Ciemny
No video :(

Legia i Jagiellonia grają o mistrza, Wisła pożegnała legendy! #MisjaFutbol

Przeglad Sportowy
wyświetleń 171 599
95% 3 018 150

Daj suba i zaznacz dzwonek: plvid.com/u-przegladsportowy
#MisjaFutbol - Michał #Pol , Dariusz #Szpakowski, Przemysław #Rudzki i Mateusz #Borek podsumowują wydarzenia ostatniego tygodnia na piłkarskich boiskach. W programie: #Legia i #Jagiellonia walczą o mistrzostwo! Ponadto: pożegnanie legend w Krakowie: Paweł #Brożek i Arkadiusz #Głowacki opuszczają Wisłę! #Lech zwolnił trenera Nenda #Bjelicę - "Kolejorz" zagra o honor przeciwko Legii! Liderzy piłkarskiej opinii porozmawiają też o powołaniach Adama Nawałki na #MŚ2018 w Rosji! Zapraszamy!

Sport

Opublikowany

 

14 maj 2018

MISJAFUTBOLMISJA FUTBOLLEGIAJAGIELLONIALEGIA JAGIELLONIAPAWEŁ BROŻEKARKADIUSZ GŁOWACKIBROZEKBROZEK GOLPOZEGNANIE LEGENDWISŁA KRAKÓWMATEUSZ BOREKDARIUSZ SZPAKOWSKIMICHAŁ POLPRZEMYSŁAW RUDZKIADAM NAWAŁKANENAD BJELICALECH POZNANLECH LEGIAMUNDIALMS2018MUNDIAL ROSJA

Udostępnij:

Link:

Ściągnij wideo:

Ładuję.....

Dodaj do:

