Ciemny

█▬█ █ ▀█▀ Zmienisz swoje życie. 20m2 talk-show, odc. 293

20m2
Subskrybuj
wyświetleń 73 984
97% 4 678 144

✔ ZAMÓW KSIĄŻKĘ: www.jednanamilion.com
✔ SUBUJ: bit.ly/1hEby5w (włącz „dzwonek”, proszę)
✔ FACEBOOK: facebook.com/20m2Lukasza
✔ INSTAGRAM: instagram.com/20m2
✔ SNAPCHAT: lukaszjakobiak

Odcinek powstał dzięki wsparciu sieci Play.
Zapraszam firmy i osoby prywatne na moje wykłady motywacyjne. Więcej informacji na www.20wykladow.pl.
Kawalerka, kamerka/telefon komórkowy, Gość. Internetowy talk-show realizowany w kawalerce czyli nie ma rzeczy niemożliwych. Gościem dwieście dziewięćdziesiątego trzeciego odcinka jest Katarzyna Pawluś "Jedna na milion".
Talk-show w nowej konwencji jest odpowiedzią na blichtr wywiadów i sesji, gdzie problemy znikają a rzeczywistość staje się gładka i piękna. Główną ideą jest pokazanie prawdziwych rozmów z prawdziwymi ludźmi. Właśnie dlatego goście zapraszani są do prywatnej, 20-metrowej kawalerki a nie dużego studia i nagrywani kamerką z telefonu komórkowego - bez retuszu, make-upu i stylisty.
Łukasz Jakóbiak, twórca 20 m² Łukasza jest absolwentem Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW. Stworzył ten program, bo wierzy, że nie ma rzeczy niemożliwych. Chciał pokazać, że można zaprosić do siebie, do kawalerki znane osoby i szczerze porozmawiać z nimi na tematy, które niechętnie poruszają.

Opublikowany

 

11 mar 2018

20m2 Łukasza20m2Łukasz JakóbiakLukasz JakobiakŁukaszJakóbiakLukaszJakobiaktalk showinternetowy talk showinternetowytalkshowgwiazdycelebrycirozmowawywiadplotkitokszołtokszolkawalerkaprogramgośćgoscinterviewśmierćpawluspawluśchorobaświadomośćjednajedna na milionmotywacja

Udostępnij:

Link:

Ściągnij wideo:

Ładuję.....

Dodaj do:

Moja lista odtwarzania
Do obejrzenia
Komentarze 509
Wynabuchodonozorowany Nabuchodonozor
Wstyd mi za siebie, narzekanie na rzeczy, które nie mają znaczenia. Martwienie się o rzeczy bez sensu. Obwinianie innych i siebie. Nie docenianie siebie, innych ludzi i rzeczy, świata. Skupianie się na sobie, na bezsensie. Wstyd mi za to, że żyję a tego nie widzę. Wstyd mi za to, że ciągle chcę czegoś więcej niż samo życie, a to wszystko. Wstyd mi, że całe życie miałem za złe tym w mojej opinii złym. Wstyd mi, że uważałem się za tego dobrego, za lepszego. Wstyd mi, że mam wszystko a tego nie wykorzystuje... Wstyd mi, przed samym sobą...
Maja Haczyk
Maja Haczyk 3 dni temu
Może to pocieszy...nie jesteś sam. Dlatego tak ważne są osoby, takie jak "Jedna na milion", które nam o tym przypominają :) Pozdrawiam!
Wynabuchodonozorowany Nabuchodonozor
Człowiek, który stanie przed lustrem i zobaczy całe zło które robił pod przykrywką norm moralnych i społecznych, dostanie takiego kopa motywacyjnego, że będzie chciał jeszcze bardziej i mocniej żyć. Będzie chciał naprawić błędy, nie popełniać kolejne. Całe życie "popełniałem samobójstwo", mentalnie zabijałem siebie i innych. Będę to robił nadal, bo nadal jestem zepsuty, ale chcę się wyleczyć. Także proszę o wybaczenie, ale zmuszony jestem odmówić, tak jak poprzednikowi. Sensem spojrzenia w prawdę nie jest zdołowanie się a zrozumienie, czego Ci z całego serca życzę. Pozdrawiam.
Greg Stone
Greg Stone 4 dni temu
popełnij samobójstwo ;-)
Lodygowaty80
Lodygowaty80 6 dni temu
szkoda, trudno... pozdrawiam!
