Ciemny

Świat jest inny odc.76 - Konie trojańskie

tagentv
Subskrybuj
wyświetleń 52 723
97% 1 976 46

Założenie było takie, że społeczność wybiera spośród siebie swoich przedstawicieli aby realizować cel dobrostanu danego społeczeństwa. Ile trojańskich koni jest w Polsce?
tagen.tv/dotacje - WSZYSTKIM WPŁACAJĄCYM DZIĘKUJEMY, TO NAPRAWDĘ POMAGA

Nauka i technika

Opublikowany

 

9 lip 2018

świat jest innyJerzy JaśkowskiNIKkoń trojański

Udostępnij:

Link:

Ściągnij wideo:

Ładuję.....

Dodaj do:

Moja lista odtwarzania
Do obejrzenia
Komentarze 195
bozennak123
bozennak123 4 dni temu
Onegdaj kazdy miał w domu "ksiazeczke zdrowia", gdzie była wypełniona rubryka Szczepienia, po 1989 r. ksiazeczki zostały wycofane. Działalnosc zaczęli bandyci z Wielkiejfarmy. Nisko sie kłaniam Panu doktorowi.
Thomas Czarnowski
Kiedy zrozumiecie ze to zydowski marxism kulturowy niszczacy kulture - Chrzescijanstwo - historie Polski i Polakow. Taki rzad jaki Polacy wybiora. Kto glosuje na zydolewice czy centrolewice? Dlaczego nie glosujecie na PRAWICE, ktora musi sie zjednoczyc by wygrac wybory. Pamietajcie ze to powiedziane bylo juz dawno: "Polak madry po szkodzie, ale jesli prawda i z tego nas zbodzie, Polak nowe przyslowie sobie kupi ze i przed szkoda i po szkodzie glupi".
Alicja Gawlak
Alicja Gawlak 6 dni temu
Panie Doktorze, z przyjemnością wysluchalam Pańskiego wykładu. Podziwiam wiedzę, którą Pan dysponuje.
Jarek
Jarek 6 dni temu
Szacun i tak dalej. Trzeba społeczeństwo uświadamiać bo to co robią z tym krajem to raczej nigdzie w świecie nie ma takiego spendu... "Walą" towar jaki tylko chcą, mieszkam w Anglii i tu jest ogromna ochrona praw konsumenckich oraz byle dziad ze swoim towarem nie wejdzie.
Halina Kamińska
Halina Kamińska 6 dni temu
Jan  Nowak
Jan Nowak 6 dni temu
Dlaczego używamy nazewnicta koń ttojański skoro to nie był koń wybudowany przez przez nich tylko całkiem inny lud? Mnie to odrazu przypomina ustawę o IPN o obozach.Proszę to przemyśleć
Zbyszek Slawianin
Główną broń walki skierujemy bezpośrednio na Słowian, poza renegatami, ożenionymi z Żydami poprzez wspólne interesy. Prawda, wszyscy ożenieni z nami zostaną usunięci z naszej wspólnoty kiedy już wykorzystamy ich dla naszych celów. Słowianie, a wśród nich Rosjanie, są najbardziej nieugięci w wyniku swoich zdolności psychologicznych i intelektualnych, utworzonych przez wiele pokoleń przodków. Niemożliwe jest zmienić ich geny. Słowianina, Rosjanina, można zniszczyć, ale nigdy nie pobić. To dlatego ten lud podlega likwidacji, a najpierw ostrej redukcji ich liczebnośći. (1994) fb.com/Krematorium Kłamstw
Alicja 57
Alicja 57 10 dni temu
Znakomite przygotowanie merytoryczne dr Jaskowskiego powala wszystkich „ekspertów” szczepionkowych.
mma fighter
mma fighter 10 dni temu
Nr1 👍👏👏👏
renata kmita
renata kmita 10 dni temu
!!! Skutki natychmiastowe !!! dziewczęta w Meksyku !! plvid.com/video/wideo-2l8CvGq9R2A.html
piotr podgórni
piotr podgórni 10 dni temu
def: szczepionka- rodzaj broni biologicznej działającej z opóżnieniem. Pierwszy raz zastosowana przez Amerykę w Europie a jej skutki nazwano hiszpanką.
Elżbieta Haratonian
Dla kogo pracuje NIK?
riko kowal
riko kowal 10 dni temu
wiadoma nacja stoi za tymi eksperymentami medycznymi ,na polskich dzieciach!!!
riko kowal
riko kowal 8 dni temu
+white seed z wiadomej nacji
white seed
white seed 8 dni temu
polacy?
