :-))) On się właśnie trzyma tematu. O takie coś tu prosimy Ojcze Adamie! O Maryi i Jej wpływie na życie ludzkosci, o Jej roli, która trwa; do ktorej Ona potrzebuje ludzi! Posłuchajcie, szczególnie Marcin i Jola. Warto!!! Audycja & artykul : radioem.pl/doc/4498952.Wiara-czyni-cuda-w-Siemianowicach-Slaskich Piekny wywiad, ...wzruszajace... Idźmy w ta strone! Naszego Przymierza ze swoją Matką chce Jezus. Jej♥ boi się szatan najbardziej...
Jagoda Jagodzianka
Jagoda Jagodzianka 9 miesięcy temu
The Rzusia 😚
The Rzusia
The Rzusia 9 miesięcy temu
Jagoda Jagodzianka - my tez odpowiedzmy na Jej wezwania. One sa ponadczasowe. I o tej ponadczasowosci Matki Boga trzeba nam mowic. O Jej wezwaniach wlasnie szczegolnie. Nasze zycie tu trwa krotko. Trzeba siegnac dalej! Caluski❤
Jagoda Jagodzianka
Jagoda Jagodzianka 9 miesięcy temu
The Rzusia słucham.Postawa prezydenta godna podziwu i naśladowania..wzruszające..Maryjo Krolowo Polski Módl się za nami❤
Jagoda Jagodzianka
Jagoda Jagodzianka 9 miesięcy temu
The Rzusia chętnie poslucham☺
The Rzusia
The Rzusia 9 miesięcy temu
Jagoda Jagodzianka - wyszło jak zwykle. Za mało o Niej. Posłuchaj tej audycji Nie jest długa. Ale jest o Niej oczami faceta. Sercem faceta. Prezydenta miasta. Młodego przystojniachy. Jest pokazane jak odpowiada się na Jej wezwania. Marcin się nadaje na cykl " Bóg w moim życiu"
Maja Cyranek
Maja Cyranek 9 miesięcy temu
Tego mi było trzeba. Twe słowa to odpowiedź dla mnie. Dziękuję
king yo
king yo 9 miesięcy temu
Dziękuję,Marcin,jestes dowodem działania Boga....to co mówisz umacnia moją wiarę.Proszę,pomodl sie za mnie bym wypełniła swoje powołanie i o zdrowie tak mi do tego potrzebne.Niech Jezus zawsze będzie w Twym sercu:)
N.i.k.a & N.i.k.a
N.i.k.a & N.i.k.a 9 miesięcy temu
... Jezu działaj we mnie ,jestem narzędziem w Twoich dłoniach oddaje Ci się cała ❤❤❤
The Rzusia
The Rzusia 9 miesięcy temu
Marcin, za Maryja stoi Bog, to jasne. Ona jest Narzedziem. Ona do Niego prowadzi i jest przezroczysta. Nigdy Go nie zasłania. Na końcu Ona z miażdży głowę wezowi. Bo tak wymyslil sobie sam Bog. Ratunek przyjdzie przez Jej Niepokalane Serce. Bo tak chce Bog. Czemu nic o tym??? Bog sobie wyjatkowo Ja - Miriam wybral. Ale na 10 min...filmiku o Niej zacytowales tylko urywek z Pisma Sw. I to było na temat. Miałeś to Chłopie rozwinac! Ty i Twoje historie mogły być na końcu- małe tylko odniesienie. Dlaczego? Bo to nie jest cykl pt.: " Świadectwa o istnieniu i działaniu Boga w życiu oczami gości O.Adama". To JEST CYKL O MARYI, Matce Jezusa, która ma wpływ także na nasze zycie, bardziej niż myślimy, cudów z Nia, wydarzeń nadzwyczajnych, za którymi stoi ONA, jako Pomocnica Boga, bo sam Bóg Jej to zlecil! Tego nie powiedziałeś! Nie masz żadnych z Nią wydarzeń? To nieprawdopodobne! Temat brzmi:" Maryja oczami faceta. Niemozliwe -niemozliwym" Brakuje tego jak Ona weszła w Twoje życie i co się stalo!!!Nic nigdy Ci się z Nią nie przydarzyło? Na maturze mógłbyś dostać adnotacje, o ile nie gorzej, ze nie n rozwinąłes tematu, choć zaczales... Radzisz sobie lepiej niż Jola, ale proszę, nie spychaj Wonder Women w kat... To bardzo krzywdzace dla Niej...