Moja lista odtwarzania
Do obejrzenia
Komentarze 296
happy
happy 8 miesięcy temu
Czekałem cały tydzień😂
daniel borys
daniel borys 8 miesięcy temu
wszyscy czekaliśmy
EnigmaST Official
EnigmaST Official 7 miesięcy temu
legendy ? Głowacki legendą ? hahahahahahahhahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahah
Wiesiek kamiński
Wiesiek kamiński 8 miesięcy temu
Jak Ja słucham Borka,to się łapię za głowę...On twierdzi ,że na jesień będziemy mieli ciekawą repr....to Ja piszę bucha cha cha bucha cha cha ....przypomnę ,że ten Borek zachwalał swoim czasem Furmana,Łukasika,Żyrę czy Borysiuka....gaduła..
Wiesiek kamiński
Wiesiek kamiński 8 miesięcy temu
Bayern bez Pucharu...Lewy bez formy...macha rękoma,gwiazdorzy,kiepsko to się zapowiada względem M.Ś...Lewy sam nigdy nie wygrał Bayernowi meczu...i tak było dzisiaj...Lewy piłkarz jednowymiarowy...z akcji innych potrafi zamknąć akcję,ale sam minąć dwóch ,trzech piłkarzy to juz problem...
Maciej Stępień
Maciej Stępień 8 miesięcy temu
Ma ktoś info o P. Tomku Smokowskim? Kiedy wraca? Redakcjo Przeglądu Sportowego - dajcie znać proszę!
Martinez
Martinez 8 miesięcy temu
"a na koniec" ... w 29 min programu :D
Janusz Kubala
Janusz Kubala 8 miesięcy temu
Jak to jest że się piłką nie interesuję a zawsze was oglądam :D
Tomasz Mańczak
Tomasz Mańczak 8 miesięcy temu
Panowie, a jak skomentujecie petardy na boisku w finale Ligi Europy?
maro1916
maro1916 8 miesięcy temu
Jestem bardzo ciekawy jak państwo a szczególnie Pan Borek odniosą się do odpalania rac i stroboskopów na finale pucharu Europy. Po finale PP słyszałem jakie to kontrole i wspaniała organizacja jest w „Wielkiej Piłce” a tu jednak Na Finał race zostały wniesione i odpalone.
Adrian Roter
Adrian Roter 8 miesięcy temu
❤️
Micelius Beverus
Micelius Beverus 8 miesięcy temu
Jaką jakość mamy doceniać? W tym sezonie nie powinno przyznawać się ślimakom tytułów ;-) A co do oburzenia za transfery do "wrogich" klubów - panowie, bądźcie konsekwentni. Raz narzekacie, że liga jest jak drzwi obrotowe, a za chwilę, że kibicom nie jest wszystko jedno, kto gra w drużynie... Żeby były emocje i identyfikacja z klubem, musi być jakaś ciągłość, klub musi zachować swój charakter... A entuzjazmu nawet Klopp nie wymusi...
Micelius Beverus
Micelius Beverus 8 miesięcy temu
Skoro nasze kluby lepiej zarabiają, to powinny dłużej przytrzymywać młodych zdolnych - nie na wieczność, ale żeby nie sprzedawać ich za grosze do miejsc słabych albo takich, gdzie nie pograją - mam wrażenie, że dla naszych młodych zdolnych ta ruletka transferowa częściej kończy się słabo, niż dobrze. - Jakby jeszcze bardziej profesjonalnie podchodzić do zarządzania klubami, zatrudniania trenerów itp., to można by choć trochę podnieść poziom - to dałoby nieco lepsze wyniki w Europie, przyszłoby więcej kibiców i za nimi sposnsorzy... PS uważam, że absolutnie nie należy rozszerzać ligi - i tak masło jest za cienko rozsmarowane, brakuje piłkarzy, by wszystkie zespoły ekstraklasy były na przyzwoitym poziomie, kluby cienko przędą... Włodarze chcą nakręcić koniunkturę z miast spragnionych piłki - ale to nic nie da, gdy ogólny poziom spadnie, a od środka sezonu połowa drużyn będzie grała o pietruszkę. Poszedłbym w odwrotną stronę - Ekstraklasa z 12 drużyn, które w sezonie grają ze sobą po 3 razy.
Micelius Beverus
Micelius Beverus 8 miesięcy temu
Wielki szacun dla całej trójki - Brożka i Głowę wszyscy cenią, a chcę bardzo podkreślić Murasia - pełna profeska, super podania do tej pory... za szybko odchodzi! Jeszcze teraz by się nadał do reprezentacji; z taką chłodną głową.