Tallis Keeton
Tallis Keeton 10 dni temu
Ja nie bardzo rozumiem jedną sprawę może ktoś mi wyjaśni kto się zna na tym? Otóż w jaki sposób można zrobić szczepionkę na raka, skoro nie wiadomo jak zrobić lekarstwo na raka??? Skoro nie wiemy jaka jest jego przyczyna, bo gdybyśmy znali przyczynę a nie jedynie domniemywali o wielu różnych przyczynach, to byśmy już dawno mieli lekarstwo. Skoro nie ma lekarstwa - a przecież oficjalna wersja głosi, że nie ma i że leki alternatywne są bzdurą - to skoro nie ma lekarstwa to znaczy że nauka nie zna przyczyny. Bo bez poznania przyczyny problemu nie da się znaleźć rozwiązania. Nie jest to możliwe. I dodatkowo duża część nauki twierdzi, że rak ma podłoże genetyczne a nie potrafimy znalezc genetycznego lekarstwa wymieniając wadliwe geny na prawidłowe no to w jaki sposób można uodpornić się na własne wadliwe geny??? Które są, jak twierdzi oficjalna nauka niezmienne, i nie można ich np naprawić myślą, medytacją itp? Skoro nie można ich naprawić lekarstwem genetycznym, którego nie ma jeszcze to jak można naprawić te geny szczepionką??? Co, szczepionka wymienia złe geny na dobre??? Jak można zrobić szczepionkę, skoro nie wiemy czy jakaś konkretna choroba na którą robimy tą szczepionkę ma przyczynę genetyczną czy inną czy też 3 przyczyny albo 30 przyczyn?
white seed
white seed 10 dni temu
I znów gadanie o mitycznych nieoznakowanych samolotach. Jak pan doktor takowe widuje, to niech zrobi zdjęcie na potrzeby materiału. Zyskałby na wiarygodności (albo i nie).
white seed
white seed 10 dni temu
Otumaniony jest ten, kto łyka wszystko bezkrytycznie.
riko kowal
riko kowal 10 dni temu
kolo, jesteś otumaniony czy tytlko glupek?
Marian Pasiut
Marian Pasiut 11 dni temu
JAKI plan działania dla nas, lub jednostek aktywniejszych bo chyba raczej na nie, niż tłum można liczyć..co robić aby dokopać żydowskiejQrvie
armagedon65021812
armagedon65021812 11 dni temu
Panie Doktorze co pan wie o Delbecie masowo podawanej w wojsku do lat 90 .
Tomek
Tomek 11 dni temu
Pozdrawiam serdecznie!
zenek sokol
zenek sokol 11 dni temu
kds
Iwona Nowakowska
Iwona Nowakowska 11 dni temu
Lapka w gore i ogladamy :) 👍👍👍
Kazimiera 01022017
Kazimiera 01022017 11 dni temu
10.07 g.17.36, a więc 1 dzień i ponad 23 tys. wyświetleń. To wynik zaufania do PANA DOKTORA !!!
Mirosław Gągalski
Płacimy 20 miliardów na walkę z globalnym ocipieniem...
M Z
M Z 11 dni temu
Dla chcących się "uwolnić" kilka rad: wyłączyć telewizję, zrezygnować z cukru, zacząć pić wodę ze źródeł, zacząć jeść tylko potrawy przygotowane we własnym domu i z własnych warzyw i mięsa ewentualnie kupionych u rolnika, za zaoszczedzone pieniądze kupować książki i je czytać i żyć spokojnie. Najważniejsze wyciągnięcie maksymalnie dużo pieniędzy z konta, płaćcie tylko gotówką najlepiej polskiemu rolnikowi, przestańcie chodzić do supermarketów, itd. Wiadomo że gdy zrobi tak jedna osoba " system" tego nie odczuje ale jeśli zacznie tak robić 10 tys osób i więcej wtedy banki stracą swoją stabilność, markety (mam nadzieję że się zamkną) odczują na najszybciej.
Pazuzu
Pazuzu 11 dni temu
nie mamy nad nimi żadnej kontroli stanie się co ma się stać.
Agata Neblo
Agata Neblo 11 dni temu
NIE WAŻNE, jak bardzo II RP, konstytucja 1935r. i Potocki są źle oceniani - to jedyna możliwość doszczętnego zlikwidowania żydokomuny PRL-u i żydowskiej dyzmokratury Okrągłostołowej Zmowy! Możliwość, która się już nigdy nie powtórzy! Obalić polski nierząd. Jak Islandczycy swój obalili i napisali konstytucję od początku. Wybrać do naszego rządu Polaków, a nie żydów. Jeżeli wszyscy poprą Potockiego, nie będzie miał innego wyjścia, niż przeprowadzić w uczciwy sposób przywrócenie II RP. (Bez tego angażowanie się w partie wolnościowe będzie tylko dalszym marnowaniem energii na pływanie w tym szambie) Wtedy będziemy mieli możliwość zorganizowania Polski wg naszych zamierzeń - zachowując spokój i widząc otwierające się możliwości przed naszą Ojczyzną - dokonamy tego! Odbierając reparacje za wszystkie straty II Wojny od wszystkich agresorów (a więc również i przede wszystkim, od żydów=Globalnej MAFII) oraz "długi żydów"* i ustanawiając własny system finansowy, stworzymy podstawy materialne do przemiany Polski w kwitnący kraj - do którego wrócą nie tylko emigranci powojenni, ale również nasi wywiezieni rodacy ze wschodu. Wtedy będziemy też mogli skorzystać z naszych ogromnych bogactw naturalnych, ponieważ zostaną unieważnione umowy ich sprzedaży przez nielegalną III RP. Podobno z Polski ma wyjść iskra, która cały Świat przemieni - może będzie nią przyczyna bezgranicznego na całym świecie zdumienia, że Polacy jednak potrafili wspólnie tak radykalnej zmiany dokonać! Ważne jest to również z powodu wzmożonych działań żydów do zamienienia naszego Międzymorza w Polin! Trzeba nawiązać współpracę z rozsądnymi Ukraińcami i nie pozwolić talmudystom na podjudzenie nas do wzajemnej rzezi i międzynarodowego CIAmajdanu! Kiedy urządzą sobie żydowskie getto w Polsce, tak jak w Palestynie, będziemy pełnili taką samą rolę, jak palestyńscy tambylcy - ruchomych celów! WŁAŚCIWA Zmiana zaczyna się od jednego człowieka - Ciebie! W ten sposób zaczyna każdy! Wtedy jest nas wielu - Wolnych Ludzi! To bardzo proste i łatwe! :-) Zacząć możesz od podsuwania tego tekstu innym, oni tylko potrzebują właściwego impulsu. *"długi żydów" - to niespłacane przez ostatnie kilkaset lat długi zaciągnięte przez żydów (między innymi na nieruchomości, które próbują wyłudzeniami i matactwami odzyskać) w wysokości aktualnej 17,9 biliona złotych! Płaczcie żydy i płaćcie, bo wam to getto w Palestynie zajmiemy i sprzedamy Arabom za pół ceny! Rozliczymy was po żydowsku, żebyście nam przypadkiem antysemityzmu znowu nie zarzucili! .