The Rzusia
The Rzusia 9 miesięcy temu
Morze Soli -chetnie🤗 Dziekuje i pozdrawiam😉
Morze Soli
Morze Soli 9 miesięcy temu
Nie uważam, że Maryja to byle kto. Ma ona bardzo szczególną rolę w planie zbawienia - tego nie neguję. Dziękuję, zajrzę. Mam nadzieję, że Ty również sięgniesz po książkę, którą Ci poleciłam. Pozdrawiam. :)
The Rzusia
The Rzusia 9 miesięcy temu
Ewa R - bardzo mi sie podoba, ze Marcin podkresla, ze Bog ma dla nas plan. I ze dobrze go rozeznac z Nim, pozwolic Mu sie prowadzic. Czasem przygotowal dla nas wielkie rzeczy i uzdalnia nas do tego i to jest cudowne! I tylko z Jego obecnoscia bedziemy naprawde szczesliwi😘 To sie zgadza😍 Tylko... temat z Matka Boza jest tak wazny, obszerny, tam sa zadania, tak i Jej, jak i nas z Nia, ze pomijanie tego i opowiadanie jak Bog dziala przez Marcina, albo przez Jole, to dodatek, a nie mysl przewodnia. Jak Bog dziala przez Maryje - to mysl przewodnia na 10min.prelekcji w tej serii. Nie zauwazenie tego niuansu wydaje mi ( nie tylko mnie) smutne... Matka Boza ma naprawde ogromna w zyciu nas wszystkim. Nie zdajemy sobie sprawy, jak wielka! Czasu tez jest malo...
Ewa R
Ewa R 9 miesięcy temu
The Rzusia być może..,ale skoro mówi o Bogu...daje świadectwo doświadczenia Go i skoro seria o Maryji,to rzecz jasna,że to wszystko odnosi się,że przez Maryję...raczej trzyma się wszystko konwencji 🤔😊...reszta to szczegół,który może wprowadzać serce w niepotrzebny zamęt...,więc,po co być tak drobiazgowym...tylko to mam na myśli...dobrej niedzieli 🤗❤
The Rzusia
The Rzusia 9 miesięcy temu
Ten odcinek jest b.fajny. Poprzedni Marcina tez. Ja do Marcina nic nie mam😉 Byloby wszystko ok, gdyby Ojciec Adam nazwal te serie : "Doswiadczenia Boga oczami Gosci O.Adama/swiadectwa " Wtedy moga mowic i co chca i maja szersze spektrum! JESLI JEDNAK jest to KONTYNUACJA kanalu WUWU, na ktora zaprosil O.Adam, i ktory zaczal O.Adam O MARYI, to TO NIE JEST TO ...😐
Izabela Robak
Izabela Robak 9 miesięcy temu
Piękne. Tyle w tym prawdy ogromnie się wzruszylam bo Bóg postawił przede mną zadanie ale zupełnie niewiem jak się do tego zabrać. Myślę że jeśli mam to uczynić wskaże mi dalsza drogę. Potrzebne mi było to słowo 😊
_mala_ aleksandra
_mala_ aleksandra 9 miesięcy temu
Izabela Robak Dziś mam tak samo, słucham wzruszona. Pan Bóg mnie ostatnio bardzo zaskakuje. Maryjo, Najwspanialsza Matko- opiekuj się i wstawiaj za Marcinem i nami. Najczulsza Matko- wyproś nam proszę siłę i dar na nasze "fiat" wobec planu Bożego wobec nas. Jezu-Prowadź nas ❤
Monika x
Monika x 9 miesięcy temu
