Ciemny

Czy POLSKA to przyjazne miejsce dla UKRAIŃCÓW? - 7 metrów pod ziemią #23

7 metrów pod ziemią
wyświetleń 232 854
63% 6 177 3 561

👉 FACEBOOK: goo.gl/C32MCu
👉 INSTAGRAM: goo.gl/GqfdEv
👉 ZOSTAŃ PATRONEM: goo.gl/npfXpA | WIĘCEJ INFO ⬇⬇⬇
Tym razem gościem Rafała Gębury jest Natalia Panchenko - Ukrainka, która osiem lat temu przeprowadziła się do Warszawy. Opowiada o tym, jak czuje się w Polsce i jak wygląda obecna sytuacja w jej kraju.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
„7 metrów pod ziemią” to internetowy talk-show o tematyce społecznej. Rafał Gębura zabiera swoich gości na minus trzecie piętro (7 metrów pod ziemią) jednego z warszawskich biurowców. Zaciszna atmosfera podziemnego garażu sprawia, że rozmówcy wyznają prawdę, na którą nie zdobyliby się w telewizyjnym studiu.
Współpraca: Marta Walendzik, Grzegorz Skonecki (wideo)

Opublikowany

 

12 kwi 2018

7 metrów pod ziemią7 metrówRafał GęburaGęburawywiadgarażwywiady w garażuUkrainaUkrainkaUkraińcywojna na Ukrainiewojnahejt

Udostępnij:

Link:

Ściągnij wideo:

Ładuję.....

Dodaj do:

Moja lista odtwarzania
Do obejrzenia
Komentarze 1 953
Buba Suchotka
Buba Suchotka Godzinę temu
Sympatyczna kobietka.
Izabella Staszak
Izabella Staszak 17 godzin temu
Po sposobie mówienia słychać, że Pani Natalia jest świadoma tego, co sie dzieje i mowi mądrze. Ale my oczywiście jedziemy po stereotypach i jak skrzywdzil nas 1 ukrainiec to od razu uważamy, ze inni sa tacy sami. To dotyczy rowniez innych nacji, Polska jest zacofana w byciu tolerancyjnym i mam wrażenie, ze niektórzy nadal nie wiedzą, ze swiat to tez inna kultura, wyglad i jezyk
otaku131
otaku131 2 dni temu
Nic nie wiedzą a bandera jest u was bohaterem narodowym i co roku macie tą swoją "pielgrzymke" śladami bandery... No rzeczywiście, mało znana postać -_-
MichixD
MichixD 3 dni temu
Ta Pani obraża najbardziej Gdańsk i nazywa go niemieckim miastem. Poza tym obraża Polaków i Polskę.
Stary Stanik
Stary Stanik 3 dni temu
Propaganda lvl hard. Gebels by sie nie powstydził.
Kazia Mazia
Kazia Mazia 4 dni temu
Arlena Witt jak zwykle rzeczowo 😁 i jak zwykle świetny wywiad 😁
Dawid Nazir
Dawid Nazir 6 dni temu
Jeśli Ukraińcy nie wiedzą kto to jest Bandera to chyba są ślepi gdy przechodzą obok jego pomników.
Dawid Nazir
Dawid Nazir 6 dni temu
Czy Polak rodem z Poznania, Krakowa, Gdańska jest kulturowo podobny do Ukraińca z Zaporoża? Wątpię. Mam wrażenie, że Ukraińcy chcieliby żeby tak było, dlatego często mówią o podobieństwie kulturowym.
Ernest Szalinski
Ernest Szalinski 7 dni temu
Wracaj że tak napiszę grzecznie , byście mogli się uczyć
J a g o d a
J a g o d a 7 dni temu
To wypier na ukraine
fighter303dv
fighter303dv 9 dni temu
No ładnie wybrnęła z tematu bandery. Historia jest różna i można się licytować. A kto zaczął? Czemu tego nie wiedzą, to widać tak mało osób zginęło na Ukrainie a tyłu Polaków, że u nas o tym się mówi? Swoją drogą brak pytania o bandere oraz ich postrzeganie historii, m. in. dlaczego gloryfikuja UPA. Brak pytania o postrzeganie Polaków przez Ukraińców jak oni nas odbierają i jak odbierali przed wojną. Brak pytania o ich asymilacje z Polakami, dlaczego chodzą w grupach Ukraińców. 8 lat w Polsce a jej polski to wątpliwego poziomu, zapewne sama obraca się cały czas wśród Ukraińców. A i brak pytania o zasiłki dla których często przyjeżdżają. Oczywiście, przeciętny Ukrainiec będzie ok, ale jako społeczeństwo sami są przeciw nam a od nas wymagają. Znam to z autopsji, wiem jacy są obludni. Zdarzają się tacy co są ok ale większość to jest przeciw Polakom. Można było troszkę lepiej poprowadzić ten wywiad.
