Ciemny

█▬█ █ ▀█▀ Zmienisz swoje życie. 20m2 talk-show, odc. 293

20m2
Subskrybuj
wyświetleń 133 116
97% 6 695 192

✔ ZAMÓW KSIĄŻKĘ: czerwonaszpilka.pl/sklep/jedna-na-milion/
✔ SUBUJ: bit.ly/1hEby5w (włącz „dzwonek”, proszę)
✔ FACEBOOK: facebook.com/20m2Lukasza
✔ INSTAGRAM: instagram.com/20m2
✔ SNAPCHAT: lukaszjakobiak

Odcinek powstał dzięki wsparciu sieci Play.
Zapraszam firmy i osoby prywatne na moje wykłady motywacyjne. Więcej informacji na www.20wykladow.pl.
Kawalerka, kamerka/telefon komórkowy, Gość. Internetowy talk-show realizowany w kawalerce czyli nie ma rzeczy niemożliwych. Gościem dwieście dziewięćdziesiątego trzeciego odcinka jest Katarzyna Pawluś "Jedna na milion".
Talk-show w nowej konwencji jest odpowiedzią na blichtr wywiadów i sesji, gdzie problemy znikają a rzeczywistość staje się gładka i piękna. Główną ideą jest pokazanie prawdziwych rozmów z prawdziwymi ludźmi. Właśnie dlatego goście zapraszani są do prywatnej, 20-metrowej kawalerki a nie dużego studia i nagrywani kamerką z telefonu komórkowego - bez retuszu, make-upu i stylisty.
Łukasz Jakóbiak, twórca 20 m² Łukasza jest absolwentem Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW. Stworzył ten program, bo wierzy, że nie ma rzeczy niemożliwych. Chciał pokazać, że można zaprosić do siebie, do kawalerki znane osoby i szczerze porozmawiać z nimi na tematy, które niechętnie poruszają.

Opublikowany

 

11 mar 2018

20m2 Łukasza20m2Łukasz JakóbiakLukasz JakobiakŁukaszJakóbiakLukaszJakobiaktalk showinternetowy talk showinternetowytalkshowgwiazdycelebrycirozmowawywiadplotkitokszołtokszolkawalerkaprogramgośćgoscinterviewśmierćpawluspawluśchorobaświadomośćjednajedna na milionmotywacja

Udostępnij:

Link:

Ściągnij wideo:

Ładuję.....

Dodaj do:

Moja lista odtwarzania
Do obejrzenia
Komentarze 609
Wynabuchodonozorowany Nabuchodonozor
Wstyd mi za siebie, narzekanie na rzeczy, które nie mają znaczenia. Martwienie się o rzeczy bez sensu. Obwinianie innych i siebie. Nie docenianie siebie, innych ludzi i rzeczy, świata. Skupianie się na sobie, na bezsensie. Wstyd mi za to, że żyję a tego nie widzę. Wstyd mi za to, że ciągle chcę czegoś więcej niż samo życie, a to wszystko. Wstyd mi, że całe życie miałem za złe tym w mojej opinii złym. Wstyd mi, że uważałem się za tego dobrego, za lepszego. Wstyd mi, że mam wszystko a tego nie wykorzystuje... Wstyd mi, przed samym sobą...
Dydaktyka KChOEiT
Dydaktyka KChOEiT 6 miesięcy temu
Lodygowaty80
Dydaktyka KChOEiT
Dydaktyka KChOEiT 6 miesięcy temu
Wynabuchodonozorowany Nabuchodonozor
Maja HW
Maja HW 9 miesięcy temu
Może to pocieszy...nie jesteś sam. Dlatego tak ważne są osoby, takie jak "Jedna na milion", które nam o tym przypominają :) Pozdrawiam!
Wynabuchodonozorowany Nabuchodonozor
Człowiek, który stanie przed lustrem i zobaczy całe zło które robił pod przykrywką norm moralnych i społecznych, dostanie takiego kopa motywacyjnego, że będzie chciał jeszcze bardziej i mocniej żyć. Będzie chciał naprawić błędy, nie popełniać kolejne. Całe życie "popełniałem samobójstwo", mentalnie zabijałem siebie i innych. Będę to robił nadal, bo nadal jestem zepsuty, ale chcę się wyleczyć. Także proszę o wybaczenie, ale zmuszony jestem odmówić, tak jak poprzednikowi. Sensem spojrzenia w prawdę nie jest zdołowanie się a zrozumienie, czego Ci z całego serca życzę. Pozdrawiam.
Greg Stone
Greg Stone 9 miesięcy temu
popełnij samobójstwo ;-)
Lilijka
Lilijka 9 dni temu
cudem jest KASIA!!!!!!!!!!!!
Katarzyna Przychodni
Łukasz twoje wybory rozmówców są cudowne! Budzić ludzi śpiących, zapatrzonych w konsumpcję, cierpiących i uszkodzonych!
Joanna Sojka
Joanna Sojka 27 dni temu
Kasiu zeby juztutaj nie bolalo nic I zeby wszyscy ludzie byli tacy jak TY .Zycie jest piekne jesli otaczamy sie taking ludzmi jak TY
Marta S
Marta S 29 dni temu
Dziękuję za ten wywiad Łukaszu i Kasiu. Kasi udało się powstrzymywać łzy w wypowiedziach, a ja od połowy już nie wytrzymałam. Wywiad pokazuje ogromną prawdę o naszej nieumiejętności cieszenia się i doceniania każdej drobnej rzeczy. Jestem również na ciężkim etapie, kiedy otwieram wiele tematów w swojej głowie i próbuje je przepracować, bo też czasem dopada mnie wstyd za to, że widzę tak wiele ograniczeń, mimo że jestem pełnosprawna i nic ciężkiego mi nie dolega. Ale mój powód tego to przeszłość- trudne dzieciństwo, trudne doświadczenia, przez które teraz ciężej jest mi wzrosnąć i być otwartą na wszystko co mnie spotyka. Wcześniej myślałam, że wystarczy o tym nie myśleć, nie wspominać, ale jednak cała przeszłość w nas jest i odbija się w nas, często w najmniej oczekiwanych momentach. Taki wywiad jest jedną z lekcji, którą przyjmuję z pokorą i pozostawiam w sobie, wierząc że pomoże mi iść dalej. Dziękuję. Kasiu dużo sił i wytrwałości, to piękne, że tak pomagasz ludziom.
Katarzyna Czech
Katarzyna Czech Miesiąc temu
Bardzo fajnie
Viola Libera
Viola Libera Miesiąc temu
Tak bardzo dziekuję❤❤❤
Beata Pac
Beata Pac Miesiąc temu
Łukasz super robota ta twoja "kawalerka" ,wspaniały gość,interesujący wywiad,dziękuję.
