Ciemny

Adam Szustak OP: Świadectwo [PL\ENG]

Langusta na palmie
wyświetleń 959 661
94% 10 748 582

Świadectwo życia i nawrócenia o. Adama Szustaka OP, wygłoszone podczas konferencji "Jestem nikim. Lekcje Jozuego" w Nowym Sączu, 23 maja 2015 roku. Pozostałe części nagrania można znaleźć na audiobooku JESTEM NIKIM (sklepmalak.pl/pl/p/Jestem-Nikim.-Droga-do-Ziemi-Obiecanej.-Lekcje-Jozuego/398).
Więcej nagrań o. Adama znajdziesz na: www.langustanapalmie.pl
Można nas również znaleźć na:
Facebooku: facebook.com/LangustaNaPalmie
Twitterze: twitter.com/LangustaPalmowa
Instagramie: instagram.com/langustanapalmie/
Zapraszamy

Film i animacja

Opublikowany

 

1 wrz 2015

adam szustak oplangusta na palmiedominikaniebibliarekolekcjeświadectwonawrócenieJezusgrzechyspowiedźmiłośćpowołanie

Udostępnij:

Link:

Ściągnij wideo:

Ładuję.....

Dodaj do:

Moja lista odtwarzania
Do obejrzenia
Komentarze 685
Rafal Blaszczuk
Rafal Blaszczuk 6 godzin temu
dziekuje za swiadectwo
Frugo Doog
Frugo Doog 16 godzin temu
*Dziękuję Bracie Adamie.* Boży Duch Boga Ojca jest w każdym z nas zawsze i wszędzie. Wystarczy tylko z własnej woli Wypełniać Wolę Bożą Tu i Teraz. ---*★Jezus★*--- *★Doprawdy, ludzie z natury są źli, ale niekoniecznie grzeszni.★* *★★Nowe narodzenie - CHRZEST DUCHOWY - jest konieczne, aby się uwolnić od zła i niezbędne, aby wejść do królestwa nieba, ale to wcale nie umniejsza tego, że człowiek jest synem Bożym.★★* ★Naturalna obecność potencjalnego zła też wcale nie oznacza, że człowiek w jakiś tajemniczy sposób obraził Ojca w niebie, więc jako obcy, cudzoziemiec czy pasierb, musi w pewien sposób starać się o legalną adopcję u Ojca. Wszystkie takie wymysły są zrodzone, po pierwsze, z twojego niezrozumienia Ojca, a po drugie, z twojej niewiedzy odnośnie pochodzenia, natury i przeznaczenia człowieka. ★Grecy i inni uczyli ciebie, że człowiek zstępuje coraz bardziej w dół, od niebiańskiej doskonałości ku nicości czy unicestwieniu. *★Ja przyszedłem pokazać, że człowiek, przez wejście do królestwa, pewnie i niezawodnie wznosi się w górę, do Boga i do Boskiej doskonałości. Potencjalnie zła jest każda istota, która z jakichkolwiek przyczyn nie stanie na wysokości niebiańskich, duchowych ideałów wiecznej, Ojcowskiej woli, ale takie istoty nie są w żadnym sensie grzeszne a tym bardziej nikczemne.★* *★Tomaszu, czyż nie czytałeś Pisma, gdzie jest napisane: «Jesteście dziećmi Pana i waszego Boga». «Ja będę mu Ojcem, a on będzie mi synem». «Albowiem wybrałem go sobie na syna - ja będę mu Ojcem». «Przywiedź moich synów z daleka a moje córki z krańców ziemi; wszystkich, którzy noszą me imię i których stworzyłem dla mojej chwały». «Jesteście synami żywego Boga». «Albowiem ci, którzy mają ducha Bożego, naprawdę są synami Bożymi».* *★★Podczas gdy istnieje materialna część ludzkiego ojca w jego własnym dziecku, w każdym wierzącym synu królestwa istnieje duchowa część niebiańskiego Ojca”.★★*
Antoni K
Antoni K 5 dni temu
Dodam jeszcze że w moim zrozumieniu Panu Bogu nie chodzi o to żebyśmy jednego z rodziców nie nazywali ojciecem swoich, ale chodzi o to aby Nie tytułować wyprawach kultu religijnego Tego poprostu nie źyczy sobie Bóg !!!!!!!!