Kamil M
Kamil M 10 dni temu
Fatalny gość, świadomie kłamie. Bardzo się zawiodłem
Karl Stainer
Karl Stainer 10 dni temu
Ta Pani zapomina o tym jak negatywny potrafi być stosunek do Polaków na Ukrainie. Sam się z tym spotkałem. Gloryfikowanie bandytów to na współczesnej Ukrainie norma. Czarno-czerwone flagi, portrety Bandery widzi się nie tylko na ulicach, ale także w muzeach, cerkwiach i na urzędach. Polacy mogą usłyszeć złośliwe komentarze na temat rzezi wołyńskiej i spotkać się z rozmywaniem odpowiedzialności na obie strony. Polskę na Ukrainie przedstawia się jak okupanta pokroju III Rzeszy czy ZSRR. Dodać można kłody rzucane pod nogi polskim organizacjom na Ukrainie, zaniedbywanie zabytków (podczas gdy w Polsce remontuje się choćby stare cerkwie) czy niszczenie różnych śladów polskości. Czy Ukraina to państwo przyjazne Polakom? Niezbyt.
A Z
A Z 11 dni temu
Powiedziała prawdę i was to boli... bo przecież Polacy to "najlepszy" naród na świecie...
Krystian Malinowski
NIECH WYPIERDALA NA UKRAINE
Sergey Klimenko
Sergey Klimenko 11 dni temu
Ciężkim szowinizmem czasem od was jedzie. Szkoda że większość piszących tu nie miała okazji nigdy zobaczyć polskiej szarańczy emigracyjnej na zachodzie. Pijaństwo, złodziejstwo, bezdomni i kurwy...
Лара Марія
Spotkałam w Polsce mnóstwo cudownych osób , które nie patrzą na człowieka przez pryzmat narodowości czy kolor skóry. Miałam nawet znajomych z takich mocno "narodowych" młodzieżowek, którym nie robiło różnicy skąd jestem i po jakiemu mówię, i dogadywalismy sie bardzo dobrze. Są jednak osoby które po prostu muszą się czegoś czepić, i nawet gdybym się nie wiadomo jak starała to nie zyskam ich sympatii , a jedynie zachęce ich do idiotycznych żartów i poniżania . Dlatego pewne "kreatury" najlepiej ignorować , i do pewnych tekstów po prostu się przyzwyczaić , bo nie da się ich uniknąć a już szczególnie w internecie gdzie każdy jest bohaterem i mężnie walczy z "banderowcami którzy okupują polskie uczelnie i miejsca pracy" xd
kris bien
kris bien 12 dni temu
można dostać RAKA, banderowscy zbrodniarze.... dalej lubią palić żywcem (Odessa) i zdziwieni że ofiary się bronią..
Zagłoba Onufry
Zagłoba Onufry 12 dni temu
co za bzdury wolny Donbas śmierć banderowcom
krzysztof m
krzysztof m 12 dni temu
No to wiadome co to za " życzliwa Polsce i Polakom " ukrainka . MAM PO DZIURKI W NOSIE TEGO UKRAIŃSKIEGO ŚMIECIA W POLSCE , W MIEJSCOWOŚCI GDZIE MIESZKAM UKRAŚ ZGWAŁCIŁ DZIEWCZYNĘ , ALE POPRAWNOŚĆ BYĆ MUSI , CZYLI CISZA , PYTANIE Z KĄT MIAŁ BROŃ ??? A może pojedziecie do Wrocławia ???? Tam się dowiecie więcej , nie zapraszajcie tych bydlaków oni są nie REFORMOWALNI !!!!! może 1% to rozsądni ludzie , reszta to patologia , NIE BEZPIECZNA PATOLOGIA !!!!!!!
RYSIEK Z KLANU
RYSIEK Z KLANU 14 dni temu
Pakuj mandżur i wypad
Emil Wrobewski
Emil Wrobewski 15 dni temu
co ona pierd....oli
Bengal Beauties
Bengal Beauties 15 dni temu
Panie Gebura,dlaczego nie zadal pan pytania co ta kobieta mysli o zachowaniu rodakow w PL? Troche stronniczy wyszedl wywiad z pana strony,najgorszy jak na razie.
Bengal Beauties
Bengal Beauties 15 dni temu
Nie zgadzam sie z zalewaniem Polski Ukraincami
Bengal Beauties
Bengal Beauties 15 dni temu
Z calym szacunkiem,dlaczego ta Pani mowi “walczymy”? W jaki sposob ona walczy? Po drugie,niektorzy mezczyzni uciekaja nie ze strachu przed smiercia,a po prostu nie widza sensu umierania w bardzo mlodym wieku i za co?
Marek Marek
Marek Marek 15 dni temu
Wybielanie Ukraińców, wybielanie siebie. Proszę zapoznać się z tematem UPA, PUBLICZNIE potępiać, wtedy będzie w porządku i sprawiedliwie i zyska przychylność.
