Ciemny

"Antysemityzm? Piękna idea!" - Stanisław Michalkiewicz, wykład dla Akcji Katolickiej, 09.03.2018

asmeredakcja
Subskrybuj
wyświetleń 40 136
97% 1 085 29

Wspieraj niezależność telewizji internetowej TVASME! Prześlij dowolną kwotę na konto:
39 7999 9995 0652 4104 2004 0001
z dopiskiem - "Darowizna na rzecz TVASME".
Adres dla wpłat na TVASME przez PayPal:
kpawlak26@gmail.com
"Antysemityzm? Piękna idea!" - Stanisław Michalkiewicz cytuje stwierdzenie mecenasa Ryszarda Parulskiego, mistrza olimpijskiego w szermierce, wykład na spotkaniu Akcji Katolickiej "Holokaust żydowski, holokaust polski", Warszawa - Bemowo 09.03.2018 r.
facebook.com/TVASME
facebook.com/0Stanislaw.Michalkiewicz/
facebook.com/groups/Michalkiewicz/
www.michalkiewicz.pl/
Zapraszamy do Klubu TV ASME:
www.asme.pl/pl/register.shtml
Nagranie pochodzi z witryny ASME:
Nagrania TVASME w całości są dostępne w Klubie TVASME!

Opublikowany

 

10 mar 2018

TVASMEKrzysztofPawlakStanisław MichalkiewiczwykładspotkanieWarszawaBemowoAkcja KatolickaHolokaust Żydów holokaust Polakówmasakrapolska akcja NKWDJeżowWłodzimierz CesarskiMinajew Cymanowskirzeź Ormianorganizacje Przemysłu HolokaustuEichmannantypolonizmpolonofobia

Udostępnij:

Link:

Ściągnij wideo:

Ładuję.....

Dodaj do:

Moja lista odtwarzania
Do obejrzenia
Komentarze 142
asmeredakcja
asmeredakcja 13 dni temu
Zapraszamy do jedynej grupy poświęconej propagowaniu twórczości redaktora Stanisława Michalkiewicza - publicysty prawicowego, którego oryginalne komentarze i analizy spotykacie później powielone wśród pseudoprawicowych intelektualnych popłuczyn medialnych :) facebook.com/groups/Michalkiewicz/ oraz jedynego niekomercyjnego profilu (jedynego bez spamu!) redaktora Stanisława Michalkiewicza facebook.com/0Stanislaw.Michalkiewicz/ Jednocześnie zwracamy się o wsparcie finansowe - w każdej wysokości - telewizji internetowej TVASME, najstarszej w polskiej części internetu (emitującej materiały już od 1998 roku i wywodzącej się ze środowiska konserwatywnych liberałów gospodarczych)! Numer konta dla wpłat i przelewów - z dopiskiem "Darowizna na rzecz TVASME": 39 7999 9995 0652 4104 2004 0001 Adres dla wpłat na TVASME przez PayPal: kpawlak26@gmail.com
Bozena Mazur
Bozena Mazur 6 dni temu
asmeredakcja brawo to jest nasza niezaklamana historia ktorej mlodzi nie znaja
mwlod65
mwlod65 3 dni temu
PiS morduje nas zawzięcie, PiS nas tłamsi, PiS nas gnoi, a te kur.. w parlamencie to jest banda szabesgoji.
S T
S T 4 dni temu
Stasiu napisz do mnie prosze pozdrawiam
oxygen oxygen
oxygen oxygen 4 dni temu
Niewykluczone, że Eliasz Wiesel był w Auschwitz tylko, że może jako wysoki funkcyjny?
sqrverty
sqrverty 5 dni temu
Michałkiewicz, zacząłeś inaczej śpiewać. Jeszcze niedawno twierdziłeś, że zarówno chamy jak szydy to grupy szydoskie. Co miało potwierdzenie w faktach gdyż to szydy (grupa chamy) prześladowały Polaków. Ile srebrników Michałkiewicz wziąłeś by zacząć piać inaczej? Polacy, uwaga na tego oszusta Michałkiewicza i telewizje gdzie występuje!!!!
Lothario Bazaroff
Elie Wiesel miał na imię Eliezer (hebr. אליעזר), a nie Eliasz (hebr. אליהו).