Kacper Sałapat
Kacper Sałapat 8 miesięcy temu
Rafał Murawski to ten co stracił piłkę z Czechami i poszła kontra? Później miał pretensje do dziennikarza, że o tym mówi po meczu. Rzeczywiście klasa!
Positive Fan
Positive Fan 8 miesięcy temu
Za szybko się kończy. Zdecydowanie🤣🤣
PeloTV
PeloTV 8 miesięcy temu
Wiecej o 1 lidze bo jest bardzo ciekawie!
thomson
thomson 8 miesięcy temu
Łeeeee! :D
Kamil Kutyła
Kamil Kutyła 8 miesięcy temu
Świetny pomysł na ten program 💪 Świetne osoby i mega sie to ogląda👏👏👏👏👏👏👏
Kamil Kutyła
Kamil Kutyła 8 miesięcy temu
Ivanousttyle tego by nie dało rady wyrazić słowami :)
Ivanousttyle ,
Ivanousttyle , 8 miesięcy temu
Kamil Kutyła jeszcze tylko Tomka Hajty brakuje xd
Bartek Nowicki
Bartek Nowicki 8 miesięcy temu
Borek show
AndersonSilva
AndersonSilva 8 miesięcy temu
Kiedy wraca Tomek Smokowski?
Szymon K
Szymon K 8 miesięcy temu
pan Szpakowski powinien pójść w ślady Brożka i Głowy i zakończyć karierę w mf.Uszy bolą,nic nie wnosi do dyskusji,dawać Ćwiąkałe
Piotrek Sus
Piotrek Sus 8 miesięcy temu
Szkoda że jest tylko raz w tygodniu świetny program 😉
Ventol 90
Ventol 90 8 miesięcy temu
Zróbcie coś aby misja trwała conajmniej 2 godziny ;)
Adam Lis
Adam Lis 8 miesięcy temu
Swietny program, swietni komentujacy.
norbidrake
norbidrake 8 miesięcy temu
Meh, cały odcinek o ekstraklasie. Można sobie darować ...
PatiBoyGame
PatiBoyGame 8 miesięcy temu
W fifie 19 Brożek będzie nową ikoną :-)
Ivanousttyle ,
Ivanousttyle , 8 miesięcy temu
A tam Brazylia od razu powołała 23 piłkarzy którzy jadą na mundial xd
Headrest Cradle
Headrest Cradle 8 miesięcy temu
Szpakowski, mogles isc na psychologie a nie byc komentatorem. Zenada
Maciek
Maciek 8 miesięcy temu
Jest La Liga Loca i English Breakfast, więc dobrze, że misja wreszcie o polskiej piłce, bo tym żyjemy na co dzień. :)
zygi96
zygi96 8 miesięcy temu
Są i nasi mejweni ;)
Tomasz Majewski
Tomasz Majewski 8 miesięcy temu
Strasznie irytujące jest to jak Szpakowski kończy zdania innych. Czy ten Pan tak zawsze miał czy robi tak tylko jak ludzie którzy osiągnęli więcej niż on uczestniczą w tej samej rozmowie?
pizama69
pizama69 8 miesięcy temu
Odnośnie tej "absurdalnej dyskusji" na temat tego, czy Legia powinna być dekorowana na stadionie Lecha i że takie rzeczy to tylko w zaściankowej Polsce. A panowie wyobrażają sobie, że Barca odbiera puchar na Santiago Bernabeu albo Real na Camp Nou ? Za każdym razem kiedy Barca gra w finale pucharu króla mecz rozgrywany jest na mniejszym niż stadion Realu obiekcje bo klub ze stolicy nie zniósł by widoku tryumfujących piłkarzy odwiecznego rywala i tłumaczy się planowanym na tę datę remontem stadionu. Nawet głupiego szpaleru nie byli w stanie wykonać. Z drugiej strony legendarne zraszacze odpalone na Camp Nou na widok cieszącego się Jose Mourinho i jego Interu to też przykład na to, że taki widok boli również tych największych i trudno o oddanie szacunku dla rywala, kiedy wypełnia Cię poczucie porażki.
Tomasz Ryzner
Tomasz Ryzner 8 miesięcy temu
Pan Paweł miał szansę na coś większego, ale nie miał na to odwagi, ambicji, ochoty? Zadowolił się kasą od Cupiała. W nieskończoność zwlekał z wyjazdem i a gdy już się na to szarpnął, guzik z tego wyszło. PS. Czy to był akurat przedstawiciel pokolenia otwartych, chętnych do rozmów piłkarzy? Red. Szpakowski zrobił z nim zapewne dziesiątki ciekawych biesiad w TVP, więc wie lepiej.
Fakty są inne Big D
Fakty są inne Big D 8 miesięcy temu