Wynabuchodonozorowany Nabuchodonozor
Słuchaj, to wyrażenie emocji po oglądnięciu materiału. Nie doszukuj się tam niczego więcej, nie oczekuj nic poza moją emocją jaką wywołał we mnie ten odcinek. Dla mnie emocje są jednak czymś, niż zwykłym pustym niczym. To nie nauka, to nie prawda objawiona a coś oczywistego. Z resztą, jakbyś uparł się w drugą stronę, to nawet i przesłanie byś znalazł. Myślę, że dużo ludzi którzy popatrzą na siebie z boku, dojdzie do podobnych refleksji. To nie popadanie w skrajność, to wyzbycie się (a właściwie jedna z wielu prób wyzbycia się) egoizmu, a to droga która wymaga poświęceń tak jak napisała koleżanka wyżej. Nie zamierzam Cię do niczego przekonywać, ale mówisz o balansie. Nie widzę go w codziennym życiu swoim i innych ludzi. Czego przykładem jest mój komentarz, który pokazuje oszukiwanie siebie ponad ten balans. Co do zła, to jest tam gdzie jest człowiek który nad prawdę i zdrowy rozsądek przekłada egoizm i przekonania które nie zawsze idą w parze z prawdą. Skorzystałem z prawa wolnego komentarza, napisałem mój komentarz, a oczekujesz, że będzie wyglądał jakbyś Ty chciał, masz wobec niego określone wymagania (brak przesłania i konkretów, ogólniki, poglądy). Czy to nie skrajność? Pozdrawiam.
Agnieszka Kurowska
Agnieszka Kurowska 8 godzin temu
cudowny wywiad...trzymalam sie dzielnie ale jak Pani Katarzyna zaczela grac na koncu to lzy mnie pokonaly...zdrowia zdrowia zdrowia !!! a Tobie Lukaszu dziekuje. za wszystko :]
witold czernecki
witold czernecki 16 godzin temu
Łukasz zaproś tych panów, bedzie MOC! plvid.com/video/wideo-NCNH3iFaX4c.html
izunia13931
izunia13931 Dzień temu
Kasiu Dziękuje ❤️❤️❤️❤️
Wioleta Kowalska
Wioleta Kowalska Dzień temu
Kasiu a moze by sprobowac terapi Gersona?
sue socoollike
sue socoollike Dzień temu
Zaproś proszę na wywiad chłopaków z najprościej mówiąc ! Zdolni i promujący zdrowie tutaj na Polskim yt!
Bella Wini
Bella Wini Dzień temu
Kasiu spróbuj akupunktury i ziół chińskich ( pomogą na ból) . W Norwegii na pewno sa kliniki. dbaj o siebie ... bo kaszlesz. znajdź akupunkturzystów którzy specjalizują sie w nerwobolach . Nawet jesli miałbyś pojechać do Chin czy Japonii na zabiegi ... próbuj .. cuda sie zdarzają tak jak z twoja ciąża.
Monika Camlet
Monika Camlet Dzień temu
Łukaszu, Kasiu - WOW... poruszające i piękne. Niesamowita wiązanka uczuć - podziw, smutek, wzruszenie, współczucie i znowu podziw... i siła do przeżycia swojego dnia najlepiej jak potrafię, uśmiech ( jak to?) i nadzieja... Dziękuję Wam!
Marzena Sadowska
Marzena Sadowska Dzień temu
taka książka powinna być w kanonie lektur szkolnych i omawiana na lekcjach
bmamys
bmamys 2 dni temu
Uryczalam sie jak bobr. Co za cudowna osoba!!! Ogromny szacun! Trafilo prosto w serce.
Lukasz Gawlas
Lukasz Gawlas 2 dni temu
Piękna, cudowana kobieta! Jestem w połowie filmu i już jestem tak naładowany energią, że mnie roznosi! Dziękuję! Będę się za Paną modlił!
Magda XYZ
Magda XYZ 2 dni temu
Jest mi wstyd... Wstyd mi że nie potrafię doceniać tego co otrzymałam, że rozpaczam nad (no nie oszukujmy się) pierdołami. Wmowilam sobie ze nie mogę. Ta pani, to wspaniała kobieta. Chciałabym mieć w sobie tyle woli walki, optymizmu i po prostu siły. Dziękuję za ten odcinek. Chyba muszę przemyśleć swoje paskudne zachowanie. Pozdrawiam najcieplej. 💕
Marta Marta
Marta Marta 2 dni temu
Niby jak "łapka do góry" to szansa na dotarcie na nowych widzów ? Rozumiem jeszcze udostępnianie filmu ... zreszta ten tekst na początku jak z kiepskiej hipnozy.