MIECZYSŁAW JAMKA
MICHALKIEWICZ patriota który powinien zapisać się w historii Polski poprzez Swoje wykłady
zaratustrascarlett
Czy telewizja asme musi tytułować rozmowy z Panem Michalkiewiczem takimi wyrwanymi z kontekstu tytułami? Odstraszają one od oglądania niekonserwatywnych odbiorców, a to własnie oni powinni zapoznawać się z prawdą historyczną na pierwszym miejscu.
rmbt
rmbt 6 dni temu
Ciekawe
Henryk Wkuty
Henryk Wkuty 6 dni temu
Panie Michałkiewicz, proszę powiedzieć żydowskim władcom, że albo odczepią się od Polski, łącznie z żądaniem jakichkolwiek nieruchomości w Polsce, albo Polacy zaczną przekazywać na cały świat prawdę o Holokauście powodując zakończenie wykorzystywania tegoż do wymuszania konkretnych danin od innych Państw!
wieslaw krzysiek
wieslaw krzysiek 7 dni temu
Panie Stanislawie prosze bardzo w nastepnych wyborach kandydowac na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.!
Joanna G
Joanna G 7 dni temu
Zydzi Żydom jak wilcy
Tadeusz Mamrega
Tadeusz Mamrega 7 dni temu
Nie zastąpiony Michałkiewicz, dzięki i szacunek...
Bronson Pejzaz
Bronson Pejzaz 8 dni temu
Tzw Antysemityzm to pojęcie ideologiczno polityczne ,jedno z narzędzi NWO (NEokomunizm z KC Bankświatowego,City i WallStreet),które ma służyć do zniszczenia Państw narodowych chrześcijaństwa aby Wybrani mogli bezkarnie łupić otumaniane masy gojowskiego bydła.
włodek barejowicz
Tylko dobra historia jest ciekawa. Prawda przegrywa z dobrymi historiami. Zydy amerykańskie mają niemal stuletnie doświadzenie w produkowaniu propagandy komercyjnej ( tzw. Hollywood ) więc niestety jest jak jest.
Michal Wilczynski
Wykład jest bardzo ciekawy ale tytuł nie jest dobry. Jeśli autorzy chcą upowszechniać wykłady Pana Michalkiewicza to nie tędy droga. Tytuł raczej zawęzi grono odbiorców. Kiedyś oglądałem część spotkania z Panem Michalkiewiczem i wydaje mi się, że tytuł mniej więcej brzmiał 'Michalkiewicz masakruje Rudą' teraz widzę ten film pod tytułem 'HIT! JEZUS CHRYSTUS NIE POPIERAŁ PRZYMUSOWYCH UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH - MICHALKIEWICZ OSTRO!' i jest to według mnie tytuł znacznie lepszy. Epatowanie tytułami zostawcie Państwo 'mediom głównego nurtu'. Pozdrawiam,
Mariusz Borowski
Mariusz Borowski 9 dni temu
Tego wykładu powinien wysłuchać każdy Polak. Najlepiej wygłoszonego z sejmowej mównicy z transmisją tv w porze największej oglądalności. Szacun Panie Michalkiewicz!
Wika
Wika 10 dni temu
Nie wiem dlaczego Izrael i zydowskie organizacje nie pyskuja o antysemityzmie wobec Rosji za masowe wyjazdy rosyjskich zydow ze Zwiazku Radzieckiego? Tow. Chruszczow pozbyl sie ich wiecej, niz tow. Gomulka, a i jeszcze za tow. Brezniewa rosyjscy zydzi opuszczali Kraj Rad. Z Polski wyjechalo ich w 1968 r. jakas nieznaczna czesc w porownaniu z wielotysiecznym eksodusem towarzyszy zydowskich z Rosji w latach 1960-1980, ktorzy korzystali z kanalu przerzutowego w Wiedniu, Dopiero za rzadow w Austrii Kanzlerza Krayskiego, ktory zwachal sie z Arabami i z tego powodu nastapilo ochlodzenie stosunskow na drodze Austria-Izrael mimo, ze te przerzuty nadal byly ale juz nie tak masowe - i jakos cisza na ten temat!
