Ciemny

Adam Szustak OP: Świadectwo [PL\ENG]

Langusta na palmie
wyświetleń 1 292 343
93% 14 748 1 017

Świadectwo życia i nawrócenia o. Adama Szustaka OP, wygłoszone podczas konferencji "Jestem nikim. Lekcje Jozuego" w Nowym Sączu, 23 maja 2015 roku. Pozostałe części nagrania można znaleźć na audiobooku JESTEM NIKIM (sklepmalak.pl/pl/p/Jestem-Nikim.-Droga-do-Ziemi-Obiecanej.-Lekcje-Jozuego/398).
Więcej nagrań o. Adama znajdziesz na: www.langustanapalmie.pl
Można nas również znaleźć na:
Facebooku: facebook.com/LangustaNaPalmie
Twitterze: twitter.com/LangustaPalmowa
Instagramie: instagram.com/langustanapalmie/
Zapraszamy

Film i animacja

Opublikowany

 

1 wrz 2015

adam szustak oplangusta na palmiedominikaniebibliarekolekcjeświadectwonawrócenieJezusgrzechyspowiedźmiłośćpowołanie

Udostępnij:

Link:

Ściągnij wideo:

Ładuję.....

Dodaj do:

Moja lista odtwarzania
Do obejrzenia
Komentarze 717
barbara sulimowicz
Ja podobnie znalazłam żeby sobie pogadal przez godzinke a ja będę mieć nocna lampkę w ciemności a już się ukladalam do snu nic z tego wysluchalam do końca teraz to już wcale nie chce mi się spac. Czuje ze mamy z ojcem wiele wspólnego bo mnie spotykają podobne przeżycia i mój scenariusz na życie jest tylko mój zaś Ten którego obecności doświadczam robi wszystko za mnie ale jak ja to kocham!
Izabella Dziekiewicz
Brawo Adam! 👍 ☀️ 😁
Maria Sowada
Maria Sowada 6 dni temu
Tak Ojcze to wszystko prawda,ja doznaję często że Pan Bóg mnie kochą ,bo jest ze mną w ciężkich chwilach,a potem jest mi już lżej ,jak Mu za to podziękuję i nie tylko, ale ja to czuję,że to Jego była sprawa ,że skończyła się b,dobrze.Dzięjuję Ci Panie Boze .
Agnieszka
Agnieszka 6 dni temu
Kocham i dziękuję 😚😍
Magdalena Z.
Magdalena Z. 7 dni temu
Jezus jest Wspaniały ❤❤❤❤❤ Niesamowita historia myślałam że przewinę ten materiał godzinny wiele razy nie przewinęłam ani razu .... marzę o rekolekcjach z Ojcem ....
Nowe Kolejne
Nowe Kolejne 7 dni temu
No fajnie, że kolega świadczy, ale gdzie to dają takie coś to co kolega mówi cały czas? Poza tym, no gdzie tu sens, gdzie logika 53:02 "Oni zgrzeszyli, ale to Ja" "To Ja" spowodował grzech ?