Marika Zawada
Marika Zawada 11 dni temu
A co Pan doktor sądzi o raku jajnika.Jak wiadomo nie ma testów przesiewowych, giagnostyka jest straszna, rak jajnika daje nie swoiste objawy takie jak wzdęcia, częste odbijanie i ogólnie wczesne objawy raka jajnika to objawy żołądkowe. Co Pan doktor o tym myślii czy coś się może zmienić w kwestji lczenia tego właśnie raka ?
Barbara Kowalska
Barbara Kowalska 4 dni temu
Zdecydowana większość nowotworów nie ma podłoża genetycznego sensu stricto. Tym, co dziedziczysz (oprócz DNA) są również Twoje nawyki, Marika. Np. żywieniowe. Od circa 40 lat lat wiadomo ponad wszelką wątpliwość, że na ekpresję genów (bądź jej zahamowanie) wpływa środowisko. Przeanalizuj dokładnie, co robisz tak samo jak Twoja mama, co jesz, gdzie i jak mieszkasz, jak funkcjonujesz w codziennym życiu. To da Ci odpowiedź na pytanie o podatność na zachorowanie i jednocześnie odpowiedź na pytanie, czego masz unikać. I jeszcze jedno, w etiologii raka jajnika, macicy czy piersi, niezwykle istotnym komponentem, jest... niedobór jodu. Im bardziej na południe Polski, tym jodu w powietrzu i glebie jest mniej. Do tego niedoboru przyczyniają się również bromowane mąki, czy pasty do zębów z fluorem. Obydwa pierwiastki, zajmują miejsce jodu w komórkach przy jego niewystarczającej podaży.
Marika Zawada
Marika Zawada 11 dni temu
Magda Może masz rację, ale moja mama zmarła na raka jajnika gdy ja miałam trzynaście lat. A niestety ten typ raka jest w dużym stopniu genetyczny .
Magda 13
Magda 13 11 dni temu
Marika, podstawa to nie dać "zastraszyć sie rakiem" , to taka niewinnie wyglądająca propaganda. O to bardzo łatwo, sprawdź skąd dokładnie pochodzą twoje lęki, nie mowiąc o myślach, które też tworzą...strach jest super narzędziem. Zastraszony rozum może wiele "wyprodukować"...:) pozdr.
Balbina Ładna
Balbina Ładna 11 dni temu
KILKA LAT TEMU , DUZO OSOB JUZ W TAKIM WYSOKIM WIEKU ,, CHOROWALO NA ALCHCAIMERA , JAK KIDYS CHYBA NIE BYLO TAKICH SZCZEPIONEK , SKORO TAKIE OS. W WIEKU 70, 75 ZACZELO CHOROWAC , TO Z KAD SIE TO WZIELO ????
Michał J
Michał J 11 dni temu
😊 Nowa roślina!
Aleksandra Fuchs
Aleksandra Fuchs 11 dni temu
Dzięki Szanowny Panie Doktorze Jaśkowski za prawdę! ❤💋
Maria Creager
Maria Creager 11 dni temu
Dziękuję za poświęcony czas. Pora na kolejna książkę. Bardzo cenna wiedza.
CJWarlock
CJWarlock 11 dni temu
1. Prawda wyzwala tych, którzy chcą być wyzwoleni (i są na to gotowi). 2. Niegotowym wydaje się, że wciąż mają na to niewiadomo ile czasu - mylą się, najczęściej czasu mają mniej, niż gotowi. 3. Strach przed prawdą to domena ofiar programowania i kontroli umysłu, zbyt głupio-dumnych, by się do tego przyznać przed samymi sobą i coś z tym zrobić w pierwszej kolejności.
Viki Sw.
