Ciemny

[CNN#074] Duchowe wywrotki

Paśnik
Subskrybuj
wyświetleń 54 805
97% 2 230 61

Kazanie na VI Niedzielę Wielkanocną (Rok B).
Kazanie na niedzielę, w każdą niedzielę, czyli Słowo Na Niedzielę:)
_______________________________________
1. czytanie (Dz 10, 25-26. 34-35. 44-48)
Kiedy Piotr wchodził, Korneliusz wyszedł mu na spotkanie, padł mu do stóp i oddał pokłon. Piotr podniósł go ze słowami: «Wstań, ja też jestem człowiekiem». Wtedy Piotr przemówił: «Przekonuję się, że Bóg naprawdę nie ma względu na osoby. Ale w każdym narodzie miły jest Mu ten, kto się Go boi i postępuje sprawiedliwie». Kiedy Piotr jeszcze mówił o tym, Duch Święty zstąpił na wszystkich, którzy słuchali nauki. I zdumieli się wierni pochodzenia żydowskiego, którzy przybyli z Piotrem, że dar Ducha Świętego wylany został także na pogan. Słyszeli bowiem, że mówią językami i wielbią Boga. Wtedy odezwał się Piotr: «Któż może odmówić chrztu tym, którzy otrzymali Ducha Świętego tak samo jak my?» I rozkazał ochrzcić ich w imię Jezusa Chrystusa. Potem uprosili go, aby pozostał u nich jeszcze kilka dni.
2. czytanie (1 J 4, 7-10)
Umiłowani, miłujmy się wzajemnie, ponieważ miłość jest z Boga, a każdy, kto miłuje, narodził się z Boga i zna Boga. Kto nie miłuje, nie zna Boga, bo Bóg jest miłością. W tym objawiła się miłość Boga ku nam, że zesłał Syna swego Jednorodzonego na świat, abyśmy życie mieli dzięki Niemu. W tym przejawia się miłość, że nie my umiłowaliśmy Boga, ale że On sam nas umiłował i posłał Syna swojego jako ofiarę przebłagalną za nasze grzechy.
Ewangelia (J 15, 9-17)
Jezus powiedział do swoich uczniów: «Jak Mnie umiłował Ojciec, tak i Ja was umiłowałem. Trwajcie w miłości mojej! Jeśli będziecie zachowywać moje przykazania, będziecie trwać w miłości mojej, tak jak Ja zachowałem przykazania Ojca mego i trwam w Jego miłości. To wam powiedziałem, aby radość moja w was była i aby radość wasza była pełna. To jest moje przykazanie, abyście się wzajemnie miłowali, tak jak Ja was umiłowałem. Nikt nie ma większej miłości od tej, gdy ktoś życie swoje oddaje za przyjaciół swoich. Wy jesteście przyjaciółmi moimi, jeżeli czynicie to, co wam przykazuję. Już was nie nazywam sługami, bo sługa nie wie, co czyni jego pan, ale nazwałem was przyjaciółmi, albowiem oznajmiłem wam wszystko, co usłyszałem od Ojca mego. Nie wy Mnie wybraliście, ale Ja was wybrałem i przeznaczyłem was na to, abyście szli i owoc przynosili, i by owoc wasz trwał - aby Ojciec dał wam wszystko, o cokolwiek Go poprosicie w imię moje. To wam przykazuję, abyście się wzajemnie miłowali».
________________________________________
Zapraszamy do subskrybowania kanału na YT:
bit.ly/pasniknaYT
Można nas również znaleźć na Facebooku:
facebook.com/tujestpasnik
Tu nas można wesprzeć: patronite.pl/langustanapalmie
_______________________________________

Opublikowany

 

5 maj 2018

PaśnikLangustanapalmieAdamSzustakOPdominikanieBibliaSłowoBożekazania

Udostępnij:

Link:

Ściągnij wideo:

Ładuję.....

Dodaj do:

Moja lista odtwarzania
Do obejrzenia
Komentarze 317
Nyewes Ata
Nyewes Ata 12 dni temu
Jestem trochę skołowany tym kazaniem. Bo z jednej strony reguły kościelne mają obowiązywać a z drugiej strony mamy słuchać Ducha Bożego. A co jeżeli Duch Boży podpowiada Nam coś innego, sprzecznego z nauczaniem Kościoła ??
Małgorzata Bilińska
Małgorzata Bilińska Miesiąc temu
super ojcze
Aniutqa
Aniutqa 3 miesięcy temu
To jest bardzo ważny poruszany temat, bo niestety tak ma KAŻDY, tylko część z tego zamkniętego myślenia wyszła, a część nadal chce w tym trwać...
Creative girl pl
Creative girl pl 3 miesięcy temu
ale fajna nazwa pasnik, a my owieczki :))pozdrawiam cieplutko!
pilot eusz
pilot eusz 3 miesięcy temu
fajowe
Ula K.
Ula K. 3 miesięcy temu
Dzieki za to rozwazanie... ojciec to mowi tak spokojnie a ja sie denerwuje na sama mysl naszego skostnienia w myśleniu, ilez to falszywych osądów.. Ucze sie rowniez u siebie przestawiania myslenie.. Byloby dobrze nauczyc sie sluchac glosu Ducha Bozego, zeby nie zostac zwiedzionym.
Edy Mrk
Edy Mrk 3 miesięcy temu
Spirit lead me where my trust is without borders..... Duchu prowadz mnie tam gdzie moja wiara nie ma granic..... plvid.com/video/wideo--g3EdgZ34u0.html
sokół
sokół 3 miesięcy temu
znam jechowych którzy ś bardzo blisko Jezusa , tylko to kim On dla nich jest to herezja
sokół
sokół 3 miesięcy temu
to jest do mnie, ja tak właśnie często myślę, a tu w piśmie pisze " kto nie jest przeciw nam jest z nami " tylko trzeba to dobrze rozkminić
Ula Imi
Ula Imi 3 miesięcy temu
Ojcze Adasiu czy będzie jakaś wspólna Nowenna do Ducha Świętego przed Zesłaniem? Bardzo bardzo prosimy!
Adam Werb
Adam Werb 3 miesięcy temu
A modlę się i prosze DUCHA ŚWIETEGO o jego powiew , aby Rodacy i nasi Pasterze przejrzeli wreszcie na oczy i obserwując skutki przymusowego szepienia ( pod grożbą odebrania dziecka przez sąd i policję ; ostatni przypadek w szpitalu bielańskim ) substancjami zawierającymi aluminium, obce DNA, retrowirusy it.p. draństwo odpowiedzieli sobie na teza o prawda Objawiona Przez Ducha świetęgo , czy tylko reklama producenta wciskającego nam truciznę w zastrzyku śmierci na raty :-)
Zwykly Czlowiek
Zwykly Czlowiek 3 miesięcy temu
Uwaga! W grudniu 2017 zmarła mi mama. Ale to co jest niesamowite że 10 minut później same otworzyły się nam drzwi. Później auto wskazywało przeszkodę podczas cofania a droga była pusta. Później spadł przedmiot. Ale jednak te drzwi są cudem bo nie mogły się otworzyć przez to że miały metalowy przedni ramieniowy samozamykacz. Świadek siostra. Znaki od zmarłych to prawda. Przekaż dalej. Zaufajmy Bogu, na człowieku zawsze się zawiedziemy.
Izabela Kubiak
Izabela Kubiak 3 miesięcy temu
Błogosławie
Karolina Jarmolinska
Karolina Jarmolinska 3 miesięcy temu
Mam wrażenie, że Ojciec mówił dzisiaj do mnie. Dziękuję!
niebieski raczek
niebieski raczek 3 miesięcy temu
Brawo !