Marek Marek
Marek Marek 15 dni temu
ta Pani bardzo się myli w kwestii rozpoczęcia wojny Rosyjsko-Ukraińskiej, bardzo naiwne i płytkie myślenie i wprowadzanie opinii publicznej w błąd tak naprawdę
Jakub Głód
Jakub Głód 17 dni temu
Lul Ukraińcy przecież spoko. ;)
Coccinella septempunctata
Na SGGW jest mnóstwo studentów z Ukrainy czy Białorusi i większości żyje się lepiej niż przeciętnemu polskiemu studentowi - nauka mało ich interesuje, ważny jest wysoki zasiłek. Naprawdę, nie mam nic do osób, które przyjeżdżają się do nas uczyć zza wschodniej granicy, są pracowici, dążą do skończenia tych studiów, poznałam stamtąd wielu sympatycznych ludzi. Jednak część z nich chwali się tym, jak duże kwoty pieniędzy dostaje od uczelni - wszystkie możliwe zasiłki i dodatki, nie zaliczają roku, następnie zapisują się w następnym na inny kierunek i znów ciągną pieniądze. Co miesiąc nowe markowe ubrania, czy zdjęcia z zagranicznych weekendowych podróży, a przeważnie takie osoby nie pracują. Potem jak wreszcie pojawiają się na ćwiczeniach to niestety trzeba za takie osoby robić prezentacje czy sprawozdania na zajęciach, bo one "nic nie rozumieją", a odpowiedzialność i punkty są zbiorowe (jak jedna osoba nawali, to pozostali również są nisko ocenieni). Byłam nawet ofiarą kradzieży własności intelektualnej przez studentkę z Ukrainy, która potem chciała mnie przekupić pieniędzmi i jednocześnie oczerniła mnie na swoim roczniku, bo walczyłam o swoje prawa.Także niestety często cwaniaki doprowadzają do tego, że Polacy się zwyczajnie uprzedzają, ale to w zasadzie może dotyczyć każdej narodowości.
Piotr Langa
Piotr Langa 18 dni temu
Wkurwiają mnie komentarze tutaj.
Добрый день!
Порядок пора навести в Польше. Прекратить этот беспредел, которые учиняет украинская мафия. Пусть туда приезжают нормальные, адекватные люди.
Piotr Kowalski
Piotr Kowalski 18 dni temu
to 7 metrow powinno zostac pod ziemia. belkot i sciema totalna. mialkosc i fandzolenie o szopenie. DNO
Topek TakiTyp
Topek TakiTyp 19 dni temu
Ukraińcy Braty ,
Ken Keneth
Ken Keneth 19 dni temu
Tak źle,a tak dobrze,nie znam,a już urwy nienawidzę.
kaczy121
kaczy121 19 dni temu
Zamiast bronić tej Banderówy zapoznajcie się z jej działalnością. Niech wypierdala.
Добрый день!
Jestem z Ukrainy i nie lubię ukrainców w Polsce, ponieważ dobrze znam jak oni się zachowują w Polsce... A dlaczego narodowcy powinne lubić ukrainćow? Nigdy w życiu żaden polak nie zrobił mi nic zlego. Wszystki osoby, których spotkała byłi nomalnymy, nie obrazali, nie traktowali mnie jakoś złe przesz to, że jestem z Ukrainy. Byli jakiś żarty, ale mało. Ukraincy odwrotnie - zrobili tyle zlych rzeczi, że staram się ich unikać, nie mieć z nimi zadnych spraw w Polsce. Uważam ze 70% ukrainców w Polsce - bydło. Normalnych ludze, niestety, bardzo mało. Ta kobieta kliamie. Ukraicy nienawidzą polaków, zawsze mówią, ze polacy im cos tam winne...Wszystki coś winne. Zaraz jest w Polsce cały kraj, który się nazywa Ukrainska - Polska. I to jest nie najlepszy kraj świata, a gówno kraj. Tam są swoje zasady, swoje właśćiciele, wszystko można kupić, wszysko i wszystkich można sprzedać. Ludze kupuą dokumenty, karty tymczasowego pobytu, karty stałego pobyty, wszystko mogą załatwić za hajs. Niech ona to powie...Niech powie o ukraincach, którzy robą biznesy na ukraincach, jak nie placą za prace... Narodowcy powinne lubić swój kraj, swoich ludze, a nie ukrainców. Ukraincy powinne lubić ukraiców i pomagać...w pierwszy kolejnośći. A tyłko potem prosić o tym polaków. To co mówiła ta kobieta - tyłko bezsensowne pogaduszki.
Добрый день!
Сосед Блондинки ч написала, что с Украины. Научись читать. И имею непосредственное отношение к твоим собратьям по уму, находящимся в Польше. Кроме неадекватных угроз в мою сторону и оскорблений услышать от тебя ничего не удастся. Ты под моим постом доказал истинность, написанного мной. Что 80% украинцев в Польше - быдло. Твои оскорбления, содержащие низкие сексуальные обозначения, есть доказательстом того, что ты быдло. Которое живет ради члена, хавки и унитаза.