Krzysztof Wałejko
Urodziłem się 16 maja. Kilka razy słuchałem tej konferencji. Dziś kolejny raz jej wysłuchałem (nie miałem żadnego planu jej słuchać, poprostu nie wiem jak, w tel. włączyłem PLvid, zobaczyłem że jest cos z Ojcem, włączyłem, nawet nie wiedziałem czego słucham, po jakims czasie usłyszałem datę, 16 maja, wtedy już wiedziałem; byłem wcześniej na Mszy, podziękować Bogu za coś co się dziś wydarzyło w moim życiu, dla mnie cudowne działanie Boga, podczas Eucharystii przez myśl przeleciał mi Ojciec Adam, jedna scena z konferencji (nawet nie pamiętałem, że coś takiego w niej było, scena z tworzoną wspólnotą). Ogólnie, to było moje osobiste doświadczenie, trudno nawet opisać... Miałem podobne doświadczenie Cor at Lumen Christi podczas modlitwy wstawienniczej, jak Ojciec z zakonnikami. Pojechałem do nich, zaczeli się modlic nade mną, powiedzieli, ze nie jestem tu przez przypadek, ze Pan Bóg mnie specjalnie wezwał. Pomyslałem, że jestem jak u wróżki. Ale cóż, przyjechałem, to posłucham. Potem w 25 minut modlitwy, powiedzieli takie rzeczy, że nie miał prawa o nich nikt wiedzieć, sen sprzed kilku dni (dosłownie z kosmosu), coś o co się modliłem przez 20 lat (nigdy głośno tej modlitwy na głos nie wymówiłem - powiedzieli, że Pan Bóg wysłuchał ją i powtórzyli słowo w słowo treś ulożonej przeze mnie modlitwy), i wiele innych spraw - całą modlitwę mam nagraną - można było nagrywać. Podobnie, jak Ojciec, też uważam że jestem zdrowy (badań żadnych nie robiłem :)). Pozdrawiam serdecznie Krzysztof Wałejko
Lajla Elmabrok
Lajla Elmabrok 9 dni temu
Moje uczucia po tym ? Nie do opisania . Piękne i naprawdę on jest ucze sie caly czas od Ciebie ojcze . Adamie jesteś wspaniały. 💗😄
Katarzyna Pisarska
Katarzyna Pisarska 10 dni temu
Mam tak samo😊
Adam Lipiński
Adam Lipiński 10 dni temu
Kurde, ale fajna nawijka, co nie? Chłop doświadczył wyjęcia serca, nawrócił się, a potem jeszcze zobaczył zesłanie ducha, może nawet świętego. Patrick Swayze nie tylko widział ducha ale i był duchem. Po co tylko wspomina ten Szustak św. Tomasza z Awinu? Podbudowuje swój autorytet wobec słuchaczy, bo, że czytał ze zrozumeniem Sumę Teologiczną, mocno wątpię. Ciekawe, że zanim się nawrócił, to ani wierzył, an rozumiał, ale msze święte sprawował, ale ostatecznie nie ma obowiązku wierzyć zanim się nie spotka szamanów.
Agata Hasik
Agata Hasik 10 dni temu
Zrobiłem tzw. Danona 😂
Mark Mar
Mark Mar 10 dni temu
Kłamca i heretyk
Mark Mar
Mark Mar 10 dni temu
Pasozyt
Mark Mar
Mark Mar 10 dni temu
Chory jakiego zbawienia dziś tak chory?
Zuzia Oleszko
Zuzia Oleszko 12 dni temu
Ojcze dziekuje za Twoje świadectwo i za to ze jesteś 16.05 piekna data:) ja urodziłam sie tego dnia troooocheeee lat teeeemuu :D
Magdalena Muzyka
Magdalena Muzyka 12 dni temu
A ja myślę, dlaczego ja w tym wszyskim co jest wokół mnie, wciąż czuję szczęście.... hehe .Tak.To jest to.
anonim Anonimowy
anonim Anonimowy 13 dni temu
Nigdy tak nien miałem i nie rozumiem czemu tak jest. W niektórych momentach czuje złość, smutek, pragne rzucić telefonem o ścianę i go roztrzaskać. Oglądając ten filmik czułem jakiś rodzaj nienawiści. Nigdy tak nie miałem oglądając O. Adama Szustaka. Nie wiem co się ze mną dzisiaj dzieje. Proszę, niech ktoś mi wytłumaczy co to może znaczyć?