Leon Dudnik
Leon Dudnik 3 miesięcy temu
"Gdy zaś przyjdzie On,Duch Prawdy,doprowadzi was do całej prawdy.Bo nie będzie mówił od siebie,ale powie wszystko,cokolwiek usłyszy,i oznajmi wam rzeczy przyszłe".J.16,13-14 .Duch Święty oznajmi rzeczy przyszłe.
Katarzyna
Katarzyna 3 miesięcy temu
Dziekuje za odpowiedz, dziekuje to mnie nurtowalo od dluzszego czasu❤
Magdalena Krzeminska
Magdalena Krzeminska 3 miesięcy temu
Duchu Sw. oswiecaj nas. My sami nie potrafimy wybierac dobrze. Kieruj nami. Amen
Przemysław Jóźwiak
Przemysław Jóźwiak 3 miesięcy temu
Ależ oczywiście, że właśnie "nie istnieją żadne reguły i wszystko można wyłożyć do kosza" ale TYLKO jeśli Duch Boży tak mówi, bo reguły nie są po to by nimi się kierować, ale żeby pomagały czynić miłość. Jeśli jakaś reguła stoi w sprzeczności z nauczaniem Chrystusa to należy ją zmienić, albo nawet znieść i wyrzucić :)
bronislawa magiera
bronislawa magiera 3 miesięcy temu
Szczęść Boże ! Czytałam GAUDETE Et EXSULTATE Ojca Św. Franciszek...pisał co to jest ...Współczesny gnostycyzm -Współczesny pelagianizm .Tak sobie myślę jeśli ktoś wybiera świadomie i sposób wolny... Boga Jezusa Chrystusa ...wiarę która działa przez miłość .Dla mnie to jest wszystko ważne jaka jest moja wiara... Proszę modlę się modlitwą do Ducha Św... by prowadził po drogach wiary, kierował na co dzień, w każdym momencie miłością...
Erinuto2
Erinuto2 3 miesięcy temu
Wczoraj czytałem dwa kolejne rozdziały książki Abp Grzegorza Rysia "Moc wiary" z wydawnictwa WAM, jeden o tytule "Grzech Zaniedbania", a drugi o tytule "Nie nazywaj go skalanym" i uważam, że Bóg w ten sposób mówił do mnie, że one razem z dzisiejszym CNN tworzą piękną całość. Otóż z jednej strony w pierwszym wymienionym rozdziale, Abp Grzegorz Ryś mówił że bogacz z przypowieści o bogaczu i Łazarzu został potępiony nie za to co zrobił, ale za to, czego nie zrobił. I to nie nasz egoizm jest najważniejszy, ale nie słuchanie prawa i proroków, czyli ufność sobie, a nie Panu. Drugi rozdział z Rysia był oparty na 10. rozdziale Dziejów Apostolskich, praktycznie tym samym, co dzisiejsze CNN. Miał inne przesłanie niż ono, mówił bowiem o tym, żeby dostrzegać dobro w tych nawet złych i nie przychodzić do nich z poczuciem wyższości, że są skalani. Jednak to wymaga właśnie tej ufności wbrew własnym przekonaniom i wbrew nawet temu, co Kościół mówił do tej pory. O niej jest CNN Szustaka. To zaufanie Bogu jest pierwotne wobec miłości, co wynika z tego zestawienia. I to zaufanie będzie zawsze wbrew czemuś. Muszę przyznać, że choć nie każdy przechodzi taką próbę jak np: Abraham, to jest to jednak lekko przerażające. Chwała Panu.
Małgorzata Paprocka
Małgorzata Paprocka 3 miesięcy temu
Gorzej jak inni są przekonani co jest dla ciebie dobre i próbują realizować swój plan wobec ciebie i są tak przekonani że nawet nie zapytają cię o zdanie czy ty tego w ogóle chcesz. Wcale to nie jest owoc modlitwy, bo jak Bóg może objawić ci wole wobec drugiego? Nie masz szans wsłuchiwać się w Boży Głos bo i tak to nie ma znaczenia. Ktoś inny to "rozeznał" i wie co jest dla ciebie dobre..Ja rozumiem że czasem ktoś może coś życzliwie doradzić ale jak ktoś ma już gotowy plan jak twoje życie ma wyglądać kim masz być, jak się zachowywać...to jest to bardzo ale to bardzo niebezpieczne i jedyne co możesz zrobić to uciekać a nie wsłuchiwać się w Głos Boży! Jeszcze jak taka osoba o swoich "przekonaniach" przekonuje innych to wtedy to jest już "kościelna mafia" przeciwko tobie
aslas ocixem
aslas ocixem 3 miesięcy temu
wobec ducha świetego staje się w takiej postawie, ze „nie wiem” i wtedy modlitwa jest czymś innym i jej owoce są prawdziwe.
Przemysław Janiszewski
Przemysław Janiszewski 3 miesięcy temu
Ale mi Ojciec dziś dał do wiwatu! Bardzo dziękuję. Inaczej zupełnie spojrzałem na spraw kilka. Błogosławię.
nie ważne
nie ważne 3 miesięcy temu
Witam! Nie wiem co Wam mogę powiedzieć, Jest dobrze, mimo tego że slyszy się różne słowa, one jakby przelatują obok mnie, czuję taki pokój serca😍 i też dziwnie się czuję,ponieważ chodzę na Spotkania Wspólnoty,jest wspaniale ,ale jakoś dziwnie za mało tych spotkań,za krótko mimo że trwają czasem do 4godzin.. chciałabym więcej! Nie wiem , dlaczego tak mam,ale może Wy mi podpowiecie dlaczego? Dziękuję Wam za wszystko! Za modlitwy,za komentarze, za to że jesteście! Bóg Was kocha! Z Bogiem i dobrego dnia! :) 😍😍
nie ważne
nie ważne 3 miesięcy temu
Robert Dziękuję Panu bardzo :) może.. Dobrego dnia :)
Robert
Robert 3 miesięcy temu
nie ważne Ewa dlaczego zmieniłaś swój nick na nie ważne , przecież to co piszesz jest w jakiś sposób dla Ciebie ważne , no i dla tych co czytają pewnie też :)
nie ważne
nie ważne 3 miesięcy temu
Alina Chmiela Bardzo bardzo Pani dziękuję! To Pani jest niesamowita! Od dziś będę powierzać Mu wszystko wraz z Maryja! Spróbuję siebie pokochać. Również życzę dobrej nocki :)
Alina Chmiela
Alina Chmiela 3 miesięcy temu
Ewa Buduj Ewuniu musisz pokochać siebie przecież jesteś cudowną ciepłą dobrą dziewczyną o wspaniałym kochającym serduszku wtedy łatwiej Ci będzie przyjąć miłość innych i uwierzyć w nią.Nasze zranienia z dzieciństwa goja się powoli ale się goja zwłaszcza gdy powierzymy je Jezusowi i Maryji.Nigdy się nie poddawaj.Z Bogiem💙🙇Dobrej nocki 🌜Przytulam mocno😘
nie ważne
nie ważne 3 miesięcy temu
Maria Jaworska Bardzo Pani dziękuję! Znaczy u nas też jakoś do 2godzin, aczkolwiek w ten piątek był griil i to też dlatego. Oj tak chciałabym Go wysławiać cały dzień! Jest Pani niesamowita! Bóg również Panią kocha😍
Ewa Moszczyńska
Ewa Moszczyńska 3 miesięcy temu
Bóg zapłać ❤🧡💛😇
Elżbieta Czekaj
Elżbieta Czekaj 3 miesięcy temu
Ale jakie to trudne... Wszyscy mamy ciągątki do stwarzania sobie swoejgo obrazu Boga, coraz więcej ludzi dzieli sobie to co w kościele jest mu wygodne i do zaakceptowania a czego nie przyjmuje; wierzę w Boga, ale zarodek to nie dziecko, albo in vitro - zacofanie kościoła itd. Korneliusz zmienił swoje życie... Co przyjmować z miłością, a gdzie stawiać warunki? Jak osiągnąc pewność że konkretna podpowiedź - to głos Ducha Świętego? Błogaty Młodzieniec, którego Jezus przyjął z miłością, odszedł smutny, nie potrafił zrezygnować ze swoich przywiązań. Ja mam problem z komunią dla rozwiedzionych żyjących w związkach niesakramentalnych, bo czy oni nie są jak ten Młodzieniec, nie potrafią zrezygnować ze swoich przywiązań.... Nie przekreślamy człowieka, żadnego, ale czy możemy aprobować występek? Oj, Bracie Adasiu, wiecej pytań po dzisiejszym kazaniu niż odpowiedzi... ale może o to chodzi???
