Ciemny

DLACZEGO POLSKA NIE WYGRAŁA EUROWIZJI? - HEJTUJĘ: NETTA - TOY

Nowy Hejter
Subskrybuj
wyświetleń 368 257
81% 13 238 2 986

► ZOSTAW SUBA, ABY NIE PRZEGAPIĆ KOLEJNEGO ODCINKA:
bit.ly/SubDlaHejtera
► SNAPCHAT: jestempatrykpl
► INSTAGRAM: jestempatrykpl
► FACEBOOK: bit.ly/HejterFB
ŹRÓDŁA:
Benjamin Ingrosso - Dance You Off - Sweden - LIVE - Second Semi-Final - Eurovision 2018
plvid.com/video/wideo-4lGDRmrQLTA.html
Gromee feat. Lukas Meijer - Light Me Up - Poland - LIVE - Second Semi-Final - Eurovision 2018
plvid.com/video/wideo-oyoiCyP4Bkg.html
Lea Sirk - Hvala, ne! - Slovenia - LIVE - Second Semi-Final - Eurovision 2018
plvid.com/video/wideo-sRtygbA0-DU.html
Michael Schulte - You Let Me Walk Alone - Germany - LIVE - Second Semi-Final - Eurovision 2018
plvid.com/video/wideo-YLbC-k3nnJQ.html
Netta - Toy - Israel - LIVE - Grand Final - Eurovision 2018
plvid.com/video/wideo-84LBjXaeKk4.html
Eurovision Song Contest 2018 - Second Semi-Final - Live Stream
plvid.com/video/wideo-NOuE9l2aWzI.html

Eurowizja a tak naprawdę Eurovision Song Contest to najstarszy konkurs piosenki na świecie! W tym roku odbyła się już jego 63. edycja. Wow! Jak co roku, podobnie w konkursie Eurowizja 2018 wzięli udział artyści z Europy i nie tylko - również państwa pobliskie. W tym roku Polskę podczas Eurovision Song Contest reprezentowała piosenka Gromee feat. Lukas Meijer - Light Me Up - dość świeży duet Polaka - Andrzej Gromala wraz ze szwedem Lukas Meijer. Jak poszło im podczas konkursu Eurowizja? Dlaczego Polska nie wygrała Eurowizji? Dlaczego Polska nie przeszła do finału konkursu Eurowizja, a odpadła już podczas półfinałów? Na te wszystkie pytanie odpowiedź przygotowałem w moim filmiku. Dowiedziecie się również dużo o zasadach głosowania podczas Eurovision Song Contest oraz przeanalizujemy wspólnie piosenkę zwycięzcy konkursu Eurowizja Netta - Toy, która była przedstawicielem Izraela. Opowiadam również krótko o wpadce podczas Eurowizji. Zapraszam do oglądania i komentowania.

Opublikowany

 

14 maj 2018

rozrywkavlogvlogihejtnowy hejterhejtujeeurowizjaeurowizja 2018eurovisioneurovision 2018Eurovision Song ContestGromee eurowizjalight me up eurowizjalight me up eurovisionnetta eurovisionnetta toy eurovisionnetta toy eurowizjaeurowizja zwycięzcaeurowizja polskaeurowizja polska odpadłaeurowizja dlaczego polska odpadłaeurowizja wpadkakobieta kura eurowizjaGromee Lukas Meijer Light Me upizrael eurowizja

Udostępnij:

Link:

Ściągnij wideo:

Ładuję.....

Dodaj do:

Moja lista odtwarzania
Do obejrzenia
Komentarze 3 406
Nowy Hejter
Nowy Hejter 5 miesięcy temu
📌 Widzieliście już moje nowe foto na IG? INSTAGRAM: JESTEMPATRYKPL 📸 📌 KONIECZNIE ZOBACZCIE BONUS PO EKRANIE KOŃCOWYM FILMIKU!! 🚀 📌 Pozdro dla Ekipy Dzwoneczka! ❤️
Maciek Smolarz
Maciek Smolarz 2 miesięcy temu
Jest to plagiat oryginał należy do autora seven nation army
master wiśnia
master wiśnia 2 miesięcy temu
Nowy Hejter ta piosenka co wygrała finał to był plagiat :/
Qsern
Qsern 3 miesięcy temu
Nowy Hejter netta zajebała seven nation army!!!
Lama Garcia
Lama Garcia 3 miesięcy temu
przeczytałem trochę tłumaczenie na tekstowo i japierdolę co to ma kurwa być
Jerzy Welenc
Jerzy Welenc 4 miesięcy temu
Nowy Hejter
Melcia TN
Melcia TN 3 dni temu
Jebłam 😂 na te kaczuchy 😂😂
Kondzio Kon
Kondzio Kon 3 dni temu
W przyszłym roku ReTa trzeba tam posłać XD
Ania K.
Ania K. 4 dni temu
Widzę to jako "Polska jest najlepsza bo ja jestem z Polski" Mówisz jakby twoje zdanie było jedyne, najlepsze i najważniejsze. Ja uważam, że nasza piosenka była słaba, a na Izrael głosowałam. Tekst piosenki Netty ma przekaz żeby nie traktować kobiety jako zabawki, a twoim zdaniem tak "głęboki tekst" z Polski brzmi prawie jak pierwszy lepszy popowy "hit", nic specjalnego. Jedyne z czym się muszę to jury, które głosuje politycznie, ale gdyby głosy były fałszowane to nie przeszłoby bez rozgłosu. Lubisz inną piosenkę, rozumiem, ale nie zakładaj, że twoje zdanie jest jedyne i najlepsze. *No i oczywiście bez obrażania jej wyglądu się nie obyło, ale w twoim przypadku to norma.
Satomi
Satomi 5 dni temu
mmmm, jak ja kocham ludzi, których eurowizja obchodzi tylko wtedy, gdy leci w telewizji i wypowiadają się na jej temat, nie znając się ani trochę. i stąd się biorą pytania w stylu " AlE cOo IZreEl rOObi nA EuRowizji??? "
magic unicorn
magic unicorn 16 dni temu
I ta koszulka z BIBEREM 😂😂😄😄😅
michi michalow
michi michalow 21 dzień temu
Mi się Cypr podobał
Joanna Szczepanek
Joanna Szczepanek 13 dni temu
Mi też.
adek max
adek max 21 dzień temu
co to za przyglup nas reprezentowal?
Condruella
Condruella 22 dni temu
Jej piosenka okazała się plagiatem :p
Kamerzysta Witka
Kamerzysta Witka 24 dni temu
Dla mnie najlepiej zaśpiewała Polska i Ukraina
Suga Oppa
Suga Oppa 25 dni temu
większość ludzi słucha piosenki bo podoba im się jak brzmi. Nie oszukujmy się. Polska zjebała wokalnie. Piosenkarz niemiecki nie mógł tańczyć bo nastrój piosenki wogóle do tego nie odpowiadał. Twoje uwagi co do wyglądu finalistki są dziecinne. Według mnie wykonanie jej piosenki było o wiele lepsze niż Polski. Mówisz że Polak popełnił tylko małe błędy. ale właśnie chodziło o to żeby wykonać ją jak najlepiej.
Groth x
Groth x 25 dni temu