Joanna T
Joanna T 14 dni temu
Piekne swiadectwo 😇🙏😇🙏😇
Noemi Jankowska
Noemi Jankowska 15 dni temu
Fajne😂😀👍
Noemi Jankowska
Noemi Jankowska 15 dni temu
Fajne😂😀👍
Grzegorz Kozieł
Grzegorz Kozieł 21 dzień temu
Szanuję
Zofia Maria
Zofia Maria 22 dni temu
Kapłan może uczynić wiele dobrego, lub złego. Ojcze Adamie dziękuję, jesteś prawdziwym świadectwem !
Diablo 007
Diablo 007 22 dni temu
Wyśmienite, oby więcej takich filmów
Bartosz Banek
Bartosz Banek 23 dni temu
Co za zjeb z nie swoimi tekstami smarz się w piekle
Mariola Koralewska
Mariola Koralewska 25 dni temu
ADAŚ 😊DZIEKUJĘ 😊POZDRAWIAM 💞Z BOGIEM PAAAAA💞💞💞💞💞💞💞💞
Przemyslaw Siwula
Przemyslaw Siwula 26 dni temu
Ważne świadectwo. Podziwiwm odwagę Ojca. Myślę, że taki sposób noszenia w sercu wiary, nadziei i miłości gloszonych przez wieki w Kościele dociera w dzisiejszych czasach do wielu. Chwala Panu w Duchu Sw za to natchnienie dla Ojca Adama.
Janusz Sichelski
Janusz Sichelski 27 dni temu
wspułczuję wszystkim którzy są tym wykładem zachwyceni....
Ja Ja
Ja Ja Miesiąc temu
Adaś ( przepraszam ze tak wprost i niewiem czy kiedykolwiek to przeczytasz ) ale jakiś czas temu poprosiłem o pewną rzecz, bardzo ważna dla mnie ... i co ? Spotkałem tutaj Ciebie, łysego gościa którego skuchajac, łzy leją mi się strumieniami i przez którego wiem co robić. PS miło było dziś Ciebie zobaczyć na żywo .
HS HC sp.z.o.o.
HS HC sp.z.o.o. Miesiąc temu
Zajebisty mentor.... Najlepszy
Jesus Saves
Jesus Saves Miesiąc temu
Sorry, ale to jest niespojne. "Nie mam widzen. Jak bede mial, to pojde do lekarza", a 10 minut wcześniej - "widziałem twarz Jezusa i mowil do mnie z szelmowskim uśmiechem". To, jak Pan rozmawia z Bogiem to wygląda tak, jak by Pan rozmawiał z samym sobą - słyszy Pan głos Boga?
gosc gosc
gosc gosc Miesiąc temu
Super! Słucham bez przerwy i tak bardzo chce Cie spotkać Ojcze Adamie może kiedyś na rekolekcjach lub na jakimś innym spotkaniu na Śląsku lub wschodzie Polski. Jeszcze nigdy w żadnym kościele nie zainteresował mnie tak wyklad-kazanie. Coś wspaniałego. Pozdrawiam
Marcin Blachliński
Marcin Blachliński Miesiąc temu
Genialne świadectwo. Chwała Panu
Jan Rogatko
Jan Rogatko Miesiąc temu
❤️❤️❤️
Ma_rzenka :D
Ma_rzenka :D Miesiąc temu
Dziękuję
Mikołaj Strug
Mikołaj Strug Miesiąc temu
dopiero teraz to ogladam. heh urodzilem sie 16 maja.
magdalena oleksy
magdalena oleksy Miesiąc temu
Trttttttttuydhzbffjxbzfzhshsjfhsgzhdgzbz. Hahsfsnagasgshhhhhhhhh
magdalena oleksy
magdalena oleksy Miesiąc temu
Noob
jarosław Wolski
jarosław Wolski Miesiąc temu
Twoje świadectwo jest mega prawdziwe, trafiasz w ludzi strzałą Jezusa Chrystusa prosto w serducho na wylot i bez boleśnie , wiem czego doświadczyłeś bo mnie także dotkną BÓG. Pozdrawiam cię przyjacielu.