Katarzyna S
Katarzyna S 2 dni temu
Łukasz wielki szacunek dla ciebie i tego co robisz, wierzę że uda Ci się przebudzic wielu ludzi. A ten odcinek był niesamowity, cały przepłakałam, ale pozytywnie ze wzruszenia. Tak jak i Ty przebudziłam się 3 lata temu i dziękuję,, Szefowi,, za to i takim ludziom jak Wy!!! Pozdrawiam
snup
snup 3 dni temu
Niesamowita Kobieta. Niesamowity wywiad. Więcej takich. Więcej ludzi przebudzonych. Świadomych.
Martin Mortin
Martin Mortin 3 dni temu
Niesamowity wywiad.
viterka
viterka 3 dni temu
Dla mnie najbardziej wartościowe słowa padły na końcu, kiedy Kasia grała. To jest przykre, że coś strasznego musi spotkać kogoś, żeby się stała wiarygodna...
A S
A S 3 dni temu
Kasia! Jesteś niesamowita!!! Pozdrawiam - Adriana - Kobieta z męskim sercem - jedna na 100 000. Życzę Ci nie jednego dnia, ale wielu, a w zasadzie wszystkich bez bólu!
Romana Bock
Romana Bock 3 dni temu
Świetna rozmowa. I oby tak dalej Łukaszu.
Kinga Rygielska
Kinga Rygielska 3 dni temu
Dużo siły dla Pani Kasi i wspaniałych chwil, piękna Kobieta! :- ) Dzięki za ten wywiad ! :- )
joanka
joanka 3 dni temu
Nie mogę wyjść z podziwu dla tej wspaniałej niezłomnej kobiety. Zbyt często będąc zdrowym nie doceniamy daru, jakim jest życie...
kama bobi
kama bobi 3 dni temu
Czy Pani Kasia robiła diagnostykę w kierunku boreliozy i koinfekcji? Polecam dobry biorezonans i lekarz ILADS. Proszę wierzyć,że szkoda czasu na lekarzy z powszechnej służby zdrowia-nie mają wiedzy na ten temat, jest problem z diagnostyką,bo i sama bakteria jest swoistym kameleonem. Ja leczyłam się w Gdańsku u dr Krzysztofa Majdyło-polecam
Anna Maria Porada
Dodałam napisy do filmu, czekam na akceptację :) Ludzie, którzy mają problemy ze słuchem (i nie tylko.. wszyscy ludzie..) powinni obejrzeć ze zrozumieniem ten materiał :)
20m2
20m2 3 dni temu
Dziękuję!!!
ProgreSówka
ProgreSówka 3 dni temu
Ja Ci wierzę Łukaszu. ;) Sama jestem z tych, którzy mają już sporo za sobą. Myślę, że prędzej czy później i tak bym dążyła do świadomości, ale ciężkie momenty życiowe jednak pomagają w przebudzeniu. Chciałbym przy okazji zwrócić uwagę na to, że każdy z Nas inaczej przeżywa - ze względu na wiele czynników - chociażby własne priorytety i wrażliwość, a to oznacza, że jedno wydarzenie, dla większości może błahostka, będzie bardzo dużym uderzeniem dla drugiej osoby. Także nie umniejszajmy swoim i innych problemom. Empatia (zrozumienie) jest fajna. :)
Krysia Krysia
Krysia Krysia 3 dni temu
Poplakalam sie😥
Aśś K
Aśś K 3 dni temu
Piękne .. kupuje książkę !
okmarta
okmarta 4 dni temu
Panie Łukaszu- bardzo wzruszyly mnie Pana slowa na końcu, gdy mowi Pan szczerze o sobie. Muzyka robi dobry klimat. Swietny wywiad - oby wiecej takich wartosciowych tresci na tym kanale.
Tomasz Bogdański
Co to za utwór grany przez Kasie?
Tomasz Król
Tomasz Król 4 dni temu
Przez was mam mokre oczy i w dodatku muszę zamówić tę książkę.Umysł ludzki jest przedziwny,z reguły nie wiemy kiedy jesteśmy szczęśliwi,przynajmniej ja tak mam i dla mnie szczęście to brak nieszczęście poprostu.Choroba daje inną perspektywę,bardzo nas ogranicza,napawa strachem, bólem.Choroba ma też tę właściwość,że w niej liczy się przetrwanie,błyskawicznie ustawiają się nam priorytety/ja tak miałem/.Powinniśmy się cieszyć poprostu,że żyjemy,oddychamy,że mamy innych wokół siebie,dzieci,zwierzęta,dla mnie ważne jest uczyć się na błędach,szanować innych i liczyć,że karma wraca.