No tak rozumowanie Nowego Hejtera , dlaczego inne kraje doszły do finału , bo sypnęli kasę , ma na to dowody , nie, ale musieli sypnąć kasę( kurcze ale hejter ma obsesję na punkcie kasy skoro tak często się odwołuje ) . Czy Polska piosenka była zła , hm , autor zapomina że wielu zauważyło że wokalista fauszował , za co sam zresztą przeprosił , a jak to Hejter zauważył Eurowizja to poważny konkurs więc występy powinny być raczej profesjonalne , a to czy akurat Polski utwór był lepszy czy gorszy to kwestia gustu , jednym podoba się spokojniejsze brzmienie inni wolą pseudo rap , choć utwór Słoweni miał ciekawą aranżację a po prostu zdecydowali się śpiewać w ich języku zamiast męczyć się po angielsku, ponadto Nowy Hejter zapomina że przy początkach występienia Polski na Eurowizji pani Edyta Górniak śpiewała po Polsku i pomimo że nikt nie zrozumiał o czym śpiewa a jednak zdołyła 2 miejsce , więc czy jest nagle reguła by na Eurowizji trzeba by było śpiewać po Angielsku? . Wydaje mi się że Hejter usilnie stara się krytykować konkurs niewiedząc nawet jak się do tego zabrać
vernicy RBLX
vernicy RBLX 27 dni temu
Polacy śpiewali wielkie gówno. Osobiście nie polubiłam ich piosenki, iż był to trochę fałsz ze strony Lucasa. Uważam, że Netta zasłużyła na wygraną. (wiem data)
vernicy RBLX
vernicy RBLX 21 dzień temu
oczywiście, masz prawo do wyrażenia swojej opini, nie mam nic przeciwko
A
A 29 dni temu
Ale... była jakaś afera o plagiacie nwm o co chodzi. Ktoś wytlumaczy w komentarzu?
Patryk Miklos
Patryk Miklos Miesiąc temu
Czemu nodisz tego zjeba na koszulce
Patryk Miklos
Patryk Miklos Miesiąc temu
W tym czasie odcinka aktualizowałem PUBG mobile
Lusiowa
Lusiowa Miesiąc temu
Piękna masz koszulkę 😏❤️
Wojownik 123
Wojownik 123 Miesiąc temu
Jak można na Eurowizji falszowac?
cipachuj
cipachuj Miesiąc temu
Izrael wygrał a nawet ten kraj nie znajduje sie w europie XDDDD
ogórek
ogórek Miesiąc temu
Czemu nie wygraliśmy, czemu nie wygrała Dania lub Norwegia? To proste. Jak wspomniałeś kasa kasa i kasa, ale ważne jest też to, że wygrywają piosenki które śpiewają osoby niepełnosprawne (2017) lgbt (2014) by dać w kość Rosji (2016) i w sumie do 2013 nie wygrała prawie żadna fajna piosenka (2015 to była ta fajna) i przez 4 lata nie było nic ciekawego , ale najgorsze był ten rok. Netta wygrała bo sponsorowane przez kfc. Jaki jest wniosek? Eurowizja to badziewie jak w 2019 znowu to się powtórzy to jest ostateczny znak że eurowizja sie skończyła lub to już nie jest konkurs na najlepszą piosenkę tylko na najgorszy cyrk.
Jakub Bobas
Jakub Bobas Miesiąc temu
Nowy Hejterze! Chciałbym uprzejmie zasugerować, że w twoim filmie zabrakło odpowiedzi na kluczowe pytanie: od kiedy kurwa Izrael leży w Europie?
smat322
smat322 Miesiąc temu
eurowizja to gówno
doleckaa
doleckaa Miesiąc temu
HELOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOŁ
Stachuu YT
Stachuu YT Miesiąc temu
malta? dania? Co za różnica dali dupy. XDDD
NSpringT
NSpringT Miesiąc temu
Pika pika chuuuuuu
Spajdy
Spajdy Miesiąc temu
2:25 słowenii
sebixo320
sebixo320 Miesiąc temu
Tak zwane toxic comunity
Heroes
Heroes Miesiąc temu
Dla mnie słowenia była lepsza od polski. Zaśpiewała na pewno 1000 razy czyściej i lepiej technicznie. A argument, że się nie rozumie tekstu bo śpiewała w ojczystym języku jest marny. Ja doceniam, że ktoś reprezentuje swój kraj w ojczystym języku, prócz piosenki reprezentują siebie :). Nasi śpiewali niby po angielsku i co im to dało, ich tekst też jest o niczym, tak jak tekst praktycznie każdej piosenki ostatniej eurowizji. Ale i tak się z tobą zgadzam z tym, że masa uczestników była gorsza od polski i się dostała, a my niestety nie.