Antoni K
Antoni K 5 dni temu
To napewno też wiesz że w Ewangelii jest napisane : Nikogo teź na ziemi nie nazywajcie ojcem swoim : albowiem jeden jest Ojec wasz , Ten w niebie . To powiedział Pan Jezus w Ewangelii Mateusz 23 r , w 9 . I co z tym zrobić ? Pozdrawiam
mamucha iwona
mamucha iwona 6 dni temu
O.Adamie piękne świadectwo jak słuchałam to przechodziły mi dreszcze i łzy napływały mi do oczu.Chwała Panu. Szczęść Boże.
FactorioPolska
FactorioPolska 10 dni temu
Czy granie w grę Starcraft 2 jak się jest księdzem to grzech ?
Helena Misiak
Helena Misiak 11 dni temu
Ojcze Adamie , dziekuje za lekcje , Dobrze , ze Jestes , polecam Cie mojemu synowi . Serdecznie pozdrawiam...
Wiktoria Tan
Wiktoria Tan 12 dni temu
Niesamowite świadectwo. Bóg zapłać.
Eveline ballerina
Eveline ballerina 13 dni temu
Bóg spada na człowieka jak orzeł na wróbla....!
AEwelinaA
AEwelinaA 14 dni temu
928556 wyświetleń!!! 07.06.2018.
Zdzislawa Lysiak
Zdzislawa Lysiak 14 dni temu
Amen za prawdę.
Francesca Sunshine
Francesca Sunshine 19 dni temu
Hejo! To z iloma sypiałeś Adaś? Policzysz je na palcach jednej łapy czy nie?
teresa herok
teresa herok 20 dni temu
Ojcze Adamie dziekuje wiem skat to wszystko masz od Boga tylko On czlowieka tak obdarowuje
Claudia K
Claudia K 21 dzień temu
Thank you for sharing
Ilona Świder Ochał
Wspaniałe świadectwo. Uwielbiam Cię o. Adamie.
Marcin Nowakowski
Marcin Nowakowski Miesiąc temu
Duzo yyyyyy
FORGET-ME-NOT Urszula
FORGET-ME-NOT Urszula Miesiąc temu
🙏🏼♥️😢‼️
Małgorzata ChP
Małgorzata ChP Miesiąc temu
Wszystkiego najlepszego z okazji Waszej rocznicy :-) no, spóźnione chwilę bo już po północy, ale szczere.
B Skiti
B Skiti Miesiąc temu
❤ Wiem o czym Ojcze mówisz, mam podobne doświadczenia ze swojego nawrócenia. Tak samo czuję Bożą miłość i wiem, że nic mi się nie stanie, bo On jest ze mną ❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Frugo Doog
Frugo Doog 16 godzin temu
B Skiti Boży Duch Boga Ojca jest w każdym z nas zawsze i wszędzie. Wystarczy tylko z własnej woli Wypełniać Wolę Bożą Tu i Teraz. ---*★Jezus★*--- *★Doprawdy, ludzie z natury są źli, ale niekoniecznie grzeszni.★* *★★Nowe narodzenie - CHRZEST DUCHOWY - jest konieczne, aby się uwolnić od zła i niezbędne, aby wejść do królestwa nieba, ale to wcale nie umniejsza tego, że człowiek jest synem Bożym.★★* ★Naturalna obecność potencjalnego zła też wcale nie oznacza, że człowiek w jakiś tajemniczy sposób obraził Ojca w niebie, więc jako obcy, cudzoziemiec czy pasierb, musi w pewien sposób starać się o legalną adopcję u Ojca. Wszystkie takie wymysły są zrodzone, po pierwsze, z twojego niezrozumienia Ojca, a po drugie, z twojej niewiedzy odnośnie pochodzenia, natury i przeznaczenia człowieka. ★Grecy i inni uczyli ciebie, że człowiek zstępuje coraz bardziej w dół, od niebiańskiej doskonałości ku nicości czy unicestwieniu. *★Ja przyszedłem pokazać, że człowiek, przez wejście do królestwa, pewnie i niezawodnie wznosi się w górę, do Boga i do Boskiej doskonałości. Potencjalnie zła jest każda istota, która z jakichkolwiek przyczyn nie stanie na wysokości niebiańskich, duchowych ideałów wiecznej, Ojcowskiej woli, ale takie istoty nie są w żadnym sensie grzeszne a tym bardziej nikczemne.★* *★Tomaszu, czyż nie czytałeś Pisma, gdzie jest napisane: «Jesteście dziećmi Pana i waszego Boga». «Ja będę mu Ojcem, a on będzie mi synem». «Albowiem wybrałem go sobie na syna - ja będę mu Ojcem». «Przywiedź moich synów z daleka a moje córki z krańców ziemi; wszystkich, którzy noszą me imię i których stworzyłem dla mojej chwały». «Jesteście synami żywego Boga». «Albowiem ci, którzy mają ducha Bożego, naprawdę są synami Bożymi».* *★★Podczas gdy istnieje materialna część ludzkiego ojca w jego własnym dziecku, w każdym wierzącym synu królestwa istnieje duchowa część niebiańskiego Ojca”.★★*
toja toja
toja toja Miesiąc temu
A ja słucham 16 maja 2018r. Jestem zbudowana tym świadectwem. Niezbadane są wyroki Opatrzności. Ale za to dziś siedzimy na Languście i o. nas prowadzi z Duchem świętym ku Bogu. Chwała Ci Panie.