Добрый день!
Сосед Блондинки, наконец ты заговорил нормальными для тебя и твоей культуры словами. Именно это и присуще такому быдлу, о котором я написала в посте. Угрозы расправы с матюками и предложения сомнительного, извращенного сексуального харрактера. Именно так вы себя и ведете в диалогах. Украинцев там полно. Это точно. Хорошо, что не все неадекватно себя ведут. Но Польше от вашего нашествия горе будет. Торговля наркотиками, воровство, бордели, продажа липовых нелегальных документов за большие деньги, сжирание своих сограждан на работах, подстава своих сограждан, угрозы, драки, изнасилования...да именно так все это выглядит. Повторяю - мне украинцы в Польше сделали много зла. Просто так. Потому что привыкли делать зло своим же и безнаказанно. Поляки - нет. Наоборот помагали. Если были случаи притеснения и несправедливости со стороны поляков - единичные. Русские, индусы, беларусы и все остальные - зла не делали, плохого слова никогда не сказали в мой адрес. Ты мне угрожаешь. Все кто говорят вам правду нарываются на угрозы расправы физической. Прежде чем обсирать поляков, эта женщина должна была рассказать о своих согражданах и проблемах, которые действительно существуют, а не о том, что поляк ей звонил для разрывки или пьяный прицепился. Пусть расскажет, как украинские посредники не заплатили работникам из украины тысячи долларов. Начнет с того.
Добрый день!
Что поляки, что немцы, что китайцы...нигде такой нации, которая друг друга сожрать за копейку готлва нет. Я не писала там, что я полька. Научись читать на польском.
Добрый день!
Сосед Блондинки, где ты прочитал хоть слово о том, что я украинка? Ты меня не позорь. У меня поганой холопской крови нет. После моих многолетних наблюдений и общения с этим глупым, хитрым, хитрожопым и мелочным народом, хочется сбежать на Марс, а не в Польшу. Я не подсьраиваюсь под поляков и не собираюсь их копировать, а пишу правду, то как я думаю и о чем я думаю. И любить, ненавидеть или запретить мне иметь мое мнение, основанное на многолетним опытом общения с тебеподобными хитрожопыми хохлами, менять не собираюсь. Подстраиваешься ты, а я живу свободно и свободно выражаю свое мнение. И если считаю, что украинцы ведут себя ужасно, бухают, матерятся превселюдно, воруют у своих деньги из кошельков и разводят на вакансии, документы и прочее говно - имею право это высказать. А то требуете, чтобы вас весь мир любил, а сами ненавидите соседа. Холопами были и страны никогда не имели. Так и сгинете. А кроме вашего паспорта нас ничего не связывает. Что такое проститутка у своей жены или девушки спроси. Про украинских шлюх легенды ходят по всему миру. Даже секс-туризм развит хорошо.
dekoracepasje
dekoracepasje 21 dzień temu
Wojna dalej trwa? Leje się krew ukraińców? A NASZEJ KRWI TAM JEST JEZIORO! Niech ruscy dupę im trzepią!
Weronika Dziwura
Weronika Dziwura 21 dzień temu
W końcu płaczą za Wołyń i inne swoje grzechy
Kamil Plichta
Kamil Plichta 21 dzień temu
Jaka ona jest zjebana, nie podoba się to wracaj a widać tutaj zbyt przemądrzała panią która trochę Liznela Polski, żenująca Pani
Juliusz Słowacki
Juliusz Słowacki 21 dzień temu
Ja w wojnie kibicuje Rosji, nich Ukraina stanie się Rosyjska prowincją
Juliusz Słowacki
Juliusz Słowacki 21 dzień temu
Сосед Блондинки to teraz sobie pomyśl do jak głupiego narodu należysz, i jak bestialsko zabijaliście Polaków
Сосед Блондинки
matka Rosyjska, ojciec Ukraińec z regionu Czerkasy i co?
Juliusz Słowacki
Juliusz Słowacki 21 dzień temu
Сосед Блондинки jesteś Ukraińcem?
Сосед Блондинки
Rosjanin był moim bratem, to prawda! Tylko przekroczył czerwoną linię. myśli o głupich Ukraińcach zepsuły mu życie.
Juliusz Słowacki
Juliusz Słowacki 21 dzień temu
Сосед Блондинки kibicuje ruskom bo wielka chwała i potęga ZSRR powinna powrócić, chwała wielkiej Rosji chała słabej Ukrainie
Juliusz Słowacki
Juliusz Słowacki 21 dzień temu
Polska to nie miejsce dla zbrodniarzy którzy na Wołyniu zabili bestialsko tysiące Polaków, powinno się ich deportować
zuzanna madej
zuzanna madej 23 dni temu
Jeżeli jest ci tak źle to spadaj stąd. A co ty zrobiłaś dla Polski i Polaków?
