Ciemny
No video :(

Subskrybuj
wyświetleń 0
% 0 0

Opublikowany

 

Udostępnij:

Link:

Ściągnij wideo:

Ładuję.....

Dodaj do:

Moja lista odtwarzania
Do obejrzenia
Komentarze 0
Bronisław Korzeniowski
Bronisław Korzeniowski 3 miesięcy temu
Pomnik Bohaterów Warszawy (Warszawska Nike) . Fragmenty z Wikipedii: " Wolą ludności stolicy było dać wyraz pamięci i hołdu tym, którzy polegli w Warszawie w walce z hitlerowskim okupantem....Budowa monumentu została sfinansowana ze składek społecznych oraz Społeczny Fundusz Odbudowy Stolicy....Na początku lat 90., w związku z projektem odtworzenia zabudowy północnej pierzei placu Teatralnego, pojawiła się konieczność przeniesienia monumentu w nowe miejsce." - Co za "konieczność? - Jakim prawem? Przeniesiono symbol Warszawy, zniszczonej ale niepokonanej. Bohaterskiej i niezłomnej. Zelżono świętość. Pomnik przeniesiono w miejsce mniej eksponowane. Mieszkańcy stolicy domagają się powrotu Nike na dawne miejsce, a pomnik smoleński zamienić z pomnikiem NIKE miejscami. Ranga symboliki narodowej musi być zachowana. Każdej okoliczności według jej zasług dla Rzeczpospolitej.
Bronisław Korzeniowski
Bronisław Korzeniowski 2 miesięcy temu
Trzymaj się tematu. Mówimy o NIKE.
Wu Gie
Wu Gie 2 miesięcy temu
Bronisław Korzeniowski A dla mnie noszenie nawet pseudo munduru przez takie coś jak jest pluciem w twarz każdemu polskiemu żołnierzowi poległemu bądź rannemu w walce.
Kasandra Wera
Kasandra Wera 3 miesięcy temu
ONR w Gdańsku - TO ŻYDOWSKA prowokacja ! Te debile dały się upodobnić do SS ! - teraz nikt na świecie nie będzie miał złudzeń, że w Polsce odrodził się faszyzm i ... to będzie pokazane jako dziedzictwo faszyzmu, który rozpętał ostatnią wojnę !! Zatem, co trzeba z Polska zrobić ? - ubezwłasnowolnić, zanim nie wywołają kolejnej wojny ! ....................................................................... Myśleć debile ! .................................................................
Oi! Sexi Hoi!
Oi! Sexi Hoi! 3 miesięcy temu
Polacy są pod wpływem "głupiego Jasia" TVP. Wystarczy, że "Pan da" Kaczyński. Myślę, że niebawem osiedle się w Niemczech. Masło tańsze itp., itd., Dudasz, Morawiecki to komornicy Izraela. POPIS nie jest Tramp0liną do bogactwa, dobrobytu Polaków.
krzysztof milords
krzysztof milords Miesiąc temu
A mam pytanie ile rosja dała na niepodległość???Nigdy !!! USA ZOSTAWILO NAS RUSKIM TO FAKT ALE WCZEŚNIEJ PO 1WOJNIE ŚW POLSKA WRÓCIŁA DZIĘKI STARANIOM PADAREWSKIEGO I UWAGA PREZYDENTA USA
krzysztof milords
krzysztof milords Miesiąc temu
No tak USA tam jest to fakt ALE ROSJA TEŻ TAM JEST CI ONA TAM ROBI JABLKO NO CO ONA TAM ROBI?????TAKA CIEKAWOSTKA STALIN MORDOWAŁ NAWET SWOJĄ RODZINĘ TO RADA DLA KOCHAJACYCH ROSJĘ
Sowizdrzal Swietokrzyski
Najpopularniejszym frontowym Jeleniem byl kto?, kapral/plutonowy/sierzant Gustaw Jelen zwany Gustlikiem z serialu "4 pancerni i wilk to znaczy pies" he he he, przy tym z cala zaloga czolgu" RUDY" zdobywajac Berlin i wygrywajac cala wojenke he he he...
Grzegorz Baginski
Grzegorz Baginski Miesiąc temu
niestety polska jest wasalem usa a wasal placi trybut . 28 lat u wladzy w polsce stojom zdrajcy poco nam byl nato czy EU . w 89 roku bolek sprzedal nas zachodniemu kapitalowi tych hijen .
Grzegorz Baginski
Grzegorz Baginski Miesiąc temu
zgadzam sie w 100 procentach
leon kaczmarek
leon kaczmarek Miesiąc temu
facebook.com/photo.php?fbid=223082881771437&set=p.223082881771437&type=3&theater
artur binkowski
artur binkowski 2 miesięcy temu
auuuU OrlY BialE ..... tam w tej wymianie slow .... szpila MUSii zadzwonic do Siewg\O i sie przypucowac !! a to ze ON mowii ZE jest inaczej to NiC NiE oznacza !! pamietajMY ze szpila to jeden z NAS i dajMY jemu szanse sie wyprostowac. auuuU OrlY BialE !! .... na KONCU .... O CO TU CHODZii ................. o O J C Z Y Z N E o N A S o O R L O W B i A L Y C H !! musiMY sie zaczac SZANOWAC !! musiMY wierzyc w siebie w OjczyznE w PolskE !! nasza historia..... historia naszych OjcoW naszych pra PRA dziadkow to droga do PRAWDY !! to droga DO PRZODU !! ZADNE kurwy nas tlamsic NiE beda !! auuuU OrlY BialE !! jestesMY RAZEM !!
YOGA de la VIDA Greg
YOGA de la VIDA Greg 2 miesięcy temu
fajny filmik kliknij rowniez odpromienniki :bit.ly/2oXGqop
PapaY Duneb
PapaY Duneb 2 miesięcy temu
Takie czasy nie warto nikomu ufać bo nam wbiją nóż w plecy
Marek Wieden
Marek Wieden 2 miesięcy temu
Panie Wojtku jak zawsze ma pan racje ale co z tego jak nasza mlodziez jest tak zmanipulowana ze to do nich nie dociera. To sa lata manipulacji i prania mozgow. To uwielbienie Ameryki w Polsce jest podobne do tego co bylo przted wojna gdy uwielbialismy Francje i GB ktore nas pozniej zdradzily. USA zdradza nas podobnie jak ich prezydent Rooswelt ( czy jak sie ta zydowsdka franca nie nazywala) ktory nie powinien miec ani ulicy ani placu w Polsce za swoja szkodliwa dla nas polityke ale co ? Co chwile gdzies jakis zdrajca wystapi o nazwanie ulicy imieniem tego zbira i rada gminy czy dzielnicy przyklepuje bo matoly w niej zasiadajace nie znaja historii.
ROTA - ENDECY
ROTA - ENDECY 2 miesięcy temu
Z OKAZJI 9 MAJA KU PAMIĘCI POLECAMY: plvid.com/video/wideo-d85Me3BQ0dE.html
Kosmita55
Kosmita55 2 miesięcy temu
pierdolic kurwa Pis i Po ludzie glosujmy na cos co jeszcze nie rządzilo niech sie wykażą inny anie kurwa ci sami iles kurwa można kto sie zgada niech daje lajka i Panie Wojtku przypnij pan moj kom o ile jest warty.
Zawodowa Polka
Zawodowa Polka 2 miesięcy temu
Dokąd będziemy robić za niewolników. To z Polski ma wyjść iskra, to wredy inne narody pójdą naszym śladem www.zawodowy-polak.pl/index.php?title=Niewolnik
Zawodowa Polka
Zawodowa Polka 2 miesięcy temu
Pogadajmy o Polsce DEKRET ZWIERZCHNIKA WŁADZY W RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ www.zawodowy-polak.pl/index.php?title=Dekret
J CH
J CH 2 miesięcy temu
Petycja do Trumpa aby nie podpisywal actu 447- Podpisz i przesylaj do wszystkich Polakow w Polsce i na swiecie.!!! POTUS Donald Trump: Please do not sign incoming 447 - Justice for Uncompensated Survivors Today (JUST) Act of 2017. petitions.whitehouse.gov/petition/potus-donald-trump-please-do-not-sign-incoming-447-justice-uncompensated-survivors-today-just-act-2017 -aby podpisac nie trzeba znac agielskiego; po prawej stronie sa 3 rubryki; wpisac swoje imie w rubryce 1wszej, nazwisko swoje w rubryce 2giej I swoj e-mail adres w rubryce 3 I kliknac na zileonym "sign now"-
trex700ful
trex700ful 2 miesięcy temu
Asada popiera Rosja , a ten głosi że trzeba go popierać. Co drugie słowo bluźniercze o Polakach o Polskim Rządzie i co ważne Polskim Prezydencie.Ludzie on złego słowa o Rosji nie powie. Typ skutecznie powtarza internetowych ruskich Troli, a od gnojków wyzywa młodych ludzi garnących się do Polskiej Armii. Gołym okiem widać ruską agenturę .