Mirek Bielawski
Mirek Bielawski 4 dni temu
ŁUKASZU!!! dziękuję Ci za taaaak MEEGA ambitny, wzruszający i prawdziwy wywiad!!! Wywiad z silną, zdeterminowaną, prawdziwą kobietą. Jednocześnie Kasia jest słaba i bezsilna także moje "wielkie kłopoty" okazują się takimi, które mogę spokojnie spuścić w toalecie...serio... Pierwszy raz płaczę jak bóbr... a płacze nie dlatego, że jest mi przykro lecz dlatego, że nie doceniałem tego co mam, co osiągnąłem i co mogę jeszcze zdobyć...DZIĘKUJĘ Ci Łukasz za wywiad i Tobiee Kasiu za to, że pozwoliłaś mi inaczej spojrzeć na moją codzienność
Sylwia Gacoń
Sylwia Gacoń 4 dni temu
Cos pieknego! Dziekuje :)
Krzysztof Koza
Krzysztof Koza 4 dni temu
A ja mimo wszystko zycze pani zycia bo mozemy myslec ze zostalo nam tyle a tyle a jednak to Bog zna tylko nasz czas odejscia i zycze pani aby to odejscie nie nastapilo a wogole to Podziwiam za heroizm za ta zyciowa madrosc za ta milosc ktora pani daje
Sebulka Julka
Sebulka Julka 4 dni temu
Najlepszy odcinek na tym kanale!
Baniella P
Baniella P 4 dni temu
"Przebudziłam się" po tym wywiadzie. Mam dwie ręce, dwie nogi, sprawną głowę, żyję, oddycham, czuję, widzę, jestem. Wiecznie nam mało, i źle, nie potrafimy cieszyć się z małych rzeczy.... Cudowna Kobieta, piękna, mądra, prawdziwa, inspirująca. Dziękuję Kasiu i Łukaszu.
Weronika Cybulska
Piękny wywiad!!! Cudowna inspiracja ❤❤❤
Moni S.
Moni S. 4 dni temu
" Uparcie i skrycie ,och życie kocham cię kocham cię kocham cię nad życie "
Agata Balon
Agata Balon 5 dni temu
Magia....
Ania C.
Ania C. 5 dni temu
Fantastyczna kobieta.
Czytusia
Czytusia 5 dni temu
Wzruszyłam się...Piękna wojowniczka o cudownym sercu. Dziękuję za ten wywiad.
JoannaB.
JoannaB. 5 dni temu
Informacja dla Pani, proszę zerknąć na stronę antygeny.pl to może być przyczyną Pani cierpienia.
Marzena Orzeł
Marzena Orzeł 5 dni temu
Cudny odcinek....po prostu cudny. Pani Kasiu dużo szczęścia i zdrowia...i jakiegoś cudu!!!!
Zaneta Hejne
Zaneta Hejne 5 dni temu
Łukaszu przez takie wywiady pokazujesz jak bardzo jesteś wyjątkowy. Tak trzymaj dalej !!
Emilia A
Emilia A 5 dni temu
Dziękuje za poznanie tak cudownej duszy. Sama dostaje ciosy emocjonalne, które zaczynaja kłaść się cieniem na zdrowiu. Nauczyłam się nie brać tego co złe. A widzieć piękno świata. Sama wstaje rano, cieszę się, że oddycham, wolna, mam ciepło, dom, śniadanie i synka obok. Wiem, że to nie na zawsze i to wielka radość. Pozbywam się oczekiwań a napełniam radością chwili. Pragnę bardziej się przebudzić ale komfort tego nie daje.
Emilia A
Emilia A 5 dni temu
I
Magda o
Magda o 5 dni temu
Wspaniała Kobieta ❤ Gratuluję Łukaszu odcinka. Łapie za serce...
Alicja Kuliczkowska
Wyjątkowa Osoba. Dziękuje za poruszenie, ogrom ciepła i chęć do życia. To wielka nauka dla mnie. Od teraz będę inaczej patrzeć na wszystko, a jeśli zbłądzę z pewnością tutaj powrócę.
Ewe O
Ewe O 5 dni temu
Bardzo piękny,wzruszajacy wywiad. 👍👍👍
Anna Ant
Anna Ant 6 dni temu
Dziekuje!!!