Viki Sw. 11 dni temu
Polska jest takze FIRMA ! Niemcy tez!! i inne kraje na swiecie. na Gieldzie Nowoyorskiej licytowana!!! od tego czasu 1989 roku wszyscy w Polsce maja numerubezpieczeniowy (chyba tak sie to nazywa) i od tego czasu wykupuja Polske prywatni bandyci!!!!!! oni tych pieniedzy nie wypracowali- bylo by to niemozliwe! oni- bandyci te " pieniadzie" wydrukowali!!!!! wy wiezycie bardziej w pieniadz anizeli ludziom ktorzy wielka BANDE nakryli!! i tutaj jest problem! jezeli sie wszyscy w Europie nie zjednocza-porozumieja, to nas zgladza! Jan Pawel - papierz takze mowil o nowym porzadku na swiecie!!!! to satanisci! od setek lat nas sciemniaja! obudzcie sie wreszcie! zanim z nas calkowicie zrobia-NIEWOLNIKOW/ 40% pieniedzy idzie zawsze do watykanu:)- bogaci zlodzieje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jakub Zielinski
Jakub Zielinski 10 dni temu
Dokladnie, wszystko zawarte w ksiazce Hongbinga "Wojna o pieniadz", gdzie na przykladzie innych krajow, poczawszy juz od bitwy pod Waterloo, krok po kroku to, co w Polsce ma miejse od 1985, kiedy to jaruzel polecial ny i zawarl z rokefelerem porozumienia oddania Polski i Narodu Polskiego pod jurysdykcje nwo, stad plajtowanie polskich przedsiebiorstw, aby chwile pozniej balcer bucholtz oddal tym z nwo za grosze w imie prywatyzacji, Polacy Slowianie przejrzyjmy wreszcie na oczy! To nie dotyczy wylacznie panstw europejskich, bowiem i meksyku amreryki poludniowej, czesci Azji. Caly konflikt z Korea wlasnie ze wzgledu na jej nie wobec nwo! Jedyne panstwo, ktore stawilo im czolo to Boliwia, ale info na ten temat w necie praktycznie brak!!
besta 717
besta 717 11 dni temu
Dziękuję! ❤️
maryla maria
maryla maria 11 dni temu
Moje ulubione "radio",merytorycznosci,madrosci,fenomenalnosci-z takimi autorytetami Damy Rade-zmienic ten chory system.Trzymajmy sie wszyscy razem-to na sila=Nasza Jednosc!Madrosc-to potegi klucz -DZIEKOWAC NIE PRZESTANIEMY!!
Rzeźbiarz Pl
Rzeźbiarz Pl 11 dni temu
👍
Rzeźbiarz Pl
Rzeźbiarz Pl 11 dni temu
Pozdrawiam
Царь Mieczyslaw Skowronski
Dobry program.
R Anonim
R Anonim 12 dni temu
🇵🇱👍🌞👍
Jarek Kowalski
Jarek Kowalski 12 dni temu
Kolejny świetny materiał. Dziękuję.
MAREK MATYLA
MAREK MATYLA 12 dni temu
Czy kiedyś wyjdziemy z tego mrocznego podziemia oszustw, manipulacji, złodziejstwa i ludobójstwa !? Jeśli nie chce się nam myśleć,interesować ani działać - ktoś zrobi to za nas i to w sposób jaki pisze rzeczywistość ! pozdrawiam pana doktora
Henryk Kowalski
Henryk Kowalski 12 dni temu
Przecież to robi "góra" 6er6o6lio diabłem a Wojtyła jego prorokiem . Ageda 21 Chemitrails Szczepienia NWO ONZ Watykan jezuits te "kur.y" o wszystkim wiedzą! A religia ma tylko uśpić naszą czujność!
K G
K G 12 dni temu
Bill niech zacznie od siebje tak się bawją elity kture mają jóż wszystko
creatchris
creatchris 12 dni temu
wabiąc przeciwnika :D
Ksawery Paluchowski
Pozdrawiam
sylwester grzelczyk
Panie Doktorze dziękuję.
Selin Pu
Selin Pu 12 dni temu
Dziękuję , kochany panie doktorze,za uświadomienie zwykłych ludzi.Zdrowia życzę.
Ola M
Ola M 12 dni temu
Ogromnie dziekuje za ten przekaz!!!
Teresa Mróz
Teresa Mróz 12 dni temu
Przesyłajmy wszystkie tak cenne informacje dalej. Dziękuję Panie doktorze.Pozdrawiam
małgosia tomek
małgosia tomek 12 dni temu
Wspaniale, dziękuję, ludziska bierzcie przykład
Wojciech Wolan
Wojciech Wolan 12 dni temu
Odwaga pana Jerzego i wiedza jedt ogromna czy ktos zna wiecej podobnych lekarzy prawnikow sedziow czy kogos na wysokim stanowisku albo kto byl na wysokim stanowisku i dzieli sie wiedza na tak wysokim poziomie ?prosze o namiary bo warto takich ludzi promowac
slavek lukasiewicz
slavek lukasiewicz 11 dni temu
Dr Jan Pokrywka
Sebastian
Sebastian 12 dni temu
Dr Hubert Czerniak
marcin polak
marcin polak 12 dni temu
Dzięki panie dr łuszczyca znika biorę tą amerykańską witaminę D3 50000 firmy bio- tech jak ktoś chce jest na angielskim ebayu i k2 500
szpiler23
szpiler23 11 dni temu
Sami znawcy... Jeśli nie jest napisane, że witamina jest z lanoliny, to znaczy że jest syntetyczna! Za 55zł można mieć 360 kapsułek, każda po 10000jednostek, oczywiście z lanoliny. Polecam sklep iherb
Pawel Piwnik
Pawel Piwnik 11 dni temu
Rzeźbiarz Pl przeważnie cena mówi o tym czy witamina jest naturalna. Jak jest tania to wiadomo że syntetyk. Ja kupuje naturalna w kroplach 30ml. Po 2000 jednostek za taka butelkę płace 120 zł.