Kasia od Kasi
Kasia od Kasi Miesiąc temu
Polaczek cebulaczek nie może się pogodzić, że Polska wypadła źle na tle innych, jeśli się nie znasz na tym konkursie to nie pierdol głupot, przynajmniej byś przygotował i miałbyś jakąś wiedzę o tym konkursie i wiedziałbyś o czym jest piosenka Netty :)
Kuba XD
Kuba XD Miesiąc temu
Po chuja robic eurowizje czy cos w tym stylu jak odrazu wiemy kto wygra. Kurwa kto robi z konkursu muzycznego konkurs polityczny poprostu geniusze
Magda Witkowska
Magda Witkowska Miesiąc temu
Świetne jest to, że w każdym filmie mówisz czy zabrałbyś ta kobietę to łóżka. Nie szanuje cię.
Dobre Pomarańczowe
Dobre Pomarańczowe Miesiąc temu
3:20 co kurwa
иeтι ωιкα
иeтι ωιкα Miesiąc temu
Szkoda że za swoich lat bonnie tyler albo michael jackson nie startowali na eurovisi. Jestem pewna że bonnie tyler w latach 80 z piosenką total eclipse miała by bardzo duże szanse na wygranie. Michael jackson w latach 90 też ;)
Ostatni Prime
Ostatni Prime Miesiąc temu
Dlatego nie lubię Eurowizji
amethyst
amethyst Miesiąc temu
Elo Janusze. Piosenka Netty jest na górze notowań Billboard jako pierwsza piosenka z Izraela www.haaretz.com/israel-news/.premium-israeli-eurovision-hit-toy-tops-billboard-s-dance-club-song-chart-1.6389520
Pal Teleki
Pal Teleki Miesiąc temu
5:02 ja widze kolejno od lewej: Zwiazek Radziecki, Malte ( albo uposledzona Indonezje) i Danie
Pal Teleki
Pal Teleki Miesiąc temu
Izrael wygral EUROWIZJE? Gdzie Izrael a gdzie Europa.. A no tak... *POPRAWNOSC POLITYCZNA* tak samo jak OSCARY
Wiktoria Pych
Wiktoria Pych Miesiąc temu
Europizda :v Nie wiem jak można oglądać takie gówna jak wyżej wymienione ścierwo
mityczny jednorożec
mityczny jednorożec Miesiąc temu
Tylko geye i homo wygrywają EuroWizje a tak do ciebie to MNIEJ PRZEKLINAJ bo dzieci też to oglądają CZŁOWIEKU OGARNIJ RYJEC!!!!!!
Sidzej DZN
Sidzej DZN Miesiąc temu
W chuj fałszował :/
Sakwa Bilwski
Sakwa Bilwski Miesiąc temu
Moja prababcia zna słoweński trochę 😂😂😂
Vaderek :3
Vaderek :3 Miesiąc temu
Mieliśmy tę moc! A nie jak ta gruba lala która tańczy kaczuszki
TheOriginalHereticHybrid 17
Symulowana reakcja Littlemoonster na twój t-shirt "JAK ON MOŻE NOSIĆ JEGO BLUZKĘ. HAŃBA DLA JUSTINA. ZARAZ TAM PRZYJDĘ I JA Z NIEGO ZEDRE, TYLKO JA MOGĘ NOSIC JEGO UBRANIA" (wiem ze ta bluzka jest z jakiejś sieciówki)
Wojtek Dmochowski
Wojtek Dmochowski Miesiąc temu
Się nie dziwię że nie chcieli na Polskę głosować jurorzy
Wolf Head
Wolf Head Miesiąc temu
Czy ciebie nie boli gardło? XD
Wolf Head
Wolf Head Miesiąc temu
Czy ty nie słyszałeś tego fałszu w głosie Polaka....moim zdaniem po prostu byliśmy słabi
Anavel :3
Anavel :3 Miesiąc temu
To jest Eurowizja czyli w Europa :^. Izrael jest w Europie ? Nie :^. Walić to że jestem spóźniona o kilka miesięcy :^
Varui
Varui Miesiąc temu
Eurowizja nie oznacza, że w Europie.
Wąsacz Turecki
Wąsacz Turecki Miesiąc temu
KLOCUCHA NA EUROWIZJE
BeeLee Su
BeeLee Su Miesiąc temu
W piosence toy refren jest moim zdaniem mądry a zdania którye wyjąłeś w tekście tworzą całość a to wygląda jakbyś specjalnie wziął te zdania by się nie łączyły. Bez urazy
