Ciemny

Abp Ryś | brat Maciej z Taize | rozmowa

Archidiecezja Łódzka
wyświetleń 12 903
91% 215 19

Udostępnij:

Link:

Ściągnij wideo:

Ładuję.....

Dodaj do:

Moja lista odtwarzania
Do obejrzenia
Komentarze 14
leszek1885
leszek1885 9 miesięcy temu
No niestety. Trwa tak silny proces protestantyzacji Kościoła, demolowania doktryny katolickiej, odchodzenia od Ewangelii ,głównie za sprawą obecnego papieża Franciszka, że trzeba się obawiać, że kolejni papieże będą rzeczywiście pokroju mentalnego abp Rysia. Na szczęście abp Ryś to jeszcze nie cały Kościół (na razie). Dlatego zapraszam do słuchania słów ojca Pelanowskiego, ks. Dominika Chmielewskiego, ks. Glasa, ks. Kneblewskiego, ks. Stehlina i wielu, wielu innych prawych kapłanów dostępnych w sieci. Zaręczam, że kilka minut słuchania króregokolwiek z wymienionych wyżej księży ma większą wartość duchową i intelektualną niż godziny oglądania popisów ks. abp. Rysia. Bez obrazy.
KArol Kalopolski
KArol Kalopolski Miesiąc temu
Proszę, aby Ci wszyscy Szanowni Słuchacze "ojca Pelanowskiego, ks. Dominika Chmielewskiego, ks. Glasa, ks. Kneblewskiego, ks. Stehlina i wielu, wielu innych" odpowiedzieli mi na pytanie CZY WIERZĄ W BOGA, KTÓREGO WOLA PODTRZYMUJE W ISTNIENIU WSZYSTKIE BYTY i DAJE IM ROZWÓJ I ŻYCIE"? Proszę, zeby sobie zrobili prosty sylogizm, a może coś do nich dotrze. Słucham i ja wyżej wymienionych i zaprawdę wiele Ci wskazani mówią o DIABLE (o duchu podziału) i o SZATANIE (oskarżycielu). To jak ich nauki sieją podział i jak oskarżają doskonale jest widoczne w wypowiedziach różnych Leszków1885, Maciejów Zająców oraz neofitów Grzegorzów Braunów. Zobaczcie, Bracia, jakiego ducha jesteście.
Kuba
Kuba 9 miesięcy temu
leszek1885 wyjdź i nie oglądaj ;)
Anna Kokoszka
Anna Kokoszka 10 miesięcy temu
Abp Rys,przyszly papiez ?! Uwielbiajmy Ducha Swietego za takiego pasterza.
Autorus Autorus
Autorus Autorus 10 miesięcy temu
świetna rozmowa
Barbara Radziszewska
Barbara Radziszewska 10 miesięcy temu
p. Maciek Zając: nie ma obowiązku słuchania, ani obrażania kogokolwiek, kto ma inne zdanie od Pana. Ten komentarz nie świadczy o tym, kto podlega Pana ocenie, ale o Panu.
maciek zajac
maciek zajac 10 miesięcy temu
Co to za judaszysci az strach patrec bo sluchac tych dyrdymolow sie nie da . Juz prof. Chrostoski wyjasnil wszystkim co to za naiwnosc w tych tzw. " dialogach " z ktorych nic nie wynika bo pan swoje i wol swoje . Najlepiej to wszystko wyjasnial nam sp. prof. B. Wolniewicz a ten kretyn zwany bp. Rys mu do piet nie dorasta i wogule nie wiadomo gdzie takiego judasza wychodowali i przyslali do Polski . Cala ta chazarska banda otrzymala wladze od " naszego " kretyna JPII !
Mikołaj Stolc
Mikołaj Stolc 15 dni temu
proszę nie obrażać
KArol Kalopolski
KArol Kalopolski Miesiąc temu
Wojtek77Ch, pomijaj w znaku krzyża lewe ramię, aby CI się przypadkiem nie pomyliła prawa z lewą, jak tym, którzy PiS nazywają "prawicą" To taka pra-wica co to opowiada pra-stare wice i wprowadza bolszewickie metody rządzenia, mieszając ludziom wodę w mózgach.
Rico Caboom
Rico Caboom 7 miesięcy temu
A ja i tak Was Kocham... Nie o to w tym wszystkim chodzi. Weźcie zluzujcie majty.
Mirosława Karkocka
Mirosława Karkocka 10 miesięcy temu
Maciek Zając, najpierw zajrzyj do słownika ortograficznego, bo piszesz z takimi błędami, jak byś do szkoły nie chodził, a potem puknij się dość mocno w głowę, abyś się obudził i zobaczył, co napisałeś, no i zastanów się nad tym, jakim ty jesteś chrześcijaninem. Mnie się wydaje, że u ciebie została ochrzczona tylko skóra na głowie. Zacznij może od nauki katechizmu ...
Di J
Di J 10 miesięcy temu
Maciek szczęśliwyś?
Następny
Petty Girlfriend
Dzień temu
Apple Be Like
3 dni temu
#GB20
7 dni temu