jan kowalski
jan kowalski 10 dni temu
Pieprzysz mocium panie. Holokaust to ofiara ciałopalna składana JHWH przez dawnych kapłanów żydowskich z najtłuściejszych dzieci żydowskich, by wybłagać u Jhwh rzeczy materialne . Ofiarę mógł składać jedynie kapłan z plemienia Rotschyldów. (Lewitów). Syjoniści, zmyślaki. znaleźli Adolcia Hitlera z nieprawego łoża a jednak Rotschylda i jemu powierzyli rolę kapłana. Oczywiście poszła za tym kasa, bo ofiarą za państwo Izrael, wzorem Mojżesza, mieli być wszyscy żydzi wychowani w niewoli. A że wschodni żydzi skarżyli się, żydom amerykańskim, że żyją w niewoli, przeto doskonale nadawali się na ofiarę ciałopalną, czyli holokaust. Jhwh przyjął holokaust i dał żydom Izrael. Używanie słowa holokaust w stosunku do Polaków, jest grzechem wobec Jhwh a na dodatek kłamstwem. Ludobójstwo ludności polskiej było zwykłą czystką etniczną a nie religijnym obrządkiem. To kapłan żydowski Rotschyld vel Hitler był głównym żydowskim kapłanem holokaustu. Michalkiewicz jesteś już duży i czas aby niektóre rzeczy zrozumieć.
Andrzej Wielgus
Andrzej Wielgus 10 dni temu
@jan kowalski Też o tym kiedyś słyczałem czy czytałem od jakiegoś rabina
Leon Zawodowiec
Leon Zawodowiec 11 dni temu
Dlaczego nie mamy tak przytomnego Premiera jak p.Michalkiewicz? Wydawało sie że nie może nas spotkać nic gorszego niż sowiecki but-okazuje sie że może.
awma1975
awma1975 11 dni temu
Najlepszy publicysta w Polsce.
Fiucik Miselfo
Fiucik Miselfo 11 dni temu
Antysemityzm moja miłość
Marcin Śmietański
Smieje sie z lapek w dol.. jaki kretyn musi nie przyjmowac do siebie tych faktow..
Tadżya Qumram.K
Tadżya Qumram.K 12 dni temu
A może by tak określić że naród w którym zostało zamordowanych najwięcej obywateli można określić jako ofiara holokaustu
alex boor
alex boor 12 dni temu
Żydzi nie znają słowa prawda, wszystkie niewygodne dla nich fakty są przejawem antysemityzmu. Pokrętni, zakłamani, uważający się za kogoś lepszego od innych.
Mariola Pozorska
Mariola Pozorska 12 dni temu
diagnoza dokładna i gruntowana, poproszę o metodę i propozycję leczenia, zwalczenia tej choroby.
Tadeusz Boczek
Tadeusz Boczek 12 dni temu
Jak zwykle na poziomie.
uszy robala
uszy robala 12 dni temu
Kurpie, Cyganie i Górale ... Czy Pan Stasio słyszał o "Republice Kurpiowskiej"? Panie Stanisławie jedz Pan więcej i pij mniej!
Bart Miko
Bart Miko 12 dni temu
I ma status Panstwa? Ze wszystkimi jego atrybutami? Wiecej pokory, mniej pysznosci w stosunku do nie byle kogo;)
Longinus Zerwimycka
Dodam jeszcze takie wyjaśnienie tej nieskutecznej obrony Gomułki przez Gołdę. Otóż Gołda chciała się pokazać Polakom jako fielkotuszna dla naszego narodu, wiedziała doskonale, że za podniesioną rękę na Żydów musi karnie polać się krew tych co ją podnieśli - i Gomułka został wyeliminowany. U Żydów każdy nie-Żyd jest tylko narzędziem, a ich nietykalność jest na równi z bóstwem. Macie zrobili swój wyjazd z Polski jako "mordują Żydów" i jednocześnie dokonali kary na tych co tych Żydów "wyrzucili".
adam lewandowski
adam lewandowski 12 dni temu
Bardzo dobry wykład.Polecam.