boooo819
boooo819 Miesiąc temu
Oglądam ten odcinek i płaczę. Dziękuję Łukasz za wywiady, za ludzi, których zapraszasz, Dziękuję Pani Katarzyno za to, że wystąpiła Pani w programie. Płaczę i zastanawiam się jak być lepszym człowiekiem, bo do takiej refleksji skłaniam się oglądając wywiad.
Clicks.life®
Clicks.life® Miesiąc temu
Tylko mi się łezka zakręciła przy końcu ?
Kajsa
Kajsa Miesiąc temu
Jak dlugo pani choruje? O tym nie bylo nic w rozmowie.
Kasia Porada
Kasia Porada Miesiąc temu
Proszę, by Kasia skontaktowała się ze mną to bardzo ważne! Kasia Porada
Magda Zawadzka
Magda Zawadzka Miesiąc temu
Kasiu jesteś suuuuper silną, piękną,cudowną kobietą.Trzymaj się ciepło😘
Marta F.
Marta F. Miesiąc temu
Świetna rozmowa. Bardzo lubię Pana wywiady. 3mam kciuki za Pana pracę.
Sweet Cheek Alexa
Sweet Cheek Alexa 2 miesięcy temu
Domyślam się jakim szokiem dla Kasi była wiadomość o chorobie. Pięknie mówi o wartościach, które zostały dzięki tej trudnej sytuacji docenione. Ja widzę jeszcze jedną. Ten czas "przed". Że go w ogóle miała. Choć część życia mogła przeżyć w zdrowiu, w pewnym sensie beztrosko. Ja tego niestety nie doświadczyłam. Oczywiście.. Też nie narzekam, bo przecież widzę, słyszę, chodzę.. Miałam swoje słabe chwile, OIOMy, życie na włosku i inne tego typu dramaty, ale tak naprawdę to nie to było największą trudnością. Może zabrzmi to banalnie, ale moja choroba jest widoczna. Wyglądam INACZEJ. Od zawsze. Pokrzywiony kręgosłup towarzyszy mi od dziecka i choć dziś jestem szczęśliwą kobietą, mamą, żoną..to chyba nigdy będę w stanie odciąć się od tej kwestii. Już nie pytam "czemu ja?". To chyba dar, bo zawsze musiałam starać się bardziej.. Chcę, muszę! tak myśleć.. Wielki ukłon dla Kasi za to, że otwarła się przed innymi. Wiem, że to trudne, ale wiem też że cenne jak nic innego. Sama jestem często "pocieszeniem" dla innych, bo zaczynają doceniać to co mają. Nie mam żalu, cieszy mnie to daje siłę, by przeć do przodu. Cudowny, wzruszający wywiad! Kasiu jesteś wspaniała! 💕
Agnieszka Staroszczyk
Agnieszka Staroszczyk 2 miesięcy temu
Niesamowita rozmowa, z wyjątkową kobietą. Jedna na milion, nie z powodu choroby ale z powodu siły.
estra1100
estra1100 2 miesięcy temu
Też jestem chora,bardzo poważnie,na nieuleczalną chorobę,chemia,sterydy,ja to wszystko znam,tylko ja nie znoszę o tym opowiadać.Jak zaczynam opowiadać,to brzmi to wszystko podobnie,nie poddaję się,jestem dzielna,no jestem bo jakie mam wyjście? Każdy cieżko chory człowiek walczy i każdy jest dzielny,nikt nie chce umierać i szuka się ratunku do ostatniej chwili.Może dlatego własnie,że jestem chora ,nie udało mi się dosłuchac do końca wywiadu.Zyczę Pani wszystkiego co najlepsze,dużo zdrowia.
Aleksandra Choromańska-Gomoła
Cudowna kobieta, piękny cudowny człowiek, brak mi słów. Dziękuję za możliwość zobaczenia, wysłuchania dziękuję
Ania Anna
Ania Anna 2 miesięcy temu
Ciężko zrozumieć komuś coś czego nie przeżyłeś, przebudzenie ale fizyczne, owszem warto doceniać, że można rano wstać I tyle zrobić... ale najpiekniejsze jest zawsze to czego nie można dostrzec, to się czuje, u Twojej bohaterki brakuje wiary pomimo że jest tak pozytywną osobą...
KasiaS1980
KasiaS1980 2 miesięcy temu