Weronika K.
Weronika K. Miesiąc temu
Akurat słucham 16. maja :) Pozdrowienia dla wszystkich!
AlieNdwa
AlieNdwa Miesiąc temu
Właśnie kończę słuchać. Patrzę w kalendarz, a dziś jest 16 maja :)
Teresa Maria Jaster
Teresa Maria Jaster Miesiąc temu
Bogu Chwala ze Jestes Ojcze Adasiu. Zycze wielu lask Bozych Dzieki Bogu ze moja siostra niedawno mi powiedziala o ksiedzu i tak sie zaczelo codzienne prawie sluchanie...nieraz pare minut nieraz godzine bo ksiadz ma dar mowienia o milosci Bozej z calego serca Bog Zaplac .
Marek Marek
Marek Marek Miesiąc temu
Istnieniu boga jahwe zaprzeczają atrybuty ktróre ludzkośc mu życzeniowo nadała! Pierwszym z tych absurdalnych atrybutów jest BOSKA WSZECHWIEDZA . Czy bóg jahwe mógłby czegoś niewiedzieć? -jeśli jest wszechwiedzący to jest to NIEMOŻLIWE ! Skoro bóg jahwe stworzył wszystko co istnieje to wiedział również stwarzając/projektując konkretnego człowieka kim on później będzie. Jeśli dany człowiek stał się łotrem to bóg jahwe doskonale wiedział że on tym łotrem będzie (jeśli istnieje wolna wola to i ona jest dziełem boga jahwe zatem wszystkie wybory człowieka są zdeterminowane projektem wszechwiedzącego boga jahwe a więc tym jaki bóg miał zamysł wobec konkretnego człowieka gdy go projektował) i nikim innym ponieważ ZNA WSZYSTKIE KONSEKWENCJE SWOJEGO DZIEŁA! Wine więc za to że ktoś jest łotrem ponosi sam bóg wszechwiedzący jahwe,ponosząc więc winę za uczynienie go łotrem nie może go tym czasem za to łotrostwo ukarać. Kto zaś uważa że bóg jahwe nie mógł wiedzieć jak przebiegać będzie postępowanie ( rozwój) jego dzieła (w tym konkretnym przypadku-człowieka) tj. kto twierdzi że bóg jahwe nie mógł przewidzieć jak postąpi rozwój jego projektu tym samym potwierdza że bóg jahwe nie jest wszechmogący/wszechwiedzący i powinien poddać falsyfikacji atrybuty które do tej pory bogu jahwe przypisywał co może w ostatecznym rozrachunku potwierdzić brak wiarygodności idei boga jahwe.
Krystyna Czenszak
Krystyna Czenszak Miesiąc temu
Takie kazania docierają do serc ‚mówione sercem czuje nasze to samo dziękuje oAdamie 👏🙏
Izabella Dziekiewicz
Izabella Dziekiewicz Miesiąc temu
wspaniałe świadectwo mam całe CD, pięknie wydane! RTCK polecam!
Jula Koralek
Jula Koralek Miesiąc temu
💖dobrze💖
Piotr Ławroski
Piotr Ławroski Miesiąc temu
Ojcze Adamie wiesz ze masz aniolka na brzuchu😇
ilasz robertmarcin
ilasz robertmarcin 2 miesięcy temu
Gdzie jest Bóg jak inną osobą bawi się nią
Ryszard Jaroszewski
Ryszard Jaroszewski 2 miesięcy temu
super wystapienie
MegaTrzeci
MegaTrzeci 2 miesięcy temu
Obejrzałem świadectwo do końca płacząc i prosząc Jezusa o to, aby wskazał mi drogę. Czuję, że jest bardzo blisko przy mnie. Dziękuję z całego serca za to, że jesteś ojcze Szustaku i masz siłę każdego dnia głosić o Bogu i przybliżać go każdemu, kto tylko tego zechce.