Michał B
Michał B 12 dni temu
Zawsze z przyjemnością słucham, zawsze
Norbert Pierun
Norbert Pierun 12 dni temu
Wybuchy atomowe prowadzono nie bezmyślnie, a umyślnie, po to by były efekty promieniowania radioaktywnego takie, jakie widać.
Joanna Klimkiewicz
Joanna Klimkiewicz 12 dni temu
W jaki sposób i dlaczego Narodowy Bank Polski podlega pod korporację City of London ?
Kazimiera 01022017
Kazimiera 01022017 11 dni temu
HG-WALZ - Prezes NBP gdzie się szkoliła??? w Londynie..
CYKKI ChemtrailS POLAND/SILESIA
brawo pozdrawiam serdecznie
Joanna Klimkiewicz
Joanna Klimkiewicz 12 dni temu
Opryski stosuje się chyba w oparciu o umowę jaką “nieświadomie” podpisali zdrajcy Polski . Teraz szykuje się szeroki program organizowany przez Fundację Carnegie by wprowadzić globalne ramy zarządzania tą technologią. Przez stworzone specjalnie organizacje określona fundacja będzie budowała świadomość społeczną wyssanej z palca problematyki globalnego ocieplenia i geoinżynieryjnych sposobów na walkę z nią. Ostatecznym celem jest stworzenie oficjalnego ponadnarodowego ciała w ramach ONZ, które będzie zarządzało światową pogodą na koszt obywateli, którzy będą codziennie spryskiwani z powietrza chemikaliami by walczyć ze stworzonym przez nich problemem.
Chav ec
Chav ec 10 dni temu
Jak najbardziej problem zaburzanej równowagi CO2 wyssany z palca, 2% w tę czy tamtą nie robi różnicy, wszakże modnie jest stawiać opór wszelkiej "mainstreamowej" treści.
Irena
Irena 12 dni temu
Szacunek dla Pana za uświadamianie nas, bardzo dziękuję.
maciek g
maciek g 12 dni temu
Jesteśmy niewolnikami i koniec tematu. Nie zmieniło się nic od wielu lat, bo zawsze ktoś rządził kimś i ktoś zarabiał na kimś. Nie ma sensu z tym walczyć, bo się nie wygra, trzeba żyć, robić swoje i cieszyć się, że przynajmniej możemy sobie o tym pogadać.
Marek Strzecki
Marek Strzecki 11 dni temu
chcest byc niewolnikien-twoja sprawa, ale nie narzucaj swego niewolnictwa innym, bo nie dasz rady.
Marek Sowiński
Marek Sowiński 12 dni temu
Brawo Panie Jaśkowski. Rozwala Pan system!
czesio i muchy Polska
Marek Sowiński - dobrze opowiada ale rozwala?
Elsear Num
Elsear Num 12 dni temu
Jak zawsze cenną analiza zagadnień i wnioski. Jest tylko jedna nieścisłość - każdy samolot zostawiający smugę chemiczną na niebie łatwo zidentyfikować, wystarczy zainstalować sobie flight radar i możemy zidentyfikować każdy samolot nad naszą głową....
Elsear Num
Elsear Num 11 dni temu
Nawet dzisiaj sprawdzałem przez zwykłą ciekawość jakie rejsy rozpylają i dzisiaj były to obce loty - tzn. nie krajowe, Lizbona - Moskwa, Paryż - Moskwa. Dzisiaj rozpylały nad Łodzią a potem wyłączały. Tak w kwestii formalnej, jeżeli w przestrzeni powietrznej pojawi się samolot bez identyfikacji (transponder z nr lotu, trasą, przewoźnikiem itp.) to systemy rozpoznania go widzą i natychmiast wysyłają parę dyżurną myśliwców na przechwycenie i sprowadzenie na najbliższe lotnisko. Wykorzystanie FligchtRadaru wymaga pewnego doświadczenia w orientacji w przestrzeni, samoloty latają na wysokości ok. 9 - 11 km w zależności od przydzielonego korytarza. FligchyRadar pokazuje wszystkie obiekty powietrzne, które posiadają transpondery ...
Rzeźbiarz Pl
Rzeźbiarz Pl 11 dni temu
zainstalowałem flight radar i się nie zgadza sprawcalem przez tydzień. flight radar nie pokazywał rozpylajacych samolotów tylko rejsowe z innych kierunków. pozdrawiam
adam kwiatosz
adam kwiatosz 12 dni temu
Szacun za dobrą robotę
Stan Limerick
Stan Limerick 12 dni temu
"....wabiąc przeciwnika..." . :-) :-D Dziękuję Panu za wiedzę, czas, mądrość i misję. Serdecznie pozdrawiam także nas wszystkich tutaj.
Dorota Firlej
Dorota Firlej 12 dni temu
Pozdrawiam i dziękuje za poświęcony czas
Eugenia Kamzol
Eugenia Kamzol 12 dni temu
Dziękuje .wysłałam do pięciu osób Ja od zawsze jestem przebudzona.Poprostu „widzę” kto kłamie albo czekam-na pod kniecie Serdecznie pozdrawiam
Jan Nowak
Jan Nowak 11 dni temu
Eugenia Kamzol ,jesteś kongenialna...