Wspaniała rozmowa z cudowną osobą o której istnieniu nie miałam pojęcia. Książka już kupiona, czekam na listonosza.
Natalia Skowerska
Natalia Skowerska 2 miesięcy temu
Dużo miłości i dobrej energii dla pani!!!
404_amaz1ng
404_amaz1ng 2 miesięcy temu
Wow. Ale najlepsze jest to ze to moja sąsiadka xd
Kasia Cetera
Kasia Cetera 3 miesięcy temu
cudowny odcinek, wyslalam link wszystkim narzekajacym znajomym, zycze dlugiego bezbolesnego zycia
katarogin
katarogin 3 miesięcy temu
Jestem pod wrażeniem. Świetny wywiad. Gratuluję
agusiapp
agusiapp 3 miesięcy temu
Dziękuję. Dziękuję za ten wywiad, za moje łzy, których nie mogę jeszcze opanować, za „stuknięcie się” w głowę, że nie dostrzegam tego, co mam... Kasiu, jesteś cudowna!!!
Agata Balon
Agata Balon 4 miesięcy temu
wracam i wracam i wracam....ściskam was
Patryk Dergax
Patryk Dergax 4 miesięcy temu
Jesteś niesamowity Łukasz
Maria Kondratowicz
Maria Kondratowicz 4 miesięcy temu
Wspaniala,madra mloda kobieta.Zycze jej wiary w wyzdrowienie i 100 lat zycia..Swoja postawa dala mi jedna z najlepszych i najbardziej wartosciowych lekcji zycia.
Anna Golba
Anna Golba 5 miesięcy temu
Panie Łukaszu robi Pan niesamowitą robotę.Tak trzymać,ogromnie się cieszę że natrafiłam na Pana kanał.Wywiad z Pania Kasią Pawluś niezmiernie motywujący ,pozytywny.Dziekuję
31JOLA
31JOLA 5 miesięcy temu
Jakim trzeba być mądrym i silnym człowiekiem aby przeprowadzić tak trudny wywiad.
Michal Brzoza
Michal Brzoza 5 miesięcy temu
Ja bym takiego szefa wywiózł na taczce.
Małgorzata Waśniowska
Małgorzata Waśniowska 5 miesięcy temu
alicjagrzesiak.pl/ Proszę tu spróbować. Ta Pani czyni cuda
EMILIA DOBROS
EMILIA DOBROS 5 miesięcy temu
Pani Kasiu to przepiękna muzyka! I super przesłanie! DZIĘKUJĘ!!!!
Iwona Madejczyk
Iwona Madejczyk 5 miesięcy temu
Niesamowita historia... płakałam razem z Wami. Bardzo piękna rozmowa, autentyczność i szczerość unoszą się w powietrzu. Jestem pod ogromnym wrażeniem formy i koncepcji wywiadów. Gratuluję.
Krystyna &
Krystyna & 5 miesięcy temu
Jestem b.wzruszona i prosze Pana aby dał mi tyle sił co ta dzielna Wieeelka kobieta
Misia Hajduk
Misia Hajduk 5 miesięcy temu
❤❤❤❤❤
Anna Kryśko
Anna Kryśko 5 miesięcy temu
Absolutnie cudowna kobieta...wzruszyłam się do łez...smutek i szczęście jednocześnie.
Zielona Gałązka
Zielona Gałązka 6 miesięcy temu
Pozdrawiam serdecznie Kasię i życzę jej wszystkiego dobrego i pięknego.
Dulaa23
Dulaa23 6 miesięcy temu
kozak, po prostu
Anna Jaremek
Anna Jaremek 6 miesięcy temu
Łukasz, czy jest audiobook dla tej książki?
Marcys M
Marcys M 6 miesięcy temu
Nigdy nie zrozumiem dlaczego ktoś kto jest dla świata wartościowy często zmaga się z nieuleczalną chorobą a ludzie czyniący zło i zadający ból innym żyją nie szanując życia i innych...Mam nadzieję że Pani Kasia wyzdrowieje!!!
Magdalena Lena
Magdalena Lena 6 miesięcy temu
❤️🙏❤️🙏
Michalina Waszkiewicz
Michalina Waszkiewicz 6 miesięcy temu
Brak mi słów po prostu.. chciałam napisać coś konstruktywnego, ale napisze tylko: dziękuje Pani Kasiu..
pudelecko
pudelecko 6 miesięcy temu
absolutnie piękne wywiady, zostawiają w człowieku niesamowitą refleksję
Zofia Kalczynska
Zofia Kalczynska 6 miesięcy temu
Życze zdrowia,spełnionych marzeń.Pani Kasiu.☺
Katarzyna B
Katarzyna B 7 miesięcy temu