He-Art Janusz Żurek
He-Art Janusz Żurek 2 miesięcy temu
Dzięki Twojemu świadectwu , poczułem się lepiej...naprawdę. Ojcze nawet nie wiesz jak wiele czynisz słowem...Dziękuję
He-Art Janusz Żurek
He-Art Janusz Żurek 2 miesięcy temu
Nawróciłem się w Dzień Miłosierdzia Bożego po 18 latach, miałem taką potrzebę, po wielu przejściach w życiu. Dziękuję za dobre słowo....życzę dużo wytrwałości...
rafał kurjata
rafał kurjata 2 miesięcy temu
dziękuje że trafiłem na ten kanał o godzinę 02:00 jeszcze nie wiem dlaczego
Miro NN
Miro NN 2 miesięcy temu
Wysluchalem do konca, choc w 5 -tej minucie chcialem wylaczyc. Naprawde dziwie sie ze ktos go wogole chce sluchac tego faceta. Jesli znacie, czytacie Pismno Sw. to sami zobaczycie jaki stek bzdur plecie ten facet. Brak pokory, to pierwsza oznaka opetania. Wielu dzis jest opetanych w habitach i glosi herezje. Franek rowniez. Czytajcie Ewangelie, a oczy same sie wam otworza. Napewno wielu mnie skrytykuje za te slowa. Nie szkodzi. Pisze na Wasza roztropnosc, zebyscie sie nie dali zwodzic. Bog czeka na nas, ale sam sie nie ,,pcha,, i nie zalatwia nic za nas. To my z wolna wola sami decydujemy, a Bog nam tylko w tym dopomaga, jesli Go oto prosimy. Bog tez sam z automatu nie wybacza grzechow, jak glosi ten pan. To my musimy sie upokorzyc, wyznac, zadoscuczynic. A i wtedy nie kazdy grzech bedzie nam odpuszczony przez spowiednika. Radze Wam, nie sluchajcie go !!! Wspomicie moje slowa barcia i siostry po latach. Po owocach go (Adama Szostak) poznacie !
Miro NN
Miro NN 2 miesięcy temu
Kolejna ofiara odnowy w duchu sw. ? .... typowy syndrom jedynaka. Co mam zrobic ze swoim zyciem ? (czyli jak dokopac rodzicom, ktorzy mnie obeswlasnowolnili)
Miro NN
Miro NN 2 miesięcy temu
Chlopie, nie chcesz naijac o sobie ? Tylko o Panu Bogu ? To czemu gadasz o sobie ?
Monika Cender
Monika Cender 2 miesięcy temu
Dziękuję za Ojca świadectwo!
Ewa Krawczyk
Ewa Krawczyk 2 miesięcy temu
Bardot ciekawe
Jakub Post
Jakub Post 2 miesięcy temu
Też mam problem z nieczystością i nie wiem jak się go pozbyć..
Joanna Długołęcka
Joanna Długołęcka 3 miesięcy temu
Oglądałam to już kiedyś, ale jakoś tak chodziło mi po głowie żeby odsłuchać raz jeszcze. No i ten fragment, ze "będziemy to nosić" i że to właściwie Jezus tak powiedział tak bardzo było mi potrzebne teraz, w tej mojej sytuacji.
Human
Human 3 miesięcy temu
Słuchając za pierwszym razem prawie nic do mnie nie dotarło. Jednak chodziła za mną myśl, że mam tego wysłuchać jeszcze raz... Dziękuję Ojcze Adamie. 🙏✝️ Niechaj Bóg ma Cię w swej opiece.
Tomasz Lewandowski
Tomasz Lewandowski 3 miesięcy temu
Antychryst!!!!!!!
Basia M.
Basia M. 3 miesięcy temu
Kiedy szelmowsko siedzi w mojej głowie, to zazwyczaj mi śpiewa Lynyrd`ów: plvid.com/video/wideo-4z3gkq_gWL4.html Coś mi się zdaje, że Tobie to nawet bardziej mógłby to zaśpiewać ;)
Biblia i Historia
Biblia i Historia 3 miesięcy temu
Chwała Panu! Widać jakich dzieł dokonuje Pan Bóg.
Fausta
Fausta 3 miesięcy temu
Dziękuję...
Rafal Mruk
Rafal Mruk 3 miesięcy temu
Bogu dzięki za takich ludzi....
Magdalia Milos
Magdalia Milos 3 miesięcy temu
Poruszające. Autentyczne. Szczere. Bez retuszu. Uduchowione i przyziemna naraz.
dzemis77
dzemis77 3 miesięcy temu
Ja tez sie urodzilem 20ego lipca 😀
Sylvia S.