Filip wąsiewicz
Filip wąsiewicz Miesiąc temu
Bez obrazy, ale tak: kocham gromee I jestem wielkim fanem jego muzyki, inne piosenki były słabe Ale miały lepszy wokal. Prawda jest taka że lucas strasznie fałszował I to było wyraźnie słychać. Gdyby polska wygrała to cała Europa by sądziła że nasze zwycięstwo byłoby zakupione. Osobiście od samego początku moim faworytem był Izrael. Z czasem również Ukraina (Melovin) była dla mnie krajem z piosenką która mogła konkurować z Nettą
xitrok XD
xitrok XD Miesiąc temu
pierdolona typowa cebula z bólem dupy
CzeQ
CzeQ Miesiąc temu
TO BYŁA KOPIA K**WA!
Vlogi Tv
Vlogi Tv Miesiąc temu
Kto kurwa zna słoweński?!
zenia msp
zenia msp Miesiąc temu
Nie czepiaaaj się falii ja ją uwielbiam 🤣🤣🤣
Anonim D
Anonim D Miesiąc temu
chodzi o Izrael
Anonim D
Anonim D Miesiąc temu
żyd powinien być ostatni
Kasza Kaszel
Kasza Kaszel 2 miesięcy temu
Ale TOY to plagiat...
Minenee
Minenee 2 miesięcy temu
Zastanawia mnie dlaczego w ogóle Polska bierze udział w tej Eurowizji. Lepiej by było dla nas wszystkich jakbyśmy się nie zniżali do czegoś takiego.
Vlogi Tv
Vlogi Tv 2 miesięcy temu
Pika pika !!!!!
Rafal M
Rafal M 2 miesięcy temu
Aby wygrać eurowizje trzeba się wyróżnić. Przykład to norwegia z 2009, Austria z 2014 lub Ukraina z 2016. (Chodzi też o trochę kontrowersji) Słowenia w porównaniu do nas, zrobiła większe show. Popatrzyłem też sobie na oceny naszej piosenki z innych krajów i nie jest najlepiej. Trzeba się pogodzić z tym, że europie nie podobała się nasza piosenka. Co do języku i przekazu, w zeszłym roku Salvadoe Sobral śpiewał po portugalsku i też go nikt nie rozumiał. A wygrał...
Anonim D
Anonim D Miesiąc temu
jesteś zjebany
Majeczka XOXO
Majeczka XOXO 2 miesięcy temu
Ona przeklina? Xd
K
K 2 miesięcy temu
Ej ale ten koleś od nas fauszował..
Yoshira Anzai
Yoshira Anzai 2 miesięcy temu
Powiem tak: *KTOŚ ZAPŁACIŁ TYM NĘDZNYM JURROROM BY POLSKA NIE PRZESZŁA*
madia
madia 2 miesięcy temu
Mi sie tam podoba słowenia
Kapsel
Kapsel 2 miesięcy temu
Ale koszulkę masz dojebaną
NishoStreams
NishoStreams 2 miesięcy temu
prawda, ale masz wkurwiający głos
Żanka Żanka
Żanka Żanka 2 miesięcy temu
5 państw dostaje się odrazu bez przejścia przez eliminacje bo są założycielami eurowizjii. Ale to moim zdaniem też nie jest fajne jeżeli jakaś beznadziejna piosenka dostanie bezpośrednio do finału.
Daniel Barszcz
Daniel Barszcz 2 miesięcy temu
Co to za nuta na końcu filmiku?
Dominika Ociepka
Dominika Ociepka 2 miesięcy temu
Matkooooo.... Zaraz uschne z krinczu
milek198 Pawluś
milek198 Pawluś 2 miesięcy temu
jebany hejter huj ci w dupe'
T-SLADE
T-SLADE 2 miesięcy temu
No kurwa debil
Aleksandra Paź
Aleksandra Paź 2 miesięcy temu
Haha sr Biber?
Vlogi Tv
Vlogi Tv 2 miesięcy temu
Z Łukaszem ......😐😐😐🙇
KaMciO
KaMciO 2 miesięcy temu
7:04 ona tańczy kaczuszki kurwa xd
Vaderek :3
Vaderek :3 Miesiąc temu
XDDDDDDD
Genji Games
Genji Games 2 miesięcy temu
Debil nad debilami z ciebię
Michalpr
Michalpr 2 miesięcy temu
Pikachuuuuuu
Kâwâíí YT
Kâwâíí YT 2 miesięcy temu
Te tłumaczenie o barbie pikachu idk. Jest poprawne bo w tej piosence słuchać te słowa i na erurowizji jak śpiewała na tym płacie pojawił się pika pika pikachu...