Kasiu,jesteś cudowna💕 Łukaszu, dziękuję za tę piękną i mądrą rozmowę☺
Ann
Ann 7 miesięcy temu
Piękny wywiad :) Pozdrowienia dla Kasi i Ciebie Łukaszu :)
Grazyna Bledowska
Grazyna Bledowska 7 miesięcy temu
Witam Cię Łukaszu. Oglądałam -Jedna na milion Podjelam modlitwę u cud uzdrowienia dla Kasi do Niepkalanego Serca Maryi za wstawiennictwem siostry Łucji- dziecka z Fatimy." Niech Serce Maryi zatriumfuje na świecie.! Proszę przekazać tę informację Kasi. Zachęcam wszystkich do wspólnej modlitwy za Kasię. Pozdrawiam serdecznie . Z Panem Bogiem. Grażyna Błędowska.
Maga
Maga 7 miesięcy temu
Suuuper wywiady! Łukasz chcemy więcej. Pozdrawiam serdecznie
Ela Z
Ela Z 7 miesięcy temu
Wspaniale video. Mieszkamy w USA. Moja corka ma 28 lat, jest wzorem do inspiracji,ma cudowna dusze i energie. 2 lata chorowala,lezala w lozku,miala podobne symptomy.. Dzieki owocom i ziolom /surowej veganskiej diecie\to oczyszcza cialo, doznala przebudzenia. Chcemy pomoc Kasi i innym cierpiacym na podobne choroby. Drogi Lukaszu, corka chetnie by udzielila wywiadu, pomoglaby milonom cierpiacym na podobne dolegliwisci. Pisze o tym ksiazke i juz pomogla wielu ludziom,przemawiala na wielu spotkaniach.Dzieki holistycznemu lekarzowi z USA Dr. Robert Morse, jest prawie wyleczona. Prosze o kontakt, chetnie wskaze zrodla wyleczenie, takjemniczych niezidentyfikowanych, chronicznych chorob. Moj email; gdanskela@gmail.com
joytekb
joytekb 7 miesięcy temu
Jestes piekna
Elzbieta Gorecka
Elzbieta Gorecka 7 miesięcy temu
dzielna kobieta.mam nadzieje ze pokona chorobe
Anna Głusiec
Anna Głusiec 7 miesięcy temu
Piękny odcinek... każdy powinien obejrzeć. Dziękuje Łukasz!
leslawa orlowa
leslawa orlowa 7 miesięcy temu
Po prostu piękne spotkanie, dziękuję
Michał Kuna
Michał Kuna 7 miesięcy temu
Wzrusza, uczy, daje do myślenia... Dziękuje :)
Bartlomiej Kowarski
Bartlomiej Kowarski 7 miesięcy temu
Kolejny miażdżący odcinek i wspaniała rozmowa! Ogromny ładunek emocji i wartości... Bardzo bardzo dziękuję. Kolejna do worka "moich ulubionych". 💜
girlwithbook
girlwithbook 7 miesięcy temu
Dziękuję za ten odcinek
Wiktoria Słodownik
Wiktoria Słodownik 8 miesięcy temu
Przepiękny wywiad, bardzo głęboki. Cieszę się, że miałam możliwość obejrzenia. Pozdrawiam Łukaszu!
Daria K-k
Daria K-k 8 miesięcy temu
Cudowna kobieta. Fantastyczna rozmowa. Dziękuję
Monika Krawiec
Monika Krawiec 8 miesięcy temu
Piękne...Wzruszające. i jakie Potrzebne. Robisz dużo dobrej roboty Łukasz
Iwona Lecyk
Iwona Lecyk 8 miesięcy temu
Duzo zdrowia dla Pani !!!! i przepiekne zakonczenie, cudowna melodia niosaca nadzieje !!
Joanna77
Joanna77 8 miesięcy temu
Niesamowity odcinek, jesteś fantastyczny i większość twoich gości 😘😘. Proponuję takich fantastycznych ludzi jak dr. Dąbrowska, dr. Radziszewska-Konopka, 🤗😍 wielkie całusy
Dagmara Dudajek
Dagmara Dudajek 8 miesięcy temu
To jest najlepszy odcinek na tym kanale i najlepszy wywiad jaki widziałam. Mam nadzieję, że ta pania mimo choroby spotka jeszcze wiele dobrego. Dziekuje za ten odcinek bo wydaje mi się, że teraz następuje moje przebudzenie.
Danuta Bujok
Danuta Bujok 8 miesięcy temu
Miażdży i mnie , mimo wszelkiej świadomości
Jadowita Pieczara
Jadowita Pieczara 8 miesięcy temu
"Każdy z nas jest cudem" - piękne słowa...
Ela Sawicka - zdrowa dieta i dobre życie