Małgorzata Truchlińska
Piękna Mądra Kobieto !!! Dziękuję
Barbara Szalecka
Barbara Szalecka 6 dni temu
Lukasz wygladasz jakbys cala noc nie spal
Natalia Nalepa
Natalia Nalepa 6 dni temu
Tak właśnie przebudzenia ......Kasiu kochana ZYCZĘ Ci aby TWOJE MAŻENIE SIĘ SPEŁNIŁO.💖💖💖
Asia
Asia 6 dni temu
Łukaszu na końcu mówisz takie słowa : to jest tylko zycie ..tylko ? Tylko i aż bo jesteś zdrowy , świadomy ..być może wierzący , dziękuje za ten wywiad 👏🏻więcej takich ,dziel Się swoją świadomością , obudź innych . Kazdy z nas może być iskra dla 2 człowieka .
Asia
Asia 6 dni temu
Dios mio..jak ona anielsko gra..
aleksa alexa
aleksa alexa 6 dni temu
tez mam nadzieję że TAM nie ma bólu
Asia
Asia 6 dni temu
Piekne świadectwo wiary 😊🙏🏻💪🏻
Magdalena Trubowicz
Wspaniały wywiad. Kasia bardzo silna, optymistyczna osoba. Chociaż najbardziej podobała mi się Wasza wymiana zdań na końcu już przy keybordzie. Dlaczego ludzie muszą doświadczyć ciosów, by poczuć swoją świadomość? Dlaczego nie umieją doceniać tego co jest i tego, że jest dobrze.. Kiedy jest dobrze.. Uściski i pozdrowienia przesyła taka jedna też świadoma :)
Dobre dzieje
Dobre dzieje 6 dni temu
Teraz odcinki są genialne. Dziękuję. Gwiazdy były fajne. Ale ostatnie odcinki - cudne.
Justyna Strużek
Justyna Strużek 6 dni temu
DZIĘKUJĘ 🙌
Ola Ostrowska
Ola Ostrowska 6 dni temu
Dziekuje Wam za ten wywiad 💚💚💚💚💚💚
Patrycja Pattsy
Patrycja Pattsy 7 dni temu
"Po prostu żyj!"Czy można dodać coś więcej ? Strasznie poruszająca rozmowa.
Joa Kulpinska
Joa Kulpinska 7 dni temu
Dlaczego przy zamówieniu na polski adres doliczana jest cena za przesyłkę zagraniczna????
Андрий Нимковыч
Ale gleboko!.. Lzy na oczach.. Dziekuje.. Bardzo..
Isa Boron
Isa Boron 7 dni temu
Wspaniała, śliczna kobieta, życzę jej wszystkiego dobrego i dużo sił na walkę z chorobą. Niesamowity człowiek. Mimo całego nieszczęścia potrafi się uśmiechać, jakby była z innej bajki z innej planety.
Ana D
Ana D 7 dni temu
Mega odcinek
Edyta Edyta
Edyta Edyta 7 dni temu
Cudowny film
basia basiowska
basia basiowska 7 dni temu
Czy tylko ja uważam, że ta kobieta jest totalnie nieodpowiedzialna? Współczuję jej walki z chorobą, ale ciągle podkreśla, że bardzo z nią źle, jednak zdecydowała się na posiadanie dzieci. Adopcja- teoretycznie lepiej im w domu, z rodzicami, ale z drugiej dzieciaki cały czas żyją w strachu o matkę, to nie jest zdrowy dom (dlaczego nie adoptowała starszych dzieci, które rozumiałyby w pełni co się z nią dzieje i podjęłyby świadomą decyzję o posiadaniu takiej opiekunki?!) , w dodatku co jeśli biologiczne dziecko też będzie chore? Dla własnego widzi mi się rujnuje życie dzieciom, tak- adopcja dzieci jest chwalebna, ale nie zrobiła tego dla nich- zrobiła to dla siebie przez co dzieci straciły szansę na w pełni normalne życie. Może pozwólmy na adopcję wszystkim chorym i niepełnosprawnym? Będą mieli wspaniałych małych niewolników, którzy będą o nich drżeć każdego dnia i pomagać im funkcjonować.
basia basiowska
basia basiowska 7 dni temu
Nie uważam, że będę zawsze zdrowa, ale mając zaawansowaną chorobę, rodzenie dziecka jest lekkomyślne. Z resztą tak samo, jak życie z zasiłku i rodzenie dzieci rok za rokiem, a potem płakanie, że się nie ma czego jeść- jasne każdy może zostać bezdomnym/żyć na skraju ubóstwa, ale będąc bezdomnym/ubogim głupotą jest rodzenie dzieci.
ren okta
ren okta 7 dni temu
basia basiowska no proszę, znalazł się ktoś kto uważa, że będzie żył w zdrowiu, aż do.....samej śmierci a choroby są zarezerwowane dla innych. Chyba jesteś jakąś niedojrzałą osóbką, ktora uważa, że ma patent na zdrowe życie?! Czy zdrowi rodzice, mający zdrowe dzieci, nie mogą nagle zachorować lub ulec wypadkowi i potrzebować pomocy swoich bliskich?!!!!!!!!!!!. KOBIETO OBUDŹ SIĘ ! Co za niedojrzały i lekceważący stosunek do życia! Przyjmij do wiadomości kobietko, że w życiu nigdy nie masz pewności, że nie zachorujesz bardzo poważnie i twoje dzieci nie będą się toba opiekowały. Żyjesz w szklanym kloszu?