Witam wszystkich :) Zapraszam Was serdecznie do przyłączenia się do akcji "woreczek ryżu" organizowanej przez Franciszkański Sekretariat Misyjny, której celem jest zapewnienie odpowiedniego wyżywienia dzieciom pochodzącym z Kenii i Ekwadoru. Zróbmy razem coś dobrego dla innych, podzielmy się sercem. www.franciszkanie.gdansk.pl/2018/02/16/woreczek-ryzu-jalmuzna-wielkopostna/ pomagam.pl/woreczekryzu Pozdrawiam ! ;)
Monika x
Monika x 9 miesięcy temu
pale luzi Nie, z przeciwleglego obszaru Polski ☺ Również pozdrawiam i życzę wspaniałej niedzieli 😊
pale luzi
pale luzi 9 miesięcy temu
Monika x Niech się mnoży dobro. Im więcej daję, tym więcej dostaję. Czasami aż się dziwię jak to możliwe. A jednak. Radosnej niedzieli.😊 Przepraszam, że pytam czy jesteś z Gdyni? Pozdrawiam serdecznie. 🌷🌷🌷
Monika x
Monika x 9 miesięcy temu
Bóg zapłać! Niech dobro się mnoży :))
pale luzi
pale luzi 9 miesięcy temu
RenataMM Renatko, ale super. 😊 Radujmy się jutrzejszej niedzieli radości. Pozdrawiam i błogosławię.💕
RenataMM
RenataMM 9 miesięcy temu
Monika x, pale luzi Pomogę😊
Anna Tu
Anna Tu 9 miesięcy temu
U Marcina słyszę ciągle...ja...ja..ja. U Joli .......ja....ja....ja. Po dzisiejszym odcinku wiem . Nie dla mnie ta droga i te rozważania.
Soplic
Soplic 6 miesięcy temu
Też zwróciłem uwagę na to u Zielińskiego, w każdym jego wystąpieniu, poza tym niektóre jego poglądy zahaczają o herezję a kontakty i inspiracje są wielce podejrzane: Heidi Baker. Jeśli to jest chrześcijaństwo: plvid.com/video/wideo-voEZQ0whaW4.html to ja wysiadam. W sumie dwóch katocelebrytów może sobie z dziobków spijać Szustak i Zieliński.
hazel
hazel 9 miesięcy temu
Ja niestety też się zawiodłam, ale widzę tu coś podobnego do Kuby Kamińskiego (też głosi swoje świadectwo i modli się nad ludźmi). Na początku odpowiadał z pokorą o tym jak Bóg działa w jego życiu, później zamiast słowa Bóg zaczęło się pojawiać ciągle "JA". Teraz jego wystąpienia są po prostu straszne... Pełne pychy i samouwielbienia. Myślę że Marcin powinien uważać żeby nie pójść w tym za daleko :/
Grzegorz Kostkowski
Grzegorz Kostkowski 9 miesięcy temu
Karina Z Kanionu jedno zdanie? A reszta "ja ja ja "? Mówię za siebie: do mnie on nie przemawia.
Karina Z Kanionu
Karina Z Kanionu 9 miesięcy temu
Przecież powiedział, że Maryja pokazuje mu jak żyć: jak nie bać się stracić swojej twarzy dla Boga i stać się narzędziem w Jego rękach pozwalając tak jak Ona, żeby niemożliwe stało się możliwe, nawet będąc niewiele znaczącym człowiekiem. Dziwne, że tego nie słyszysz, Grzegorz.