...." Duża piłka nie ma czasu " 🤣🤣 a tak nawiasem to kogo szpak wkur.. z tym wcinaniem sie?? Mnie ostro denerwuje. Pozdrawiam
Szymper Szymper
Szymper Szymper 8 miesięcy temu
Gdzie jest koleś z eleven?
maciek121297
maciek121297 8 miesięcy temu
świetny program na który czeka się cały tydzień
elslipo9
elslipo9 8 miesięcy temu
kurcze bardzo kocham pilke nozną ale naprawde wole posluchac mistrza Borka,genialnego Rudzkiego,niz ogladac ekstraklase...
Rob Rob
Rob Rob 8 miesięcy temu
Program numer 1
daniel borys
daniel borys 8 miesięcy temu
i znowu tydzień czekania
Sebastian Król
Sebastian Król 8 miesięcy temu
Szanowni Państwo z przeglądu sportowego, swoje słowa kieruję głownie do Pana Pola oraz Pana Rudzkiego. Robicie świetne programy, macie dużą wiedzę na temat futbolu oraz bardzo dobry warsztat i mam do Państwa duży szacunek, jednakże chciałbym zadać jedno pytanie na temat Ligi której jestem kibicem i koneserem - włoskiej Serie A. Czy jest plan/pomysł, a jeśli nie to czy byłaby szansa na powstanie jakiegoś programu o najwyższej włoskiej klasie rozgrywkowej? Temat tej ligi w Państwa tekstach i programach jest bardzo sporadycznie poruszany i to od wielu lat, a sama liga wbrew powszechnej opinii jest ciekawa, to w tych rozgrywkach najdłużej trwała (oczywiście z czołowych lig Europy) walka o mistrzostwo, jak również dopiero w ostatniej kolejce w bezpośrednim starciu rozstrzygnie się, kto zagra w kolejnej edycji Ligi Mistrzów. Rozumiem, że w naszym kraju nie są to rozgrywki zbyt popularne i raczej przeznaczone dla koneserów, ale może pora to zmienić? Wy, jako redakcja tak poczytnego pisma kształtujecie trendy w tym kraju, a my jako kibice ligi z takimi tradycjami i z tak zasłużonymi dla futbolu jako całości klubami również zasługujemy na coś specjalnie dla nas. Pokornie proszę o odpowiedż Z wyrazami szacunku S.K.
Mateusz Karczewski
Mateusz Karczewski 8 miesięcy temu
podoba mi się Rudzki w tym programie. Podoba mi się jego spokój, kultura, obycie i jego anegdotki. Myślę, że jest bardzo ważną postacią i znakomicie uzupełnia Borka, który ma wielką wiedzę ze świata sportu, literatury, muzyki, kina i Szpakowskiego, który ma niesamowite doswiadzenie i mimo, że czasem się wtrąca to widać u niego tę niesamowitą pasję i wielkie serducho
Cola Original
Cola Original 8 miesięcy temu
Te ciagle ponizanie Jagielloni to XD 1.smieszna minka 2. „Warszawa pracuje, Bialystok glosuje” nie przystoi robic takich ruchow osobom publicznym
Waleczne Serce
Waleczne Serce 8 miesięcy temu
Juz dawno przestalem ogladac mecze Lecha... To nie jest klub ktory chce walczyc o mistrzosto, puchary. Właścicielom zalezy tyko na kasie...sami o tym mowia. Kibice ciagle wierza w sukces...i tak co roku. Amika chce tylko zarabiac...Moze jeszcze kiedys doczekamy sie w Poznaniu zmiany wlasciciela...ale watpie. Pozdrawiam Kibicow Lecha ktorzy wierza w majstra...za rok ;) Teraz moga sie cieszyc ze Amika zarobila duzo kasy ;) Nie jestem kibicem Legii czy Gornika...Zawsze kibicowalem Lechowi... Ale to juz nie ten sam LECH... Pozdrawiam
Marcin Świetliński
Marcin Świetliński 8 miesięcy temu
Szpakowsi nie ogarnia.... co odcinek
Omsi dash
Omsi dash 8 miesięcy temu
No nie mówcie że cały odcinek o ekstraklasie, a na koniec ich składy I zero innych tematow. Ja rozumiem pół odcinka o ekstraklasie a nie prawie że cały
EnigmaST Official
EnigmaST Official 8 miesięcy temu