Margo H
Margo H 23 dni temu
Po 5 latach nieobecnosci w Polsce, we Wroclawiu poczulam sie jak na Ukrainie. Mysle, ze emigracja powinna polegac na probie asymilacji z rdzennymi mieszkancami a nie na tworzeniu odrebnej wspolnoty.
lukasz121246
lukasz121246 23 dni temu
Fałszywa Pani Ukrainka która łże jak pies
Kawowy Wafel
Kawowy Wafel 24 dni temu
Śmierć Ukrainie zemsta za palone dzieci przyjdzie !!!!
Z Mrocznego Lasu
Z Mrocznego Lasu 24 dni temu
ogólnie to ta pani jest zabawna i ciekawi mnie czy ktoś już wypunktował jej wszystkie błędy takie podstawowe chociażby i podpisał ''w miesiąc nie umiejąc języka się go nauczyłam~cytat z filmu'' jak nie to macie pomysł bo mi się nie chce oglądać jeszcze raz xd
Karolklop
Karolklop 25 dni temu
Ja nigdy nie zdradziłem Korony. Dziękuję.
anic131313
anic131313 25 dni temu
Osobiście miałam sytuację gdzie Ukrainiec siedział ze swoim psem w miejscu, w którym nie można siedzieć z psami. Starsza pani mu zwróciła uwagę, a ten zaczął krzyczeć, że Polacy są okropni, że cały świat się z nas śmieje i się nas brzydzi. Oczywiście został z pieskiem. Nie zareagowałam, bo nie miałam takiej możliwości, ale inny pan zareagował. Stanął po stronie Ukraińca... ręce mi opadły. Polak stanął murem wraz z obcokrajowcem który OPLUWAŁ Polaków oraz starszą panią.
Antonina Anastasia
Antonina Anastasia 26 dni temu
Uwielbiam ten kanał i program, ale tego filmu nie zdzierżę. Nie byłam wstanie obejrzeć całości. Zdenerwowałam się tylko.
Miykolay Ventzl
Miykolay Ventzl 26 dni temu
Wyobrażacie sobie, że Angela Merkel nazywa plac w Berlinie imieniem Adolfa H? Oni to robią i to Polaków boli a gdyby tego nie było, to nie byłoby całego tego napięcia. Albo się zdebanderyzują, albo będzie tak jak teraz albo nawet gorzej. www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_yz4HDKWCl6bBTk7Z5vW9t0jc5UrCzkes.jpg Uczmy się od mądrzejszych: Jakie są ogólne wymagania wobec osoby ubiegającej się o szwajcarskie obywatelstwo? 12 lat pobytu na terenie Szwajcarii (oczywiście mówimy o legalnym, udokumentowanym pobycie), w tym zazwyczaj ostatnie 5 lat w kantonie, w którym ubiegamy się o przyznanie praw obywatelskich, w tym 3 ostatnie lata w danej gminie, integracja, która objawia się min. znajomością języka, zwyczajów, historii i prawa. Przestrzeganie przepisów i poszanowanie porządku publicznego. Uczestniczenie w życiu społecznym, sprawdzane jest także ryzyko naruszenia wewnętrznego i zewnętrznego bezpieczeństwa Szwajcarii oraz karalność, mężczyźni do 25 roku życia muszą być gotowi do podjęcia służby wojskowej/cywilnej. Procedura ubiegania się o obywatelstwo szwajcarskie jest bardzo długa (słyszałam, że w niektórych kantonach może trwać nawet ponad 2 lata) i bardzo droga (średnio, na jedną osobę dorosłą całkowity koszt wszystkich procedur i wydanych dokumentów może przekraczać 2000 fr). W dodatku bez względu na decyzję trzeba ponieść wszystkie opłaty. Odrzucenie wniosku o obywatelstwo wcale nie jest rzadkością, ale w przypadku odmowy wniesione opłaty nie są zwracane. Dzieci urodzone na terenie Szwajcarii nie otrzymują z automatu szwajcarskiego obywatelstwa ponieważ w Szwajcarii obowiązuje tzw. prawo krwi, a nie ziemi. Jednak wystarczy, że jeden z rodziców jest Szwajcarem. Szwajcaria zrezygnowała z wymogu posiadania pojedynczego obywatelstwa, czyli nie musimy zrzekać się obywatelstwa polskiego. Wywiad środowiskowy może wyglądać różnie. Może to być rozmowa z urzędnikiem w urzędzie lub odwiedziny urzędnika w miejscu zamieszkania. Najczęściej jednak jest to faktycznie „wywiad środowiskowy”, czyli przepytywani będą sąsiedzi. Jak się zachowujemy, czy jesteśmy zintegrowani ze wspólnotą, czy szanujemy szwajcarskie obyczaje i generalnie - czy sąsiedzi widzą w nas chociaż niamiastkę szwajcarskości. Integracja bywa także sprawdzana za pomocą testów, które mogą dotyczyć języka, historii, wiedzy ogólnej oraz wiedzy dotyczącej gminy i kantonu. W trakcie trwania procedury ubiegania się o szwajcarskie obywatelstwo, nie można zmienić miejsca zamieszkania. Ponieważ przepisy gmin różnią się, w nowym miejscu procedurę rozpoczynamy od zera. Wszystkie koszty poniesione w poprzednim miejscu - przepadają. Dlaczego język i wiedza obywatelska są tak ważne? Ponieważ w Szwajcarii szereg ważnych dla kraju decyzji podejmuje się w drodze referendum, zakłada się, że do właściwego działania demokracji bezpośredniej niezbędna jest znajomość języka oraz odpowiedniej wiedzy. fragmentator.pl/jak-dostac-obywatelstwo-szwajcarskie/
Krzysztof Bering
Krzysztof Bering 26 dni temu
Mi się na przykład w Niemczech nie podoba, WIĘC TAM NIE MIESZKAM!!