Grzegorz Kostkowski
Grzegorz Kostkowski 9 miesięcy temu
Magda Pe znowu? Wybacz ale bardziej niż jego świadectwo interesuje mnie jakie ma miejsce w jego życiu Mama. A póki co już drugi odcinek o tym cisza tylko mówi o Bogu i o sobie więc ups... coś tu nie gra
Anna Tu
Anna Tu 9 miesięcy temu
Nie ukrywam czekałam z niecierpliwością na kolejną sobotę Wielkiego Postu. By z ❤Maryją ❤i w jej wielkiej pokorze serca ❤ oczekiwać na Święto Zmartwychwstania Pańskiego.Bo Ona Matka zawsze prowadzi do Jezusa❤❤❤❤❤
Anna Tu
Anna Tu 8 miesięcy temu
Joasiu może Tobie będzie łatwiej mnie odnaleźć na mesendzerze. Ja nie dałam rady. Anna Turowska. Zdjęcie to ikonka św Anny
Anna Tu
Anna Tu 8 miesięcy temu
Joanna M. ❤
Joanna M.
Joanna M. 8 miesięcy temu
Anna Tu Aniu ❤Niech Zmartwychwstały Pan Jezus błogosławi Tobie i całej rodzinie Aniu jestem na messengerze ale czasami go wyłączam. Może mnie odnajdziesz Joanna Mania Dziś Święta w moim domu.Czekam na gości będzie nas 14 .Ściskam Z Bogiem
Anna Tu
Anna Tu 8 miesięcy temu
Joanna M. Joasiu Kochana ❤. Niech Łaska Boża rozlewa się strumieniami w Waszym życiu ❤. Alleluja ❤
Anna Tu
Anna Tu 9 miesięcy temu
Joanna M. Witaj Joasiu Kochana ❤. Pamiętam o Was w modlitwie. A Tomek szczególne ma miejsce w sercu i pamięci. Modlitwą sercem i myślami codziennie z Wami ❤💞. Joasiu chciałabym mieć kontakt z Tobą bardzie osobisty niż w komentarzach na Languscie. Jesteś może na Mesendzerze ?
Marta Pakula
Marta Pakula 9 miesięcy temu
Dziękuję dziś udało mi się posłuchać kawałeczk z mężem Tomkiem . To jest Cud 😄
Marta Pakula
Marta Pakula 9 miesięcy temu
Karol Czapski z mojego doświadczenia Ufać Panu Jezusowi ! Jezu Blogoslaw .
Bogdan Karolak
Bogdan Karolak 9 miesięcy temu
Czasami rzeczywiscie jest najwiekszym cudem jesli nasi najblizsi zechca sie z nami pomodlic . Mnie sie to dotychczas nie udalo.
Emilia Wasilewska-Ratajczak
Czy Bóg może powołać mnie 35-latke? Mi osobiście wydaje się, że jest za późno 😞.
Małgosia M.
Małgosia M. 9 miesięcy temu
Przeczytajcie :) www.rozmawiamy.jezuici.pl/articles/52/n/43
techmen11
techmen11 9 miesięcy temu
Odpowiedź zalatuje protestantyzmem i dowolnym interpretowaniem Pisma Świętego. Powołanie jest często czymś, co Bóg narzuca z góry, często jest to coś sprzecznego z naszymi pragnieniami i zdolnościami. 1. Przykład Apostoła Piotra (Zaprawdę, zaprawdę, powiadam ci: Gdy byłeś młodszy, opasywałeś się sam i chodziłeś, gdzie chciałeś. Ale gdy się zestarzejesz, wyciągniesz ręce swoje, a inny cię opasze i poprowadzi, dokąd nie chcesz». To powiedział, aby zaznaczyć, jaką śmiercią uwielbi Boga. A wypowiedziawszy to rzekł do niego: «Pójdź za Mną!» J 21 18-19) to zdanie zostało wypowiedziane, po wyznaniu Piotr, które nastąpiło wtedy, gdy chciał wrócić do łowienia ryb, czyli robić coś po swojemu, próba odwrotu i ucieczki. Cel powołania Piotra. 2. Opis zwiastowania NMP. Pytanie Maryi: «Jakże się to stanie, skoro nie znam męża?» odpowiedź Anioła i potwierdzenie Maryi: «Oto Ja służebnica Pańska, niech Mi się stanie według twego słowa!» /por. Łk 1 26-nn/ Przykład tego, że Maryja nie szuka czegoś innego i nie robi czegoś według własnego pomysłu na życie. pozdrawiam ks. P
The Rzusia
The Rzusia 9 miesięcy temu
Emilia Wasilewska-Ratajczak Papiez Franciszek zostal nim w wieku bodajze 77lat...Modl sie z Maryja o powolanie. Rzeczywiscie pomaga i wyniki moga byc zaskakujace...