Adam Reac
Adam Reac 3 miesięcy temu
Jedynym błędem jest to ze słowo dzisiejsze nie ma żadnego pokrycia. Szkoda że zostałem tak wychowany lub tak sam doszedłem. Słowo i ludzi nie ma pokrycia i wartości. Słowo przepraszam to wogole skrajny naduzywany wyraz. Jestem zły na siebie że byłem i jeść że trochę jestem wierny na słowa ludzi. A to co Słowo Boże dzisiaj w rzeczywistości nie ma pokrycia w życiu codziennym. Jak by patrzeć to trzeba było żyć na bezludnej wyspie.
Sebastian z
Sebastian z 3 miesięcy temu
Panie ratuj życie które sam dałeś.
Katarzyna Szuba
Katarzyna Szuba 3 miesięcy temu
To co ostatnio dzieje się w Kościele budzi moje ogromne zdumienie. Dotąd mi się wydawało, że to biskupi i kardynałowie stoją na straży czystości nauczania katolickiego, a teraz widzę ile jest wśród nich rozbieżności, włącznie z negowaniem tego czego nauczali poprzedni papieże. Rodzi to ogromny zamęt, dlatego ważne są dla mnie słowa św. Pawła z 2 rozdziału Listu do Kolosan, żeby nikt mnie nie zagarnął w niewolę przez filozofię będącą czczym oszustwem opartą na ludzkiej tradycji, a nie zbudowaną na Chrystusie. Panie daj nam Pasterzy opartych i wkorzenionych w Ciebie.
Przemysław Jóźwiak
Przemysław Jóźwiak 3 miesięcy temu
"Bracia, a gdyby komu przydarzył się jaki upadek, wy, którzy pozostajecie pod działaniem Ducha, w duchu łagodności sprowadźcie takiego na właściwą drogę. Bacz jednak, abyś i ty nie uległ pokusie" [Ga 6,1] Wszyscy powinniśmy stać na straży czystości wiary, a w szczególności czystości wiary biskupów i kardynałów aby nie ulegali pokusie, która tym silniej na nich działa im większą mają władzę nad innymi.
Barbara Alicja
Barbara Alicja 3 miesięcy temu
bo - Duch Święty wszystkiego - uczy i nauczy - mnie - nas - tak wierzę
virginia ohl
virginia ohl 3 miesięcy temu
Genialne kazanie - dziękuje !!!
Łukasz Smykał
Łukasz Smykał 3 miesięcy temu
trudne? mało powiedziane Adaś przywołuje tu konflikt, którego emanacją (w ostatnim 50 leciu) były np skrajne postawy wobec ruchów charyzmatycznych, strona - powiedzmy - tradycjonalistyczna podchodziła do nich z potężnym sceptycyzmem natomiast - umownie - postępowa z hurra optymizmem kto miał racje? może w myśl zasady, że Bóg kocha różnorodność, pozwala rozwijać się wielu nurtom na chwałę jednego Kościoła??? mała osobista wstawka: Szustak jest dla mnie przekonywujący dlatego, że trzyma się cholernie mocno ortodoksji, trzyma się jej mocno i czerpie pełnymi garściami, cała reszta to ornamenta, które ułatwiają konsumpcje przekazu
Przemysław Jóźwiak
Przemysław Jóźwiak 3 miesięcy temu
Jedyna skrajność poglądów jaka może być akceptowana w Kościele to skrajne wsłuchiwanie się w głos Ducha Bożego i zdystansowane podchodzenie do wszelkich zmian. Potrzeba czasu by rozeznać, które pomysł są boże, a które ludzkie
Robert Olech
Robert Olech 3 miesięcy temu
Błogosławionej niedzieli dla wszystkich. Pokój Pański niech będzie z wami. Piękne kazanie o odwadze w pójściu wbrew temu co nam się wydaje słuszne, bo znane
Krzysztof K.
Krzysztof K. 3 miesięcy temu
Miękkość Twojego serca otwiera Twój umysł na to, by otrzymywać impresje od Boga, myśli Boga, drogi Boga... Pozdrawiam Was serdecznie :)))
Maria Jaworska
Maria Jaworska 3 miesięcy temu
Krzysztof K. Krzysiu🙏❤
Sylwia Anioł
Sylwia Anioł 3 miesięcy temu
Krzysztof K. - witam . Niech Cię Bóg prowadzi
Ewa Slobodzian
Ewa Slobodzian 3 miesięcy temu
Krzysztof K. ❤️NIECH CIEBIE I CAŁA RODZINĘ PAN BŁOGOSŁAWI I STRZEŻE , A DUCH ŚWIĘTY UMACNIA W MIŁOŚCI WIERZE.....
Katarzyna Szuba
Katarzyna Szuba 3 miesięcy temu
Jak rozpoznać przed wyborem,że to jest z Ducha Bożego ?
Przemysław Jóźwiak
Przemysław Jóźwiak 3 miesięcy temu
1. Na modlitwie 2. A jak nic się nie rozjaśni to patrz pt. 1 ;)
Paweł Biernat
Paweł Biernat 3 miesięcy temu
Mogliby to puścić dzisiaj w kościołach zamiast ogłoszeń parafialnych ;) dobre, dzięki! Pozdrawiam wszystkich :)
Jego Umiłowana
Jego Umiłowana 3 miesięcy temu
hahaha 😅 jestem za 😁
KasiA
KasiA 3 miesięcy temu
Paweł Biernat Pozdrowionka dla Ciebie 😊😘🙋
Marcin K
Marcin K 3 miesięcy temu
Moje pytanie jest takie- czy na muzułmanina, któremu papież obmywa nogi zstępuje Duch Św., człowiek się nawraca, czy raczej on i jego ziomkowie dostrzegają poddaństwo wobec wyznawców Allaha, a nie postawę służebną wobec bliźniego?
Przemysław Jóźwiak
Przemysław Jóźwiak 3 miesięcy temu
Na takiego muzułmanina zstępuje Duch Święty jeśli Bóg tak chce i taki muzułmanin się nawraca jeśli Bóg tak chce. A co myśli ten konkretny muzułmanin to tylko Bóg wie i ocenianie co on myśli przez perspektywę tego z jakiej jest religii nie jest zgodne z nauką Chrystusa.
Ewa Slobodzian
Ewa Slobodzian 3 miesięcy temu
Marcin K BÓG TAK UMIŁOWAŁ ŚWIAT ŻE DAŁ NAM SWOJEGO SYNA A PANA NASZEGO JEZUSA CHRYSTUSA BYŚMY SIĘ NAWZAJEM MIŁOWALI NAWET TYCH MUZUŁMANÓW, TY WIESZ, JA WIEM I BÓG NASZ WIE ZNA ICH I NAS PRZENIKA I MYŚLI ZNA NASZE JAKI MUZUŁMANÓW ......❤️NIECH CIEBIE I CAŁĄ RODZINĘ PAN BŁOGOSŁAWI I STRZEŻE , A DUCH ŚWIĘTY UMACNIA W MIŁOŚCI WIERZE.....BŁOGOSŁAWIONEJ NIEDZIELI...