Dagmara Gabryelska
Ten wywiad daje mi ogrom nadziei, studiuje śpiew operowy... od ponad 3 miesięcy instrument którego używam na co dzień zawodowo niestety jest uszkodzony, nie mogę śpiewać ponieważ moje struny sa w opłakanym stanie... dla młodego muzyka - tragedia. Dla innych ludzi- moja sytuacja jest zwykła choroba z której sie kiedyś wyleczę, lecz zrozumiałam właśnie że mnie dla sie z tego wyleczyć tylko potrzeba czasu i moze juz niedługo bede prężnie sie rozwijać... nie wszyscy sa w takiej DOBREJ sytuacji 🌤🌤 dziękuję
Anna Wal
Anna Wal 7 dni temu
Dziękuję
Magdalia Milos
Magdalia Milos 7 dni temu
Bede sie modlić o Pani pełne uzdrowienie !
Dominika Dąbrowska
Wspaniała lekcja!
Magdalena Meg Krzemień
wspaniała kobieta, niesamowita siła.
jelonek21
jelonek21 7 dni temu
Kasiu jesteś wspaniałą, mądrą kobietą. W trakcie wywiadu wzruszyłam się kilka razy. Dało mi dużo do myślenia to co mówiłaś. Nie docenia się tego co się ma, nie umiemy się cieszyć życiem, szukamy sobie problemów, którymi się umartwiamy. Kurcze czas chyba coś zmienić w swoim życiu! Życzę Ci, żeby Twoje marzenia się spełniły!
bogumila klimek
bogumila klimek 7 dni temu
ja polecam ,ksiazke alexanrda loyda/KOD UZDROWIENIA/I moc UZDROWIENIA, prosze nie zbagatalizuj TEGO JA STOSUJE TE KODY UZDROWIENIA/UWIERZ POMOGA CI . POZDROWIENIA
Cataleya 78
Cataleya 78 7 dni temu
Poprostu siedzieć przy Kasi i nic nie robić. Posiada dar zarażania życiem i dziękuję Łukaszowi za to, że mogłam poprzez ten odcinek ją "poznać". Mam pytanie, czy będzie można obejrzeć na YT to spotkanie na Dolnym Śląsku z Kasią? Pozdrawiam 🌺
pinezzzka101
pinezzzka101 7 dni temu
Od pewnego czasu materiały na kanale są coraz bardziej wartościowe ;) Twoja coraz większa świadomość życia, znajduje odzwierciedlenie w kolejnych wywiadach. Niesamowicie się ich słucha. Poruszają serducho! Dają do myślenia! Mam nadzieję że zmieniają życia na lepsze, tych, którzy tego potrzebują. Pozdrawiam ! ;)
20m2
20m2 7 dni temu
pinezzzka101 dziękuję.
vandhorn
vandhorn 7 dni temu
POWODZENIA KASIU!! WALCZ DZIEWCZYNO!! TRZYMAM ZA CIEBIE KCIUKI!!
Marzena Magdalena Kojder
Dziękuję Ci Łukaszu za tych wspaniałych gości i nieskończenie inspirujace wywiady. Bedziesz odpowiedzialny za przebudzenie wielu, wielu ludzi. W tym mnie samej. Kocham!
20m2
20m2 7 dni temu
Marzena Magdalena Kojder <3
Anna Górecka
Anna Górecka 8 dni temu
Fantastyczny wywiad. Bardzo wzruszający...
Irena Brożek
Irena Brożek 8 dni temu
Dziękuję. Cieszę się że coraz więcej mowy o przebudzeniu. Niech będzie nas coraz więcej. Docencie każdy promień słońca muskajacy wasz policzek :) żyjmy!
Patrząc inaczej
Patrząc inaczej 8 dni temu
Ostatnie 2 min nagrania bezcenne. Wtedy wydarzyła się magia. Puszczam sobie już kilka razy ten moment jak gra. Piękna melodia. Super dopełnienie odcinka. Dzięki, że jesteś na YT. Pozdrawiam
Adam Olejniczak
Adam Olejniczak 8 dni temu
Kasiu, Łukaszu dziękuję Wam za wspaniały przekaz. Niesamowite emocje i prawda bije od Ciebie Kasiu. Miłość wszystko zwycięży. 💖🍬
Anna Janicka
Anna Janicka 8 dni temu
Pięknie grałaś ,całym sercem,piękna melodia,dziękuję.