Małgosia M.
Małgosia M. 9 miesięcy temu
techmen11 Nie prawda, powołanie to nie jest coś, co Bóg nam niejako narzuca z góry, coś sprzecznego z naszymi pragnieniami, charakterem, zdolnościami. Rzeczywiście, to, co robimy teraz też jest naszym powołaniem, ale nie oznacza, że nie mamy dążyć do czegoś większego.
Anna Tu
Anna Tu 9 miesięcy temu
Witam serdecznie ❤. Całą Langustową Rodzinę ❤. Piękne było wzrastanie w niej . Tęsknię za pięknymi intencjami. Nowenną Dominikańską, Nowenną Pompejańską.Targiem Intencji.
Elzbieta Madej
Elzbieta Madej 9 miesięcy temu
Anna Tu Aniu o 22 co wieczor modlimy sie Litania Domnikanska i Rozancem......dolacz do nas......pozdrawiam serdecznie💜🌸
Anna Tu
Anna Tu 9 miesięcy temu
Krysia Straczynska Witaj Krysiu❤
Krysia Straczynska
Krysia Straczynska 9 miesięcy temu
Anna Tu 😚☺🙇🙋💑
Luiza Sankowska
Luiza Sankowska 9 miesięcy temu
Bóg zapłać Marcinie.
Renata Godzińska
Renata Godzińska 9 miesięcy temu
Piekne swiadectwo Marcina... Panie, jaki masz dla mnie plan??? Teraz ciezko mi to wszystko pojac...Co dalej??? Jezu, Ty sie tym zajmij...🙏🌷
Renata Godzińska
Renata Godzińska 9 miesięcy temu
RenataMM Renatko Kochana Bog zaplac. Pozdrawiam. Przytulam. 😙🙋💕🌷
RenataMM
RenataMM 9 miesięcy temu
I jeszcze Jasna Góra na żywo plvid.com/video/wideo-GKkyzhXlBew.html
RenataMM
RenataMM 9 miesięcy temu
Pozdrawiam. Renatko podsyłam linki: Modlitwa do św Peregryna stacja7.pl/nowe-wpisy/modlitwa/nowenna-sw-peregryna-patrona-chorych-raka/ swiecinapomoc.pl/2016/09/09/nowenna-do-sw-peregrynapatrona-chorych-na-raka/ adonai.pl/modlitwy/?id=179 stacja7.pl/nowe-wpisy/modlitwa/modlitwa-sw-peregryna/
Renata Godzińska
Renata Godzińska 9 miesięcy temu
pale luzi tak Lucynko Kochana...Radujmy sie w Panu! 😙❤️🌼
pale luzi
pale luzi 9 miesięcy temu
Renatko, przyjmijmy w ciemno Boży plan, bo on jest najlepszy dla nas. Jutro niedziela radości, więc radujmy się w Panu. Dobrej nocy.💕😊
kataryna25
kataryna25 9 miesięcy temu
Dziękuję za Twoje "tak" Panu Bogu 🌹 i za to, ze dzielisz się swoim swiadectwem!
Teresa Paczos
Teresa Paczos 9 miesięcy temu
Panie Jezu powiedz mi kim chciałbyś bym była w twoich oczach i w życiu które jako młoda dziewczyna spapralam swoje zycie i zranilam Ciebie mój Panie proszę Cię Boże byś ulitowal się nad biednym grzesznikiem i proszę o modlitwę w intencji mojej córki która jest obecnie w stanie błogosławionym i dziś poszła do szpitala z powiklanjami Bog zapłać Amen z Panem Bogiem
DoroniaFiołek
DoroniaFiołek 9 miesięcy temu
Pomodlę się.