Agnieszka Krecik
Agnieszka Krecik Miesiąc temu
Pewnie Ojcze tego nie przeczytasz ale mam potrzebę napisać. Jestem w bardzo ciężkiej sytuacji życiowej, na totalnym zakręcie. Wczoraj kupiłam Twoja książkę dziś oglądam CIEBIE. Jesteś niesamowicie fenomenalny. Jeśli urodze syna, będzie miało na imię Adam. (A PROPO 16 maja, to mój dzień urodzin) Ojcze, dziękuję bardzo za to że JESTEŚ 😊
el__a x Gutowska
el__a x Gutowska Miesiąc temu
Ka ide do kosciola na spotkanie z nim bo moja ciocia go zna
Leszek Kulesza
Leszek Kulesza Miesiąc temu
ciemny lud kupi wszystko .... wiara jest ślepa ....
Stanisław Górzny
Stanisław Górzny 2 miesięcy temu
Ojcze Adamie chce Cię poznać i przez Ciebie poznać Jezusa
Karl N
Karl N 2 miesięcy temu
Słaba spowiedź poproszę szczegóły.
Piotr Chmiel
Piotr Chmiel 2 miesięcy temu
Coś Wspaniałego Chwała Panu...
Ewa . I. M.
Ewa . I. M. 2 miesięcy temu
Jesteś oszustem i faryzeuszem ! Ojciec Dominikanin pod wpływem insynuacji szatana. Mam dar, który rozpozna patrząc w oczy ! Prawdziwy charyzmatyk nie trzyma rąk w kieszeni i nie wygląda tak dobrze. Proszę nie wciągać dzieci w takie sprawy i nie mącić im w głowie. Ojciec jest bardzo nieskromny. Brak słów !!!!!!!!!!
Małgorzata Krzemińska
Małgorzata Krzemińska 2 miesięcy temu
💙💜💚❤💛👍👍👍👍
Mateusz Madej
Mateusz Madej 2 miesięcy temu
też tak kiedyś maiłem i też udzielałem "ślubów"
gitFZHUT
gitFZHUT 2 miesięcy temu
Wielki jest Bóg!
lo4n4n
lo4n4n 2 miesięcy temu
www.gietrzwald1877.pl/niepodleglosc-przyszla-od-maryi/
Agnieszka Olszewska
Agnieszka Olszewska 2 miesięcy temu
Chciałabym zrobić takiego „danonka”przed Ojcem
M Kud
M Kud 2 miesięcy temu
Ojcze Adamie jeśli kiedykolwiek to przeczytasz . Wiem o czym ojciec mówi. Też część doświadczenia prawdziwego, żywego Boga, które ojciec zna, mnie również dotknęło. Proszę o wstawiennictwo za 20 letnią Natalię i 18 letniego Marka i całą dorastajacą młodzież gdyż jest to nie trudny ale bardzo trudny okres w ich życiu. Tym bardziej , że żyją w środowisku niewierzacych rówieśników w woj. wielkopolskim. Życzę tego ognia Bożego przez całe dalsze Ojca życie.
Sabina G
Sabina G 2 miesięcy temu
Ja też Go spotkałam. Raz w życiu. Nie jestem przykładną katoliczką . Ale w sercu mam na zawsze te spotkanie i nigdy nie zapomnę. JEZU Ufam Tobie!
k0ci@r
k0ci@r 2 miesięcy temu
F@cet z j@j@mi. Takich trzeba więcej na te czasy...
Tomasz Ka
Tomasz Ka 2 miesięcy temu
Tak stary film... Też jak zobaczyłem długość tego filmu, to pomyślałem, ok, wytrzymam 2 minuty, krótszych filmów nie potrafię (nie mam czasu?) obejrzeć, a o dziwo Ten obejrzałem cały. Zasubskrybowałem i w sumie od tego momentu oglądam większość filmów Ojca, całe. Rzekłbym więcej, kiedy pracuję, uwielbiam sobie włączyć Ojca film i go słuchać i tak kolejnego i kolejnego, kiedy w kościele ciężko wytrzymać/wysłuchać kilkunastu minut kazania, Ojca mogę słuchać godzinami... Jak to możliwe? :) Chciałbym kiedyś uścisnąć Ojcze Adamie Twoją dłoń, kiedy i gdzie będziesz w Polsce?