Absolutnie fenomenalna! Fajnie Łukasz, że robisz takie rzeczy, wiesz? Czytałam książkę i byłam pod wrażeniem. Ja walczę z wymówkozą u kobiet, ale zaczęłam od siebie- rzecz jasna! Ściskam :)
Justyna Kot
Justyna Kot 8 miesięcy temu
Dziękuję za wszystko.Wywiad itd.
MsDominika86
MsDominika86 8 miesięcy temu
Absolutny fenomen. Dziękuje
Estera Dzik
Estera Dzik 8 miesięcy temu
Łukaszu zawsze trafiam na Twoje wywiady, gdy znajduję się na zakręcie, albo przeżywam jakiś dramat i za każdym razem, naprawdę, za każdym razem, stają się moją inspiracją aby żyć i walczyć dalej. Z całego swojego serca DZIĘKUJĘ. Nigdy się nie poddawaj, bo dzięki Twojej pracy, mamy zaszczyt usłyszeć wspaniałych, pięknych ludzi....
deeone
deeone 8 miesięcy temu
Łapka w dół za "█▬█ █ ▀█▀" w tytule.
Karolina P.
Karolina P. 8 miesięcy temu
Oglądałam wczoraj film "umysł w ogniu" nie jest on może najwyższych lotów ale jest oparty na prawdziwej historii, co prawda sprawa dotyczy innej jednostki chorobowej ale może ten, prawdziwy Dr Souhel Najjar by pomógł Pani Kasi? Pozdrowiam życzę zdrowia! ☺️
Aneta Walczak
Aneta Walczak 8 miesięcy temu
Dziekuje...
Iuliia Dontsova
Iuliia Dontsova 8 miesięcy temu
Dziękuję)
Magdalena Skutnik
Magdalena Skutnik 8 miesięcy temu
Dzień dobry, bardzo dziękuję za ten wywiad, nie mogę się doczekać książki. Jestem dumna z Pani Kasi, pozdrawiam serdecznie.
0305mania
0305mania 8 miesięcy temu
Może bohaterka odcinka powinna spróbować Totalnej Biologii.Dr Marzanna Radziszewska-Konopka
DAMIAN BYLICKI
DAMIAN BYLICKI 8 miesięcy temu
Wywiady z uzależnionymi, chorymi i starszymi są wspaniałe
Agnieszka D
Agnieszka D 8 miesięcy temu
Coś wpaniałego..mądrego.Łukasz..dziękuje za wywiad z Kasią...ale oczywiste, że przede wszystkim dziekuję tej pięknej kobiecie.
leksi reksi
leksi reksi 8 miesięcy temu
Bardzo wzruszajacy i inspirujacy wywiad, az lezka zakrecila mi sie w oku. Pani Kasi zycze duzo zdrowia. PS ksiazke zamowie.
robert87140
robert87140 8 miesięcy temu
Wszyscy szukamy i pragniemy szczęścia. W gruncie rzeczy wszyscy szukamy i pragniemy Boga. Św. Augustyn powiedział, że jedynie Bóg jest szczęściem, które potrafi uszczęśliwić. Człowiek może być szczęśliwym wtedy, kiedy zna i posiada Boga. Tylko Bóg może spełnić pragnienia ludzkiego serca: "Stworzyłeś nas bowiem dla siebie i niespokojne jest nasze serce, dopóki nie spocznie w Tobie" .Pani Kasiu pomodle się za Panią by mniej bolało 🙏❤🤗
iffcia
iffcia 8 miesięcy temu
Łukasz, uwielbiam Cię! ❤
Joanna Raczynska
Joanna Raczynska 8 miesięcy temu
Dziękuję bardzo za tę rozmowę :)
Mariusz Mariusz
Mariusz Mariusz 8 miesięcy temu
Wspaniała dziewczyna. Jak patrzę na nią to trochę widzę siebie. Też choruję na coś co w sumie nie występuje u nikogo młodego. Znam ten ból dzień w dzień, noc w noc. Cieszmy się z każdej rzeczy, minuty i sekundy naszego życia. Coś co dla większości ludzi jest rzeczą, czynnością którą posiadają lub wykonują na codzień jest przez nich niezauważalna to są ludzie dla których zrobienie sobie samemu "kawy" jest jak zdobycie najwyższego szczytu. Cieszmy się z tego co mamy. Pozdrawiam serdeczne. Wspaniały odcinek. Łukaszu więcej takich osób w swojej kawalerce aby inni mogli zobaczyć czym jest życie i jak wiele jest rzeczy których ludzie nie zauważają na codzień.