Adam Miśkiewicz
Adam Miśkiewicz 2 miesięcy temu
Na wojnę to pójdzie pis z żydami oraz duda z teściem bo Polacy polin to mają w dupie.
NSZ NSZ
NSZ NSZ 2 miesięcy temu
Chętnie by jechali na Moskwę na USraelskich czołgach razem z banderowcami.Do Iraku naganial Polskie wojsko Kaczyński z mównicy sejmowej że to nasza wojna!
Adam Miśkiewicz
Adam Miśkiewicz 2 miesięcy temu
NSZ NSZ Ja chętnie na ruskich czołgach bym się przejechał na zachód i jak Bóg da to do samej ameryki by zniszczyć to zło które z stamtąd idzie do nas .
zbigniew janas
zbigniew janas 2 miesięcy temu
Panie wojtku pozdrowienia..100% racji
Respublika Chechnya
Respublika Chechnya 2 miesięcy temu
NIKE jest dzieckiem : ocdn.eu/pulscms-transforms/1/5lrktkqTURBXy81NWQwZGQ3ZmJjMmU5N2JhYmM0ZmYxZDk1ZGYwZGRiOC5qcGVnkpUCzQPAAMLDlQIAzQPAwsM
Brat Shymon SINGER Olszanski
SPRING- ODESA CONTROL DELTA BIURO-311
Bob Smith
Bob Smith 2 miesięcy temu
Jablonowski !! Mendo kacapska
Wojciech Regucki
Wojciech Regucki 2 miesięcy temu
petitions.whitehouse.gov/petition/potus-donald-trump-please-do-not-sign-incoming-447-justice-uncompensated-survivors-today-just-act-2017
Performance 1987
Performance 1987 2 miesięcy temu
Dobry gosciu!
Damian Zietek
Damian Zietek 2 miesięcy temu
100 % racji Pozdrawiam !!! :):):)
Wu Gie
Wu Gie 2 miesięcy temu
Znowu mijasz się z prawdą.... Jak tam rosyjskie s400? ile zestrzelliły? Przecież rosjanie powiedzieli, że zestrzela każdy obiekt w syryjskiej przestrzeni powietrznej "'"
Respublika Chechnya
Respublika Chechnya 2 miesięcy temu
Ochrona przestrzeni powietrznej musi być.
Jacek
Jacek 2 miesięcy temu
Kurwy przeciw Polsce stanice nam oko w oko :) a wyjdziemy wam dojebać jak facet z facetem
Hcdt Hcdt
Hcdt Hcdt 2 miesięcy temu
Teskno ci do PRL co... Co trzeba miec we lbie zeby nie rozumiec... Zal mi was. Powiedz jeszcze ze nas ZSRR wyzwolilo. Raz sierpem raz mlotem... Pierdol sie.
Ha q Kosiarz
Ha q Kosiarz 2 miesięcy temu
Panie Jabłonowski ma pan dużo racji ale dyplomatą z pan nie jest dlatego małe grono widxów czy subskrybentów
marekgebski
marekgebski 2 miesięcy temu
Bo widzi Pan, rozumu nikt nie chce słuchać.
IAM Alexander
IAM Alexander 2 miesięcy temu
Thank you for your work. Watching from USA, we need to continue spreading the truth.
TOMEK WOŹNY
TOMEK WOŹNY 2 miesięcy temu
Przecież Duda to chazar jak i większość ferajny z wiejskiej , więc nie dziwcie się , iż jest tak w Polsce jak jest i będzie do puki nie pozbędziemy się chazarstwa z Kraju..
Eugenia Walendzik
Eugenia Walendzik 2 miesięcy temu
Wizjonerka Bułgarska, BABA Wanga nas uprzedziła, że III W. Ś. się zacznie gdy upadnie Syria. Na szczęście Syryjczycy wiedzą, że Prezydent Asad to Syria. Nie będzie Asada, nie będzie i Syrii. Myślę, że dlatego naród Syryjski stoi murem za Prezydentem Asadem. Kilka lat temu oglądałam w TVP relację bezpośrednią z bombardowanej Syrii. Syryjka apelowała do Świata o pomoc. Pamiętam Jej słowa: "Ameryka raczej nie".
Gustaw Davis
Gustaw Davis 2 miesięcy temu
Tylko Partia / Ruch 11 Listopada Chwała Wielkiej Polsce
Maria Znyk
Maria Znyk 3 miesięcy temu
"Kolaborowanie z nielegalnymi organami w państwie i utrwalanie ich funkcjonowania, stosowanie się do zapisów prawa nielegalnego, łamanie zapisów prawa najwyższej rangi wydanego przez Zwierzchnika Władzy w RP, …, nosi znamiona zbrodni - zamachu stanu na szkodę Rzeczypospolitej Polskiej i Narodu Polskiego - art. 127. § 1 Kodeksu karnego ..." www.zawodowy-polak.pl/TC-PGNiG-2018.04.04.pdf
tomekpak40
tomekpak40 3 miesięcy temu
Ruski agent
Respublika Chechnya
Respublika Chechnya 2 miesięcy temu
Białoruski.
Tomasz Tomasz
Tomasz Tomasz 3 miesięcy temu
Święte słowa ,smutna prawda
Robert Macholak
Robert Macholak 3 miesięcy temu
Jestem dumny ze jestem Polakiem ale mniej dumny z naszych zadzacych polityka nas przerasta i nie mamy wpływu na nic!!!pięknie opowiadasz i co z tego...?Udzielasz się jako patriot a.Uwazaj bo służby działają żeby kolejnemu Polakowi nie zamknięto buzi😉Szacun za robotę choć aż takim narodowcem nie jestem napewno patriota i poszedlbym na wojnę z każdym kto podnosi łapę na Nas.Nawet jako mięso armatnie! !!
Szymek K.
Szymek K. 3 miesięcy temu
Kogo oni zaatakowali.Jebanych brudasów,to po chuj kacapska pizdo jęczysz?Im więcej brudasów martwych tym lepiej.Ale nie dla kacapa saszki.Szaszka jak zwykle jest za putinem
Respublika Chechnya
Respublika Chechnya 2 miesięcy temu
Śmierdziele ich zaatakowali.
FREEDOM FIGHTERS
FREEDOM FIGHTERS 3 miesięcy temu
Smutna prawda Panie Jabłonowski.
henryk domagala
henryk domagala 3 miesięcy temu
my Polacy mamy największy grzech wobec Świata.......swoją BEZMYŚLNOŚĆ...
Peter Halla-Badalla
Peter Halla-Badalla 3 miesięcy temu
Nie za ciepło ci w główkę w tej czapeczce, barchanowych gaciach i rękawiczkach? Tak ładna wiosna za plecami. A ta biżuteria po co ci?
Karol Kowalski
Karol Kowalski 3 miesięcy temu
Działać razem mości panowie. plvid.com/video/wideo-xP0ej2tE1V8.html
Ma Kk
Ma Kk 3 miesięcy temu
Ale ty durny jestes.....
Ma Kk
Ma Kk 2 miesięcy temu
Respublika Chechnya w porownaniu do tego siejacego propagandę debila to ja jestem doktorem nauk
Respublika Chechnya
Respublika Chechnya 2 miesięcy temu
A ty mędrzec.
Urs S
Urs S 3 miesięcy temu
Polska dla Polakow 14.04 2018 - plvid.com/video/wideo-hiL2v51UTL8.html i konferencja II RP czesc 2. - plvid.com/video/wideo-C8yT68m0Ozci.html - czesc 3 -wybory Samorzadowe 2018 - plvid.com/video/wideo-bgmAm5K1PVw.html Naprawmy Polskę ! plvid.com/video/wideo-XO0-ZhFu_qE.html&t=2s- spotkanie II RP -14.04 2018.