Marek Strzecki
Marek Strzecki 11 dni temu
nie pod kniecie tylko potkniecie-moj laptop nie pisze ogonkow.
Józef Waniek
Józef Waniek 12 dni temu
Panie Doktorze bardzo logiczne i kompetentne Pana wywody z uwagą powinni słuchać wszyscy Polacy ale oni patrzą na durne i puste seriale i publicystykę że ludzie tacy jak Pan przesadzają tylko po co płacą za reklamę a nie prawdę...
Stefan Batory
Stefan Batory 12 dni temu
W Anglii toksyczny poziom wit D to zaczyna sie od 150! Nie 250. To nadal wiecej niz u Nas. Mozna sprawdzic na stronie NHSu. Pozdro
Andrzej Kupczyk
Andrzej Kupczyk 12 dni temu
Ja miałem przed laty 160ng/cm².
yollisco17
yollisco17 12 dni temu
Dziękuję pięknie za kolejny wspaniały wykład!
Dana Gosia
Dana Gosia 12 dni temu
okropna wizja
Happy Axolotl
Happy Axolotl 12 dni temu
Pan Doktor zapomina , że w naszej szerokości geograficznej żródłem witD jest tłuszcz zwłaszcza ryb i nie koniecznie morskich. Spożycie ryb spadło drastycznie , podobnie jak w krajach nordyckich i stanowi poważne zagrożenie . Polska kuchnia była bogata w ryby zwłaszcza lubiana na w południowej części kraju . Jedzmy ryby póki są ....
Happy Axolotl
Happy Axolotl 11 dni temu
Jak za bardzo sie opiecze na słońcu to i grozi rakiem jak i starzeniem przedwczesnym , ale botoksem albo skalpelkiem sobie może ona lub on zawsze podciągnąć skórkę na twarzy po latach grilowania
Magda 13
Magda 13 11 dni temu
ewa otoż to, :D
Magda 13
Magda 13 11 dni temu
nie strasz chłopie rakiem skóry bo to propaganda na która już chyba tylko ciemne durnie dają się nabierać.
Happy Axolotl
Happy Axolotl 11 dni temu
Rybka na ciepło z jeziorka lub z morza oceanu ( owoce morza itp ) plus słońce vs kebab kotlet z budy ? co lepsze dla 14 - dniowego "niewolnika ' ??
Mareksempai
Mareksempai 12 dni temu
Łapka w górę, siadam i oglądam z słuchaniem :) Pozdrawiam Pana doktora :)
marcin konieczny
marcin konieczny 12 dni temu
Tutaj zawsze chodziło o władzę - A tę się najlepiej utrzymuje przy odpowiednio dużej dzietności. A jak zbyt dużo ludzi - To wojny choroby, etc. - Byleby nie harmonia demograficzna, bo to zawsze równało się emancypacji narodów! PS Wszyscy zbrodniarze ludzkości i właściciele niewolników, zawsze na pierwszym miejscu stawiali maksymalną dzietność!? - A dla naiwnych mają bajki; że działają odwrotnie.
Magda 13
Magda 13 11 dni temu
od lat tuż powojennych do '80 przybyło kilkadziesiąt milionów ludzi ....:DD
DRYN DRYN
DRYN DRYN 12 dni temu
Pozdrawiam
Alojzy Runiewicz
Alojzy Runiewicz 12 dni temu
Dziekuje za fantastyczna wiedze, ktora nie byla dla mnie osiagalna.
Vanadain
Vanadain 12 dni temu
Depopulacja, depopulacja... A może nazwijmy to po imieniu: np. morderstwo, trucie itp.?
Jan Nowak
Jan Nowak 11 dni temu
hipecks hipek ,...etno-selekcja ??...
hipecks hipek
hipecks hipek 11 dni temu
Vanadain Selekcja
Jan Nowak
Jan Nowak 11 dni temu
Vanadain ,...genocyd, mass- zbrodnie, etnozbrodnia,
CJWarlock
CJWarlock 11 dni temu
Formalnie to ludobójstwo (ang. genocide). Tyle że to też może być słowo zmiękczające przekaz. Jak uważasz?
Emmy Dabma
Emmy Dabma 12 dni temu
Serdecznie dziekuje!
jarek f.
jarek f. 12 dni temu
Jest pan wielki! Bardzo dziękuję!👍
87srubacz
87srubacz 12 dni temu
łapka w ciemno, a teraz można oglądać :)
Jan Kowalski
Jan Kowalski 12 dni temu
Serdeczne podziękowania. Pozdrawiam.
Aga K
Aga K 12 dni temu
Ja to bym chętnie szczura Billa G. zredukowała o 100%.
Jan Nowak
Jan Nowak 11 dni temu
Aga K ,dajcie linki do poznania działalności tego Billa G. .....bo to mało znana sprawa....