Regina Beszterda
Regina Beszterda 3 miesięcy temu
Bog zaplac❤ Blogoslawionej niedzieli wszystkim❤ z Panem Bogiem❤
Regina Beszterda
Regina Beszterda 3 miesięcy temu
Ewa Slobodzian Dziekuje Ewuniu❤Niech Bog Ci Blogoslawi, a Maryja Matka nasza ma w swojej opiece i Twioch najblizszych , z Bogiem❤
Ewa Slobodzian
Ewa Slobodzian 3 miesięcy temu
Regina Beszterda ❤️NICH CIEBIE WAS I CAŁA RODZINĘ PAN BŁOGOSŁAWI I STRZEŻE , A DUCH ŚWIĘTY UMACNIA W MIŁOŚCI WIERZE.....BŁOGOSŁAWIONEJ NIEDZIELI...
Ewa Slobodzian
Ewa Slobodzian 3 miesięcy temu
plvid.com/video/wideo-HCd8L05y4Y8.html MI OD RAZU PRZYPOMNIAŁA SIĘ SYTUACJA MOJEGO SYNA,POZNAŁ DZIEWCZYNĘ, TERAZ ŻONĘ, KTÓRA NIE BYŁA U PIERWSZEJ KOMUNII I BIERZMOWANIE .SYN ZACZĄŁ JĄ UCZYĆ OD PODSTAW PRZYSTĄPIŁA DO TYCH ŻE SAKRAMENTÓW I WZIĘLI ŚLUB KOŚCIELNY ...CHWAŁA PANU ZA TYCH CO SIĘ NAWRACAJĄ,JEŻELI JEST TAKA OSOBA KTÓRA NIE WIERZY A CZYTA , UWIERZ, BÓG JEST WIELKI ,TAK NAS UMIŁOWAŁ, ŻE DAŁ NAM SWOJEGO SYNA JEZUSA CHRYSTUSA KTÓRY LECZY ,UZDRAWIA ,DUCH ŚWIĘTY NIESAMOWICIE DZIAŁA NOWE ŻYCIE DAJE NAM BYŚMY SIĘ WZAJEMNIE MIŁOWALI ......NIECH WAS PAN BŁOGOSŁAWI I STRZEŻE ....❤️
jacek k
jacek k 3 miesięcy temu
Ewa Slobodzian Bóg zapłać za to świadectwo...Jezus najlepszym Rybakiem ludzkich serc jest...🙏🏻
Ewa Slobodzian
Ewa Slobodzian 3 miesięcy temu
Krzysztof K. ❤️
Ewa Slobodzian
Ewa Slobodzian 3 miesięcy temu
Maria Jaworska ❤️
Maria Jaworska
Maria Jaworska 3 miesięcy temu
Ewa Slobodzian Ewuniu dobrze ,że jesteś.🙏❤
Krzysztof K.
Krzysztof K. 3 miesięcy temu
Ewa Slobodzian pięknego dnia z Jezusem, pozdrawiam :)))
Aszura
Aszura 3 miesięcy temu
No właśnie, a ile czasu w tych swoich produkcjach internetowych poświęca ojciec na ważność modlitwy w życiu człowieka? To są opowieści o Bogu co nie ma nic wspólnego z relacją z Bogiem, która faktycznie może tylko zaistnieć w osobistej relacji Ja-Ty a nie w zbiorowym patrzAniu na youtubowe filmiki z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku. Ojciec wymyśla kolejne serie, a to taka sceneria a to taka pogadanka, nadbudowa stanowi w tym jakieś 80% i wielu ludziom mydli to oczy i zaciemnia istotę i co najgorsze nie uczy samodzielności w poszukiwaniach. Kolejne kolorowe obrazki przyciągające wzrok i ojca słowotok to nie jest droga indywidualnej i osobistej drogi a tylko taka jest szansą na wejście w relację Ja-Ty. Ojciec opowiada ludziom o Bogu, to takie rozmyślania i rozważania, ale to nie jest relacja Ja-Ty i niech ojciec to ludziom uświadamia, ojciec jest tu tylko pośrednikiem w dodatku marnym.
Aszura
Aszura 3 miesięcy temu
Elżbieta Czekaj to kompletnie nie dla mnie ten rodzaj duchowości.
Elżbieta Czekaj
Elżbieta Czekaj 3 miesięcy temu
Masz prawo do swojego zdania, ale jesteś bardzo osrty i niesprawiedliwy... Ja do tej pory nie byłam fanką dominikanów, mimo takich ojców jak Badeni czy Kłoczkowski. Mieszkam w Gdańsku, w mieście tysiąca kościołów, jest więc również taki, w którym gospodrzą Dominikanie. Mieliśmy lokalnną doominikańską gwiazdę, która pisała książki (nota bene w jednej napisał że masturbacja jest grzechem lekkim!!!) psychologiczny aurtorytet. Nie napiszę nazwiska, bo ten człowiek nie jest już nawet w zakonie - w ostatnią niedzielę swojego kapłaństwa , na każdej mszy w kościele św Mikołaja mówił, że odchodzi z kapłaństwa, bo Pan Bóg na pewno nie oczekuje od niego tak ogromnego wyżeczenia. Jak łatwo się domyśleć to ogromne cierpienie to celibat. No więc z klucza to Dominikanie nie są moim pierwszym wyborem. Z Szustakiem jest inaczej. Szustak nie intelektualizuje, nie stosuje pseudo psychologii, myślę że bardzo słusznie ktoś dzisiaj napisał w komentarzu, że jest ortodoksem. Robi wrażenie człowieka z silnym fundamentem. Podpiera się praktycznie w każdym filmie Pismem. Ma ogromną odwagę mówienia o swoich słabościach. Pisałam wcześniej, że miewam wątpliwości odnośnie tego co nieraz mówi, ale nawet mimo tego, że nie potrafię się z jego niektórymi naukami zgodzić, to wiem, że to co mówi , wynika z jego głębokiej wiary w nieograniczone miłosierdzie Boże. Nie znalazłam u niegu śladu bagatelizowania grzechu lub relatywizmu. Nie bardzo wiem co masz na myśli mówiąc o braku spójności, konsekwencji, wytrwałości czy sumienności...ale masz prawo do swojego zdania. Najprostrza rzecz poszukać sobie w innym miejscu duchowego przewodnika i nie męczyć się oglądaniem filmików, które odbierasz jako bezwartościowe. Może ja też jestem niepoukładana więc dlatego przemawia do mnie to co robi Brat Adaś, i mam nadzieję że prowadzi mnie do Pana Boga i że pomaga mi się naprawiać i nawracać każdego dnia i znosić trudy życia i znajdować w każdej sytuacji coś dobrego. Tego życzę wszystkim obecnym i przyszłym Langustowiczom :) A Tobie powodzenia w poszukiwaniu duchowego przewodnika :) A tak w ogóle to mam nadzieję, że się mylę, ale mam odczucie jakbym dyskutowała z księdzem.
Aszura
Aszura 3 miesięcy temu
Elżbieta Czekaj produkcje o. Szustaka to taki zlepek przemyśleń na różne tematy, które w/g o. Szustaka mają wspólny mianownik - Bóg. Ale idąc śladami ojca czy jak kto woli brata nie wiadomo gdzie się zajdzie, bo to wszystko jest okropnie chaotyczne, nieoczekiwane zmiany akcji jak w filmach, które brat/ojciec namiętnie ogląda. Brakuje temu wszystkiemu spójności, konsekwencji, wytrwałości zwłaszcza, sumienności. Możliwe, że to co tu jest pokazywane jest odbiciem życia ojca, które jest takie trochę niepoukładane co przekłada się na to co tworzy. Zastanawia mnie tylko czy to aby na pewno dobry przewodnik duchowy.