Domagała Jula
Domagała Jula Miesiąc temu
Jest w Polsce, śledź Facebooka langusta na palmie - wszystko jest
KrzysiekA Audiomaniak
KrzysiekA Audiomaniak 2 miesięcy temu
Wysokiej jakości pranie mózgu.
Mrs. Queen
Mrs. Queen 2 miesięcy temu
Dziękuję. Nic innego nie potrafię powiedzieć. Nie jestem w stanie wyrazić swojej wdzięczności za to świadectwo.
Monika Monica
Monika Monica 2 miesięcy temu
Ja czułam dwa razy w życiu w czasie modlitwy całkowicie pełny spokoj i pełna miłość która daje mi Bóg w moim cierpieniu. Bóg jest wielka miłością.
Anna Tomczak
Anna Tomczak 2 miesięcy temu
Poruszylo mnie bardzo, w życiu raz tylko jeszcze słyszałam świadectwo tego pokroju. Apropos dwóch panów którzy goscili u ojca , ten wyzszy podszedl do mnie na Mszy św i uderzyl mnie w głowę i wyszłam i nigdy więcej nie wróciłam na taka mszę.. Strasznie mnie wkurzyl i zniechęcił- nie znał mnie i nic o mnie nie wiedzial i tak chciał mnie uzdrowić chyba... Nie wyszło. Pozdrawiam ciepło
Robert Dawiec
Robert Dawiec 2 miesięcy temu
Wiedział, że będzie księdzem, ale jakiej religii? dlaczego akurat tej religii? jest kilka tysięcy religii, samych denominacji chrześcijańskich jest pod 40 tysięcy. Dlaczego akurat ta?
Artut Pieloch
Artut Pieloch 2 miesięcy temu
Nie jesteś prawdziwy. Wiesz dlaczego. Wiem, że czytasz. Dobrze, że inni nie widzą, a i tak, znajdują swoją drogę.
Ada Kujawiak
Ada Kujawiak 2 miesięcy temu
to bylo mi potrzebne:))) Dziekulski:)
maria koczorowska
maria koczorowska 2 miesięcy temu
Ojcze , dziękuję ..i proszę uściskać O.Tomka Grabowskiego . Byliśmy w jednej wspólnocie , w Toruniu . Oboje wiele zawdzięczamy ks . Rajmundowi Ponczkowi . To kapłan , któremu chciało się oddawać swój czas dla budowania Królestwa Bożego na ziemi . Z Bogiem !
Robert Kukuczka
Robert Kukuczka 2 miesięcy temu
Dzieki Bogu ze ksiadz nie boi sie mowic prawdy, bo prawda wyzwala.
98 D.
98 D. 2 miesięcy temu
Chciałbym móc osobiście kiedyś porozmawiać z ojcem Adamem, niesamowite świadectwo
słoneczko słoneczko
słoneczko słoneczko 2 miesięcy temu
Piękne świadectwo. Pan Bóg najbardziej lubi ludzi nie doskonałych. O Adasiu jesteś super 👌👌👌👌👌
Ali Nka
Ali Nka 3 miesięcy temu
Booze Kochanyyy.... facet....Pan Bog jest wielkim szczesciarzem ze ma Ciebie O. Adamie w swoich szeregach. Miod na zbolala dusze. Pozdrawiam 👍👌💟💌🌞
Kazimierz Leszczyński
Kazimierz Leszczyński 3 miesięcy temu
Jak długo jeszcze ciemnota religijna będzie kwitła w tym porypanym kraju? Jak długo manipulatorzy katolscy będą mieli wpływ na ludzi, przepraszam , na debili...