Sylvia S. 3 miesięcy temu
Słucham tego świadectwa. Mamy 16 dzień miesiąca. Ojcze Adamie dziekuję że jesteś :)
Damian Szymanek
Damian Szymanek 3 miesięcy temu
Ojcze - Dziękuję
REDOX WATER
REDOX WATER 3 miesięcy temu
Wychodzi na to,że jesteś zwykłą umytą świnią.
Luki
Luki 3 miesięcy temu
idealne
Moo moo
Moo moo 3 miesięcy temu
Dzięki temu filmowi Bóg przez pana osobę jest mi bliższy.
Janek Kabanek
Janek Kabanek 3 miesięcy temu
Szustak znowu byłeś rewalacyjny :)
prorok s
prorok s 3 miesięcy temu
Kiedy ksiac zostal zbawiony ? Kiedy otrzymal przebaczenie grzechow od Jezusa i kiedy Jezus sie ksiedzu objawil ?
JEZUS JEST PRAWDĄ
JEZUS JEST PRAWDĄ 3 miesięcy temu
s
Jan Kowal
Jan Kowal 3 miesięcy temu
Adam Szustak OP - wybrany, umiłowany, powołany. Też bym tak chciał...
Anna Anna
Anna Anna 4 miesięcy temu
nie wiarygodne swiadectwo szczere do bolu
emeso1992
emeso1992 4 miesięcy temu
Potrzebowałam dzisiaj dużo Szustaków (słuchałam różnych nagrań całą noc), aby trafić na te świadectwo... Chociaż mam za niecałe 3 godziny egzamin, nie żałuję, bo tego potrzebowałam, by wrócić do domu. Dziękuję Ci, o.Adamie! Dziękuję Bogu za Ciebie i za to, jak zaganiasz zbłąkane barany.
marek ryznarski
marek ryznarski 4 miesięcy temu
posluchaj I zrozum. nie mysl ze jestes idealny
pe madzialena
pe madzialena 4 miesięcy temu
slucham Ojca 1 raz i juz się zakochałam 😊😊😊mam nadzieje ze bedzie mi dane posłuchać na zywo. 😍
STEAL sid
STEAL sid 4 miesięcy temu
Pedały
Boże Jehowa
Boże Jehowa 4 miesięcy temu
Czesc ja Boże Jehowa zapraszam cię na muj kanał tam masz neurologiem wynagradzania ciała czyli kto na co i za co umrze lub rzyc bedzie.i jest filmik o napędzie do ufo jak dziala
Waldemar Majerski
Waldemar Majerski 4 miesięcy temu
Od niespełna roku słucham ojca Adama we vlogach i jego słowo trafia do mnie z coraz większą mocą. Trafiłem na tę konferencję i również pomyślałem - "cała godzina ? Posłucham chwilę i wyłączę". Nie wyłączyłem. Dzięki Ci Boże , że mówisz do mnie także przez ojca Adama. Ojcze Adamie. Mam nadzieję, że się kiedyś zobaczymy.
Extraordinary World
Extraordinary World 4 miesięcy temu
O. Adamie, Bog przez Ciebie przemawia. Trafiasz do ludzi jak malo kto. Dziekuje za Ciebie. Dzieki Tobie odzyskuje wiare
grajekx
grajekx 4 miesięcy temu
Szkoda Adamie, że Wam nie pozwolono po tym chrzcie w Duchu działać
Anna Wojtowicz
Anna Wojtowicz 4 miesięcy temu
Zazdroszczę Ci🐈
Oskar Mateusz Jańczak
Oskar Mateusz Jańczak 5 miesięcy temu
OP pijany albo niespełna rozumu.
sinner sinner
sinner sinner 5 miesięcy temu
Ojcze jak ja Cię rozumiem...
Katarzyna Matelska
Katarzyna Matelska 5 miesięcy temu
Jak mozna takie glupoty mowic ze Bog kocha tylko Go
Adrian Matysik
Adrian Matysik 5 miesięcy temu
Posłuchał i stwierdził że to dobre jest !