National Soviet
National Soviet 26 dni temu
>batalion azov xDDDDDDDDDDDDD o hui
Katarzyna Zakrzewska
Gdybym bez konsekwencji mogła się wypowiedzieć na temat ukraincow (i celowo pisze to z małej litery) to poleciały by same epitety i nie dla tego, że jestem ksenofobem, ale dlatego, że wielokrotnie miałam styczność z tymi "ludźmi".
PINK GUY
PINK GUY 27 dni temu
Spokojnie bo Ci sie tematy wyczerpia
Marghi W.
Marghi W. 27 dni temu
Mój zmarły mąż był Ukraincem a nienawidził Ukraińców jak diabeł święconej wody. Już on dobrze wiedział dlaczego. Podczas jednej z podróży na Ukrainę (południowo-zachodnią) nasz samochód na polskich rejestracjach został opluty i usłyszałam od właściciela śliny pogardliwe:poliaki! W naszym przypadku też nikt nie zareagował i nie skarżyłam się u ministra. Zmieniłabym tej Pani fryzurę, kolor włosów, ubranko oczywiście poglądy i mogłaby zostać inaczej jak najszybciej odstawilabym na granicę bez możliwości powrotu. Inaczej na polskim chlebie wyrośnie nam tu antypolski wrzód! (Nie ma 30-stki a wygląda jak over 50)
FENIX
FENIX 27 dni temu
TFU.
Betty B
Betty B 27 dni temu
Swietny wywiad.
ToJeCzeskyFilm -
ToJeCzeskyFilm - 28 dni temu
Ukraińska żydokomuna, 75-78 lat temu pakowałaby Polaków do wagonów na Syberię lub nabijała na widły na Wołyniu ...
Piotr Kowalik
Piotr Kowalik 28 dni temu
DLA TEJ PANI plvid.com/video/wideo-e38kQG9OkSk.html TROSZKĘ O UPA I WOŁYNIU W SPOSÓB DOŚĆ W MIARĘ NEUTRALNY
Adrian Kowalski
Adrian Kowalski 28 dni temu
Ukraiński śmieć
maciek bierylo
maciek bierylo 28 dni temu
Ukrincy zabijali polaków niek spada ta ukrainka
Adrian Kramarzyk
Adrian Kramarzyk 29 dni temu
stasznie sie tegos słuchało.
Pawlak .
Pawlak . 29 dni temu
Walczyć kurwy o swój kraj, a nie spierdalać tchórze jebani. Polak o swój kraj by walczył, a jebany ukraiński tchórz woli spierdolić, dlatego wasz jebany kraj jest takim gównem. Karma wraca banderowcy jebani, oby was tam ruscy wszystkich wybili jak nie potraficie się bronić. Kurwy brudne tfuuu.
stylistka 255
stylistka 255 29 dni temu
nie wolno szarpac opluwac NIKOGO a nie tylko Ukrainców… Ukrainiec Ukraińca tez pobije bo patologia patologie goni, polak patola Polaka tez pobije.. to się dzieje bez względu na narodowość.
stylistka 255
stylistka 255 29 dni temu
Wolę Ukraińców niż islamistów z bombami.
_Π_Alex_Π_ __x__
_Π_Alex_Π_ __x__ 29 dni temu
była na koloni z dziećmi z Ukrainy i to była tragedia po prostu zachowywali się jak świnie (tak nie przesadzam ) bekali przy jedzeniu w pokojach pierdzieli i się smieli przeklinali i obrażali Polaków i jak takich ludzi ma się szanować ?
Wojtek Tatis
Wojtek Tatis 29 dni temu
Nie ma takiego państwa jak Ukraina i nigdy nie będzie...