Longinus Zerwimycka
Jednym słowem Panie Stanisławie wypadałoby zapytać Andrzeja Dudę, czy przeprasza również za swoich rodziców.
newdriver99
newdriver99 12 dni temu
150 lat życia panie Stanisławie.. żyj i uswiadamiaj mistrzu
Kornel Łoker
Kornel Łoker 12 dni temu
Witam. Wówczas gdy od stycznia trwa debata nad Żydami to Polacy nie zauważyli jak powoli coraz bardziej robi się z nich niewolników systemu i grabi ich doszczętnie. Co lepsza nie za pośrednictwem Żydów (to oczywiście też) ale własnego nieRządu tzw. Dobrej Zmiany czyli Żoliborskiej Grupy Rekonstrukcji Historycznej Sanacji: 1. w styczniu wszedł w życie tzw. podatek od wody deszczowej, który całkowicie dorżnie Polskich właścicieli gruntów powyżej 3500 m2. Kto to wprowadził??? PiS. A nam się wałkuje o jakiejś grupie eskimosów z Państwa leżącego w Palestynie i USA. Ustawa ta najbardziej uderzy w chłopów polskich. Cichosza w Sejmie i w środowiskach narodowych na ten temat. podatki.gazetaprawna.pl/artykuly/1097856,podatek-od-deszczu-w-2018-roku-prawo-wodne.html 2. 28 maja 2018 w życie wchodzi tzw. RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jest to ustawa szlachtująca małą i drobną przedsiębiorczość w Polsce a nawet drobnych sklepikarzy i handlarzy na allegro i w internecie. Proszę o tym poczytać. A nam się wałkuje o jakiejś grupie eskimosów z Państwa leżącego w Palestynie i USA. Ustawa ta najbardziej uderzy w chłopów polskich. Cichosza w Sejmie i w środowiskach narodowych na ten temat. businessinsider.com.pl/firmy/przepisy/rodo-gdpr-regulacje-o-ochronie-danych-osobowych-zmiany-w-firmach/21p6svs 3. Agent CIA Morawiecki chce do Polski ściągnąć bank J.P. MORGAN z USA i utworzyć tu rzekomo 5000 miejsc pracy. Pan premier jest człowiekiem banksterów a jego zadaniem jest dorżnięcie polskiej gospodarki poprzez zaprzedanie jej banksterom i korporacjom: medianarodowe.com/rzad-dal-zagranicznej-finansjerze-gigantyczna-dotacje-naszych-pieniedzy/
Dr. Pe
Dr. Pe 12 dni temu
To nie wszystko kolejne "smaczki" naszego rządu: Izraelska grupa Tahal posiadła polską wodę, już jesteśmy niewolnikami. www.wodociagi-polskie.pl/default_358.html Kolejny temat to Polskie Sieci Elektroenergetyczne zabezpiecza się przed cyberatakami z pomocą izraelskiego potentata czyli będą mieli dostęp do poufnych danych. www.cyberdefence24.pl/pse-zabezpieczy-sie-przed-cyberatakami-z-pomoca-izraelskiego-potentata No i oczywiście olbrzymie dotacje dla korporacji zachodnich nczas.com/2018/03/07/partia-wolnosc-ujawnia-liste-zagranicznych-firm-na-panstwowym-zasilku-dotacje-dla-jp-morgan-sa-niczym-przy-dotacjach-dla-innej-spolki/ LG ćwierć miliarda zł, JP Morgan 20 mln zł, BASF 10,8 mln zł, Toyota 9,9 mln zł. Do tego 3 miliony Ukraińców pracuje w Polsce legalnie! Nieoficjalnie mówi się, że jest ich dwa razy tyle - pozostali pracują na czarno i zaniżają płacę. superekspress.pl/ukraincy-polacy-to-pijani-partacze-za-trzy-lata-mozemy-przejac-polski-rynek-pracy/ Tak nas dyma kolejny antypolski rząd.
Mada Hathor
Mada Hathor 12 dni temu
Obie te sytuacje są dla nas bardzo groźne. Ich celem jest zrobienie z nas niewolników i ograbienie z bogactwa lub niedopuszczenie do tego, abyśmy się bogacili.