Agnieszka Kurowska
Agnieszka Kurowska 8 miesięcy temu
cudowny wywiad...trzymalam sie dzielnie ale jak Pani Katarzyna zaczela grac na koncu to lzy mnie pokonaly...zdrowia zdrowia zdrowia !!! a Tobie Lukaszu dziekuje. za wszystko :]
witold czernecki
witold czernecki 8 miesięcy temu
Łukasz zaproś tych panów, bedzie MOC! plvid.com/video/wideo-NCNH3iFaX4c.html
izunia13931
izunia13931 8 miesięcy temu
Kasiu Dziękuje ❤️❤️❤️❤️
Wioleta Kowalska
Wioleta Kowalska 8 miesięcy temu
Kasiu a moze by sprobowac terapi Gersona?
sue socoollike
sue socoollike 8 miesięcy temu
Zaproś proszę na wywiad chłopaków z najprościej mówiąc ! Zdolni i promujący zdrowie tutaj na Polskim yt!
Bella Wini
Bella Wini 8 miesięcy temu
Kasiu spróbuj akupunktury i ziół chińskich ( pomogą na ból) . W Norwegii na pewno sa kliniki. dbaj o siebie ... bo kaszlesz. znajdź akupunkturzystów którzy specjalizują sie w nerwobolach . Nawet jesli miałbyś pojechać do Chin czy Japonii na zabiegi ... próbuj .. cuda sie zdarzają tak jak z twoja ciąża.
Monika Camlet
Monika Camlet 8 miesięcy temu
Łukaszu, Kasiu - WOW... poruszające i piękne. Niesamowita wiązanka uczuć - podziw, smutek, wzruszenie, współczucie i znowu podziw... i siła do przeżycia swojego dnia najlepiej jak potrafię, uśmiech ( jak to?) i nadzieja... Dziękuję Wam!
Marzena Sadowska
Marzena Sadowska 8 miesięcy temu
taka książka powinna być w kanonie lektur szkolnych i omawiana na lekcjach
bmamys
bmamys 8 miesięcy temu
Uryczalam sie jak bobr. Co za cudowna osoba!!! Ogromny szacun! Trafilo prosto w serce.
asia cxc
asia cxc 9 miesięcy temu
Jest mi wstyd... Wstyd mi że nie potrafię doceniać tego co otrzymałam, że rozpaczam nad (no nie oszukujmy się) pierdołami. Wmowilam sobie ze nie mogę. Ta pani, to wspaniała kobieta. Chciałabym mieć w sobie tyle woli walki, optymizmu i po prostu siły. Dziękuję za ten odcinek. Chyba muszę przemyśleć swoje paskudne zachowanie. Pozdrawiam najcieplej. 💕
Katarzyna S
Katarzyna S 9 miesięcy temu
Łukasz wielki szacunek dla ciebie i tego co robisz, wierzę że uda Ci się przebudzic wielu ludzi. A ten odcinek był niesamowity, cały przepłakałam, ale pozytywnie ze wzruszenia. Tak jak i Ty przebudziłam się 3 lata temu i dziękuję,, Szefowi,, za to i takim ludziom jak Wy!!! Pozdrawiam
snup
snup 9 miesięcy temu
Niesamowita Kobieta. Niesamowity wywiad. Więcej takich. Więcej ludzi przebudzonych. Świadomych.
Martin Mortin
Martin Mortin 9 miesięcy temu
Niesamowity wywiad.
viterka
viterka 9 miesięcy temu
Dla mnie najbardziej wartościowe słowa padły na końcu, kiedy Kasia grała. To jest przykre, że coś strasznego musi spotkać kogoś, żeby się stała wiarygodna...
A S
A S 9 miesięcy temu
Kasia! Jesteś niesamowita!!! Pozdrawiam - Adriana - Kobieta z męskim sercem - jedna na 100 000. Życzę Ci nie jednego dnia, ale wielu, a w zasadzie wszystkich bez bólu!
Romana Bock
Romana Bock 9 miesięcy temu
Świetna rozmowa. I oby tak dalej Łukaszu.
Kinga Rygielska
Kinga Rygielska 9 miesięcy temu
Dużo siły dla Pani Kasi i wspaniałych chwil, piękna Kobieta! :- ) Dzięki za ten wywiad ! :- )
joanka
joanka 9 miesięcy temu
Nie mogę wyjść z podziwu dla tej wspaniałej niezłomnej kobiety. Zbyt często będąc zdrowym nie doceniamy daru, jakim jest życie...
Następny