Dominika Mróz
Dominika Mróz 5 miesięcy temu
Dziękuję
SuperElwira
SuperElwira 5 miesięcy temu
Mnie tez, kazał mi w wieku 17 lat pojechac do amsterdamu, o ktorym nic nie wiedziałam, moja matka mnie biła, ojciec sie powiesił, płakałam i chciałam sie zabic ale nie umialam- brakowalo mi odwagi, pojechałam do amsterdamu bez adresu i kasy (jak wysiaflam z busa to 1x pomyślałam co ja robię w ogóle ale się smiałam w srodku bo sie czulam tak bezpiecznie i pewnie ze wiem co robię ze nie bylo wątpliwosci zadnej) a wczesniej znajomi mi powiedzieli,ze wszyscy tam byli i zaczeli nowe zycie, bo on mowi do mnie slowami innych, i wtedy kazdy mi to mowil,ze zaczeło mi sie az dziwne to wydawac,ze 1 temat caly czas jest w barze na tapecie,w ktorym bylam codziennie, bo lubilam wypic wtedy ale nie dla samego alkocholu tylko towarzystwa bo pragnęłam miłości. I ja poczułam,ze musze tam jechac- co za pomysł w ogóle, niepełnoletnia dziewczyna bez kasy i niczego nagle na taki pomysł-powiedzialam o tym mamie i szok ale ona w ogóle mnie nie zatrzymywała,a byla wymagajaca i ostra np kazala mi usunąć ciąze, bo mnie wyrzuci z domu,a nie chcialam tego,mialam 16 lat-taka była ostra. I myslalam tylko o tym zeby sie zabic, chlopak mnie zostawił oczywiscie a kochalam go bardzo. I poczulam nagle,ze mam tam jechac, bo jak tego nie zrobie to umre tu. I znajomi, i ludzie,ktorych nawet nie znałam, wszyscy mi o tym mówili nagle i powiedzieli,ze tam jakas Ania jest co ją znajomi widzieli 5 lat temu ostatnio, 1 stare zdjecie jej mi pokazywali, a jak ja ją na zywo zobaczylam to w ogole niepodobna, ale ja czulam,ze cos mnie ciagnęło do niej, przyciagnelo mnie jak na sznurku, ona weszła i od razu wiedziałam,ze to ona z 2 konca placu obróciło mnie w jej stronę i jak za rękaw zaprowadziło do niej,ja wiedzialam a nie wiedziałam, ze to ona to był 1 dzien pobytu :) cuda sie działy w moim zyciu On mnie uratował wyrwał z chorego domu, pokazał,ze ludzie mnie kochają, pokazał co to milosc i stawiał nauczycieli na mojej drodze, 2 rzeczy mnie nauczyli,ze mam wszystko puścić, nic nie trzymać, i ze jest miłością,i ze miłość rządzi światem, ja się poddałam calkowicie i cuda sie działy,zyłam na ulicy, z wszystkimi, z ludzmi roznych ras i wyznań i nic mi się nie stało. Przezyłam piękne chwile. Mówiłam kawy bym sie napiła a tu kawa stoi ciepła i kasa na dnie jeszcze i tak cały czas. Moje serce zostało wyleczone. Potem blądziłam wiele x i on znowu przez przypadek niby na cos mnie naprowadzał, ciagle mnie prowadził, jak wiedzialam,ze mam w cos nie isc to znaki byly na niebie i na ziemi zeby tam nie.Ja sie teraz dowiedzialam,ze ja wierzyłam w Boga cale zycie i nie wiedzialam o tym,bo ja bylam niby niewierząca ja wierzylam,ze jest taka energia milosci a nie wiedziałam,ze to Bóg! :) szukałam Boga całe zycie, modliłam sie caly czas ale swoimo slowami i nie wiedziałam,ze się modlę. Nie wiedziałam co się dzieje ale szukałam Boga całe zycie, w roznych religiach, szukałam tego co je łączy i stwierdzilam w koncu,ze nic nie wiem i glupia jestem i nie jestem ani ateistka ani wierzacą tylko nie wiem poprostu i nigdy sie chyba nie dowiem. a jak byłam mała nie wiem czemu ale mialam taka modlitwe w podstawówce: Boze ja chcę poznac prawde, nie wazne jak bedzie bolało ja chcę poznać prawdę. I On to zrobił! Bolało strasznie czasem! Ale wyobraźcie sobie,ze ja nie czytając Biblii w ogóle przez 20 lat ja włączam sobie Adasia wszystkie wyklady o to co on czyta z Biblii to wszystko ja slyszałam w moim sercu-takie same wnioski identyko! Ja poznałam Boga nie mając o tym pojęcia. I sie rozpłakałam i dlatego wiem,ze to prawda, bo ja tego doswiadczyłam tylko nie nazywałam, ja czułam,ze cos jest, nie wiedziałam co ale czułam i doswiadczałam cudów.