Magda Sim
Magda Sim 8 dni temu
Z całym szacunkiem, pani jednak coś myli, śmierć to nie jest utrata świadomości, taki opis śmierci może powstać tylko rozumowo :) Pani doświadczyła poprostu stanu jakiejś zapaści, omdlenia bliski nawet utraty przytmoności, ale to nie śmierć (lol) i stan przejścia.
katarzyna zupka
katarzyna zupka 8 dni temu
nawet nie da się skomentować - cudowna osoba
Lenka Król
Lenka Król 8 dni temu
Podziwiam bo ja bardzo często nie doceniam mojego życia mimo że nic złego się w moim życiu nie dzieje. JESTEŚ CUDOWNĄ KOBIETĄ !!!!!!!!
Wzruszona ale przebudzona
Pierwszy raz w życiu zostałam wręcz zmuszona, aby skomentować jakiś film czy wywiad. I tylko po to założyłam specjalnie kanał na YT, aby powiedzieć... Dziękuję Ci, Łukaszu... Dziękuję Ci, Kasiu... Otworzyliście moje oczy, choć do tej pory myślałam, że nie są zamknięte. Moje problemy w przeciągu 30 min stały się tylko drobną barierą, którą wiem, że jestem w stanie pokonać. A jeśli nawet mi się nie powiedzie, nie załamię się, bo wiem, że... mam ręce, mam nogi i świadomość życia, która sprawia, że od teraz będę doceniać każdą najmniejszą czynność wykonywaną w ciągu dnia. Kasiu dziękuję za Twój uśmiech i przepiękny zwrot "przytulić się mentalnie"... Tobie Łukaszu dziękuję za zaproszenie tak wspaniałej Osoby. Myślałam, że po wywiadzie z p. Rutkowskim nic mnie już nie zadziwi, tymczasem rozmowa z p. Kasią sprawiła, że coś we mnie pękło i nabiera nowych kształtów... Gratuluję, trzymaj tak dalej i nie poddawaj się negatywnym komentarzom na swój temat. To, co robisz to czysta magia. Pozdrawiam
20m2
20m2 8 dni temu
Dziękuję!
Malgorzata Skonecka
Przecudna kobieta, mnóstwo miłości i blogoslawienstwa Bożego 😍
pannaannaka
pannaannaka 8 dni temu
Jest Pani przepięknym człowiekiem!
dobra sprawa
dobra sprawa 8 dni temu
Jesteście cudowni!
malgorzata tylzanowska
dziękuję za to spotkanie, drepczę po podobnych ścieżkach jak Kasia, choroba, znaczące i trudne wydarzenia potrafią czlowieka ustawić we wlaściwym kontekscie do siebie i świata, o ile otworzymy głowe, oczy. i uszy a resztę z ufnością oddamy Stwórcy. ....mam wiele przemyśleń i wiele do powiedzenia i podobnie jak Kasię zdumiewa mnie jak bardzo czlowiek skomplikował sobie życie, namotał, nawymyślał, "udoskonalił" tak proste życie, że sam nie wie jak żyć, czasem też nie wie po co.... uczmy sie i inspirujmy nawzajem, rozmawiajmy !!!!! budźmy sie, dzisiaj, nie czekając na spektakularne wydarzenia...wystraczy madrze skorzystać z cennych słów Kasi Pawluś.
Karolcia
Karolcia 8 dni temu
Wspaniała kobieta 💗 Ten wywiad otwiera oczy na wiele kwestii..
Patrycja _28
Patrycja _28 8 dni temu
Świetny wywiad z cudowną kobietą! :)
flowerofworld
flowerofworld 8 dni temu
Łukasz po raz setny dziekuje Ci za to co robisz na tym świecie, na tej ziemi. Dziekuje ze moge Cie ogladac! Jestes wspaniały! Ta kobieta wniosła tyle życia i świadomości, że wzruszam sie! Moim marzeniem jest spotkac Ci gdzies, uścisnać reke! Dziekuje, że jestes!
20m2
20m2 8 dni temu
<3
FreeSkater99
FreeSkater99 8 dni temu
:)
Aleksandra Wołoszka
Wywiad niesamowity, książka zamówiona.. ❤
Dawid Kacprzak
Dawid Kacprzak 8 dni temu
Łukasz zaproś chłopaków z Tresury Matrixa. Może ich znasz, a jeśli nie to tym bardziej może być świetny odcinek. Wystarczy wpisać w google.