Pococitomax
Pococitomax 12 dni temu
Zgodnie z informacjami w Wikipedii z zyciorysu E.Wiesela, na lewym ramieniu nosil numer "A-7713"
Pococitomax
Pococitomax 10 dni temu
Wedlug mnie dostepnych informacji: E.Weisel trawil do Auschwitz z Wegier (byl rumunskim Zydem) od maju 1944, meszczyznom-zydom stawiano przed numerem litere "A" lub "B" (seria A lub B) Faktem jest, ze sa pewne poszlaki twierdzace, ze E. Wiesel nigdy publicznie nie pokazal numeru na przedramieniu
Andrzej Wielgus
Andrzej Wielgus 10 dni temu
@Pococitomax Moim zdaniem, ten numer kłamstwo. Św.Maksymilian trafił do Auschwitz w maju 1940 roku a miał nr 16670. Pierwsze transporty żydów do Auschwitz zaczęły się w czasie likwidacji Getta Warszawskiego w czerwcu 1942. PONAD DWA LATA PÓŹNIEJ!!!. Sam 15 letni Wiesel miał trafić do Auschwitz w... 1944 roku. Z takim numerem... Więc dopowiedz sobie resztę. Ps. W latach 1939-42 czerwiec- Gwiazda Dawida na rękawie czy czapce zwalniała z łapanki...
Bart Miko
Bart Miko 12 dni temu
Jeszcze prosze zauwazyc ile informacji brakuje lub sa poprzekrecane (i tutaj mamy tego swietny przyklad) w Polskiej wersji w porownaniu do angielskiej, zapewne z obawy przed ''swietym gniewem'' Polakow, Pozdrawiam
Pococitomax
Pococitomax 12 dni temu
To prawda Bart. Dziekuje
Bart Miko
Bart Miko 12 dni temu
Czerpanie wiadomosci o swiecie z Wikipedi jak i z TV nie jest dobrym pomyslem.
Zenon Lwikulski
Zenon Lwikulski 12 dni temu
Szacunek Panie Stanislawie. Genialny wyklad!
Robert G. GALILEUSZ
Antysemityzm - piękna idea !!! Już na sam tytuł padłem ze śmiechu. Brawo Panie redaktorze, jak zwykle mistrz w akcji i zawsze na bieżąco! Dużo zdrowia !
Janusz Stolarski
Janusz Stolarski 12 dni temu
Wielka skarbnica wiedzy nawet w temacie tak trudnym jak, żydostwo. Panie Stanisławie kiedy Pan ruszy problem okupacji watykańskiej?
Cat Ballou
Cat Ballou 12 dni temu
"...I kongres syjonistyczny w Bazylei 1897 r...." to teraz wiadomo dlaczego sekretny bank w Bazylei ma kształt wieży babel www.uwazamrze.pl/artykul/1122612/bank-wszystkich-bankow
Magdalena Ackermann
wspanialy czlowiek, oswieca lud
Pepe P
Pepe P 12 dni temu
świetna diagnoza/ocena sytuacji
ProLansPl
ProLansPl 13 dni temu
mieszanka kłamstw i półprawd - ale w tym temacie można się było tego spodziewać po tym człowieku. niestety polscy nacjonaliści, katolicy i im podobni łykają te bzdury bez weryfikowania (no chyba że weryfikacją nazwiemy to, że podobnym tonem mówi jakiś tam braun, nowak czy kurek). ohyda.
Esprit Enfant
Esprit Enfant 4 dni temu
Najpierw bełkocze coś o kłamstwach a jak mu kazać wskazać konkretne kłamstwo to zmienia temat i pierdoli coś o IIrp i że w Polsce nie ma innych narodów. Debil, no debil.
Zenon Juszkiewicz
Zenon Juszkiewicz 12 dni temu
prolans hehehe umpa umpa ohyda się wyda.....lubię te opowieści pana Michalkiewicza, to działa pozytywnie słuchaj i ucz się.