Maria Jaworska
Maria Jaworska 3 miesięcy temu
Aszura A czy czasami nie przemawia przez Ciebie pycha,że niby Ty wiesz lepiej co tu wszystkim jest potrzebne do pogłębiania wiary? Jezus kocha wszystkich jednakowo Ciebie też...🙏
Elżbieta Czekaj
Elżbieta Czekaj 3 miesięcy temu
Ale z czego wnosisz, że ludzie poprzestają na słuchaniu tych filmików? Z braku czasu? Z tym pewnie bywa różnie, ja mogę mówić tylko o sobie. Jak w szustej rano była mowa o ewangelii w kórej Jezus poprosił kobietę o wodę przy studni i brat Adaś prosił, aby pomyśleć o tym jak mamy napełnić Pana Jezusa, to ja szłam ulicą tego dnia ulicą i myślałam o tym jak to zrobić, co zrobic dobrego, jak dać siebie innym. A potem pomyślałam, że Jezusowi codziennie "chce się pić". Czyż to nie jest dobry sposób na budowanie relacji i pracowniu nad sobą? Albo krótka seria w trakcie Triduum. Kurcze, ja skończyłam 50 lat a pierwszy raz tak świadomie przeżyłam te dni. Po wysłuchaniu filmiku o Wielkim Czwartku ( był dość długi) nie zrezygnowałam z udziału Eucharystii - uczestniczyłam w niej świadomie. A czy telefon i komputer pomaga modlitwie? pewnie że nie, ale gdyby nagle zniknęły filmy Adasia, dalej mielibyśmy przy sobie komputery i telefony i tylko powiadomienia byłyby inne... Ja nie znam oczywiście odpowiedzi na wszystkie pytania, ale wierzę że słuchanie kazań Brata Adama przynosi owoce. I zarzucanie, że te filmy zajmują czas przeznaczony na modlitwę , przepraszam, ale to szukanie dziury w całym. Wielokrotnie też słyszałam z ust Brata Adama namowy aby nie traktować jego filmików jako modlitwy, żeby zajrzeć do konkretnego rozdziału Pisma, albo w innym miejscu jak się modlić (zapraszam posłuchaj Szeptaków nr 2 to tyko 10 minut ) jeżeli to nie jest nauka budowy relacji, co co nią jest? Poruszył mnie również Brat Adaś bardzo kilka tygodni temu, kiedy nakręcił błyskawicznie Q&A, po tym jak przeczytał komentarz dziewczyny , która przedstawiła się jako niewierząca. Cały filmik był tak na prawdę jej poświęcony, i przepełniony nadzieją, że może zbliżyć ją do Boga. Brat Adaś to prawdziwy Rybak, i życzę wszystkim duchownym takiego zapału, wiary, nadziei, miłości.
Katarzyna Katarzyna
Katarzyna Katarzyna 3 miesięcy temu
Trafnie powiedziane 👍Trwajmy w modlitwie...No i "po owocach poznacie". Warto też pytać co w danej sytuacji zrobiłby Jezus, o czym przypomina nam Papież Franciszek😊Błogosławionej niedzieli!❤️
KasiA
KasiA 3 miesięcy temu
Katarzyna Katarzyna 😊🌹😊🌹😊
Szymon Oss
Szymon Oss 3 miesięcy temu
No wywraca kichy ta ewangelia...
Sylwia Anioł
Sylwia Anioł 3 miesięcy temu
Bóg zapłać Ojcze Adamie. Błogosławionej niedzieli Wszystkim życzę.
Maria Jaworska
Maria Jaworska 3 miesięcy temu
Sylwia Anioł 🙏❤😃
g g
g g 3 miesięcy temu
Sylwia Anioł ..💚🌞
Ewa Slobodzian
Ewa Slobodzian 3 miesięcy temu
Sylwia Anioł BŁOGOSŁAWIONEJ NIEDZIELI ❤️
Krzysztof K.
Krzysztof K. 3 miesięcy temu
Sylwia, pozdrawiam serdecznie :)))
Kate Wide
Kate Wide 3 miesięcy temu
o.Adamie! ❤💚💛💙💗 BŁOGOSŁAWIEŃSTW MOC niech na Ciebie spłynie!!! ...jak Ty MĄDRZE, CHŁOPCZE KOCHANY, GADASZ DO NAS!!!! ❤💚💛💙💗 Amen.
Krystyna B
Krystyna B 3 miesięcy temu
Błogosławionej niedzieli Kochani 💕 🙏 💝 😘
Krystyna B
Krystyna B 3 miesięcy temu
g g 💝 🙏 😘
g g
g g 3 miesięcy temu
Krystyna B ..💚🌞
Krystyna B
Krystyna B 3 miesięcy temu
KasiA 💝 🙏 😘
Krystyna B
Krystyna B 3 miesięcy temu
Sylwia Anioł 🙏 💝 😘
KasiA
KasiA 3 miesięcy temu
Krystyna B Błogosławionej i spokojnej 😊❤ Pozdrawiam serdecznie 🙋
Renata
Renata 3 miesięcy temu
Proszę o modlitwę za mnie i za moją rodzinę o spokój ducha dla nas ,radość i szczęście.
RenataMM
RenataMM 3 miesięcy temu
Renata Pod Twoją obronę...🙏
Ewa Slobodzian
Ewa Slobodzian 3 miesięcy temu
Modlitwa zaufania Panie Jezu, dziękuję Ci za wszystkie dary, którymi nas obdarzasz, za Twą opatrzność, która nad nami czuwa. Proszę, doprowadź nas do swojego Królestwa, a tu na ziemi, racz Panie nadal zajmować się wszystkimi naszymi sprawami, naszymi radościami i problemami. Jezu kocham Ciebie, Jezu ufam Tobie. Twoja wola niech się stanie tak na ziemi jak i w Niebie. Amen.
KasiA
KasiA 3 miesięcy temu
Renata Otaczam modlitwą 😊❤ Bóg z Wami Kochani 💖🌻
Sylwia Anioł
Sylwia Anioł 3 miesięcy temu
Renata - witam. Modlitwę zapewniam 🙏
Ewa R
Ewa R 3 miesięcy temu
Ojj trudne,trudne...❤🙏
Ewa R
Ewa R 3 miesięcy temu
Krzysztof K. Witaj Krzysiu 😊 pozdrawiam i Ciebie serdecznie 😊☀
Krzysztof K.
Krzysztof K. 3 miesięcy temu
Pozdrawiam Ewuniu serdecznie :)))
Lidia R.