monika przybylska
SuperElwira t
SuperElwira
SuperElwira 5 miesięcy temu
I mnie inni ludzie mówia,ze sie dziwia ze ja taka odeazna jestem,jak ja zyje,ze nie znaja takich osob i ze wszystko mi sie udaje i z kazdej opresji wychodzę i ze nie znaja 2 takiego czlowieka a ja tylko caly czas tylko idę za tym glosem, który mi mówi co mam robić :) jak popadam w pychę za bardzo ro od razu wszystko tracę,zadna moja pokuta jeszcze mnie nie ominęła tu sie nie da oszukać :)
SuperElwira
SuperElwira 5 miesięcy temu
I ja tez o tym nie zdecydowalam w ogole ja nie umiem tego wyjasnic ale ja szukalam czegos na temat zwiazkow a adasia znalazlam. I ja nagle go slucham i ja słyszę sqoje serce slowo w slowo, włączam nastepnego księdza i słysze wszystko w co ja wierze najglębiej i mi szczena opadla , bo nie wiedzialam,ze to mozliwe, ze nikt tego nie podziela a tu slowo w slowo, jota w jotę-kazdy szczegół! On jakby wlał mi Biblię w serce bez mojego udziału w ogóle...znaczy ja chciałam szukalam prawdy i znalazłam ale takiego konca bym sie nie spodziewała w zyciu, bo Koscioła i katoli nienawidziłam o nieznosilam szczerze a tu takie coś- slowo w slowo,ja nie rozumialam co sie ze mna dzieje :)
SuperElwira
SuperElwira 5 miesięcy temu
Woooooooooowwwwww
SuperElwira
SuperElwira 5 miesięcy temu
W ratownictwie medycznym tez jest to pojęcie jak ci nieprzytomny pacjent zwymiotuje do buzi podczas sztucznego oddychania bo sie najadł wczesniej a ty nadmuchales zołądek zamiast płuc- to oddaje tobie co kryje w sobie hehehehe
Edytka Nawrocka
Edytka Nawrocka 5 miesięcy temu
Praise the Lord
TheYogurt1313
TheYogurt1313 5 miesięcy temu
2:33 w nocy - ale ześ mnie zmasakrował - odezwe sie jak zobacze co bedzie dalej - mam nadzieje ze uda sie spotkać w Wawie albo Łodzi i pogadać...
Katarzyna Szymanska
Katarzyna Szymanska 5 miesięcy temu
Boze przyjdz i zrob to samo ,zrob mi operacje na zywym sercu
Wirginia Eska
Wirginia Eska 5 miesięcy temu
Drogi Ojcze adamie,jeszcze bardziej utwierdziles mnie w tym co mowila mi moja mama,w kazdym polozeniu dziekujcie,ktos kiedys porownal mnie do Hioba,przeszlam wiele,nadal jest wiele cierpienia w moim zyciu i w zyciu moich dzieci ktore od Ciebie Boga praktycznie odeszly,przestalam wierzyc ,ze cos moge zrobic,prosze Pana,zebym odchodzac wiedziala,ze do Niego wrocily,teraz lece za 3 miesiace do Izraela i chociaz wszyscy mowia,ze oszalalam w obwecnej sytuacji politycznej,do poki sa granice otwarte lece i nic sie nie boje bo On jest ze mna
Joanna Suska -Brzozowska
Joanna Suska -Brzozowska 6 miesięcy temu
Błogosławionego Czasu Barcie Adasiu :) Dziękuję w Imieniu Naszego Pana Jezusa !! Zapraszam serdecznie na Autorską twórczość na moim kanale You tube ;) Szczęść Nam Boże
Wojciech Rutkowicz
Wojciech Rutkowicz 6 miesięcy temu
Wierchy już nie istnieją. Pozdrowienia z Zakopanego
Justyna Kistowska
Justyna Kistowska 6 miesięcy temu
Piękne❤
Marcin Sokołowski
Marcin Sokołowski 6 miesięcy temu
Szcześć Boże 😁 + Ostatnio niemal cały wolny czas poswiecam Bogu. Na rozne sposoby...jednak juz po wieczornej modlitwie, zamknawszy oczy jedna rzecz z obejrzanego filmu akurat o Maryji, kulcie świetych itp. spowodowala ze piszę. Pytam Ciebie bracie Adamie (przepraszam chyba imienia nie pomylilem? Bo z nazwiska glownie znam jak i Pawlukiewicza). Czy w kontekscie nauk Biblii nie powinnismy unikac nazywania duchownych "Ojcem" tak jak nie nazywamy nikogo "Rabbi" bowiem jest tylko jeden nasz Ojciec w Niebie?
ditmar goj
ditmar goj 6 miesięcy temu
Też bym chciał dostać nowe serce bo aktualne jest mocno zużyte
Светлана Рогалевич
Płakałam, bo podobnie wyglądało i moje nawrócenie. Dziękuję z całego serca! Bóg nas bardzo kocha!