Nasza Warszawa TV
Nasza Warszawa TV 12 dni temu
wystąpienie prezydenta Stanów Zjednoczonych B. Franklina na Kongresie w 1787 r. : „ Dżentelmeni, największe niebezpieczeństwo, któremu Stany Zjednoczone będą musiały się przeciwstawić, i to stanowczo, to Żydzi. W każdym kraju, w którym Żydzi się osiedlili w większej liczbie, obniżali jego poziom moralny, rozbijali jego spoistość i solidarność kupiecką. Odosabniali się i nigdy nigdzie nie asymilowali się. Religię chrześcijańską, na której dany naród się opierał wyszydzali, starali się ją podkopać na każdym kroku, i w najwymyślniejszy sposób tworzyli naród w narodzie, państwo w państwie. Jeżeli jednak zdarzyło się, że zwracano na nich uwagę i w jakiś sposób im się przeciwstawiano, wtedy sięgali po wszystkie środki, by taki kraj i naród zrujnować, jak to uczynili z Hiszpanią i Portugalią. Żydzi od XVII wieków opłakują swoje wygnanie z Palestyny, którą nazywają swoją ojczyzną. Ale zapewniam was, dżentelmeni, gdyby świat - władze tego świata - zdecydowali się oddać Palestynę Żydom na własność, wtedy od razu znaleźliby tysiące powodów, żeby tam nie wracać. Dlaczego? Ponieważ są wampirami. A wampiry nie mogą żyć z wampirów. Oni sami między sobą istnieć nie mogą. Oni muszą pasożytować na innych naiwnych narodach. Na narodach nienależących do ich rasy, a najlepiej na chrześcijanach. Jeśli w tym przedłożonym projekcie konstytucji nie wyłączycie Żydów z granic Stanów Zjednoczonych to nie przeminą dwa lub trzy stulecia, a Żydzi napłyną tak masowo, że kraj nasz opanują i pożrą. Jeśli ich nie wyłączycie, to potomkowie wasi będą tymi, którzy tam, na polach, w pocie czoła pracować będą w służbie u Żydów, a Żydzi tucząc się ich pracą, będą się rozpierali w kantorach i zacierali ręce z zadowolenia. Ostrzegam was, dżentelmeni, jeśli Żydów nie wyłączycie z ziem naszych po wsze czasy, wtedy dzieci waszych dzieci przeklinać będą pamięć waszą. Żydzi są Azjatami, dżentelmeni, gdziekolwiek by się urodzili i przez ile bądź wieków pozostalibyza granicami Azji, nigdy się nie zmienią. Dusza ich pozostanie zawsze obca i wroga dla duszy Amerykanina. Choćby i przez dziesięć generacji żyć mieli wśród nas, nie zmienią się. Żydzi są Azjatami i wyrosną na największe niebezpieczeństwo tego kraju, gdybyśmy ich tu wpuścili. Należy ich ustawowo, raz i na zawsze z granic Stanów Zjednoczonych wyłączyć. Niewątpliwie świadoma celu polityka żydowska i świadoma celu solidarność wewnętrznego ustroju żydostwa stanowi jego siłę i niebezpieczeństwo dla innych. Ale to jest jego siłą największą. Siłą tą nie jest mózg, tylko ograniczony, biologiczny instynkt, instynkt pasożyta, jego podświadome zdolności rozkładcze. Instynkty te działają automatycznie w zetknięciu z elementami aryjskimi. Sprężynami w świecie wszystkich rewolucji społecznych byli Żydzi, celu swego świadomi, to jednak dokonać tego mogli tak sprawnie i zniszczenia głównie dlatego, że mieli odpowiednio nastawiony aparat o cechach rasowych swoich mas, zatruwających masy aryjskie. Co stworzyło ten aparat? Kultura, której wykładnią zawsze był Talmud. Kolejność, gdzie się pojawili zawsze była taka sama. Od podkopywania poziomu moralnego ludności przez namowę do zbrodni, z której mogli korzystać jako paserzy czy inaczej, odstąpienia od ideałów przez zarażenie ludzi materialnym światopoglądem, od systematycznego handlu do opanowania z jednej strony lichwą, nieuczciwą konkurencją, oszustwem i korupcją bogactw i kapitałów krajowych. Za ich zaś pomocą, do opanowania sprężyn życia państwowego i władzy potrzebującej pieniędzy, czyniąc je sobie powolnymi. I to wbrew woli ludności, a z drugiej do ostatecznej ruiny społeczeństwa na drodze do rewolucji i narzucano ich pod stopy żydowskie. Wszędzie w tych procesach współdziałania, zgodnie myśl polityczna żydowska, która uczyniła sobie znakomite narzędzie z masonerii z żydowskim rasowym instynktem pasożyta". - Koniec wystąpienia.
Mac Gregory
Mac Gregory 13 dni temu
Mistrz!!!!!!!
Joe McCohn
Joe McCohn 13 dni temu
Genialna synteza
Sirius Lalande
Sirius Lalande 13 dni temu
Dobry wykład. Nic tylko słuchać. Logika aż kłuję w oczy, bez sentymentalnych bzdur.