Lidia R. 3 miesięcy temu
Świetne spostrzeżenie i wspaniała nauka! 😊 Bóg zapłać o.Adamie
Robert
Robert 3 miesięcy temu
Nie osądzaj , tylko kochaj :)
Robert Kowalski
Robert Kowalski 3 miesięcy temu
I wsadzaj kij w mrowisko. Prowokuj. Dąż do zmiany, rozwoju. Prowokuj do myślenia. Myślenia w duchu Ducha;) Do samodzielnego, a raczej indywidualnego myślenia. Wspinaj się na wyżyny. Swoich możliwości i ciągnij "do góry" innych. Stawiaj ich w sytuacjach gdzie będą mogli się rozwinąć. Nauczyć kochać. Tak, bo kochać, ofkors. Tylko miłość nie jedno ma imię. Jak to Jan Kazimierz napisał, należy też karać. Oczywiście w duchu Ducha. Nie z zamiarem skrzywdzenia, nie ponad miarę. Po coś. No własnie po miłość. By ktoś się nauczył kochać. By go postawić w prawdzie. Bo lubimy się oszukiwać. Być tymi najmądrzejszymi i bez skazy a tylko "oni" są źli i niedobrzy. A każdy z nas ma swoje za uszami. Ale Pan Bóg "upoważnia" nas do kochania i zawarcia w tym stawianie do pionu innych. Daje nam zrozumienie poprzez Ducha Świętego co można a czego nie. Oczywiście nigdy nie będziemy mieli pewności. Tu jest jakiś myk. Bo zawsze mamy wybór i nigdy do końca nie wiadomo co w danej sytuacji mogłoby być lepsze. Czy pogłaskać czy dać prztyczka w nos. No i raczej nigdy nie będzie wiadomo. Kochać na pewno, ale też na pewno pilnować jakichś granic. No trudne mamy wyzwanie. Rozeznanie Ducha Bożego. A może to sens życia? A może to co piszę jest oczywiste i trywialne? No chyba raczej tak. A tak w ogóle to "cała ta nasza wiara" jest pełna paradoksów, wzajemnych zaprzeczeń. A gdzieś na końcu się to zgadza. Nie osądzaj a osądzaj, no bo jak naprowadzić czasem kogoś na "dobrą drogę". Kochaj, ale czasem ukręć bicz i pogoń przekupniów ze świątyni. No i bądź tu mądry. A może, żyj? Żyj i próbuj robić dobro? Wszelkimi sposobami. Niby cel nie uświęca środków. No właśnie - a co jeśli? Aaaa, tak mnie naszło na najście. Na naście linijek. Nie wiadomo o czym. Chyba coś się musiało wylać. Tylko nie wiadomo co... To rozeznał...
Edward Lamek
Edward Lamek 3 miesięcy temu
Szczesc Boze. Pieknej Niedzieli 🤗🤝
Edward Lamek
Edward Lamek 3 miesięcy temu
Sylwia Anioł 🤗
Edward Lamek
Edward Lamek 3 miesięcy temu
Maria Jaworska 🤗
Maria Jaworska
Maria Jaworska 3 miesięcy temu
Edward Lamek 🙏❤😃
Edward Lamek
Edward Lamek 3 miesięcy temu
Krzysztof K. Dziekuje i pozdrawiam serdecznie 🤗🌞
Krzysztof K.
Krzysztof K. 3 miesięcy temu
Edwardzie, pozdrawiam :)))
Iwona Micherdzinska-Mazzoni
Wyjatkowe i madre slowa naszego orca Adama dzieki i dobrej niedzieli
Angelika Stępień
Angelika Stępień 3 miesięcy temu
Dziękuję...❤
Ewa
Ewa 3 miesięcy temu
Dodaj do mojego życia Jezu swojego kawałek - okruch Chleba zanurzony w kropli Wina mi podaj Mój świat się trzęsie w posadach Mój dom otwiera Moje serce pęka I chodzi tylko o to, aby kochać więcej..... .......Najlepszej, błogosławionej niedzieli wszystkim😘😘😘 Ps. Ten moment wejścia Piotra w pogański świat jest niesamowity. Przedtem czuł przed sobą "plecy" Jezusa - a teraz Ducha św. w sercu. Dziękuję ojcze za tę dawkę Bożej odwagi tego pięknego ranka.😊🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷
Ewa
Ewa 3 miesięcy temu
RenataMM 😘😘😘......
Ewa
Ewa 3 miesięcy temu
pale luzi 😊😘
Ewa
Ewa 3 miesięcy temu
g g 💚🌻😘
Ewa
Ewa 3 miesięcy temu
Magdalena Magduś 👩‍❤‍👩
Ewa
Ewa 3 miesięcy temu
Edward Lamek 🤗
Teresa Paczos
Teresa Paczos 3 miesięcy temu
Dziękuję za wspólną modlitwę i proszę Cię Boże bym umiała słuchać twoich słów które do mnie mówisz i iść tą drogą którą mi wskażesz i słuchać Twojego Ducha świętego i rozmyslac tak jak Piotr szedł za Tobą Błogosławionego dnia z Panem Bogiem Amen Alleluja
Ewa Slobodzian
Ewa Slobodzian 3 miesięcy temu
Teresa Paczos ❤️NICH CIEBIE I TWOJĄ RODZINĘ PAN BŁOGOSŁAWI I STRZEŻE , A DUCH ŚWIĘTY UMACNIA W MIŁOŚCI WIERZE.....
Krzysztof Glowacki
Krzysztof Glowacki 3 miesięcy temu
PROSZĘ ZAPROSIĆ I IŚĆ DO MUZUŁMANÓW I ZAMIAST PAN Z WAMI DZIEŃ DOBRY
Adam Szmit
Adam Szmit 3 miesięcy temu
Święte słowa.
Mariusz i Agnieszka Wierzbiccy
Przyjdź Duchu Święty i wypełnij mnie, chcę być Tobie posłuszna❤ Dzięki o. Adasiu, pozdrawiam kochani i życzę najlepszej niedzieli🤗
Ewa Slobodzian
Ewa Slobodzian 3 miesięcy temu
Mariusz i Agnieszka Wierzbiccy ❤️NICH WAS PAN BŁOGOSŁAWI I STRZEŻE , A DUCH ŚWIĘTY UMACNIA W MIŁOŚCI WIERZE.....
Krzysztof K.
Krzysztof K. 3 miesięcy temu
Mariusz i Agnieszka , pozdrawiam :)))
Sylwia Anioł
Sylwia Anioł 3 miesięcy temu
Mariusz i Agnieszka Wierzbiccy - witam Was 🙋😊
Carol T
Carol T 3 miesięcy temu
Lubię tradycyjne majówki z Maryją plvid.com/video/wideo-s4E7MBWFbvA.html ☺ Pragnę też posłuchać Jego Głosu w majowym szumie traw. ☺
Carol T
Carol T 3 miesięcy temu
RenataMM Stanowczo bardziej TRADYCYJNA wersja. Dzieki ☺
RenataMM
RenataMM 3 miesięcy temu
Carol T😊 www.karmel.pl/litania-loretanska-w-karmelitanskim-wydaniu/
Graszka G
Graszka G 3 miesięcy temu
Błogosł Niedzieli Wszystkim pięknych radosnych myśli i pokoju w sercu pozdr 😗 🌞🙌🚵 JEZU ufam Tobie
g g
g g 3 miesięcy temu
Graszka G ..💚🌞
Ewa Slobodzian
Ewa Slobodzian 3 miesięcy temu
Graszka G NIECH CIE PAN BŁOGOSŁAWI I STRZEŻE ❤️
Maria Jaworska
Maria Jaworska 3 miesięcy temu
Graszka G Bóg z Tobą kochana siostrzyczko🙏❤
Marta Pakula
Marta Pakula 3 miesięcy temu
Jezu Blogoslaw Dobrej Niedzieli wiele owoców i aby Duch Święty działał
Maria Jaworska
Maria Jaworska 3 miesięcy temu
Marta Pakula 🙏❤😃
Marta Pakula
Marta Pakula 3 miesięcy temu
g g 😄👋
g g
g g 3 miesięcy temu
Marta Pakula ..💚🌞
Maria Jaworska
Maria Jaworska 3 miesięcy temu
🙏👰Pokój i dobro kochani🙏❤ Tylko Ciebie słucham Panie mój i z Tobą kroczyć chcę...posyłaj i mów do mnie Boże Duchu Święty...przyjdź z darem rozeznania , rozumu i bojaźni Bożej...🙏❤💒 Błogosławionej niedzieli wszystkim🙏❤
Maria Jaworska
Maria Jaworska 3 miesięcy temu
RenataMM 😃🙏❤🐼
Maria Jaworska
Maria Jaworska 3 miesięcy temu
g g 🙏❤😃🐼
Maria Jaworska
Maria Jaworska 3 miesięcy temu
Ewa Slobodzian Dziękuję Ewuniu🙏❤ Wieczorkiem napiszę🙏❤
Maria Jaworska
Maria Jaworska 3 miesięcy temu
Krzysztof K. I Tobie Krzysiu naj ,naj....🙏❤😃
Maria Jaworska
Maria Jaworska 3 miesięcy temu
Sylwia Anioł Witam Słonko😃☀
Witold Jaszczak
Witold Jaszczak 3 miesięcy temu
Zawsze kiedy ktoś wychyla się w stronę albo duchowej anarchii, albo przesadnego skostnienia, przypomina mi się postać św. Teresy od Jezusa. Świętej która zreformowała nie tylko swoje zgromadzenie, ale została doktorem Kościoła. Dokonała tego razem z Bogiem, będąc wierna zarówno wezwaniu Ducha jak i w posłuszeństwie Kościołowi, które to dwie drogi nie zawsze się spotykały. Kiedy ktoś mi mówi, że Kościół ogranicza wezwania Ducha lub, że te nowe ruchy to gardzą tradycją i Tradycją, przypominam sobie Teresę i jej życie. Myślę, że przydało by się więcej w Kościele przykładów z życia świętych, które dopełniają naukę Pana Jezusa i pokazują zastosowanie w praktyce :) Serdecznie pozdrawiam. Z Bogiem!