CJWarlock
CJWarlock 11 dni temu
Tego wroga ludzkości Billa Bramkę (Gatesa) próbowano ostatnio (w tym roku) wypromować w odcinku sitcomu Teoria Wielkiego Wybuchu, czyli programowaniu umysłu dla nerdów pod płaszczykiem sitcomu. ;)
Kris Baala
Kris Baala 12 dni temu
Polecam Pozdrawiam I życzę dużo zdrowia i wytrwałości
Iza Bela
Iza Bela 12 dni temu
Bardzo dziękuję 👍
M M
M M 12 dni temu
👍
Damian Ch
Damian Ch 12 dni temu
Panie doktorze, ale z tego co mi wiadomo, tyton jest roslina ktora silnie pochlania z gleby i magazynuje w lisciach radioaktywny polon, ktory palacze wdychaja wraz z dymem tytoniowym. Wg niemieckich badan papierosy, dym a nawet popiol po spaleniu papierosow jest radioaktwywny(mozna to latwo zweryfikowac). Czy slyszal Pan cos o tym zjawisku, moze Pan cos na jego temat powiedziec? Zgodnie z badaniami ktore czytalem jest to najwieksza, skumulowana dawka radioaktywna z jaka przecietny czlowiek spotyka sie w "normalnym" zyciu, ktora sami aplikujemy sobie do pluc (ktore jak wiadomo nie sa chronione martwym zrogowacialym naskorkiem) a tam ma juz prosta droge do ukladu krwionosnego. Pozdrawiam.
Barbara Kowalska
Barbara Kowalska 4 dni temu
Maciek, przestań opowiadać głupoty. Podnoszenie ceny i drukowanie kretyńskich obrazków stanowi: a) coraz wyższą zaporę finansową, b) wzbudza strach. Poza tym, ruguje się się palenie skąd tylko można. Ergo: widoczny spadek liczby palących. A teraz odpowiedz sobie na następujące pytanie: dlaczego mimo zakazu palenia we wszystkich miejscach użyteczności publicznej, wyjątkami są budynki parlamentów i inne tego rodzaju "przybytki" przeznaczone dla elit? I na koniec, czysty, ekologicznie uprawiany tytoń nie stanowi żadnego zagrożenia. Problemem są pozostałości po pestycydach i tzw. "uszlachetniacze", czyli syntetyczny syf wprowadzany dla poprawy smaku czy zapachu. W Polsce są 2 (słownie: dwie) marki, wolne od chemicznych dodatków, o których prawie nikt nie wie. To tak, jak z dezodorantami z aluminium, na świecie dezodorantów wolnych od tego syfu są "tony", w Polsce... szukać ze świecą.
maciek g
maciek g 12 dni temu
Nie wiem, czy zrozumiałem Twój komentarz, ale ja odbieram te obrazki jako alibi dla rządzących, że takie są przepisy, ostrzegamy, więc my mamy ręce czyste.
Waldemar Ożóg
Waldemar Ożóg 12 dni temu
maciek g Te obrazki to graficzne afirmacje nieszczęść po ktore sięga palący tak jak reklamy lekarstw w tv.
maciek g
maciek g 12 dni temu
Podstawowym dowodem na to, że papierosy są szkodliwe jest to, że nikt ich nie zakazuje, tylko podnosi się cenę i drukuje kretyńskie obrazki na opakowaniach. Po pierwsze pierzemy kieszenie do dna ludzi uzależnionych, a po drugie skracamy ich życie, bo po co płacić emerytury.
Waldemar Ożóg
Waldemar Ożóg 12 dni temu
Damian Ch W papierosach nie ma polonu, to już jest sprawdzone ( nawet tytoniu w nich nie ma) .
Małgorzata Osińska
PRAWDA NAS WYZWOLI ja juz to zrozumiałam wybudziłam się z tego zakłamanego systemu dzięki tak wspaniałym ludziom jak pan JAŚKOWSKI.Wielki szacunek za przekazywaną wiedzę.Dziękuję z całego serca.
EssEnnCja Wedyjska
EssEnnCja Wedyjska 10 dni temu
To wyzwól się z pęt KOŚcioła rzymskiego KATA 14(78)Ale brak chęci pracowania, zjednoczy Cudzoziemców,i opuszczą oni kraj Gór rękodzielnych,i osiedlą się we wszystkich krajach Midgard - Ziemi i stworzą oni wiarę swoją, i ogłoszą siebie Synami Boga Jedynego i będą krew swoją i dzieci swoich składać w ofierze bogu swemu, ażeby istniał krwawy związek miedzy nimi a bogiem ich…. 15(79)I będzie Światły Bóg posyłać do nich Wędrowców Wielce Mądrych,gdyż nie posiadają oni ani Ducha ani Sumienia i Cudzoziemcy będą słuchać Mądrego Słowa icha wysłuchawszy, będą przynosić życie Wędrowców,w ofierze bogu swemu… I stworzą oni Złotego Tura, jako symbol swojej potęgi i będą kłaniać się jemu, jako bogu swemu… 16(80)I pośle do nich Bóg Wielkiego Wędrowca,miłość niosącego, ale kapłani Złotego Tura poddadzą go śmierci męczeń-skiej,i po śmierci ogłoszą bogiem go…. i stworzą wiarę nową, zbudowaną na kłamstwie, krwi i ucisku…I ogłoszą wszystkie narody niższymi i grzesznymi, i wezwą przed oblicze przez nich stworzonego Boga kajać się i prosić o wybaczenie za czyny dokonane i nie dokonane…
Jan Nowak
Jan Nowak 11 dni temu
Magda ,...bzdura...