Kasia 33
Kasia 33 8 dni temu
Hmm... ad ostatniego pytania Kasi. Pewnie chodzi o autentyczność. Jeśli ktoś cierpi bardziej od nas staje się dla nas autorytetem jeśli chodzi o życiowe decyzje, przemyślenia, radzenie sobie z trudami codzienności, mądrość. Nie bierzemy pod uwagę tego, że ktoś, kto ma wszystko w zakresie finansowym i zdrowotnym, może być bardziej samotny i nieszczęśliwy od osoby, która cierpi ból fizyczny czy biedę. W każdym z nas jest tęsknota, ogromna, przeogromna. Przez jakiś czas łudzimy się, że coś może ją zapełnić: inna osoba, rzeczy, używki, doznania, ciało, zainteresowania itd. Ja doszłam już (choć dłużej to trwało niż u Kasi) do tego, że tę pustkę może zapełnić tylko "szef":):) najwspanialszy, nieporównywalny. Sekret szczęścia nie tkwi w tym, że w pewnym momencie uznajemy, że trzeba zacząć się uśmiechać, że szkoda życia na marudzenia i ponurość. Sekret tkwi w miłości. Człowiek przeogromnie tęskni za miłością idealną, którą może dać tylko ten, który nas stworzył. Jeśli w pewnym momencie, zdamy sobie sprawę, że On nas przeogromnie kocha, że każde nasze uderzenie serca dzieje się, bo mówi "pragnę, żebyś był/była", że czuwa nad nami i nie musimy się bać kolejnego dnia czy godziny, mamy w sobie pokój i radość. Niepokój i smutek wynika z ciągłego napięcia i lęku. Ja od pewnego czasu czuję na sobie tak ogromną Miłość Bożą. Przestałam się malować, uznałam, że makijaż zakrywa moje naturalne, niepowtarzalne piękno:). Wiem, że jestem piękna, bo czuję ten zachwyt Boga nad sobą i wiem, że nad każdym z nas się zachwyca!!! Gdybym miała porównać do czegoś, choć to nieadekwatne, aby opisać tą miłość, to tak, jakby ktoś nie spał całą noc, tylko spokojnie, w ciszy, żeby Cię nie obudzić, patrzy na Ciebie i tęskni za blaskiem Twoich oczu, i czeka na Twoje przebudzenie, żeby móc go ponownie ujrzeć. A kiedy wreszcie otwierasz rano oczy On z ogromną miłością uśmiecha się i myśli: "moja Kasieńka wstała, jak superowo, będę widział jej uśmiech, jej oczy, będę słuchał jej głosu":). Myślicie tak o sobie i o Nim? Łukaszu bardzo się cieszę, że jesteś nawiedzony:):):) witaj w klubie:):)
Human
Human 8 dni temu
Piękny wywiad, piękna osoba. Dziękuję Łukasz 🍃
Karolina Savarino
Właśnie żyć świdomie!Wspaniała kobieta i wspaniała rozmowa!Uściski!
Paulina Omilian
Paulina Omilian 8 dni temu
Przez cały odcinek nie mogłam powstrzymać wzruszenia, a na koniec tak się rozsypałam, że przez kolejne 20 minut nie płakałam, a ryczałam... Jak w przypiętym, przez Ciebie Łukaszu, komentarzu: jest mi wstyd... Tak cholernie wstyd. Tak bardzo chciałabym, aby Pani Kasia nie czuła bólu przez cały czas i mogła choć raz zjechać z góry na nartach i pływać samodzielnie. Ja, mimo że obu rzeczy nie umiem, to mogę. Mogę wszystko zrobić sama. Mam nadzieję nigdy o tym nie zapomnieć. Dziękuję za tę rozmowę. Dziękuję ❤
Patrycja Ziętek
Patrycja Ziętek 8 dni temu
Dlaczego ja zawsze muszę trafić na Twoje wywiady.. Po raz kolejny siedzę i płaczę... To prawda,że ludzie przebudzeni, tacy jak Ty, mają dar przyciągania do siebie ludzi wyjątkowych... Pani Kasia to wyjątkowa osoba, podziękuj Jej ode mnie i pewnie od wszystkich, którzy to obejrzeli. Nie patrz na innych, twórz i mów to co masz w sercu. Ludzie nie lubią szczerości, otwartości, życzliwości. Wolą obłudę, broń Boże nie bądź tacy jak oni. Bądź tym kim jesteś..
Następny