Urs S
Urs S 3 miesięcy temu
Musisz to wiedzieć(305) Hrabia Jan Zbigniew Potocki. Kim jest i do czego dąży cz.1 -plvid.com/video/wideo-QYAN-1978Tg.html
Marek Dziubak
Marek Dziubak 3 miesięcy temu
Te juden agent ? A gdzie korona i coś pan wcisną za masoński symbol w serce orła ? WTF !!! WSTYD i HAŃBA
Aaron Bogatch
Aaron Bogatch 3 miesięcy temu
Very good, strong and deep speech.
Adam Gabruk
Adam Gabruk 3 miesięcy temu
Panie Aleksandrze, dobra robota! Trzeba tłumaczyć i przypominać. A naszym drogim pseudoopiekunom z bliskiego i dalekiego zachodu 👊 dziękujemy!
zamber73
zamber73 3 miesięcy temu
Szczerze .Co Ty tak tych ruskich chwalisz , zaczynam sie zastanawiac ze jestes ruski agent .Własnie tak slyszalem.Nie lubie amerykanow ,ale ruski nam wiecej krzywdy wyrzadzili.Czołem Wielkiej Polsce
Tomasz Zych
Tomasz Zych 3 miesięcy temu
Czy ktos ogarniety moze powiedziec po chłopsku jak zwykłe bolki takie, np takie jak ten z filmiku, swoimi przemówieniami i ogolnie pierdoleniem bzdeta moze zmienić uchwałe, postanowienia sk..synów przy korycie? Z tego co pamietam, to trzeba zebrac 100k podpisów, bo chyba jeszcze pierdolenie bzdeta na yt sie nie liczy. No nie mam je..banego pojęcia jak wg tego ogórka mozna sie oficjalnie "sprzeciwić" Czy bedzie jakies referendum? głosowanie? plebiscyt? wybory czy jaki skurwesyn? Pierdolić pizdą jak ten ruski agent moze kazdy, ale jak to ma wyglądać w praktyce? czy ten ruski agent wytłumaczył to? bo nie chce mi sie na tego zjeba marnować wiecej czasu
zago23 zago23
zago23 zago23 3 miesięcy temu
To jest Aleksander Lenin jak żywy xD
Robert Wolff
Robert Wolff 3 miesięcy temu
Babilon is polen👳👊
Tadeusz Pukajczyk
Tadeusz Pukajczyk 3 miesięcy temu
Bardzo precyzyjna przepowiedz przyjacielu, chyba wiekszosc Polakow juz sie domysla kto tak naprawde spowodowal katastrofe samolotu w Smolensku w 2010 r zeby nas Polalow zprowokowac do wojny z Rosja, wszystko zaplanowane z taktyka techniczna..Ale im sie nie udalo, dzieki temu ze my Polacy jestesmy inteligentnym Narodem,i dlatego chca nas zniszczyc.....
zibicho1
zibicho1 3 miesięcy temu
O co chodzi z tymi wszystkimi wojnami? Tutaj wyjaśnione w kilka minut: plvid.com/video/wideo-HkQZaQ-yhp8.html
Respublika Chechnya
Respublika Chechnya 2 miesięcy temu
Kilka minut to za krótko.
Gustavo Von Golemuss
Gustavo Von Golemuss 3 miesięcy temu
UWAGA !!!... "WARSZAWSKI RZĄD" ZA PRZYŚPIESZENIEM ARMAGEDONU - GLOBALNEJ ZAGŁADY !!!... plvid.com/video/wideo-FlwjrirR1aE.html
Dezyderiusz DaSilva
Dezyderiusz DaSilva 3 miesięcy temu
WIEKSZOSC TYCH DEBILI CO TU SIE WYPOWIADAJA TO TEPE KURWY CO NAWET NIE SA SWIADOME KTO NIMI RZADZI I DLA KOGO PRZYGOTOWUJE GRUNT POD OSIEDLENIE SIE NA POLSKICH ZIEMIACH...WY KURWY TEPE POLACZKI CO GLOSOWALISCIE NA SZMATY CHAZARSKO-BANDEROWSKIE LIZCIE IM DALEJ DUPY I CIAGNIJCIE CHUJA...ZYGAC SIE CHCE...TO WY DOPROWADZILISCIE DO KOCA POLSKI i NARODU POLSKIEGO !!!...I SKONCZYCIE JAKO KONIE ROBOCZE - GOJE POD BUTEM BYDLAKOW i OPRAWCOW CHAZARSKO-BANDEROWSKICH !!!
Respublika Chechnya
Respublika Chechnya 3 miesięcy temu
JAK TO KTO, GNOJE RZĄDZĄ.
mwlod65
mwlod65 3 miesięcy temu
Unia to jest syf i kiła, więc ten wierszyk ma treść krótką: kiedyś Polska Polską była, no a dziś jest prostytutką.
Dezyderiusz DaSilva
Dezyderiusz DaSilva 3 miesięcy temu
Wojtek...jaki nasz prezydent...polaczki tepe kmioty go wybraly tego wnuka chazarskiego banderowca i to jest...TRAGEDIA NARODU POLSKIEGO...upodlonego, sponiewieranego i uciemierzonego przez chazarsko-banderowskie scierwo !!!...KURWA JASNA !!!... Polacy zrobili sie takim chujami ze juz nic ich nie interesuje poza wlasnymi trywialnymi prywatnymi malymi sprawami by zarobic jak najwiecej kasy, kupic wypasiona bryke, dom lub mieszkanie, nazrec i nachlac sie no i pojechac z rodzinka na wczasy zagranice...tani konformisci ktozy kazdemu lache zrobia za pare groszy....kurwa w chazarskiego brudnego obrzezanego chuja mac !!!...
Dezyderiusz DaSilva
Dezyderiusz DaSilva 3 miesięcy temu
Ariowie - Project A !!!... plvid.com/video/wideo-7rj-M_qocD4.html
Dezyderiusz DaSilva
Dezyderiusz DaSilva 3 miesięcy temu
Wow !!!...Ale sie narobilo !!!... Skąd znam Prezydenta 2 RP Jana Zbigniewa Potockiego, sprawa Intronizacji…. plvid.com/video/wideo-mBTRgISmRxM.html
Dezyderiusz DaSilva
Dezyderiusz DaSilva 3 miesięcy temu
UWAGA !!!...WAZNE !!!... Konferencja partii II Rzeczpospolita Polska, 14-15.04.2018, część 1 plvid.com/video/wideo-hiL2v51UTL8.html Konferencja partii II Rzeczpospolita Polska, 14-15.04.2018, część 2 plvid.com/video/wideo-C8yT68m0Ozc.html
mat ka
mat ka 3 miesięcy temu
Szczęść Boże! #AleksanderJabłonowski "do mojego ulubieńca patriotycznego! - U W A G A - dwa razy ci się przewrócił!" Zdecydowałam zaprzestać wchodzić na kanał #EugeniuszSendecki71, ponieważ ten kanał wydaje mi się co najmniej podejrzany. Ale jednak jak pan Eugeniusz opowiada takie idiotyzmy o Licheniu plvid.com/video/wideo-qPVFljWZJVM.html to nic nie mogło mnie wstrzymać aby milczeć. Dlaczego przemilczany jest fakt, że ten obraz, który jest w Licheniu, to **dar protestancki** z wioski LGOTA około 7 km od Jasnej Góry. Opisuję to dokładniej w kronice mojego życia: "Przebóstwienie; Kundalini biało - czarne buty" www.as0.org.pl Widać, że pan Sendecki jest na garnuszku **Besti666**! pozdrawiam "przebóstwiona" as0.org.pl/logo.jpg
Chłopak z Ferajny
Chłopak z Ferajny 3 miesięcy temu
plvid.com/video/wideo-T0QijSyXUAw.html coś nam szykują panie Wojtku
Jacek Golosz
Jacek Golosz 3 miesięcy temu
Bandy szaleńców zachodnich napadli wolny świat Syrje.
Jacek Golosz
Jacek Golosz 3 miesięcy temu
Respublika Chechnya A któż kiedykolwiek pomógł Polsce jedynie bracia Węgrzy.
Jacek Golosz
Jacek Golosz 3 miesięcy temu
Respublika Chechnya Oni nie muszą napadać Polski oni już tu są o dziesiątków lat i łupią ten głupi naród.
Respublika Chechnya
Respublika Chechnya 3 miesięcy temu
ROSJA NIE POMOŻE, MA SWOJE SPRAWY I INTERESY Z NIEMCAMI.
Respublika Chechnya
Respublika Chechnya 3 miesięcy temu
A TERAZ NAPADNĄ NA POLSKE.