Dawid Cygan
Dawid Cygan 29 dni temu
Ja nie mam nic do ludzi z Ukrainy!
manius agnilet
manius agnilet 29 dni temu
Fałszywa osoba zawiodłem się na tym propagandowym odcinku :/
Michalina Michalska
Michalina Michalska Miesiąc temu
Ja jak słucham moich znajomych którzy pracują o tym co robią Ukraińcy to często słyszę teksty w stylu ,, Kase by chcieli ale do roboty to gnać trzeba ``
Jam Grog
Jam Grog Miesiąc temu
Co za rasistowska **** I kto tu jest nacjonalistą ??? Co za relatywizowanie "obie strony mają krew na rękach". Nie ! To wy ukraińcy macie krew na rękach. ukraińcy jako jedyni w I Rzeczpospolitej nie umieli się odnaleźć i współżyć z całą resztą, gdzie w dodatku tolerancja i wolności były rozbudowane najbardziej na globie.
Max Lukasik
Max Lukasik Miesiąc temu
Ukraincy maja dusze bandery ! NAWET PO 100 LATACH POBYTU W POLSCE NA HASLO "RIZAT" CHWYCA ZA NOZE !!
Max
Max Miesiąc temu
Ta Pani jest nieszczera. Prosze zapros na wywiad jakiegos obiektywnego ukrainca bo temat dobry ale gosc nietrafiony.
Berry Cocco
Berry Cocco Miesiąc temu
Znam Ukraińców i naprawdę są w porządku. Ale ta pani to jakaś pomyłka, jeśli głosi takie chore poglądy i opinie, to niech się nie dziwi na takie reakcje ludzi.
przewodnik19
przewodnik19 Miesiąc temu
niech ona wypierdala do Ukrainy jak jej się nie podoba zachowanie polskich obywateli
Sara Croft
Sara Croft Miesiąc temu
Bardzo szkoda takiej Pani. Jako specjalista od odnawialnych źródeł energii może naprawdę pomóc światu i zmienić całą przyszłość na plus. Wiele osób nie dorasta jej do pięt. Aczkolwiek nie znam jej aktywności facebookowej ani narodowościowej dlatego z góry odcinam się od tematu.
Sara Croft
Sara Croft Miesiąc temu
Dziękuję za ten film
ThePresident
ThePresident Miesiąc temu
Piszę prawie pól roku po umieszczeniu tego filmu na YT. Pracuję z Ukraińcami, pracowałem od dawien dawna i nienawidzę skurysynów strasznie. Panoszą się nas, a nie potrafią dodać "2+2". Jebać ich. Banderowców. Jebane vpółgłówki i kurwy....
Radek Górski Radvisual
Ukraińcy WYPIERDALAĆ!
cvcvcvcv Kotanski
cvcvcvcv Kotanski Miesiąc temu
Dziewczyno uciekaj z Polski do rajchu do arabuf oni ci tam pomogą.
Gandlafpl
Gandlafpl Miesiąc temu
Zgotowali nam rzeź wołyńską, bo im nie u nas nie podobało. Teraz do nas chętnie przyjeżdżają i mają roszczenia. A część Polaków im naskakuje.
outlawz1982gdynia
outlawz1982gdynia Miesiąc temu
za wołyń?
Tadeusz Rydzyk
Tadeusz Rydzyk Miesiąc temu
Jebać ukraine
Samsungj3gold Gold
Samsungj3gold Gold Miesiąc temu
Sytuacja na Ukrainie jest fatalna, takze mozna sie z ta pania zgodzic. Ale ile ludzi tyle opinii i zalezy skad wieje wiatr. Ja znam relacje, ze na Krymie zyje sie o wiele lepiej (lepsze zarobki, lepsze warunki zycia, rozbudowana zostala infrastruktura, kwitnie turystyka). Nie zgadzam sie tym, ze wiekszosc chciala walczyc. Zabierali chlopakow na sile, tych, ktorym nie udalo sie sprawy "zalatwic". Nikt o zdrowych zmyslach nie pojdzie walczyc. A wojna to kolejny biznes, na ktorym bardzo dobrze zarabiaja przedatawiciele skorompowanej wladzy. Znam wielu Ukraincow, ktorzy wola byc pod Rosja niz patrzec na burdel, ktory sie dzieje na okolo. Niestety Ukraina umiera i nikomu na niej nie zalezy...przykre.
Patryk Malicki
Patryk Malicki Miesiąc temu
Wydaje mi się że ten film jest totalnie propagandowy, może to tylko moje odczucie. Dziewczyna dziwi się ze Polacy nie lubią teraz ukarińców, myślę że dlatego ze większość z nich jest niestety za bardzo rozczeniowi przy czym otwarcie gardzą Polakami. Nigdy nie będzie przyjaźni pomiędzy nami moim zdaniem i jeśli im się tu nie podoba to niech wyjeżdżają do innych krajów a nie atakują kraj w którym są gośćmi i chcą go zmienić pod siebie. Bardzo mi się to nie podoba.