rain deer
rain deer 6 miesięcy temu
Jeśli "wszystko jest za darmo" i "można Go spotkać", dlaczego nie dostaję i nie spotykam Go? :(
Andrzej Hahn
Andrzej Hahn 6 miesięcy temu
nawiedzony fanatyk religijny
Andrzej Hahn
Andrzej Hahn 6 miesięcy temu
jadwiga cynowska.........poganstwo trzeba zwalczac...........pozdrawiam
Jadwiga Cynowska
Jadwiga Cynowska 6 miesięcy temu
odczep się od niego to naprawdę fajny facet a fanatykiem jesteś chyba ty sory że tak mówię ale serio nie obrażaj go pozdrawiam
Adam Kowalski
Adam Kowalski 6 miesięcy temu
Ojciec mówił o rodzicach. Po rozmyślaniach doszedłem że dali się wciągnąć w komunizm... I nie dziwie się Ojcu że do dziś nie ma pobudek nacjonalistycznych skoro nie został ich nauczony w domu.
Adam Kowalski
Adam Kowalski 6 miesięcy temu
Tak sobie pomyślałem, jak ciężko mają księża z nawracaniem ludzi. Mozolna praca która wydaje się nie możliwa. I wtedy przypomniałem sobie że to nie oni tylko Bóg nawraca. Księża tylko swiadczą czynami i przekazują wiedzę o Panu. A Ojciec w Niebie robi całą najważniejszą Resztę.
Krystyna Terlecka
Krystyna Terlecka 7 miesięcy temu
:)
sokół
sokół 7 miesięcy temu
oglądam to świadectwo bardzo często , jakże ono jest silne i prawdziwe
Tycjan Rep
Tycjan Rep 7 miesięcy temu
Adaś! Uwielbiam Cię za to "prześladowanie chrześcijan w domu"! Zryczałem się ze śmiechu jak norka! :) Znam to trochę z mojego podwórka, nie z domu, ale z towarzystwa, moi bliscy i przyjaciele mnie "prześladują", a ja staram się ich ewangelizować! Niech Ci Bóg Błogosławi!
aga k
aga k 7 miesięcy temu
Ojcze, calym sercem zazdroszczę Ci takiego doświadczenia Bożej Miłości..
Miro NN
Miro NN 7 miesięcy temu
To dramat, co ten czlowiek wygaduje ! On nie ma wogole pokory, a Jeszusa traktuje jak kumpla od piwa. Slyszy glosy, a potem zapewnia ze ,,jak uslyszy jakies glosy,, -58.13- to pojde do psychiatry. Wlasnie juz wczesniej powinenes poszukac porady u psychiatry lub lepiej u egzorcysty. To nie Pan Jeszus przemawia do Ciebie jak kolega, ale Szatan i dobrze mu sluzysz. Dziwie sie, ze tak wielu Cie slucha. Pokora jest cnota ! Czy Ty wiesz co to jest wogole czlowieku ? Szkoda, ze mnie nie bylo na tej pseudo-kofernecji. Moze mogbym pomoc otworzyc oczy tym biednym ludziom, ktorzy przyszli bardziej na kabaret niz posluchac ,,swiadectwa,, Nie gos juz wiecej nic kolego, lecz wsluchaj sie w slowa Boze w Pismie Swietym. I wiecej pokory !!! A moze jestes ofiara Odnowy w Duchu sw. ? To by wiele tlumaczylo. Pozdrawiam. Amen
martapiwekdance
martapiwekdance 7 miesięcy temu
Jesteś wzorem i autorytetem ojcze Szustaku ! Dziękuję
Joanna Szukalski
Joanna Szukalski 7 miesięcy temu
Swiadectwo dzieci Bozych to nie jest powolanie do sluzby koscielnej .To jest dzien nawiedzenia .Kazdy musi wziasc od Boga przebaczenie grzechow .To jest nowe narodzenie z Ducha Swietego ,o ktorym pisze w 1 liscie sw. Jan .Usynowienia dostepuja tylko ci ,ktorym sam Bog odpuscil wszystkie grzechy i otrzymali moc Ducha Swietego .Do spowiedzi nie chodza dzieci Boze ,bo grzech nad nimi nie panuje ale oni panuja nad grzechem .KK nigdy nie poznal laski .Szkoda .
EMZETGIE offiziell
EMZETGIE offiziell 7 miesięcy temu
Bardzo ksiedza polubilem, az chcialbym z ksiedzem sie spotkac i pogadac mam potrzebe, czuje u ojca mego Boga, i Pana Jezusa
Klara Rumianek
Klara Rumianek 7 miesięcy temu
Znam to od dawna ale do końca życia będę dziękować za to Świadectwo, Bóg zapłać.
Następny