bonifacy filemon
bonifacy filemon 3 miesięcy temu
nieważne ,że ten komentarz jest pod tym filmem równie dobrze mógłby być pod innym tego czlowieka ,nie chciałbym używać nazewnictwa ojciec bo ojciec jest Bóg a potem tata ojciec jednak trafiłem tutaj przypadkiem w sensie konsekwencją przeglądania filmów o rozwodach film za filmem jestem tutaj i co właściwie chcę powiedzieć tak naprawdę otóż przede wszystkim to ,że już po dwóch filmach pana Adama widzę ,że dawno nie zaglądałem w siebie ale tak szczerze nawet jeśli u drugiej osoby widzimy wszystko na zle bardzo się cieszę również co jest dla mnie mega ważne sam nie wiem dlaczego ,że tak wielu ludzi chce słuchać o Bogu jeszcze biorąc pod uwagę dzisiejszy świat ,niemal jestem w szoku,być może to Bóg mnie tutaj poprowadził żebym sobie coś uświadomił nie wiem ale to możliwe niesamowite więc ,że skupia pan tylu ludzi wokół siebie mówiąc również o Bogu lub właściwie o Bogu bo to wszystko o czym pan mówi i w jaki sposób jest ludzkie a my ludzie przecież jesteśmy dziećmi Bożymi Chętnie posłucham innych pańskich filmów bardzo dobry mądry przekaz
Nauki Katolickie
Nauki Katolickie 3 miesięcy temu
Bóg zapłać
Krystyna Klemenska
Krystyna Klemenska 3 miesięcy temu
Jest to język ogólno-budowlany rozmowa z o. T. Golonką
Giovanni Battista Danei
Giovanni Battista Danei 3 miesięcy temu
Ojcze Adamie odpowiedz na najwazniejsze pytania naszej wiary. Sw. Tomasz wyraznie mówi w Sumie Teologicznej, ze nielicznych ludzi Bóg odwiecznie wybral do zbawienia, dla nich przygotowal laske I dobre czyny, ktore beda pelnic za zycia i ci ludzie I tylko ci wybrani bez zadnej przyczyny arbitralna Wola Boza beda niezawodnie zbawieni. Reszta wiekszosc nie ma zadnych szans na zbawienie chocby cale Niebo Aniolowie I Swieci modlili sie za nich ich starania by pelnic Wole Bozá na nic sié zdadza. S. Th. I, q. 23 Oczywiscie jest to niezgodne chocby z tym co Matka Najswietsza mówi w Fatimie. Sa fragment Pisma Swietego które zdaja sie potwierdzac wersje sw. Tomasza I Augustyna ale jeszcze wiécej zdecydowanie tej wersji przeczy. Dominikanie walczyli aby ten straszny fatalistyczny poglad sw. Tomasza stal sié oficjalná nauká Kosciola, dzisiaj dalej mozna wsród nich spotkac takie nauczanie. Ojcze Adamie zamiast kasowac mój komentarz odpowiedz na to fundamentalne pytanie. Czy Akwinata ma racjé czy tez nie ? Mostra meno
Wojciech Rachwal
Wojciech Rachwal 3 miesięcy temu
Nie masz sans cieniarzu do PAWLUKIEWICZA AMENT !!! Ale myśli mowa to i u mnie w zależności kołorowa
Wojciech Rachwal
Wojciech Rachwal 3 miesięcy temu
Ja mam kolege Adama ale się stoczył À sam tak mam identycznie zakochuje się co tydzień spontany natchnienia wiadomosci od zmarłych identyko No sentencja okej kosmologia stansardowa Ale wiesz że wiekszość księży którzy sa normalni i życiowi znają te wszystkie etapy w cywilu to samo i czy masz babe czy nie to może być też kicha lub fajnie i te sprawy to każdy osobiście musi zrozumiec ja zbytnio to nie proszę o pomoc chociaz czasami trzeba sobie pozwolić pomóc À dupy nudzą się jak resorówki często podłe i bardziej kuwy od facetów Szantażujesz za czesto Jezusa i los hm troche pewny siebie jedzonko pranko zapewnione i się nuci łatwiej inaczej jak ludzie tatlajacy się w problemach codziennosci
Boholt Mahakam
Boholt Mahakam 3 miesięcy temu
zycierodzina.pl/
Margot McLoud
Margot McLoud 3 miesięcy temu
To co Szustak juz polski zapomniales? My testimony?????Pewnie koledzy twoi homosie cie dorwali!