Ola L.
Ola L. 3 miesięcy temu
Super komentaz. Milej niedzieli. 😊
Bez Zniewolenia
Bez Zniewolenia 3 miesięcy temu
To się nazywa wyjście ze strefy komfortu ;-) Piękne kazanie ojcze. Dziękuję i pogody w serDuchu dla wszystkich
Boczek
Boczek 3 miesięcy temu
Trzeba mieć dystans do tego w czym latami dorastaliśmy i być otwartym na Słowo Boże
Modraszka
Modraszka 3 miesięcy temu
Dziękuję 🌱
pale luzi
pale luzi 3 miesięcy temu
Modraszka Dziękuję. Niech Pan nam towarzyszy we wszystkim każdego dnia, a Matka Boża będzie naszą obroną. 🌹🌹🌹 Błogosławionego tygodnia.😊🙏🙋💚😘😘😘
Modraszka
Modraszka 3 miesięcy temu
Droga Lucynko ogromnie Ci dziękuję i wspaniałego tygodnia przepełnionego Bożą miłością życzę 🤗😙❤☀️🌻🌼🌷🙏🕊
pale luzi
pale luzi 3 miesięcy temu
Modraszka Witaj. Pozdrawiam i życzę błogosławionej niedzieli💕🙏💝😊🙋‍♀️🌞😘
Modraszka
Modraszka 3 miesięcy temu
Witaj Krzysiu 🙋‍♀️🕊
Modraszka
Modraszka 3 miesięcy temu
Witaj Sylwia 🙋‍♀️😙 Cudownej niedzieli ☀️🌻🌼🌷🙏🕊
uzia ograbek
uzia ograbek 3 miesięcy temu
"Pytaja: "Czym jest milosc? " Odpowiedz: "Wyrzeczeniem sie woli". Kto nie wyrzekl sie swej woli, nie zna Boga. Krolem jest Wszechmilujacy, dwa swiaty leza u Jego stop; Krol nie zwaza na nic, co lezy w Jego dziedzinie. Tylko milosc i milujacy zyja wiecznie, niechaj serce twoje wypelni sie miloscia, reszte dzierzawisz jedynie. Rumi (1207-1273 ) buona buona domenica
Maria Jaworska
Maria Jaworska 3 miesięcy temu
uzia ograbek Dobrego dnia🙏❤💒
Jauso
Jauso 3 miesięcy temu
jestem tu nowy przywitacie mnei :D?
Przemek K
Przemek K 3 miesięcy temu
Jauso witaj nowy Przyjacielu
Przemek L
Przemek L 3 miesięcy temu
Witaj! 😇👊😌
niebieski raczek
niebieski raczek 3 miesięcy temu
Cześć Jauuuuuusooooo 🤗
Anna W
Anna W 3 miesięcy temu
Czuj się serdecznie przywitany☺
Dorota B
Dorota B 3 miesięcy temu
Pozdrawiam 😊
KasiA
KasiA 3 miesięcy temu
Szczęść Boże Bracia i Siostry 😊❤ Boże dziękuję za to że Jesteś...i za to,kim ja jestem dzięki Tobie...❤❤❤ Pozdrawiam wszystkich serdecznie...z Jezusem i Maryją 😊💑💙🎵💛 🐼🍨🍰☕🌻🐝💒
KasiA
KasiA 3 miesięcy temu
RenataMM 🙋🐞🌹
RenataMM
RenataMM 3 miesięcy temu
KasiA😊
KasiA
KasiA 3 miesięcy temu
pale luzi 💕🌞🌷🐝🐼
pale luzi
pale luzi 3 miesięcy temu
KasiA 💚😊🙋‍♀️🌞
KasiA
KasiA 3 miesięcy temu
g g 😊🙋❤🔥
sekretarz
sekretarz 3 miesięcy temu
Pięknie wszystko wyjaśnione... Coś potrzeba dodawać, komentować...? Pięknej niedzieli wszystkim życzę 😀 i dobrego odpoczynku po całym tygodniu i sił na nowy tydzień przeżyty z Bożą łaską.
g g
g g 3 miesięcy temu
sekretarz ...💚🌞
Ewa Slobodzian
Ewa Slobodzian 3 miesięcy temu
sekretarz ❤️
Marta Pakula
Marta Pakula 3 miesięcy temu
sekretarz Jezu Blogoslaw
Maria Jaworska
Maria Jaworska 3 miesięcy temu
sekretarz 🙏❤
Krysia Straczynska
Krysia Straczynska 3 miesięcy temu
☺❤ Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja Przynosicielka Nadziei 🙇 z Bogiem przeżyty dzień to piękny dzień ☺samych takich dni życzę Wam Kochani....pozdrawiam najserdeczniej i paaaaaaaaa 🙋💖😊
RenataMM
RenataMM 3 miesięcy temu
Krysia 😊
pale luzi
pale luzi 3 miesięcy temu
Krysia Straczynska 💚😊🙋‍♀️🌞
g g
g g 3 miesięcy temu
Krysia Straczynska ...💚🌞
Ewa Slobodzian
Ewa Slobodzian 3 miesięcy temu
KRYSIU JURKU ❤️NICH WAS I CAŁA RODZINĘ PAN BŁOGOSŁAWI I STRZEŻE , A DUCH ŚWIĘTY UMACNIA W MIŁOŚCI WIERZE.....
Krzysztof K.