Krysia Straczynska
Krysia Straczynska 9 miesięcy temu
☺❤ Pochwalony Pan Jezus 🙇Boże mówię CI TAK...
pale luzi
pale luzi 9 miesięcy temu
RenataMM Renatko słuchałam wczoraj. Dziękuję. Radosnej niedzieli. 😄
Edward Lamek
Edward Lamek 9 miesięcy temu
Krysia Straczynska pozdrawiam Was serdecznie 🤗
RenataMM
RenataMM 9 miesięcy temu
pale luzi archidiecezja.lodz.pl/film/niedziela-laetare-archikatedrze-lodzkiej-lodz-2018-homilia-abp-rysia/
Krysia Straczynska
Krysia Straczynska 9 miesięcy temu
pale luzi ☺🙋🙇☺💑🌹🏵
Krysia Straczynska
Krysia Straczynska 9 miesięcy temu
RenataMM ☺❤😚🙇🙋
Małgorzata
Małgorzata 9 miesięcy temu
Amen !
KasiA
KasiA 9 miesięcy temu
Nasze drogi nie są Jego drogami... Nasze myśli nie są Jego myślami... Ta prawda często boli... JEZU PROWADŹ! UFAM TOBIE!!! AMEN ;)
KasiA
KasiA 9 miesięcy temu
Edward Lamek Pozdrawiam ☺ pięknej niedzieli 😘
Edward Lamek
Edward Lamek 9 miesięcy temu
KasiA zgadza sie tak czasem bywa.pozdrawiam🤗
KasiA
KasiA 9 miesięcy temu
Dziękuję Słońce 🌞❤🌞 Z Bogiem 🌹
Beata Beata
Beata Beata 9 miesięcy temu
Kasiu Amen ❤️❤️❤️ Śpij dobrze kochana.
Anna Maria
Anna Maria 9 miesięcy temu
dla mnie to nastepny odcinek o tym, jak wielkie rzeczy Pan Bog uczynil przez Marcina, a mialo byc o Maryi. Nie ma slowa o tym, jakie miejsce zajmuje Maryja w zyciu Marcina. Ja nie czuje sie przekonana, odcinki Joli sa bardziej na temat. Pozdrawiam.
Yukinoryu
Yukinoryu 9 miesięcy temu
Maryja była pierwszą charyzmatyczką. Prosta, skromna dziewczyna dostała misję, została zmieniona. Podobnie było w życiu Marcina :-)
ola ola
ola ola 9 miesięcy temu
Ależ jest :) jest o mówieniu Bogu "tak", a ona była tego Mistrzynią.
Maria Jaworska
Maria Jaworska 9 miesięcy temu
🙏👰Maryjo,Matko Boga i nasza, wzorze prostoty,przez Ducha Świętego napełniona,radością wieczną przepełniona,Świątynio Syna Bożego ,Prowadź nas ścieżką Ducha Świętego,wszędzie tam,gdzie czeka człowiek sam. 🙏❤💒Błogosławieństwa Bożego wszystkim na drodze do Nieba🙏❤
Maria Jaworska
Maria Jaworska 9 miesięcy temu
Edward Lamek Pięknej i ciepłej niedzieli🙏❤
Edward Lamek
Edward Lamek 9 miesięcy temu
Maria Jaworska pozdrawiam serdecznie 🤗
Maria Jaworska
Maria Jaworska 9 miesięcy temu
Jagoda Jagodzianka Dobrej nocki kochana🙏❤
Jagoda Jagodzianka
Jagoda Jagodzianka 9 miesięcy temu
Maria Jaworska ❤
Maria Jaworska
Maria Jaworska 9 miesięcy temu
Sylwia Anioł 🙏❤🌹😃
Sylwia Anioł
Sylwia Anioł 9 miesięcy temu
👍.