Magda 13
Magda 13 11 dni temu
uwaga na pana Ziębe, sluchaj uważnie, a przede wszystkim włącz intuicję....koles wygląda na wrzutę.
Zbyszek
Zbyszek 11 dni temu
Jakub ale mówi dobrze i to sie liczy
Jakub Zielinski
Jakub Zielinski 11 dni temu
nie porownuj prosze Jerzego z dr Jaskowskim, poniewaz Jerzy tez mowi do rzeczy ok, ale niestety kreci na tym interes i gdyby nie to nie mialby czasu na swoje wyklady! Doktorzy Jaskowski oraz Czerniak wkladaja w to serce i wiekszosc Ich zycia a system w kazdy mozliwy sposob usiluje pozbawic Ich legalizacji zawodu doktora!
Waldemar Ożóg
Waldemar Ożóg 12 dni temu
Z cząsteczki ( miliona atomów) uranu 235 ciągle wylatują neutrony które uderzając w wody gruntowe powodują powstawanie deuteru ten blokuje podział komórkowy ( w małych ilościach wywalamy go z organizmu, przy większych ulegamy kastracji lub umieramy na raka), rośliny to zasysając wydzielają do powietrza i mają w swoich tkankach ( są trujace). Jest Pan lekarzem z kontaktami trzeba by sprawdzić ile tego deuteru jest i gdzie go nie ma, mógłby Pan również korzystając z fachowej literatury przedstawić problem i czy jest się czego bać, jak zwiększyć pozbywanie się go. Mnie wychodzi że to jest poważna sprawa i trucizna ( zwłaszcza po przyswojeniu takiej czastki 1000000 atomow uranu 235 które ciężka wodę produkują bezpośrednio w naszym organiźmie) ale fachowcem nie jestem stąd prośba o fachowe przemyślenia .
adam1709
adam1709 12 dni temu
Panie Doktorze mówi Pan dużo o historii, proszę coś powiedzieć na temat Jana Zbigniewa hrabiego Potockiego i II RP- czy mówi prawdę - jest tym prezydentem, czy jak to jest z Pana punktu widzenia
Jan Nowak
Jan Nowak 11 dni temu
Agata Neblo ,masz rację ...
Agata Neblo
Agata Neblo 11 dni temu
NIE WAŻNE, jak bardzo II RP, konstytucja 1935r. i Potocki są źle oceniani - to jedyna możliwość doszczętnego zlikwidowania żydokomuny PRL-u i żydowskiej dyzmokratury Okrągłostołowej Zmowy! Możliwość, która się już nigdy nie powtórzy! Obalić polski nierząd. Jak Islandczycy swój obalili i napisali konstytucję od początku. Wybrać do naszego rządu Polaków, a nie żydów. Jeżeli wszyscy poprą Potockiego, nie będzie miał innego wyjścia, niż przeprowadzić w uczciwy sposób przywrócenie II RP. Wtedy będziemy mieli możliwość zorganizowania Polski wg naszych zamierzeń - zachowując spokój i widząc otwierające się możliwości przed naszą Ojczyzną - dokonamy tego! Odbierając reparacje za wszystkie straty II Wojny od wszystkich agresorów (a więc również i przede wszystkim, od żydów=Globalnej MAFII) i ustanawiając własny system finansowy, stworzymy podstawy materialne do przemiany Polski w kwitnący kraj - do którego wrócą nie tylko emigranci powojenni, ale również nasi wywiezieni rodacy ze wschodu. Podobno z Polski ma wyjść iskra, która cały Świat przemieni - może będzie nią przyczyna bezgranicznego na całym świecie zdumienia, że Polacy jednak potrafią wspólnie tak radykalnej zmiany dokonać! Ważne jest to również z powodu wzmożonych działań żydów do zamienienia naszego Międzymorza w Polin! Trzeba nawiązać współpracę z rozsądnymi Ukraińcami i nie pozwolić talmudystom na podjudzenie nas do wzajemnej rzezi i międzynarodowego CIAmajdanu! Kiedy urządzą sobie żydowskie getto w Polsce, tak jak w Palestynie, będziemy pełnili taką samą rolę, jak palestyńscy tambylcy - ruchomych celów! WŁAŚCIWA Zmiana zaczyna się od jednego człowieka - Ciebie! W ten sposób zaczyna każdy! Wtedy jest nas wielu - Wolnych Ludzi! To bardzo proste i łatwe! :-) .
adam1709
adam1709 11 dni temu
b306t jak nie rozróżniasz pewnych kwestii to już nic Ci nie pomoże
b306t
b306t 11 dni temu
tak jak reszta tej hołoty z wiejskiej zadnrgo polaka tam nie ma
Wojciech Wolan
Wojciech Wolan 12 dni temu
adam1709 dolanczam sie do tego pomyslu kto to ten Potocki bo troche wydaje sie nie wiarygodny.pozdrawiam
Wienczyslaw Nieszczegolny
Panie Doktorze dziękuję że Pan jest .Wielki wielki szacunek dla Pana. Wysłuchałem i przeczytałem chyba wszystkie Pana wykłady
alleksa12345
alleksa12345 12 dni temu
Onkolodzy tępią pacjentów dopytujących o witaminę D...
Następny
Rody Krwi odc.19
13 dni temu
Jaśkowski - Myśleć !!
11 miesięcy temu