J.G One for all ALL for ONE
Panie Jablonowski zgadzam sie z panem calkowicie !!! W takiej obecnie lewackiej Kanadzie gdzie zyje od 30 lat . Ten atak jest tak czesto pokazywany i mieszany z nim blotem morderca Asad .. jak to ze Muzulmanie w Kanadzie ciagle nie czuje sie bezpiecznie . !!! A ..sa dzielnice Muzulmanskie gdzie lepiej nie wchodzic !! . Lewactwo zwycieza w bylych panstwach demokratyczntych przez swoja glupote
Aarcticfrost
Aarcticfrost 3 miesięcy temu
+Aleksander Jabłonowski Ta wojna to co? Tiater? A cóż to za nowe zwierzę zagościło w mowie polskiej. Masz świadomość, że wtrącając angielszczyznę do wypowiedzi w języku polskim, robisz z siebie idiotę i kalasz ten język? "Patryjoto" w mundurku z operetki. PS I nie cukruj tak tym "narodowcom". Zapomniałeś już, jak Ci pod Teatrem Powszechnym wpierdol spuścili, aż Ci te wszystkie śmieszne przypinki z wdzianka poodpadały i na cały internet mordę rozdarłeś jaka to krzywda Cię spotkała?
Arkona
Arkona 3 miesięcy temu
No cóż muszę, jeszcze raz to powtórzyć to co kiedyś pisałem jak istniało jeszcze forum www.narodowiec.com.pl. CIA, KGB i MOSSAD to jedna i ta sama instytucja tylko pod innym ''szyldem'', a właściwie pod ''Rothschildem''. ''Raz mieczem, toporem Chazarską diasporę!'' Pozdrowienia dla Ciebie Panie Wojciechu Olszański!
Kasandra Wera
Kasandra Wera 3 miesięcy temu
................. *czytać i kopiować póki nie zostanie usunięty ten komentarz :* ............... *KONSTANTYNOPOL 1204 - RZEŹ PRZYPISANA KRUCJACIE !* - komentarz do Pana J. Przybyła. Motto: Nic bardziej zaszczytnego na świecie jak byś Polakiem depozytariuszem świętej Wiary Katolickiej.. i jej dumnej historii.. Pisze Pan, że sprawa jest JASNA(sic!) dla każdego historyka odnośnie zdarzeń w Konstantynopolu z czasów IV Krucjaty.. - a to moim zdaniem jest tylko dowód na to,.. że nie ma prawdziwych historyków !!! Czyta Pan książki, ale zdecydowanie zapomina i myśleć, i sprawdzać, poszerzając wiedzę o inne dziedziny.. Niestety muszę z goryczą skonstatować,..że także Pan manipuluje.. :( Czyżby nieznane są Panu wydarzenia w Bizancjum poprzedzające czas IV Krucjaty ?? Pan niby nie wie, że zaledwie dwadzieścia lat wcześniej *wymordowano okrutnie w Konstantynopolu wszystkich katolików* ?! Konstantynopol "płonął krwią" 80 tysięcy wymordowanych kupców, księży, kobiet, dzieci - nie oszczędzono nikogo ! Ostatnie cztery tysiące katolików sprzedano "łaskawie" w niewolę muzułmanom.. Pozabierano pomordowanym wszystkie dobra, nie oszczędzając kościołów i zakonów, które następnie burzono.. Nad zakonnicami katolickimi szczególnie się pastwiono, gwałcąc przed śmiercią wielokrotnie.. Przedstawiciela papieża w Konstantynopolu, kardynała Jana zmasakrowano, a jego odrąbaną głowę przyczepiono do psich ogonów i ciągnięto po ulicach miasta.. To te wydarzenia z roku 1183 wykopały rowy nienawiści ! - Krucjata, która miała miejsce ok 20 lat później te zbrodnie i następne (o czym za chwilę) miała przykryć propagandowo.. Teraz sprawa samej Krucjaty. Papież wyznaczył cel jakim było odzyskanie Jerozolimy.. i nic innego !!! "Synagoga szatana" była już dobrze przygotowana , by realizować swoje cele tym szczytnym zamierzeniem.. Nastąpiły szerokie braki zwłaszcza w aprowizacji, a to rodziło dalsze konsekwencje.. Skupmy się na samym Konstantynopolu. Władza w Konstantynopolu słabo kontrolowała teren Bizancjum, który szarpali tak Turcy, jak Bułgarzy, czy Normanowie.. Co było w samym mieście - to co w przybliżeniu teraz w Polsce - lekki chaos,.. a władcy byli marionetkami.. Pod murami Konstantynopola (i wchodzili swobodnie do miasta !) stanęli także synowie tych dwadzieścia lat wcześniej pomordowanych dostojników, kupców itd... Absolutnie wszyscy mieli świadomość, że Imperium Bizantyńskie się wali w gruzy.. Historia podaje, że nastąpił szturm i miasto padło.. A czy ktoś widział mury Konstantynopola ?? - nawet te resztki ? - n i e d o z d o b y c i a , bez środków jakimi dysponował sułtan Mehmed II... Przed 1453r. następowały tylko "przejęcia" tego miasta.. i o tym dalej.. Teraz wprowadzę wątek, który odegrał zasadniczą rolę w wydarzeniach jakie nastąpiły : *Gwardia Wareska !* Kim byli ci ludzie ? - Byli zbieraniną osiłków ( zwłaszcza w latach późniejszych), którzy mieli chronić cesarza i jemu tylko podlegali. Nie podlegali żadnym sądom, posiadali własny kodeks. Byli horendalnie opłacani, by nie ulec żadnemu przekupstwu. Na wojnach im pierwszym przysługiwało prawo do mordów i rabunku.. Ogółem było ich około 5 tysięcy plus inne formacje najemne do pełnienia funkcji policyjnych w mieście.. Nie bez przesady można powiedzieć używając współczesnej nomenklatury, że Konstantynopol był państwem policyjnym.. Okres zaś IV Krucjaty, to lata kryzysu Bizancjum i zalegania z żołdem.. Teraz, co pewnego wiemy z historii ? Wiemy, że Konstantynopol stawił słaby opór,.. *a Gwardia Wareska i inne formacje "policyjne" nie walczyły wcale !* *I co ?? - niby kilka tysięcy zbirów ustawiło się czwórkami i wyszło z miasta ??* [ - śmiech na sali...] Oni mieli zaległy żołd do wypłacenia,.. a miasto opływało złotem i wszelkim bogactwem ! Wtedy nastąpił rabunek, gwałty i mordy, a prostytutki tańczyły na ołtarzach.. Ci sami, którzy gwałcili i mordowali zakonnice katolickie dwadzieścia lat wcześniej, ci sami to samo robili z zakonnicami prawosławnymi - nie było dla nich ani świętości "katolickiej", ani "prawosławnej".. Krzyżowcy starali się tylko sytuację opanować, część zaś zwłaszcza z terenów Flandrii przyłączyła się do rabujących. (Flandria to w pewnym sensie kolebka herezji, które wykwitły na południu Francji - temat na inna dyskusję) Podsumowanie : Konstantynopol upadał.. i upadł pod ciosami tych, którzy mieli go strzec - gdyż patriotyzm był dla nich słowem absolutnie nieznanym.. *To coś Pan nazwał Panie Przybył jako "latynizacja", to było zwyczajne odzyskanie wszystkiego, co zostało najpierw katolikom i wspólnotom katolickim zrabowane, po ich wymordowaniu !* Państwo w tamtym momencie zapadło się.. Bizancjum zostało podzielone, a podziały ziem były niezwykle płynne.. Konstantynopol pozostał w rękach Łacinników. W szybkim czasie czołowi przywódcy Krucjaty "poprzenosili się do nieba", co ostatecznie przekreśliło działania w kierunku odzyskania Jerozolimy.. Było to także niemożliwe, gdyż podzielone ziemie Bizancjum toczyły ze sobą nieustanne wojny, do czego dołączali się Seldżucy i Bułgarzy.. Wkrótce nastąpił najazd Mongołów, którzy rozbili Bułgarów i dość "pokojowych" Seldżuków, ale nie ruszyli Cesarstwa Nikejskiego - tej resztki Bizancjum.. Dlaczego ? Bo wspomniany przeze mnie we wcześniejszych komentarzach "czynnik sprawczy dziejów- Synagoga szatana" wykalkulowała, że warto pozostawić "silne prawosławie" - wroga Kościoła Katolickiego.. A dlaczego Turcy Seldżuccy zostali rozbici ? - bo byli zbyt "pokojowi" i trzeba było na ich miejscu wkrótce zrodzić Imperium Osmańskie ! PS Panie Janie.. Nie odpowiedział Pan na moje wezwanie odnośnie "latynizacji",.. ale ja nie kopię leżących.. Natomiast oczekuję, że Pan wyartykułuje takie najważniejsze zarzuty wobec papieża Aleksandra VI- go. Ja się odniosę.. Może Pan też od razu przeprosić tego wielkiego i szlachetnego papieża ! - wstydu sobie Pan oszczędzi.. ;) Niemniej cześć temu papieżowi trzeba przywrócić !!! *
Kasandra Wera
Kasandra Wera 3 miesięcy temu
Parada ONR w Gdańsku - TO ŻYDOWSKA PROWOKACJA ! Te debile dały się upodobnić do SS ! - zwłaszcza ten dureń w brunatnej koszuli na początku filmu ! - Teraz nikt na świecie nie będzie miał złudzeń, że w Polsce odrodził się faszyzm.. i ta "prezentacja będzie pokazywana jako dziedzictwo faszyzmu, który rozpętał ostatnią wojnę !! Zatem, co trzeba z Polską i Polakami zrobić ? - ubezwłasnowolnić, zanim nie wywołają kolejnej wojny ! ....................................................................... Myśleć debile ! .................................................................