Edward Lamek
Edward Lamek 9 miesięcy temu
Sylwia Anioł pozdrawìam goraco🤗
Browar
Browar 9 miesięcy temu
Jezu oddaje Ci swoje zycie
N.i.k.a & N.i.k.a
N.i.k.a & N.i.k.a 9 miesięcy temu
Browar ..pozwoliłam sobie skorzystać z Fb...
N.i.k.a & N.i.k.a
N.i.k.a & N.i.k.a 9 miesięcy temu
Browar ... się zarumienilam poprostu...nie przesadzaj Browar,aż mi głupio się zrobiło 😅..co Ty mi tutaj odpierwiastkowujesz ...zwyczajna ,prosta Grażyna 😂😂
N.i.k.a & N.i.k.a
N.i.k.a & N.i.k.a 9 miesięcy temu
Browar ..super to od jutra ruszamy !!!😀😀
Beata Beata
Beata Beata 9 miesięcy temu
Browar a weź że.... Nie Mam Facebooka :))))))))))))
Margo
Margo 9 miesięcy temu
Marcin, proszę Cię bardzo o więcej refleksji dotyczących Maryi. Dziękuję)
Jagoda Jagodzianka
Jagoda Jagodzianka 9 miesięcy temu
maga mi miało być o Maryi..a wyszło jak zwykle😕
The Rzusia
The Rzusia 9 miesięcy temu
maga mi ..masz racje..ja ciągle o to prosze..a tu zupełnie inne historie ...nawet jeśli ciekawe, to poza tematem...
Dorota U
Dorota U 9 miesięcy temu
Tak, tego możemy się uczyć od Maryi - mówienia Panu Bogu "tak" na Jego propozycje. Żaden nasz ludzki pomysł na życie nie jest lepszy od Bożej propozycji. Nasze pomysły nie zawsze idą w parze z dobrem dla nas, a Pana Boga tak :-) Dziękuję Marcin :-) !!
Beata Beata
Beata Beata 9 miesięcy temu
Dorotko dokładnie tak.. Dobrej nocy śpij słodko kochana :))
Browar
Browar 9 miesięcy temu
Witaj Marcin :) oszolom ze skorupki pozdrawia ;) Niech Bog Cie blogoslawi .
Nikodem Przyszedł Nocą
Nikodem Przyszedł Nocą 9 miesięcy temu
Niech Ojciec pamięta o Targu intencji!
Renata Godzińska
Renata Godzińska 9 miesięcy temu
Nikodem Przyszedł Nocą Ale to trzeba napisac pod Ojcem Szustakiem, a nie pod Marcinem 😉
g g
g g 9 miesięcy temu
Jezu ogłaszam Cię Panem mojego życia.Jezu ufam Tobie....
Grzegorz Kostkowski
Grzegorz Kostkowski 9 miesięcy temu
Znowu to samo. Miało być o Maryi a opowiada o sobie i o Bogu a o Maryi jedno zdanie. ... dziękuję. Nie dla mnie. Misjonarka ze Stanów Zjednoczonych? Może z Toronto Blessing? Dziękuję. Wychodzę.
A. F.
A. F. 9 miesięcy temu
Magda Pe Tak to jest że jeszcze się taki nie urodził żeby każdemu dowodził. Tacy jesteśmy niestety buntownicy bez powodu a może z głupoty? Zły 😡 też nam w głowach miesza abyśmy nie zauważyli co tak naprawdę ważne i skupiamy uwagę na tym co nieistotne.
szafirek szafirek
szafirek szafirek 9 miesięcy temu
Magda Pe To nie jest program na żywo?? a to sorry... myślałam że tak. ;D Mi akurat odpowiada to w jaki sposób Marcin opowiada swoje świadectwo. A jeśli chodzi o Maryję, to na prawdę tak jest, że Ją najpewniej można spotkać tam gdzie nie ma świateł kamer.