Fiucik Miselfo
Fiucik Miselfo 8 dni temu
+ Sirius Lalande Szkoda ze Polacy nie znaja obcych jezykow to by sie dowiedzieli co Amerykanie o nich mysla plvid.com/video/wideo-XqJfMvbU2qo.html
MTB
MTB 13 dni temu
Dziękuję Mistrzu !
Krzysztof Kwaśnicki
SZACUNEK Panie Stanisławie! Nie ma drugiego publicysty w kraju na tym poziomie.
MARTIN QWERTY
MARTIN QWERTY 13 dni temu
Michalkiewicz najlepszy !!!
MARTIN QWERTY
MARTIN QWERTY 11 dni temu
BaldTV właśnie zastanawiałem się skąd najlepszy PLvidr w polsce czerpie inspiracje. ....niedaleko pada jabłko od jabłoni ... Pozdro Bald
BaldTV
BaldTV 12 dni temu
najlepsze pióro w Polsce!
hjuwelt packard
hjuwelt packard 13 dni temu
co ja bym zrobił bez filmów pana Michalkiewicza.
Sygmund klimczak
Sygmund klimczak 12 dni temu
no bylbys w totalnym Ciemnogrodzie
hjuwelt packard
hjuwelt packard 13 dni temu
skończmy te jaja, byłbym niedoinformowany. nie chcę prowadzić dyskursu dla prowadzenia dyskursu.
fraa Astat
fraa Astat 13 dni temu
No to nie wiem co byś zrobił. Jakaś podpowiedź?
hjuwelt packard
hjuwelt packard 13 dni temu
czytam. w tramwaju i autobusie
fraa Astat
fraa Astat 13 dni temu
Czytałbyś książki?
Józef
Józef 13 dni temu
Wypierdolic tgzw. pseldo zydow na zbity ryj taknjak ich Putin wypierdala
Robomir Piec
Robomir Piec 9 dni temu
Mateusz Jak Żydzi nazywają kogoś swoim przyjacielem to znaczy tylko tyle, że się tego kogoś boją.
Mateusz
Mateusz 12 dni temu
Józef Putin ich wypierdala? Przecież oni nazywają Putina mianem wielkiego przyjaciela.
Marek Zadrożniak
Marek Zadrożniak 13 dni temu
Piękny i wartościowy wykład a ostatnie zdanie to mistrzostwo Galaktyki. Dziękuję. Dodam tylko, że życie bez Boga jest ślepym zaułkiem. Bez Boga ni do proga jak mawiali przodkowie Sarmaci. Tak wygląda współczesny świat. Bez Boga, bez Jego praw. I to ciągłe zastanawianie się nad wydumanymi problemami zboczeńców. Następne pociągnięcie Pana będzie straszne. Trzeba się bronić. Wszystko co nie jest jest zgodne z optyką katolicką można od razu wrzucić do kosza bez specjalnego przyglądania się temu. Jest wiele dróg które prowadzą na manowce i nie należy nimi podążać.
Marek Zadrożniak
Marek Zadrożniak 13 dni temu
@Wojciech Gomolinski Nikt mi nie zarzuci, że nie próbowałem, bo próbowałem. Tak nawiasem to nie ma żadnej "religia katolicka" więc nic się nie może kończyć. Proponuję - przeczytaj spokojnie wszystkie 4. Ewangelie i dopiero potem napisz pierwsze zdanie na ten temat. Bóg z Tobą.
Wojciech Gomolinski
Marek Zadrożniak, Jezus powiedział wyraźnie: prawda was wyzwoli. Nie powiedział: odrzucajcie wszystko, co nie jest katolicyzmem. Nic dziwnego, że religia katolicka się kończy, skoro sami jej wyznawcy nie chcą jej wyznawać, bo wiedzą lepiej od swojego boga. Hańba!
Marek Zadrożniak
Marek Zadrożniak 13 dni temu
@Wojciech Gomolinski Zrozum proszę, że optyka katolicka to Ewangelia a więc PRAWDA w najczystszej postaci. Prawda pochodząca z ust Boga. Zrozum to, proszę.
Wojciech Gomolinski
Czyli prawda nas nie interesuje, tylko władza? Sam fakt, że katolik, czyli uczeń Pana Jezusa, wyrzeka się prawdy, to jest po prostu wstyd i zgorszenie!
