Ciemny

Abp Ryś | brat Maciej z Taize | rozmowa

Archidiecezja Łódzka
wyświetleń 11 216
92% 195 16

Udostępnij:

Link:

Ściągnij wideo:

Ładuję.....

Dodaj do:

Moja lista odtwarzania
Do obejrzenia
Komentarze 11
leszek1885
leszek1885 6 miesięcy temu
No niestety. Trwa tak silny proces protestantyzacji Kościoła, demolowania doktryny katolickiej, odchodzenia od Ewangelii ,głównie za sprawą obecnego papieża Franciszka, że trzeba się obawiać, że kolejni papieże będą rzeczywiście pokroju mentalnego abp Rysia. Na szczęście abp Ryś to jeszcze nie cały Kościół (na razie). Dlatego zapraszam do słuchania słów ojca Pelanowskiego, ks. Dominika Chmielewskiego, ks. Glasa, ks. Kneblewskiego, ks. Stehlina i wielu, wielu innych prawych kapłanów dostępnych w sieci. Zaręczam, że kilka minut słuchania króregokolwiek z wymienionych wyżej księży ma większą wartość duchową i intelektualną niż godziny oglądania popisów ks. abp. Rysia. Bez obrazy.
Kuba
Kuba 6 miesięcy temu
leszek1885 wyjdź i nie oglądaj ;)
Anna Kokoszka
Anna Kokoszka 6 miesięcy temu
Abp Rys,przyszly papiez ?! Uwielbiajmy Ducha Swietego za takiego pasterza.
Autorus Autorus
Autorus Autorus 6 miesięcy temu
świetna rozmowa
Barbara Radziszewska
Barbara Radziszewska 6 miesięcy temu
p. Maciek Zając: nie ma obowiązku słuchania, ani obrażania kogokolwiek, kto ma inne zdanie od Pana. Ten komentarz nie świadczy o tym, kto podlega Pana ocenie, ale o Panu.
maciek zajac
maciek zajac 6 miesięcy temu
Co to za judaszysci az strach patrec bo sluchac tych dyrdymolow sie nie da . Juz prof. Chrostoski wyjasnil wszystkim co to za naiwnosc w tych tzw. " dialogach " z ktorych nic nie wynika bo pan swoje i wol swoje . Najlepiej to wszystko wyjasnial nam sp. prof. B. Wolniewicz a ten kretyn zwany bp. Rys mu do piet nie dorasta i wogule nie wiadomo gdzie takiego judasza wychodowali i przyslali do Polski . Cala ta chazarska banda otrzymala wladze od " naszego " kretyna JPII !
Rico Caboom
Rico Caboom 4 miesięcy temu
A ja i tak Was Kocham... Nie o to w tym wszystkim chodzi. Weźcie zluzujcie majty.
Mirosława Karkocka
Mirosława Karkocka 6 miesięcy temu
Maciek Zając, najpierw zajrzyj do słownika ortograficznego, bo piszesz z takimi błędami, jak byś do szkoły nie chodził, a potem puknij się dość mocno w głowę, abyś się obudził i zobaczył, co napisałeś, no i zastanów się nad tym, jakim ty jesteś chrześcijaninem. Mnie się wydaje, że u ciebie została ochrzczona tylko skóra na głowie. Zacznij może od nauki katechizmu ...
Di J
Di J 6 miesięcy temu
Maciek szczęśliwyś?
maciek zajac
maciek zajac 6 miesięcy temu
Wojtek wlasnie daltego ze tzw ". Obludnik Powszechny " to chazarskie pismo ! Pozdrawiam .
Wojtek77Ch
Wojtek77Ch 6 miesięcy temu
maciek zajac Dlatego ten lewak jest tak reklamowany przez Tygodnik Powszechny i "postępowych" katolików.
Następny