Agnieszka Sokół
Agnieszka Sokół 3 miesięcy temu
Piekne świadectwo.Dziękuję.
Lord Father
Lord Father 3 miesięcy temu
Super wielka dawka wiary i motywacji.Szczęść Boże
Natalia M
Natalia M 3 miesięcy temu
Mt 6, 5
Donata Jabłońska duchowość wizje ezoteryka
Poruszająca historia P.Adamie. Osobiście nie przepadam za klerem, w ogólnym pojęciu, ale... Pan jest klarowny w swoich myślach i w prosty sposób opowiada o wierze, jaka ona powinna być z pozycji własnego wnętrza. Katolicy nie zostali tego nauczeni :) Być może dzięki obecności Pana to się zmieni? "Bóg na wyciągnięcie ręki" Prawie się z tym zgadzam. Lecz...., aby był na to wyciągnięcie ręki, człowiek powinien zrobić coś w tym kierunku, aby Stwórca widział, że zależy jemu na obcowaniu z Nim, dosłownie. Panie Adamie.... dziękuję za post "jak się modlić". Odseparowałam się od osoby dość negatywnej. Nie czułam do niej żalu, gniewu czy innego uczucia zamykającego serce, jak to ksiądz określa :). Zastanawiałam się, jak rozwiązać kłótnię od strony duchowej, bo nie rozmawiamy ze sobą. Poprosiłam Górę o jakieś wskazówki. No i.... wpadłam na ten film "jak się modlić".... i otrzymałam odpowiedź. Pobłogosławiłam tę osobę :) Także... wydarzenia Boskie objawiają się na rozmaitych poziomach, o czym katolicy nie mają pojęcia i świadomości. Pozdrawiam
Krzysztof Sobolewski
Krzysztof Sobolewski 3 miesięcy temu
Niespodziewanie się skończyło bez pokazania jak się zwrócić do Jezusa Chrystusa. Nie wierzę w przypadki
marcinat
marcinat 3 miesięcy temu
pierwszy duchowny rzymskokatolicki stand uper :D
Elisabeth Eide
Elisabeth Eide 3 miesięcy temu
Takiego Boga tez poznalam...
Elisabeth Eide
Elisabeth Eide 3 miesięcy temu
No... jak jest wazne kiedy sie urodzic to chyba horoskop tez jest wazny?