Marek Zadrożniak
Marek Zadrożniak 13 dni temu
@Wojciech Gomolinski Idź na całość! Daj się skręcić do końca.
kamil B
kamil B 13 dni temu
Świetny wykład!!!...Takiego Prezydenta mieć,a nie jakiegoś Maliniaka...
Gniewko Rybak
Gniewko Rybak 13 dni temu
Pan Michalkiewicz to niesamowita" skarbnica wiedzy"Chylę przed Nim czoło.
Laburnus
Laburnus 13 dni temu
kamil B w sumie trudno tu się sprzeczać, bo nie wiem co rozumiesz przez rolę prezydenta w tym czy w prezydenckim systemie. Co konkretnie taki prezydent ma robić. Moja optyka jest taka, że prezydent jest od zarządzania, podejmowania decyzji i musi być otoczony najlepszymi ludźmi podającymi mu najlepsze, najprecyzyjniejsze informacje. Nie wiem jaki jest talent pana Stanisława w podejmowaniu decyzji, zarządzaniu. Z resztą sam odżegnywał się od czynnego udziału w polityce, czy to jako szef partii czy premier, prezydent. Wspominał o tym pytany po wykładach, które dawał w okolicy kampanii wyborczych.
Marek Zadrożniak
Marek Zadrożniak 13 dni temu
Niestety, na chamskie gardła tylko Maliniak. Tak jak wino marki Wino. Kawior jest tylko dla nas, słuchaczy pana Stanisława.
kamil B
kamil B 13 dni temu
Laburnus W obecnej sytuacji gdy panuje system partyjny i nie wiadomo kto rządzi,to raczej nie.Ale w systemie prezydenckim,byłby to najlepszy Prezydent Polski,Maż Stanu!
Andrzej Wielgus
Andrzej Wielgus 13 dni temu
Każdy kto jest przeciwny kłamstwu, zdradzie, oszustwu, wywoływaniu kryzysów ekonomicznych, lichwie, podjudzaniu, mordom rytualnym, mordom sądowym czy komunizmowi jest przez żydów nazywany antysemitą. Z tego wynika, antysemityzm jest czymś obiektywnie dobrym.
Fiucik Miselfo
Fiucik Miselfo 12 dni temu
+ Andrzej Wielgus w Polsce mieszkało 3.5 milionów żydów z czego 3 miliony to Chasydzi których nikt nie chciał. To byli prymitywni żydzi nie znający języka polskiego, ani alfabetu łacińskiego, stąd wyzwisko "kikel" ponieważ nie wolno im było stawiać krzyżyka w miesce podpisu. Nikt tych żydów nie chciał przyjąć, a najbardziej niemieccy żydzi z Palestyny którzy uważali ich za srediowiecznych prymitywów. patrz "one cow in Palestine, all jews of Europe" "Jews for trucks" Joel Brand and Adolf Eichmann plvid.com/video/wideo-jKk8Kh9FCAw.html
mavo
mavo 13 dni temu
Wojciech Gomolinski nie zesraj się
Wojciech Gomolinski
Trzymajcie mnie, wszędzie idioci.
mavo
mavo 13 dni temu
Wojciech Gomolinski czyli jeśli ktoś głosuje na kogo chce to jest dziki?
Wojciech Gomolinski
Polacy to ludzie cywilizowani? Pewnie dlatego w wyborach na jedyną osobę, która cywilizacji broni, głosuje 2,4% Polaków. Nie rozśmieszaj mnie. Lwia część Polaków to ludzie dzicy i właśnie dlatego mogą nas inne kraje posuwać bez mydła i składać wobec nas roszczenia. Gdyby "majątek narodowy" został sprywatyzowany w całości i przeznaczony na spłaty emerytur, żeby móc zlikwidować ZUS, Żydzi nic nie mogliby od nas dostać, bo osoby prywatne nie oddałyby nikomu nawet guzika. Cywilizacji u nas niet, rząd nacjonalizuje kolejne spółki, to i łatwiej się czegoś domagać. Ehh...szkoda...szkoda szczępić na Was ryja...
Kemod Alerd
Kemod Alerd 13 dni temu
...pozdrawiam pana prelegenta za, jak zwykle, celujące stwierdzenia! ...
Następny