Kasandra Wera
Kasandra Wera 3 miesięcy temu
Polecenie było : "myśleć debile !" .. Gdzie Ty wyczytałeś : "pisać debile !" ??
Respublika Chechnya
Respublika Chechnya 3 miesięcy temu
Twoja wina twoja wina twoja bardzo wielka wina.
Kasandra Wera
Kasandra Wera 3 miesięcy temu
ONR w Gdańsku - TO ŻYDOWSKA prowokacja ! Te debile dały się upodobnić do SS ! - teraz nikt na świecie nie będzie miał złudzeń, że w Polsce odrodził się faszyzm i ... to będzie pokazane jako dziedzictwo faszyzmu, który rozpętał ostatnią wojnę !! Zatem, co trzeba z Polska zrobić ? - ubezwłasnowolnić, zanim nie wywołają kolejnej wojny ! ....................................................................... Myśleć debile ! .................................................................
Kasandra Wera
Kasandra Wera 3 miesięcy temu
ONR w Gdańsku - te debile dały się upodobnić do SS ! - teraz nikt na świecie nie będzie miał złudzeń, że w Polsce odrodził się faszyzm i ... to będzie pokazane jako dziedzictwo faszyzmu, który rozpętał ostatnią wojnę !! Zatem, co trzeba z Polska zrobić ? - ubezwłasnowolnić, zanim nie wywołają kolejnej wojny ! ....................................................................... Myśleć debile ! .................................................................
Ignacy Gerwazy Chrobroszyński
Robert Winnicki: Prezydent Izraela popełnił przestępstwo!!!... Zawiadomienie do Prokuratury!!!... plvid.com/video/wideo-gSbUrEJCXYk.html R. Winnicki wyjaśnia dlaczego A. Duda okłamał Polaków w sprawie Izraela !!!... plvid.com/video/wideo-Yr94Lvg4fLo.html
Ignacy Gerwazy Chrobroszyński
Konferencja partii II Rzeczpospolita Polska, 14-15.04.2018, część 1 plvid.com/video/wideo-hiL2v51UTL8.html Konferencja partii II Rzeczpospolita Polska, 14-15.04.2018, część 2 plvid.com/video/wideo-C8yT68m0Ozc.html
Jan M
Jan M 3 miesięcy temu
Panstwo Polin juz zaczynają budowac pisowcy przeznaczyli 250 mln na sprowadzenie zydowskich firm do Polski a Polskie firmy niszczą.
Jan M
Jan M 3 miesięcy temu
Polacy od dziejow zawsze byli podpuszczani przez zydostwo żeby się wykrwawic.
Respublika Chechnya
Respublika Chechnya 3 miesięcy temu
Ale teraz będzie odwrotnie.
Kasandra Wera
Kasandra Wera 3 miesięcy temu
*ALEKSANDER !* ...TO JEST WAŻNY KOMENTARZ DLA CIEBIE.. (przedruk - odpowiedź dla Doroty M.-Cz.) "Aj waj !" - jaki Twój pisk żydowski się rozlega ! .. - ta farba na włosach i szczeknięcie na żydów nie powinno nikogo zmylić - tamtym "wystąpieniem" przebiegle zbudowałaś sobie wiarygodność u naiwnego Aleksandra i może kilku jeszcze !... a chamskie to jest Twoje wypowiadanie się o Kościele i Wierze Katolickiej ! ! Ty i ten łysy nieszczęśnik rozbijacie organizację, która już w tym roku stanowiła siłę w Polsce (!).. i co najgorsze udało się wam ogłupić i wciągnąć do tej podłej gry Aleksandra Jabłonowskiego !
Kasandra Wera
Kasandra Wera 3 miesięcy temu
*ALEKSANDER !* GINĄ MOJE KOMENTARZE DEMASKUJĄCE ZBRODNIE PRAWOSŁAWIA NA KATOLIKACH ! CHODZI O MORDERSTWA , GWAŁTY I RABUNKI w okolicach IV KRUCJATY !
Kasandra Wera
Kasandra Wera 3 miesięcy temu
ZBRODNIE I RABUNKI w KONSTANTYNOPOLU w 1204r. - RZEŹ PRZYPISANA KRUCJACIE ! - komentarz do Pana J. Przybyła. Motto: Nic bardziej zaszczytnego na świecie jak byś Polakiem depozytariuszem świętej Wiary Katolickiej.. i jej dumnej historii.. Pisze Pan, że sprawa jest JASNA(sic!) dla każdego historyka odnośnie zdarzeń w Konstantynopolu z czasów IV Krucjaty.. - a to moim zdaniem jest tylko dowód na to,.. że nie ma prawdziwych historyków !!! Czyta Pan książki, ale zdecydowanie zapomina i myśleć, i sprawdzać, poszerzając wiedzę o inne dziedziny.. Niestety muszę z goryczą skonstatować,..że także Pan manipuluje.. :( Czyżby nieznane są Panu wydarzenia w Bizancjum poprzedzające czas IV Krucjaty ?? Pan niby nie wie, że zaledwie dwadzieścia lat wcześniej *wymordowano okrutnie w Konstantynopolu wszystkich katolików* ?! Konstantynopol "płonął krwią" 80 tysięcy wymordowanych kupców, księży, kobiet, dzieci - nie oszczędzono nikogo ! Ostatnie cztery tysiące katolików sprzedano "łaskawie" w niewolę muzułmanom.. Pozabierano pomordowanym wszystkie dobra, nie oszczędzając kościołów i zakonów, które następnie burzono.. Nad zakonnicami katolickimi szczególnie się pastwiono, gwałcąc przed śmiercią wielokrotnie.. Przedstawiciela papieża w Konstantynopolu, kardynała Jana zmasakrowano, a jego odrąbaną głowę przyczepiono do psich ogonów i ciągnięto po ulicach miasta.. To te wydarzenia z roku 1183 wykopały rowy nienawiści ! - Krucjata, która miała miejsce ok 20 lat później te zbrodnie i następne (o czym za chwilę) miała przykryć propagandowo.. Teraz sprawa samej Krucjaty. Papież wyznaczył cel jakim było odzyskanie Jerozolimy.. i nic innego !!! "Synagoga szatana" była już dobrze przygotowana , by realizować swoje cele tym szczytnym zamierzeniem.. Nastąpiły szerokie braki zwłaszcza w aprowizacji, a to rodziło dalsze konsekwencje.. Skupmy się na samym Konstantynopolu. Władza w Konstantynopolu słabo kontrolowała teren Bizancjum, który szarpali tak Turcy, jak Bułgarzy, czy Normanowie.. Co było w samym mieście - to co w przybliżeniu teraz w Polsce - lekki chaos,.. a władcy byli marionetkami.. Pod murami Konstantynopola (i wchodzili swobodnie do miasta !) stanęli także synowie tych dwadzieścia lat wcześniej pomordowanych dostojników, kupców itd... Absolutnie wszyscy mieli świadomość, że Imperium Bizantyńskie się wali w gruzy.. Historia podaje, że nastąpił szturm i miasto padło.. A czy ktoś widział mury Konstantynopola ?? - nawet te resztki ? - n i e d o z d o b y c i a , bez środków jakimi dysponował sułtan Mehmed II... Przed 1453r. następowały tylko "przejęcia" tego miasta.. i o tym dalej.. Teraz wprowadzę wątek, który odegrał zasadniczą rolę w wydarzeniach jakie nastąpiły : *Gwardia Wareska !* Kim byli ci ludzie ? - Byli zbieraniną osiłków ( zwłaszcza w latach późniejszych), którzy mieli chronić cesarza i jemu tylko podlegali. Nie podlegali żadnym sądom, posiadali własny kodeks. Byli horendalnie opłacani, by nie ulec żadnemu przekupstwu. Na wojnach im pierwszym przysługiwało prawo do mordów i rabunku.. Ogółem było ich około 5 tysięcy plus inne formacje najemne do pełnienia funkcji policyjnych w mieście.. Nie bez przesady można powiedzieć używając współczesnej nomenklatury, że Konstantynopol był państwem policyjnym.. Okres zaś IV Krucjaty, to lata kryzysu Bizancjum i zalegania z żołdem.. Teraz, co pewnego wiemy z historii ? Wiemy, że Konstantynopol stawił słaby opór,.. *a Gwardia Wareska i inne formacje "policyjne" nie walczyły wcale !* *I co ?? - niby kilka tysięcy zbirów ustawiło się czwórkami i wyszło z miasta ??