Krzysztof K. 3 miesięcy temu
Krysiu i Jurku pięknego dnia życzę Wam moi drodzy :)))
Krystyna Obetkon
Krystyna Obetkon 3 miesięcy temu
Tylko kierowanie się miłością do Boga i ludzi jest z ducha Bożego, tak myślę. Dobrej nocy i błogosławionego dnia wszystkim😃
Ewa Slobodzian
Ewa Slobodzian 3 miesięcy temu
Krystyna Obetkon ❤️
Marta Pakula
Marta Pakula 3 miesięcy temu
Krystyna Obetkon Jezu Blogoslaw
Maria Jaworska
Maria Jaworska 3 miesięcy temu
Krystyna Obetkon 🙏❤
Adriana Glowacka
Adriana Glowacka 3 miesięcy temu
Szczęść Boże pozdrawiam Bóg zapłać z panem Bogiem 💞💕💖💕💖💞🙏☺🕊
Adriana Glowacka
Adriana Glowacka 3 miesięcy temu
Maria Jaworska 💖🕊💐🙏
Adriana Glowacka
Adriana Glowacka 3 miesięcy temu
Ewa 😊💐🌸🌼🌻🌷🌹🏵🌺🕊
Adriana Glowacka
Adriana Glowacka 3 miesięcy temu
Sylwia Anioł Pozdrawiam serdecznie miłej Niedzieli i całego tygodnia 💐🌼🌸🌹🌻🌺😊
Adriana Glowacka
Adriana Glowacka 3 miesięcy temu
KasiA dziękuję bardzo miłej Niedzieli i całego tygodnia 💐🌸🌼🌻🏵⚘🌷🌹💐🌻🌼🌸💐🌷🌷⚘🌹🌹
KasiA
KasiA 3 miesięcy temu
Adriana Glowacka Odwzajemniam pozdrowienia i dorzucam 🌷🌹🌻🌸🌼🍃🌺🌻🌸🌹🌷🌺🍃🌼🌹🌸🌻🌹🌷🌻🌼🌹🍀
Basia Michałowska
Basia Michałowska 3 miesięcy temu
Ale rozkmina.. jedyne co mi przychodzi do głowy to.. "Po owocach poznacie.." Bo przecież owocem Piotra było nawrócenie pogan.. Czyli owczarnia się powiększyła. A w tym wszystkim trwać na modlitwie, choćby nie wiem co :-)❤️ Bóg zapłać o. Adamie +
Basia Michałowska
Basia Michałowska 3 miesięcy temu
Spongebob'ka Kanciastoporta hehe.. Dla Ciebie również pięknego dnia ❤️
Spongebob'ka Kanciastoporta
Basia..dzięki Tobie wiem teraz co oznacza słowo "rozkmina' ;P Z ciekawości sprawdziłam w słowniku. Dla Ciebie i pozostałych pięknego, niedzielnego popołudnia. <3 :)
Basia Michałowska
Basia Michałowska 3 miesięcy temu
Ewa Slobodzian ❤️
Basia Michałowska
Basia Michałowska 3 miesięcy temu
Maria Jaworska ❤️
Ewa Slobodzian
Ewa Slobodzian 3 miesięcy temu
Barbara Michałowska BO TAK NAS BÓG UMIŁOWAŁ BYŚMY TRWALI W MODLITWIE ZAWSZE I WSZĘDZIE ❤️DOBRZE ZE JESTEŚ
Danuśka S
Danuśka S 3 miesięcy temu
Przeogromnie ciekawy temat. Nieraz w Biblii są właśnie takie niejasne sytuacje. Cieszę się bardzo, że poruszył Ojciec ten temat 😀
Ewa Slobodzian
Ewa Slobodzian 3 miesięcy temu
Danuśka S ❤️
Jan Kazimierz Czyż
Jan Kazimierz Czyż 3 miesięcy temu
Cytat z wywiadu Światłość świata z BXVI "...Arcybiskup Dublina powiedział mi w tym kontekście coś bar dzo interesującego. Mówił, że kościelne prawo karne funkcjo nowało aż do późnych lat pięćdziesiątych; nie było wprawdzie doskonałe - wiele można krytykować - ale mimo wszystko było stosowane. Jednak od połowy lat sześćdziesiątych prze stano po prostuje stosować. Panowało przekonanie, że Kościół nie może już być Kościołem prawa, ale Kościołem miłości; nie powinien więc karać. W ten sposób zlikwidowano świadomość, że kara może być także aktem miłości. Doszło wtedy także do osobliwego zaciemnienia myślenia wielu całkiem dobrych ludzi. Dzisiaj musimy się na nowo uczyć, że miłość do grzesznika i miłość do ofiary stoją we właściwym stosunku, gdy karze się grzesznika w możliwej i odpowiedniej formie. W przeszłości doszło do takiej przemiany świadomości, a przez tę przemianę nastąpiło niezrozumienie prawa i konieczności kary - w końcu też zawężenie pojęcia miłości, która nie jest tylko byciem miłym i uprzejmym, lecz także byciem w prawdzie. A prawdą jest także to, że trzeba karać tych, którzy zgrzeszyli przeciwko prawdziwej miłości." --- warto słuchać Papieża 😎
Iwona Kończak
Iwona Kończak 3 miesięcy temu
Błogosławionej niedzieli
g g
g g 3 miesięcy temu
Iwona Kończak ..💚🌞
Ewa Slobodzian
Ewa Slobodzian 3 miesięcy temu
Iwona Kończak ❤️
Ewa
Ewa 3 miesięcy temu
Iwona Kończak 🌻😊
Maria Jaworska
Maria Jaworska 3 miesięcy temu
Iwona Kończak 🙏❤
KAJ Jarecki
KAJ Jarecki 3 miesięcy temu
Moje Marzenie Spotkać O. Adasia Szustaka
Marek Nowak
Marek Nowak 3 miesięcy temu
KAJ Jarecki Moim też pozdrawiam dobrego dnia
Ewa Slobodzian
Ewa Slobodzian 3 miesięcy temu
Klaudia Pawlak JEZUS JEST W O.ADAMIE, PRZEMAWIA DO NAS ,DUCH ŚWIĘTY JEST W NIM I PROWADZI NAS PO WŁAŚCIWYCH ŚCIEŻKACH ....CHCESZ ZOBACZYĆ JEZUSA IDZ NA MSZE Z MODLITWĄ UZDROWIENIA Z WYSTAWIENIEM plvid.com/video/wideo-L938ZtVW-7E.html COŚ TAK JAK TA MSZA ....JA BYŁAM JUŻ NA KILKU MSZACH TAKICH . BYŁAM NA KURSIE NOWEGO ŻYCIA TU JEST JEZUS ŻYWY Z DUCHEM ŚWIĘTYM DZIAŁA NIESAMOWICIE ....ZAPRASZA ,POLECAM, NIE CZEKAJ ,JAK CHCESZ ZOBACZYĆ JEZUS CIEBIE PRAGNIE I KOCHA CIEBIE TAKĄ JAKA JESTEŚ.....❤️
Ewa Slobodzian
Ewa Slobodzian 3 miesięcy temu
KAJ Jarecki O.ADAMA ZAWSZE MOŻESZ SPOTKAĆ www.langustanapalmie.pl/kalendarz2 TO KALENDARZ O.ADAMA GDZIE JEST I KIEDY
Teresa Wild
Teresa Wild 3 miesięcy temu
Idź na Mszę św.,tam spotkasz Jezusa.
Klaudia Pawlak
Klaudia Pawlak 3 miesięcy temu
ja tam bym wolała spotkać Jezusa;)
Muzyka to moja Pasja
Muzyka to moja Pasja 3 miesięcy temu
Życzę wszystkim dobrej nocy i jak i błogosławionego dnia! Zapraszam do posłuchania pieśni do Maryi Od jutrzenki Ty jesteś piekniejsza plvid.com/video/wideo-4U3rVARFtLA.html 《 ;) PS Zapraszam do subskrypcji kanału jeżeli się podobało ;)
Muzyka to moja Pasja
Muzyka to moja Pasja 3 miesięcy temu
Ewa Slobodzian 👐✋
Ewa Slobodzian
Ewa Slobodzian 3 miesięcy temu
Muzyka to moja Pasja ❤️
Następny
[CNN#069] Twoja historia
4 miesięcy temu
[NV#194] Pustka [PL\SK]
3 miesięcy temu