Mój Bożę ... Ani Brożek ani Głowacki nie byli nawet dobrymi piłkarzami , po prostu byli przeciętni reprezentacja absolutnie nic nie osiągnęła z nimi w składzie więc darujmy sobie te słodzenie bo to jest naprawdę żałosne . ps Gol Brożka strzelony dla Lecha nic wybitnego ... ale frajerami w Ekstraklasie został Lech za błąd katastrofalny .
Peter Kowalski
Peter Kowalski 8 miesięcy temu
wszystko super tylko w sumie nic o Jadze nie bylo ..
Dom W
Dom W 8 miesięcy temu
I poniedziałki stają się piękniejsze😊😀😋
Jacek Kleban5j l
Jacek Kleban5j l 8 miesięcy temu
Jak co tydzień zajebisty odcinek💪
Rafael Pawel 2301
Rafael Pawel 2301 8 miesięcy temu
Raczej nic się nie wydarzy i pojadą ci sami sprawdzeni, wg rankingu trenera Nawałki. 1. Wojtek Sczęsny 2. Łukasz Fabiański 3. Łukasz Skorupski 4. Łukasz Piszczek 5. Kamil Glik 6.Michał Pazdan 7.Maciej Rybus 8. Bartosz Bereszyński 9. Artur Jędzrzejczyk 10. Thiago Cionek 11. Kamil Bednarek 12. Kamil Grosicki 13. Kuba Błaszczykowski 14. Grzegorz Krychowiak 15. Piotr Zieliński 16. Krzysztof Mączyński 17. Maciej Makuszewski 18. Karol Linetty 19. Sławek Peszko 20. Robert Lewandowski 21. Arek Milik 22. Łukasz Teodorczyk 23.Dawid Kownacki
Rafael Pawel 2301
Rafael Pawel 2301 8 miesięcy temu
sorry, Jan Bednarek;-)
Elo Elo
Elo Elo 8 miesięcy temu
Gdzie gra Kamil Bednarek?
Rafael Pawel 2301
Rafael Pawel 2301 8 miesięcy temu
Myślę, że z dwójki Kamiński - Bednarek, właśnie ze względu na obecną formę pojedzie na mundial i możliwe, że wejdzie do 1-wszej jedenastki. Skorupski jest młodszy i w meczu kontrolnym dobrze się pokazał i jest dłużej u Nawałki, a poza tym ten trzeci, powiedzmy sobie strzeże i i tak nie zagra, więc wystarczy że będzie gotowy do gry jako rezerwowy tak jak w takim klubie jak Roma, nic nie umniejszając Białkowskiemu.
Mathieu M
Mathieu M 8 miesięcy temu
Kamil Bednarek? 😂 Swoją drogą ten gość w obecnej formie powinien wskoczyć do pierwszej 11-tki z Glikiem. A jeśli chodzi o Skorupskiego to nie zasłużył na powołanie i nie wyobrażam sobie że na to miejsce nie wskoczył Białkowski który z pośród rzadziej wymienianych nazwisk w obecnym sezonie bardzo mocno sobie zasłużył na mundial :)
Arnoldoo Kabuum
Arnoldoo Kabuum 8 miesięcy temu
Lach Poznań po najwięksi przegrańcy w historii Polskiej piłki
deathtypelol
deathtypelol 8 miesięcy temu
Bardzo przyjemny program, mogę się wiele dowiedzieć nie wpisując wszystkiego po kolei w wyszukiwarce, wystarczy czy kliknę w powiadomienia na PLvid:)
LivingZombieJew
LivingZombieJew 8 miesięcy temu
Paweł Brożek to jednak symbol nędzy w polskiej piłce klubowej. Nic nie ugrał poza ligą. To nie jest klasa Żurawskiego czy Frankowskiego. sentyment do Brożka jest, bo długo grał, ale to nie jest żaden super piłkarz. źle to świadczy o polskiej piłce, że tyle gloryfikujemy go.
Mateusz Włosek
Mateusz Włosek 8 miesięcy temu
Panowie jak zawsze klasa. Tydzień świetnie się zaczyna.
jackson X
jackson X 8 miesięcy temu
Rudzki skoncz z tym fabianskim...w kazdym odcinku i na kazdym kanale to samo,no ku...a spadl z ligi a Ty z niego jakiegos bożka robisz,ja tez szanuje naszrgo bramkarza ale ile mozna o tym swansea gadac-nudne!
Omsi dash
Omsi dash 8 miesięcy temu
Ciekawszego to niz gadanie o ekstraklasie
Przemek Re
Przemek Re 8 miesięcy temu
Brawo wreszcie trzeba czekać cały tydzień nie można robić co dziennie. Pozdrowienia z wakacji.
tomasz adamski
tomasz adamski 8 miesięcy temu
fabianski w arsenalu powrot
majes141
majes141 8 miesięcy temu
Spodnie Szpaka trzymają formę :)
AdamFCBxpompa
AdamFCBxpompa 8 miesięcy temu
Ja to w sumie mały ważny koleś dla was, ale nie wiem czy widzicie jaką zajebistą robotę robicie Panowie. Musicie to konkretnie pociągnąć bo widać że ma mega pompe, 60k wyświetleń a dopiero dzisiaj wyszło. Jest mooc!!!!