* [ - śmiech na sali...] Oni mieli zaległy żołd do wypłacenia,.. a miasto opływało złotem i wszelkim bogactwem ! Wtedy nastąpił rabunek, gwałty i mordy, a prostytutki tańczyły na ołtarzach.. Ci sami, którzy gwałcili i mordowali zakonnice katolickie dwadzieścia lat wcześniej, ci sami to samo robili z zakonnicami prawosławnymi - nie było dla nich ani świętości "katolickiej", ani "prawosławnej".. Krzyżowcy starali się tylko sytuację opanować, część zaś zwłaszcza z terenów Flandrii przyłączyła się do rabujących. (Flandria to w pewnym sensie kolebka herezji, które wykwitły na południu Francji - temat na inna dyskusję) Podsumowanie : Konstantynopol upadał.. i upadł pod ciosami tych, którzy mieli go strzec - gdyż patriotyzm był dla nich słowem absolutnie nieznanym.. *To coś Pan nazwał Panie Przybył jako "latynizacja", to było zwyczajne odzyskanie wszystkiego, co zostało najpierw katolikom i wspólnotom katolickim zrabowane, po ich wymordowaniu !* Państwo w tamtym momencie zapadło się.. Bizancjum zostało podzielone, a podziały ziem były niezwykle płynne.. Konstantynopol pozostał w rękach Łacinników. W szybkim czasie czołowi przywódcy Krucjaty "poprzenosili się do nieba", co ostatecznie przekreśliło działania w kierunku odzyskania Jerozolimy.. Było to także niemożliwe, gdyż podzielone ziemie Bizancjum toczyły ze sobą nieustanne wojny, do czego dołączali się Seldżucy i Bułgarzy.. Wkrótce nastąpił najazd Mongołów, którzy rozbili Bułgarów i dość "pokojowych" Seldżuków, ale nie ruszyli Cesarstwa Nikejskiego - tej resztki Bizancjum.. Dlaczego ? Bo wspomniany przeze mnie we wcześniejszych komentarzach "czynnik sprawczy dziejów- Synagoga szatana" wykalkulowała, że warto pozostawić "silne prawosławie" - wroga Kościoła Katolickiego.. A dlaczego Turcy Seldżuccy zostali rozbici ? - bo byli zbyt "pokojowi" i trzeba było na ich miejscu wkrótce zrodzić Imperium Osmańskie ! PS Panie J.Przybył.. Nie odpowiedział Pan na moje wezwanie odnośnie "latynizacji",.. ale ja nie kopię leżących.. Natomiast oczekuję, że Pan wyartykułuje takie najważniejsze zarzuty wobec papieża Aleksandra VI- go. Ja się odniosę.. Może Pan też od razu przeprosić tego wielkiego i szlachetnego papieża ! - wstydu sobie Pan oszczędzi.. ;) Niemniej cześć temu papieżowi trzeba przywrócić !!!
Kasandra Wera
Kasandra Wera 3 miesięcy temu
[Tu poszerzone informacje (komentarz z innej strony) ] : *KONSTANTYNOPOL 1204 - RZEŹ PRZYPISANA KRUCJACIE !* - komentarz do Pana J. Przybyła. Motto: Nic bardziej zaszczytnego na świecie jak byś Polakiem depozytariuszem świętej Wiary Katolickiej.. i jej dumnej historii.. Pisze Pan, że sprawa jest JASNA(sic!) dla każdego historyka odnośnie zdarzeń w Konstantynopolu z czasów IV Krucjaty.. - a to moim zdaniem jest tylko dowód na to,.. że nie ma prawdziwych historyków !!! Czyta Pan książki, ale zdecydowanie zapomina i myśleć, i sprawdzać, poszerzając wiedzę o inne dziedziny.. Niestety muszę z goryczą skonstatować,..że także Pan manipuluje.. :( Czyżby nieznane są Panu wydarzenia w Bizancjum poprzedzające czas IV Krucjaty ?? Pan niby nie wie, że zaledwie dwadzieścia lat wcześniej *wymordowano okrutnie w Konstantynopolu wszystkich katolików* ?! Konstantynopol "płonął krwią" 80 tysięcy wymordowanych kupców, księży, kobiet, dzieci - nie oszczędzono nikogo ! Ostatnie cztery tysiące katolików sprzedano "łaskawie" w niewolę muzułmanom.. Pozabierano pomordowanym wszystkie dobra, nie oszczędzając kościołów i zakonów, które następnie burzono.. Nad zakonnicami katolickimi szczególnie się pastwiono, gwałcąc przed śmiercią wielokrotnie.. Przedstawiciela papieża w Konstantynopolu, kardynała Jana zmasakrowano, a jego odrąbaną głowę przyczepiono do psich ogonów i ciągnięto po ulicach miasta.. To te wydarzenia z roku 1183 wykopały rowy nienawiści ! - Krucjata, która miała miejsce ok 20 lat później te zbrodnie i następne (o czym za chwilę) miała przykryć propagandowo.. Teraz sprawa samej Krucjaty. Papież wyznaczył cel jakim było odzyskanie Jerozolimy.. i nic innego !!! "Synagoga szatana" była już dobrze przygotowana , by realizować swoje cele tym szczytnym zamierzeniem.. Nastąpiły szerokie braki zwłaszcza w aprowizacji, a to rodziło dalsze konsekwencje.. Skupmy się na samym Konstantynopolu. Władza w Konstantynopolu słabo kontrolowała teren Bizancjum, który szarpali tak Turcy, jak Bułgarzy, czy Normanowie.. Co było w samym mieście - to co w przybliżeniu teraz w Polsce - lekki chaos,.. a władcy byli marionetkami.. Pod murami Konstantynopola (i wchodzili swobodnie do miasta !) stanęli także synowie tych dwadzieścia lat wcześniej pomordowanych dostojników, kupców itd... Absolutnie wszyscy mieli świadomość, że Imperium Bizantyńskie się wali w gruzy.. Historia podaje, że nastąpił szturm i miasto padło.. A czy ktoś widział mury Konstantynopola ?? - nawet te resztki ? - n i e d o z d o b y c i a , bez środków jakimi dysponował sułtan Mehmed II... Przed 1453r. następowały tylko "przejęcia" tego miasta.. i o tym dalej.. Teraz wprowadzę wątek, który odegrał zasadniczą rolę w wydarzeniach jakie nastąpiły : *Gwardia Wareska !* Kim byli ci ludzie ? - Byli zbieraniną osiłków ( zwłaszcza w latach późniejszych), którzy mieli chronić cesarza i jemu tylko podlegali. Nie podlegali żadnym sądom, posiadali własny kodeks. Byli horendalnie opłacani, by nie ulec żadnemu przekupstwu. Na wojnach im pierwszym przysługiwało prawo do mordów i rabunku.. Ogółem było ich około 5 tysięcy plus inne formacje najemne do pełnienia funkcji policyjnych w mieście.. Nie bez przesady można powiedzieć używając współczesnej nomenklatury, że Konstantynopol był państwem policyjnym.. Okres zaś IV Krucjaty, to lata kryzysu Bizancjum i zalegania z żołdem.. Teraz, co pewnego wiemy z historii ? Wiemy, że Konstantynopol stawił słaby opór,.. *a Gwardia Wareska i inne formacje "policyjne" nie walczyły wcale !* *I co ?? - niby kilka tysięcy zbirów ustawiło się czwórkami i wyszło z miasta ??* [ - śmiech na sali...] Oni mieli zaległy żołd do wypłacenia,.. a miasto opływało złotem i wszelkim bogactwem ! Wtedy nastąpił rabunek, gwałty i mordy, a prostytutki tańczyły na ołtarzach.. Ci sami, którzy gwałcili i mordowali zakonnice katolickie dwadzieścia lat wcześniej, ci sami to samo robili z zakonnicami prawosławnymi - nie było dla nich ani świętości "katolickiej", ani "prawosławnej".. Krzyżowcy starali się tylko sytuację opanować, część zaś zwłaszcza z terenów Flandrii przyłączyła się do rabujących. (Flandria to w pewnym sensie kolebka herezji, które wykwitły na południu Francji - temat na inna dyskusję) Podsumowanie : Konstantynopol upadał.. i upadł pod ciosami tych, którzy mieli go strzec - gdyż patriotyzm był dla nich słowem absolutnie nieznanym.. *To coś Pan nazwał Panie Przybył jako "latynizacja", to było zwyczajne odzyskanie wszystkiego, co zostało najpierw katolikom i wspólnotom katolickim zrabowane, po ich wymordowaniu !* Państwo w tamtym momencie zapadło się.. Bizancjum zostało podzielone, a podziały ziem były niezwykle płynne.. Konstantynopol pozostał w rękach Łacinników. W szybkim czasie czołowi przywódcy Krucjaty "poprzenosili się do nieba", co ostatecznie przekreśliło działania w kierunku odzyskania Jerozolimy.. Było to także niemożliwe, gdyż podzielone ziemie Bizancjum toczyły ze sobą nieustanne wojny, do czego dołączali się Seldżucy i Bułgarzy.. Wkrótce nastąpił najazd Mongołów, którzy rozbili Bułgarów i dość "pokojowych" Seldżuków, ale nie ruszyli Cesarstwa Nikejskiego - tej resztki Bizancjum.. Dlaczego ? Bo wspomniany przeze mnie we wcześniejszych komentarzach "czynnik sprawczy dziejów- Synagoga szatana" wykalkulowała, że warto pozostawić "silne prawosławie" - wroga Kościoła Katolickiego.. A dlaczego Turcy Seldżuccy zostali rozbici ? - bo byli zbyt "pokojowi" i trzeba było na ich miejscu wkrótce zrodzić Imperium Osmańskie ! PS Panie Janie.. Nie odpowiedział Pan na moje wezwanie odnośnie "latynizacji",.. ale ja nie kopię leżących.. Natomiast oczekuję, że Pan wyartykułuje takie najważniejsze zarzuty wobec papieża Aleksandra VI- go. Ja się odniosę.. Może Pan też od razu przeprosić tego wielkiego i szlachetnego papieża ! - wstydu sobie Pan oszczędzi.. ;) Niemniej cześć temu papieżowi trzeba przywrócić !!! *