Klaudia Rapacinska
Klaudia Rapacinska 3 miesięcy temu
😭❤️poraz kolejny
Monika Szostakiewicz
Monika Szostakiewicz 3 miesięcy temu
Jak sie Ciebie słucha to wszystko jest niesamowite...a to wszystko Pan Bóg😊🙏❤
Merchelski Adrian
Merchelski Adrian 3 miesięcy temu
Przedstawiłeś świadectwo, że ojciec Golonka przekonał Cię do wiary w Boga, ale co z tego skoro Boga nie ma, a to że w niego wierzysz nie jest żadnym dowodem xD
Merchelski Adrian
Merchelski Adrian 3 miesięcy temu
Jeżeli takim wydarzeniom, jak "udzielanie fikcyjnego ślubu na koloniach dla dzieci", to równie dobrze mogę na takim samym schemacie przypisać nadprzyrodzone moce i różne cechy swojemu bogowi i tak samo nie wykażecie mi, że mój bóg jest bardziej prawdopodobny niż wasz xD A więc, wierzę w boga, który wygląda identycznie jak chrystus, tylko zamiast członka ma waginę, jego historia niczym się nie różni od waszego syna bożego, z małą różnicą: nazywali go Jesuchina i była to kobieta. Jak udowodnicie mi, że się mylę? xD Mój wujek, dziadek, kolega taty, babcia mojego kolegi se studiów mieli objawienie, gdzie bóg okazał im się w ich objawieniach i rzekł do nich: jezus chrystus był kobietą. Spróbujcie obalić ich objawienie, bando niewiernych hipokrytów xD
nastka sekala
nastka sekala 3 miesięcy temu
Cudowna opowiesc...ja jak zwykle spozniona o jakies dwa lata.🐦
Henryk Białobłocki
Henryk Białobłocki 3 miesięcy temu
Czy mogę prosić o rozmowę...
Asia Ku
Asia Ku 3 miesięcy temu
piękne i poruszające świadectwo. bardzo podnosi na duchu. i Golonka 💖. mam wrazenie ze Bóg walczył nie tylko o ojca Ale też o kobiety ktore ojciec spotykał na swojej drodze bo raczej żaden człowiek nie ma takiej cierpliwości jak Bóg :) a sądząc po tej opowieści byłoby dużo zakochan i dużo cierpienia dla na przykład żony
Teresa Sperling
Teresa Sperling 3 miesięcy temu
Dziękuję.
Kate Latanik
Kate Latanik 4 miesięcy temu
Drogi Ojcze Adamie,z całego serca dziękuje.Przypomina mi się konferencjach Reading (21.09.2018),jak ojciec opowiadal,jak Pan Jezus przemienił wodę w wino.Czyli skąd ta woda pochodziła,czym są stongwie kamienne. Czyli w jak niesamowity sposób Jezus działa,co może niesamowitego zrobić z człowiekiem,a potem daje nas przemienionych swojemu Ojcu niebieskiemu.Nie umiem wszystkiego tak napisać jak drogi Ojciec opowiadał,ale słuchać można Ojca cały czas.nie da się zasnąć po dwóch minutach😄Niech Bóg Ojcu błogosławi.pozdrawiam
Kamil Paprota
Kamil Paprota 4 miesięcy temu
Piękna historia z życia, każdego to może dopaść, ale... to nie jest powiedziane że to musi być Bóg. Tylko chęć zmiany.
Polski Hobbit
Polski Hobbit 4 miesięcy temu
Dzięki Ci Panie za Szustaka gadanie :D
Wirginiusz Witkowski
Wirginiusz Witkowski 4 miesięcy temu
zdejmijcie to
Zdzisław
Zdzisław 4 miesięcy temu
Czy to byla jakas modlitwa do ducha swietego jak Ojcu "wyjeli" te serce ? wylanie ducha swietego czy jak bo nie wiem ? tez chcialbym zeby mi ktos moje serduszko wymienil na nowe :(
Damian Poland
Damian Poland 4 miesięcy temu
BÓG Zapłać
Paweł Sowula
Paweł Sowula 4 miesięcy temu
Moja psycholog poleciła mi Ojca Adama, posłuchałem, nie żałuję, będę kontynuował
Użytkownik Jeden
Użytkownik Jeden 4 miesięcy temu
Drogi Ojcze dlaczego malo sie mowi o Mamie Jezusa przeciez jest Oblubienica Duch Swietego
Teresa Kowalewska
Teresa Kowalewska 4 miesięcy temu
Dla takiej chwili warto zyc☺O.Adamie jestes najbardziej wiarygodnym swiadectwem calym soba☺Chwala Panu.
Następny
Petty Girlfriend
Dzień temu
Apple Be Like
3 dni temu
#GB20
7 dni temu