Tomasz Michewicz
Tomasz Michewicz 8 miesięcy temu
Bez Misji Futbol poniedziałku bym nie przeżył ;)
Kapitan Ryks
Kapitan Ryks 8 miesięcy temu
Ten agent Radek rozwalił mój klub. Dziękuję.
Norbi Dondi
Norbi Dondi 8 miesięcy temu
Czekam na was co poniedziałek!!!Miło posłuchać ludzi którzy robią to z taka pasja tyle lat .
Kamil Kobus
Kamil Kobus 8 miesięcy temu
Jeśli mowa o biciu brawa dla przeciwków. Kibice Lechii krzyczeli "Rafał Murawski" kiedy ten schodził z boiska w sobotnim meczu. Siedziałem na przeciwko i bardzo pozytywnie mnie to zaskoczyło.
Maciej Stępień
Maciej Stępień 8 miesięcy temu
A tu nagle bAng XD
Lukasz Storma
Lukasz Storma 8 miesięcy temu
a czemu nic nie powiedziali o o awaturze w Hamburgu gdzie kubice zachowali sie skadalicznie ? Potrafimy tylko opluwać Polska ekstraklase bo tak jest najłatwiej .Wtyd
Waldemar Piaskowski
Waldemar Piaskowski 8 miesięcy temu
Gdzie można obejrzeć całe mecze z ostatniej kolejki Ekstraklasy?
PatiBoyGame
PatiBoyGame 8 miesięcy temu
Waldemar Piaskowski canal +
Mateusz Karczewski
Mateusz Karczewski 8 miesięcy temu
Dlaczego nikt nie daje szansy pracy Urbanowi. Chłop wprowadzal Rybusa Wolskiego Borysiuka Bednarka Jóźwiaka itd... Czemu nie dac mu pracy w akademii
RevarBB
RevarBB 8 miesięcy temu
Ale nie o polskiej szmacianej lidze, proszę..
Aaa Bbb
Aaa Bbb 8 miesięcy temu
Słaby odcinek.
Bartosz Iłka
Bartosz Iłka 8 miesięcy temu
Uwielbiam ale Ekstraklasa jest nudna i nie każdego interesuje .. czekam na następny poniedziałek :)
Łukasz Ciok
Łukasz Ciok 8 miesięcy temu
jak zawsze, ciekawe wymiany zdań. Oby tak dalej :)
Zbigniew Komenda
Zbigniew Komenda 8 miesięcy temu
Niesamowite podniecenie ostatnią kolejką Ekstra Biednej Klasy. Jak eksperci olewają to ja też.
Zbudujemy nasz dom na piasku
Mam nadzieję, że jedenastki przed samymi będa bardziej realne (2 def. pomocników)
Zbudujemy nasz dom na piasku
pozdrawiam
Rafał Babicki
Rafał Babicki 8 miesięcy temu
Mądrego aż miło posłuchać ! Dzięki Panowie Redaktorzy ! Tak trzymać ! 😎😎😎😉😃😉
Matt Rolfik
Matt Rolfik 8 miesięcy temu
Pan Darek dzisiaj stanął na wysokości zadania! Oby nam dostarczył dużo radości podczas MŚ
PAWEŁ KOSIŃSKI
PAWEŁ KOSIŃSKI 8 miesięcy temu
Fajny program=Fajny Poniedziałek!!!
FamiliaCrew
FamiliaCrew 8 miesięcy temu
...czekali ponoć fani;)
Kawanebe Kurvica
Kawanebe Kurvica 8 miesięcy temu
Po Krakowie i Łodzi wróble ćwierkaja, że Brożek od następnego sezonu w Widzewie
Marek_92
Marek_92 8 miesięcy temu
No i elegancko ;)
Thrasher
Thrasher 8 miesięcy temu
Misja Futbol jak zawsze mega :) Ps. Dzięki dla was panowie za poruszenie tematu Szymańskiego , bo osobiście się widziałem z nim i bije od niego to czego brakuje w polskiej piłce. Mam nadzieje że pojedzie na mundial , bo będą z niego ludzie !!!
Grzegorz Kunicki
Grzegorz Kunicki 8 miesięcy temu
dzieciaki,duzym klubem jak na polska ekstraklape to jest Jagiellonia ktora bez kasy zawsze walczy o mistrza!!! a wy tylko Legia i Lech.Żal mi takich ekspertów jak Rudzki. Smoku wracaj!
Jakub Szwichtenberg
Jakub Szwichtenberg 8 miesięcy temu
To „ŁEEEEE” Pana Rudzkiego niczym Patryk Dzięcioł
jon arryn
jon arryn 8 miesięcy temu
Pawel Brozek talent z cm01/02
tv1canada
tv1canada 8 miesięcy temu
Nie chcę obrażać tych panów kończących kariery w Wiśle ale , dla mnie legenda jest Deyna, Szarmach ,Lato Boniek czy mniej Lubański . Życzę panom dużo zdrowia i długich lat życia .
Konrad Bujak
Konrad Bujak 8 miesięcy temu
Wiedza i pamiec Borka do detalow rozwala mnie... szacun.