Kamila
Kamila 3 miesięcy temu
Tragedia, która spadła na Polskę w 1989 roku w postaci “okrągłego stołu”, wolnych wyborów i rządu Mazowieckiego nie została jeszcze przez większość Narodu zrozumiana. Wszyscy się cieszyli, że komuna upadła. Polacy nie zdawali sobie sprawy z komedii w którą zostali uwikłani w sposób z góry zaplanowany.www.gazetawarszawska.com/index.php/historia/706-jak-zgotowano-krzyz-narodowi-polskiemu
teddy15080
teddy15080 3 miesięcy temu
Aleksander Jabłonowski zdemaskowany w służbie żydowskiej agentury plvid.com/video/wideo-b0QLiHebiSo.html
Pawel Niewiadomski
Pawel Niewiadomski 3 miesięcy temu
Duda to najgorszy szkodnik...
Pawel Niewiadomski
Pawel Niewiadomski 3 miesięcy temu
Polska i Polacy powinni walczyć w swoim interesie....w Syrii ich nie ma
W T
W T 3 miesięcy temu
ameryka to złodziejskie kurwy, byli inicjatorami większości konfliktów w XXwieku..to co CIA i kompleks militarno-przemysłowy robi jest ewenementem w dziejach świata..do spółki z żydo-bankierami rozpieprzają systemy bankowe i prowadzą do destabilizacji walut..pod pretekstem pokoju i równowagi geostrategicznej budują kolejne bazy wojskowe na całym świecie (ponad 200)...i straszą Rosją no bo jak nie ma wroga to trzeba się uciec do najstarszej doktryny totalitarnej i takiego wroga stworzyć..chciałbym żeby się w końcu „przeliczyli”
Andrzej U.
Andrzej U. 3 miesięcy temu
UWAGA BARDZO WAŻNY KOMUNIKAT ! pis SPRZEDAŁ Polskę żydom i zgodzi się na ich roszczenia !!! tu link to filmu z opisem całej tej sytuacji plvid.com/video/wideo-1cfgRwZVW7k.html teraz już wiadomo dlaczego od miesiąca żydzi nic nie mówią o roszczeniach
R .K
R .K 3 miesięcy temu
Oto dowody prosto od Amerykanskich dziennikarzy , a bylismy krok od wojny atomowej.pl.sputniknews.com/swiat/201804177779345-Atak-chemiczny-Syria-dziennikarze/
Kasandra Wera
Kasandra Wera 3 miesięcy temu
*MASAKRA w KONSTANTYNOPOLU w 1204r. - RZEŹ PRZYPISANA KRUCJACIE !* - komentarz do Pana J. Przybyła. Motto: Nic bardziej zaszczytnego na świecie jak byś Polakiem depozytariuszem świętej Wiary Katolickiej.. i jej dumnej historii.. Pisze Pan, że sprawa jest JASNA(sic!) dla każdego historyka odnośnie zdarzeń w Konstantynopolu z czasów IV Krucjaty.. - a to jest tylko dowód na to, że nie ma prawdziwych historyków !!! Czyta Pan książki, ale zdecydowanie zapomina i myśleć, i sprawdzać, poszerzając wiedzę o inne dziedziny.. Niestety muszę z goryczą skonstatować,..że także Pan manipuluje.. :( Czyżby nieznane są Panu wydarzenia w Bizancjum poprzedzające czas IV Krucjaty ?? Pan niby nie wie, że zaledwie dwadzieścia lat wcześniej *wymordowano okrutnie w Konstantynopolu wszystkich katolików* ?! Konstantynopol "płonął krwią" 80 tysięcy wymordowanych kupców, księży, kobiet, dzieci - nie oszczędzono nikogo ! Ostatnie cztery tysiące katolików sprzedano "łaskawie" w niewolę muzułmanom.. Pozabierano pomordowanym wszystkie dobra, nie oszczędzając kościołów i zakonów, które następnie burzono.. Nad zakonnicami katolickimi szczególnie się pastwiono, gwałcąc przed śmiercią wielokrotnie.. Przedstawiciela papieża w Konstantynopolu, kardynała Jana zmasakrowano, a jego odrąbaną głowę przyczepiono do psich ogonów i ciągnięto po ulicach miasta.. To te wydarzenia z roku 1183 wykopały rowy nienawiści ! - Krucjata, która miała miejsce ok 20 lat później te zbrodnie i następne (o czym za chwilę) miała przykryć propagandowo.. Teraz sprawa samej Krucjaty. Papież wyznaczył cel jakim było odzyskanie Jerozolimy.. i nic innego !!! "Synagoga szatana" była już dobrze przygotowana , by realizować swoje cele tym szczytnym zamierzeniem.. Nastąpiły szerokie braki zwłaszcza w aprowizacji, a to rodziło dalsze konsekwencje.. Skupmy się na samym Konstantynopolu. Władza w Konstantynopolu słabo kontrolowała teren Bizancjum, który szarpali tak Turcy, jak Bułgarzy, czy Normanowie.. Co było w samym mieście - to co w przybliżeniu teraz w Polsce - lekki chaos,.. a władcy byli marionetkami.. Pod murami Konstantynopola (i wchodzili swobodnie do miasta !) stanęli także synowie tych dwadzieścia lat wcześniej pomordowanych dostojników, kupców itd... Absolutnie wszyscy mieli świadomość, że Imperium Bizantyńskie się wali w gruzy.. Historia podaje, że nastąpił szturm i miasto padło.. A czy ktoś widział mury Konstantynopola ?? - nawet te resztki ? - n i e d o z d o b y c i a , bez środków jakimi dysponował sułtan Mehmed II... Przed 1453r. następowały tylko "przejęcia" tego miasta.. i o tym dalej.. Teraz wprowadzę wątek, który odegrał zasadniczą rolę w wydarzeniach jakie nastąpiły : *Gwardia Wareska !* Kim byli ci ludzie ? - Byli zbieraniną osiłków ( zwłaszcza w latach późniejszych), którzy mieli chronić cesarza i jemu tylko podlegali. Nie podlegali żadnym sądom, posiadali własny kodeks. Byli horendalnie opłacani, by nie ulec żadnemu przekupstwu. Na wojnach im pierwszym przysługiwało prawo do mordów i rabunku.. Ogółem było ich około 5 tysięcy plus inne formacje najemne do pełnienia funkcji policyjnych w mieście.. Nie bez przesady można powiedzieć używając współczesnej nomenklatury, że Konstantynopol był państwem policyjnym.. Okres zaś IV Krucjaty, to lata kryzysu Bizancjum i zalegania z żołdem.. Teraz, co pewnego wiemy z historii ? Wiemy, że Konstantynopol stawił słaby opór,.. *a Gwardia Wareska i inne formacje "policyjne" nie walczyły wcale !* *I co ?? - niby kilka tysięcy zbirów ustawiło się czwórkami i wyszło z miasta ??* [ - śmiech na sali...] Oni mieli zaległy żołd do wypłacenia,.. a miasto opływało złotem i wszelkim bogactwem ! Wtedy nastąpił rabunek, gwałty i mordy, a prostytutki tańczyły na ołtarzach.. Ci sami, którzy gwałcili i mordowali zakonnice katolickie dwadzieścia lat wcześniej, ci sami to samo robili z zakonnicami prawosławnymi - nie było dla nich ani świętości "katolickiej", ani "prawosławnej".. Krzyżowcy starali się tylko sytuację opanować, część zaś zwłaszcza z terenów Flandrii przyłączyła się do rabujących. (Flandria to w pewnym sensie kolebka herezji, które wykwitły na południu Francji - temat na inna dyskusję)
bert bouw
bert bouw 3 miesięcy temu
czolem agencie zegnam agencie.