Shaggy Ctk
Shaggy Ctk Miesiąc temu
wyjazd do siebie ,ale to już
Maciek Jurkiewicz
Maciek Jurkiewicz Miesiąc temu
Uważam że popełniłeś błąd w tym względzie że przeprowadziłeś wywiad z osobą która jest zaangażowana politycznie i zajmuje się lobbingiem (do czego Pani Natalia się przyznaje na YT). Chodzi mi o to - abstrachując że wydaje się być uprzejmą i miłą osobą - że nie można Pani Natali brać za "stereotypowego" Ukraińca - odkreśliłeś nawet całą grupę Ukraińców którzy opowiadali się przeciwko Euromajdanowi - cokolwiek by o tym nie uważać. Bardziej cenię wypowiedz robotnika z Winnicy, sprzątacza z Żytomierza czy informatyka z Dniepro...
Paweł Karkosa
Paweł Karkosa Miesiąc temu
Przez 19 minut rozmowa może i ciekawa, ale w ogóle nie odnosząca się do tematu odcinka.... A potem też się nie dowiedziałem jak żyją w Polsce Ukraińcy, bo pani Natalia zajęła się dramatyzowaniem i rozdmuchowaniem jej konkretnego przypadku. Pierwszy odcinek "7 metrów", na którym się zawiodłem.
fishol90
fishol90 Miesiąc temu
Ale manipuluje. Krym - rosyjska kraina, gdzie jest 90% rosjan, a przedstawia przywrócenie (tak - przywrócenie, bo Krym był rosyjski, tylko ZSRR go "podarowało" Ukrainie) go do Rosji tak jakby jakiś zabór im Rosja zrobiła.
X-122
X-122 Miesiąc temu
Ludzie hejtują UPA i Banderę a ilu z was ma koszulke z NSZ i Łupaszką? Pozdrawiam hipokrytów.
Marcin Marcin
Marcin Marcin Miesiąc temu
Gdyby na jej miejscu siedziała polka włoszka czy Rosjanka to w każdym z przypadków powiedziałbym, że strasznie pier***i przeciąga, zanim odpowie na pytanie to gada o sobie. hejterzy w Polsce hejtują też swoich rodaków, a to, że ktoś hejtuje za narodowość to znaczy, tylko że hejter znalazł sobie za cel do hejtu akurat jej narodowość. Pewnie teraz ten sam hejtuje kogoś innego w Polsce i nie koniecznie za narodowość. Czym tu się przejmować?.nie oglądam do końca nic ciekawego nie będzie
8zyK
8zyK Miesiąc temu
mooocno stronnicza ta Pani
JA
JA Miesiąc temu
Racja nie ma się sensu licytować samo ludobójstwo na Wołyniu kosztowało życie od 100 000-200 000 a wracając czemu Polacy nie chętnie odnoszą się do Ukraińców jest to że Ukraina ma wysuwa pretensje po wschodnio-południowe ziemie Polski.
elo
elo Miesiąc temu
Jepana swołocz
CarlCoxIsMyCrush
CarlCoxIsMyCrush Miesiąc temu
Zjebane kurwisko które tylko kłamać potrafi, mam nadzieję, że ktoś ją wyeksportuje z Polski
MrocznyGames
MrocznyGames Miesiąc temu
Dla mnie to Krym należy do Tatarów bo to Tatarzy mieszkali tam pierwotnie a Ukraina i potem Rosja to najeźdźcy. Sorry ale uważam że na Krymie nie powinno być ani Rosji ani Ukrainy tylko prawdziwych mieszkańców i powinni powrócić na swoje ziemie.
Czite Yoon
Czite Yoon Miesiąc temu
Pijaczyna? Sama się przestraszyła, to inni mają się nie bać? Bezpieczeństwo własne przede wszystkim.
Paweł Świeczkowski
Paweł Świeczkowski Miesiąc temu
"... znalazła mi tylko 3 studentów i 2 wykładowców Ukrainy a resztę mi wypisała na kartce i Rosjan, i Białorusinów wszystkich jak leci z kim ja mogłam się INTEGROWAĆ" No tak, bo z Polskim bydłem się nie da prawda? Wilczy bilet i z powrotem do domu. Albo się będziecie integrować albo wypad z powrotem do siebie. U nas w Gdańsku jest pełno Ukraińców. O wiele więcej niż by się chciało. Jest ich na tyle dużo, że pracując w centrum można się poczuć naprawdę obco w swoim własnym kraju.
mimi64231
mimi64231 Miesiąc temu
No tak ,ale nasi ministrowie bronili Polakow,a ty jestas Ukrainka ,wiec swoje pretensje kieruj do ukrainskich ministrow! A tak poza tym ,Ukraincy to hipokryci ,chca zdobyc polskie obywatelstwo ,tylko dlatego ,zeby potem czmychnac na Zachod!!!
Szczepan Wojtanski
Szczepan Wojtanski Miesiąc temu
sorry za komentarz, ale przypomniał mi się avalon, jak patrzę na tą panią ;) btw, wojna nigdy nie była dobra
Następny