Magda Pe
Magda Pe 9 miesięcy temu
A nie przyszło wam do głowy, że ten cykl ma taki być? Jeśli o. Adam miał by coś na przeciw takiemu odcinkowi to by go tu nie umieszczał. To nie program na żywo gdzie ktoś nie zdążył zareagować. Tak ma to wyglądać... Może lepiej uszanować czyjąś pracę i pomysł zamiast krytykować. Jeśli natomiast komuś nie odpowiada ten cykl - nie musi go oglądać.
szafirek szafirek
szafirek szafirek 9 miesięcy temu
Grzegorz Kostkowski, The Rzusia, Miriam najlepiej szukać tam, gdzie oko kamery zagląda rzadko albo wcale. Jeśli macie takie pragnienie żeby więcej o Niej posłuchać, najlepiej pójść tam gdzie Ją można spotkać. Świadectwa, opowiadania o naszej relacji z Maryją to jest tylko takie wprowadzenie, które ma prowadzić do czegoś więcej. Nie bądźcie więc zawiedzeni tym że ktoś opowiada swoje świadectwo tak jak potrafi. Maryję, a przez Nią Jezusa, można spotkać bardziej w realu. Nie da się tego nagrywać, a później odsłuchiwać. To jest spotkanie tu i teraz, i to jest dopiero petarda. Żywa rzeczywistość, nie wirtualna. Bez filtrów, bez upiększania.
nie ważne
nie ważne 9 miesięcy temu
Bardzo Ci dziękuję Marcin.. Ja też mam takie rozeznania.. Bo ja..sama nigdy nie odwaze się pójść na Dni Skupienia.. A jeszcze Siostra Franciszkanka napisala do mnie.. Kiedy rozeznawalam to wszystko odpowiedziałam Mu tak! ,, Panie jeśli ktos mnie zaprosi teraz na Dni Skupienia to ja pojde".. I na drugi dzień tak sie po prostu stało. To wciąż jest dla mnie niemożliwe ale pójdę tak jak powiedzialam.. Z Bogiem! :)
nie ważne
nie ważne 9 miesięcy temu
RenataMM Ja również pozdrawiam i dobrej niedzieli życzę :)
RenataMM
RenataMM 9 miesięcy temu
Ewa Buduj ❤️❤️😄Pozdrawiam. Błogosławionej niedzieli.
Patryk Patryk
Patryk Patryk 9 miesięcy temu
🙏
Beata Beata
Beata Beata 9 miesięcy temu
Patryk 🙂🙂pewnie ze dasz i ja w Ciebie wierzę 🙂trzymaj się cieplutko z Bogiem w sercu :)
Patryk Patryk
Patryk Patryk 9 miesięcy temu
Beata Beata A ja sobie pracuję ;-) troszkę mi się nie chcę bo dopiero z Polski Wróciłem,ale dam radę 😂 ach te słabości,ale super że walczysz tak trzymaj Wierzę w Ciebie Dasz Radę ja natomiast poległem, obiecałem Sobie że dam radę z tym całym postem Daniela no i stało się upadłem Kobito 😂 ale za rok Tak pójdę Że przez 40-sci dni wodę i suchy chleb pocisne 😂💪 hi hi,superrr że Napisałaś pozdrawiam Cię Gorąco z Panem Bogiem Paaa 🙏
Beata Beata
Beata Beata 9 miesięcy temu
Patryk dziękuję :) Co tam u Ciebie dawno Cię nie widziałam? Ja walczę z moją słabością ale mozolnie mi to wychodzi... Pięknej niedzieli.
Patryk Patryk
Patryk Patryk 9 miesięcy temu
Beata Beata Pozdrawiam Beatko ;-)
Beata Beata
Beata Beata 9 miesięcy temu
Patryk pozdrawiam :)
Ra Max
Ra Max 9 miesięcy temu
Dzieki Marcin!
snopekslawek
snopekslawek 9 miesięcy temu
1
Następny