bert bouw
bert bouw 3 miesięcy temu
Aleksander Jabłonowski hoho jaki agresor sluchalem kogos kto potwierdzil to ze jestes agentem.!!!
Hannibal Lecteter
Hannibal Lecteter 3 miesięcy temu
Polecam kanał Polini zza oceanu plvid.com/video/wideo-Ov-W0Rf0i0w.html&t=876s Wartościowy materiał. Jakich u nas do ogólnie brak.
Andi 1
Andi 1 3 miesięcy temu
Ojej To Ten od Gołąbka Pokoju......Putina...nie Dziekuje.....
Andi 1
Andi 1 3 miesięcy temu
Aleksander Jabłonowski Bagnet zachowaj sobie dla siebie.....przyda ci się(ale raczej nie-bo Do Polskiej Inteligencji nie należysz-jak widać) do obrony przed....Ruskimi...nie martw się Ciebie zostawią w spokoju.
Andi 1
Andi 1 3 miesięcy temu
Aleksander Jabłonowski ojej...jakiś ty agresywny.....masz rację...Zasypałeś mnie Argumentami...Pupilku Kremla...Skasowali Kanał ....ojjj jaka wielka szkoda...Ja w przeciwieństwie do ciebie nie obrzucę cie łajnem.....jestem na wyższym poziomie....
kumeksw
kumeksw 3 miesięcy temu
I głupiomądrzy co wątpili się przekonali czołem!
J CH
J CH 3 miesięcy temu
Konferencja partii II Rzeczpospolita Polska, 14-15.04.2018, część 1- plvid.com/video/wideo-hiL2v51UTL8.html i konferencja II RP czesc 2. - plvid.com/video/wideo-C8yT68m0Ozc.html Naprawmy Polskę ! plvid.com/video/wideo-XO0-ZhFu_qE.html&t=2s- spotkanie II RP -14.04 2018. Zdrada prezydenta Wałęsy et consortes plvid.com/video/wideo--p7n5_JBVXs.html Lechistan [Książka Mówiona] Skany artykułów z lat 1865-1947 plvid.com/video/wideo-NKVm_odCi4w.html Finansowa eutanazja emerytów plvid.com/video/wideo-nliLtfTOyhE.html Rezerwaty dla Polaków- plvid.com/video/wideo-ww4-ZMr2UK8.html Likwidacja Kopalni-Slazacy przejmujcie kopalnie- plvid.com/video/wideo-7QjGP2VLc8o.html Apel do youtuberow- Jedność = Siła plvid.com/video/wideo-73Dx2EOdg3w.html
Nikodem Anonimous
Nikodem Anonimous 3 miesięcy temu
plvid.com/video/wideo-AgaR_mx8klY.html. HAKER Z Anonimous. SPECJALBIE DLA JACKA CALEIBA I WOJTKA OLSZABSKIEGO!
Sky Hero
Sky Hero 3 miesięcy temu
olszanski,jak sie odniesiesz do tego filmu?bo jak to prawda to ladnie ci woda sodowa odpierdala,a co do bienki to tego pajaca i tak nie moge zdzierzyc....plvid.com/video/wideo-b0QLiHebiSo.html
Sky Hero
Sky Hero 3 miesięcy temu
oki pomylka,sorry
Sky Hero
Sky Hero 3 miesięcy temu
jak tylko pytam czy jest mozliwosc jakiegos zsolidaryzowania sie ruchu narodowego bez bicia sie po pyskach bo jak to prawda ze Ty z chujeckim dobrzy koledzy toja Tiebia pozdrawlaju
pawel k
pawel k 3 miesięcy temu
alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-informacje/item/129240-wojna-z-syria-realizacja-planow-sprzed-150-lat Polecam z całym sercem przeczytanie artykułów dr J.Jaśkowskiego jak i całego cyklu wykładów pt. "świat jest inny" na kanale tegantv
De Ka
De Ka 3 miesięcy temu
....a co tam Rosja robi w Syrii ? Też ma pazurki imperialne od zawsze jedni i drudzy siebie warci. Wystarczy posłuchać jakie pomysły ma pan Żyrynowski na Polskę i Ukrainę. Może specjalista od Rosji Poręba się wypowie i od razu temat Jugosławi i powolnego budowania tego co od zawsze w umysłach jednych i drugich :) Dziś jadąc po Bałkanach (Bośni) co widzę, stacje Gaz Prom. Tak tak, to jest walka i wybielanie jednych, kosztem drugich. Na Ukrainie te zielone ludziki to też przypadkiem :) Dokładnie, odwalcie się od Polaków i róbcie sobie dalej te swoje wojenki tu i tam. Pan Jabłonowski niech przestanie nakręcać i bandytę tłumaczyć innym carem. Oczywiście mowa o politykach, agentach itd. bo ludzie jak ludzie chcą spokojnie życ czy to są Rosjanie (głodni) czy amerykanie czy Polacy czy Ukraińcy. Jak widać w konflikcie polsko żydowskim, każdemu można teraz łatwo dorobić mordę złego, a na koniec wszystko rozchodzi się o $ ruble czy petrojuany, co za różnica ?
De Ka
De Ka 3 miesięcy temu
Tylko na to czekają :) Mamy spokój i to jest dla nas korzystniejsza sytuacja, by powoli budować swój kapitał. Rewolucje zostawmy Rosji, komunistom whatever
Respublika Chechnya
Respublika Chechnya 3 miesięcy temu
Wysadzaj wszystkich tych którzy pociągają za sznurki.
krzysztof suchcicki
krzysztof suchcicki 3 miesięcy temu
a twoja wypowiedz sierpami i kosami to chyba sie troche zboczyłes przeciez ty lubisz sierp i młot alek
11rtyu
11rtyu 3 miesięcy temu
A GDZIE TO WIDEO NA PANA KANALE ZNIKNĘŁO ?????? "Aleksander Jabłonowski POLIN WARA OD POLSKI ! " plvid.com/video/wideo-q8ya6NbOOvs.html
Następny