Bartek Harasiuk
Bartek Harasiuk 8 miesięcy temu
wszystko fajnie, ale od dłuższego czasu najczęśćiej słuchamy na tym kanale Borka, wkurza mnie to że bezczelnie wchodzi w zdanie każdemu, a najbardziej Szpakowskiemu, ktoremu powinien oddac troche wiecej szacunku
Bartłomiej Król
Bartłomiej Król 8 miesięcy temu
Kiedy Pan Ćwiękała? :D
PatiBoyGame
PatiBoyGame 8 miesięcy temu
Bartłomiej Król albo pan Smokowski
Michuuu10
Michuuu10 8 miesięcy temu
Ta juz widze jak kibic lecha bije brawo legii ;)
Karol
Karol 8 miesięcy temu
Panowie, gdyby nie Wy to poniedziałkowe obiady byłyby strasznie nudne! dziękuję, że jesteście!
Ra V
Ra V 8 miesięcy temu
Panowie jeśli chodzi o tematyczną oprawę programu to jesteście kapitalni i uwielbiam Was oglądać ! Jednak mam jedną uwagę co do kwestii technicznej. Greenscreen, który jest za wami, w miejscach kanap na których siedzicie jest jakby "gorący" i nieładnie się pikselizuje. Spróbujcie to poprawić bo trochę to razi podczas oglądania ;-)
M!nek PL
M!nek PL 8 miesięcy temu
Poniedziałek staje się lepszy gdy otrzymujesz powiadomienie o Misji Futbol :) Proponuje przedłużyć odcinki do 2h ;)
Mikołaj Butkiewicz
Mikołaj Butkiewicz 8 miesięcy temu
Kiedy Smoku wraca do składu?
Radoslaw Gl
Radoslaw Gl 8 miesięcy temu
Nareszcie sporo o Ekstraklasie💪👍 Super
Mieczysław Hydraulik
Mieczysław Hydraulik 8 miesięcy temu
Mam życzenie żeby Nawałka wziął wielu młodych na Mundial, i dał im zagrać - a oni mieli udany wstęp, a nie jak Zieliński podczas Euro. Wtedy ci starsi mieliby więcej sił na faze pucharową, a młodzi przyciągneliby uwagę większych europejskich klubów - w których by grali. Ale to nie koncert życzeń - pewnie znowu będziemy grać jedną jedynastką, a jak młodzi wyjadą do większych klubów to całkowicie przestaną grać.
WislaKrakowCampeone
WislaKrakowCampeone 8 miesięcy temu
Panie Rudzki, jak Pan opowiadasz jakąś historię, to popatrz Pan czasem z kultury na Pana Borka, bo też Pana słucha, patrzy i po prostu wypada mówiąc przez 3 minuty spojrzeć chociaż raz na odbiorcę swoich słów. Szczególnie gdy jest ich tylko trzech ;) Nie czepiam się, po prostu zauważam to od początku, gdy zastąpiłeś Tomka Smokowskiego w Misji ;) Za każdym razem patrzysz tylko na Darka i Michała. Pozdrawiam, super program ;)
Elo Elo
Elo Elo 8 miesięcy temu
WislaKrakowCampeone to raczej normalne, siedzi na przeciwko nich więc bezwarunkowo zerka w ich oczy, a omija Mateusza, bo tu by musiał głowę obrócić
Dzorcz Busz
Dzorcz Busz 8 miesięcy temu
Mam wrazenie, ze kazdy chce aby jego komentarz zostal przypiety :D
Chainekken6
Chainekken6 8 miesięcy temu
Tak jest, niestety. teraz zamiast rozmawiać o piłce każdy będzie chciał dostać serduszko
sloma69
sloma69 8 miesięcy temu
Pytanie co do powołań, czemu pomija się takich graczy z lig zagranicznych jak : Wojciech Golla (35 meczy w lidze holenderskiej dla NEC), Filip Bednarek (38 meczy dla De Graafschap), Waldemar Sobota (27 meczy dla FC St Pauli), Janusz Gol (27 meczy dla Amkar Perm), Tomasz Kupisz (32 meczy dla AC Cesena)
Pro Adrian
Pro Adrian 8 miesięcy temu
Wreszcie mile słowa o Wiśle Kraków i w dodatku o Arku Głowackim i Pawle Brożku. Takich ludzi to ja szanuję ;) Jak zawsze mile się słucha jak i ogląda ;)
Mieczysław Hydraulik
Mieczysław Hydraulik 8 miesięcy temu
Chyba niedługo wraca Smokowski, akurat przed Mundialem :)
Przemek L
Przemek L 8 miesięcy temu
Super program. Tylko nie wiem na cholerę te jedynastki co tydzień takie same.
Następny
Petty Girlfriend
Dzień temu
Apple Be Like
3 dni temu
#GB20
7 dni temu