Mateusz Standio
Mateusz Standio 2 miesięcy temu
Bo to kurwa żydek był do tego gruby a poprawność polityczna musi być to trzeba było na mutanta zagłosować... Dobrze że prawdopodobnie odebrali temu smokowi ten tytuł..
katv pl
katv pl 2 miesięcy temu
Pękam przy tekście izraelu xd
Igor W
Igor W 2 miesięcy temu
Ale to nasza wina bo Polska jest nie lubiana
Igor W
Igor W 2 miesięcy temu
Eurowizja to kicz j muzyka dla wieśniaków
Cherry Pau
Cherry Pau 2 miesięcy temu
Jestes debilem sorki ale to prawda
Ola.a
Ola.a 2 miesięcy temu
A ja Francji kibicowałam na mistrzostwach (nawet byłam wtedy we francji kiedy wygrali półfinał i były jakieś imrezy że nie mogłam spać xd) a tutaj taki kurde...SUPRAJS...
ReQuick
ReQuick 2 miesięcy temu
Izrael nawet nie jest w Europie., a wygrali dlatego, że Żydzi nazwaliby organizatorów konkursu antysemitami.
Marcin Nowy Sącz
Marcin Nowy Sącz 2 miesięcy temu
Dla mnie słowenia byla najlepsza ale kto co woli
Łukasz Dakos
Łukasz Dakos 2 miesięcy temu
mogłeś dojebać na koniec takie hity jak "euphoria" czy "only tears drop" czy naszej Edyty "To nie ja byłam Ewą" by pokazać jak ten chuj wie jak to nazwać "Festiwal" kiedyś trzymał poziom
Szkarłatna szczena XDDD
Szkarłatna szczena XDDD 2 miesięcy temu
Bieber To Frajer
Ola Msp
Ola Msp 2 miesięcy temu
Możecie nie wieżyć ale wujek mojej koleżanki to właśnie groome :) I wiem o nim prawie wszystko no prawie
Ursa
Ursa 2 miesięcy temu
Ja bym cię do łóżka też nie zaprosiła :/ Jak ja nie lubię takich zaufanych w sobie gości, dodatkowo PRAWDZIWYCH POLAKÓW BO JAK POLSKA NIE ZOSTAŁA WYBRANA TO WSZYSTKO USTAWIONE!¡!!!¡¡11!
Vlogi Tv
Vlogi Tv 2 miesięcy temu
Bardzo rozjebała Netta
Akira βιολέτα
Akira βιολέτα 2 miesięcy temu
Weźmy czuxxa za rok wszyscy ogłuchną a my wygramy ! bo fanki czuxa będa głosować na czuxxa
A jak to Smakuje
A jak to Smakuje 2 miesięcy temu
netta toy to przerobka piosenki seven nations army
Kukurydzek
Kukurydzek 2 miesięcy temu
Ta fala miała przekaz do wakacji :)
Kareo
Kareo 2 miesięcy temu
Moim zdaniem jej udawanie kurczaka symbolizuje to że osoba która jest zastraszana przez jakąś osobe lub gorzej jest tchóżliwa jak kurczak i nie umie sie postawic a ona do tego zachęca
Varui
Varui Miesiąc temu
Symbolizuje nazywanie kobiet "kurami domowymi" ;]
BoxserTM
BoxserTM 2 miesięcy temu
na szczęście ta piosenka okazała się być plagiatem i odebrano jej wygraną
Maja Wrzos
Maja Wrzos 2 miesięcy temu
Piosenka słoweńska była jedną z najlepszych 😅😚
Oskar Koźlik
Oskar Koźlik 2 miesięcy temu
Chyba dobrze, że są jeszcze tacy, co chcą na EW śpiewać w swoim języku, nie? Angielski to już przeżytek.
PolishWolf
PolishWolf 2 miesięcy temu
Nie wiem czy wiecie, ale Wielka Piątka to państwa które najwięcej wpłacają na składki. Gdyby to były tylko państwa założycielskie - Wielkiej Brytanii nie powinnno tam być, a powinny być Holandia i Szwajcaria.
Arkadowe Gejmy
Arkadowe Gejmy 2 miesięcy temu
Bo Eurowizja upadła
Kmina Arn
Kmina Arn 2 miesięcy temu
A mi sie podoba swietna robote zrobila na puszysta Pani ;) GRATULUJE . Ale POLSKE WYJEBALI . Jestes zajebisty nie przestawaj ;)
Następny
MAM 14 LAT I TATUAŻ?
5 miesięcy temu