Ciemny

Świat jest inny odc.76 - Konie trojańskie

tagentv
Subskrybuj
wyświetleń 63 846
97% 2 142 54

Założenie było takie, że społeczność wybiera spośród siebie swoich przedstawicieli aby realizować cel dobrostanu danego społeczeństwa. Ile trojańskich koni jest w Polsce?
tagen.tv/dotacje - WSZYSTKIM WPŁACAJĄCYM DZIĘKUJEMY, TO NAPRAWDĘ POMAGA

Nauka i technika

Opublikowany

 

9 lip 2018

Udostępnij:

Link:

Ściągnij wideo:

Ładuję.....

Dodaj do:

Moja lista odtwarzania
Do obejrzenia
Komentarze 173
Bizerte
Bizerte 4 miesięcy temu
cała prawda nic dodać jedynie ująć Boga bo nikt nie wie co to jest pozdrawiam myślących
Iwona Kostrzewa
Iwona Kostrzewa 4 miesięcy temu
Wszyscy , którzy oglądają dr Jaskowskiego słuchają Hrabiego Potockiego? Ciekawa jestem czy to prawda z tym , ze Potocki jest prezydentem .
Agata Neblo
Agata Neblo 5 miesięcy temu
Najpierw Warszawa!!! Później cała Polska! WŁAŚCIWA Zmiana - powracamy do Jedności! II RP !
paulina1apokalipsa
paulina1apokalipsa 6 miesięcy temu
wszystkie nieszczęścia współczesnego świata wynikają nie z tego, że ludzi są źli,egoistyczni tylko z tego , że nie potrafią myśleć. Bezrefleksyjnie robią to -co do nich należy.Zastanówmy się skąd się to bierze? czy nie szkolą nas już od przedszkola byśmy byli podporządkowani i posłuszni? robili to co nam każą? każdą indywidualność zgaszą w zarodku. jak mamy być wielkim narodem jeśli nie umiemy mówić nie.
paulina1apokalipsa
paulina1apokalipsa 6 miesięcy temu
buntujemy się jak małe dzieci, gdy coś nam się nie podoba.Chcemy żyć lepiej, godniej. Wymagamy od polityków by nas słuchali jednak czujemy się bezsilni. Jesteśmy nowym społeczeństwem, wyrosłym w totalitaryźmie i nie umiemy być wolni- politycy również. Dziwimy się że inni nas nie słuchają, są obojętni. Po prostu, nie da się wrócić do tego co było. Jeśli chcemy by nasze życie było bardziej godne sami musimy o to zadbać, pracować na wolność ciężko każdego dnia. Wolność narodu zaczyna się od wolnej jednostki, a nie od decyzji politycznej. Jak być wolnym na to każdy musi odpowiedzieć sobie sam. W totalitaryźmie człowiek jako taki jest nikim. Więc nadajmy człowiekowi na nowo wartość- to jest jedyne remedium.
Krajann
Krajann 6 miesięcy temu
najgorsze podczas opalania bez kremów itp jest to że spala skórę :( parzy się człowiek zwyczajnie
Czarny Indian
Czarny Indian 6 miesięcy temu
Bardzo dobry film. Jest Pan wielkim człowiekiem. Pozdrawiam.
Izabela Chrominska
Izabela Chrominska 6 miesięcy temu
chyle czola
Auta z Niemiec Ronin
Auta z Niemiec Ronin 6 miesięcy temu
Brawo za odwage i budzenie swiadomosci. Niewiele mozna zrobic tym skurw...om ale jedno mnie i tak cieszy bo zeby zarobili miliardy to i tak wkoncu pozdychaja!!!
bozennak123
bozennak123 7 miesięcy temu
Onegdaj kazdy miał w domu "ksiazeczke zdrowia", gdzie była wypełniona rubryka Szczepienia, po 1989 r. ksiazeczki zostały wycofane. Działalnosc zaczęli bandyci z Wielkiejfarmy. Nisko sie kłaniam Panu doktorowi.
Thomas Czarnowski
Thomas Czarnowski 7 miesięcy temu
Kiedy zrozumiecie ze to zydowski marxism kulturowy niszczacy kulture - Chrzescijanstwo - historie Polski i Polakow. Taki rzad jaki Polacy wybiora. Kto glosuje na zydolewice czy centrolewice? Dlaczego nie glosujecie na PRAWICE, ktora musi sie zjednoczyc by wygrac wybory. Pamietajcie ze to powiedziane bylo juz dawno: "Polak madry po szkodzie, ale jesli prawda i z tego nas zbodzie, Polak nowe przyslowie sobie kupi ze i przed szkoda i po szkodzie glupi".
Alicja Gawlak
Alicja Gawlak 7 miesięcy temu
Panie Doktorze, z przyjemnością wysluchalam Pańskiego wykładu. Podziwiam wiedzę, którą Pan dysponuje.
Jarek
Jarek 7 miesięcy temu
Szacun i tak dalej. Trzeba społeczeństwo uświadamiać bo to co robią z tym krajem to raczej nigdzie w świecie nie ma takiego spendu... "Walą" towar jaki tylko chcą, mieszkam w Anglii i tu jest ogromna ochrona praw konsumenckich oraz byle dziad ze swoim towarem nie wejdzie.
Halina Kamińska
Halina Kamińska 7 miesięcy temu
witold Bohaterowicz
witold Bohaterowicz 7 miesięcy temu
Dlaczego używamy nazewnicta koń ttojański skoro to nie był koń wybudowany przez przez nich tylko całkiem inny lud? Mnie to odrazu przypomina ustawę o IPN o obozach.Proszę to przemyśleć
Zbyszek Slawianin
Zbyszek Slawianin 7 miesięcy temu
Główną broń walki skierujemy bezpośrednio na Słowian, poza renegatami, ożenionymi z Żydami poprzez wspólne interesy. Prawda, wszyscy ożenieni z nami zostaną usunięci z naszej wspólnoty kiedy już wykorzystamy ich dla naszych celów. Słowianie, a wśród nich Rosjanie, są najbardziej nieugięci w wyniku swoich zdolności psychologicznych i intelektualnych, utworzonych przez wiele pokoleń przodków. Niemożliwe jest zmienić ich geny. Słowianina, Rosjanina, można zniszczyć, ale nigdy nie pobić. To dlatego ten lud podlega likwidacji, a najpierw ostrej redukcji ich liczebnośći. (1994) fb.com/Krematorium Kłamstw
Alicja 57
Alicja 57 7 miesięcy temu
Znakomite przygotowanie merytoryczne dr Jaskowskiego powala wszystkich „ekspertów” szczepionkowych.
mma fighter
mma fighter 7 miesięcy temu
Nr1 👍👏👏👏
renata kmita
renata kmita 7 miesięcy temu
!!! Skutki natychmiastowe !!! dziewczęta w Meksyku !! plvid.com/video/wideo-2l8CvGq9R2A.html
piotr podgórni
piotr podgórni 7 miesięcy temu
def: szczepionka- rodzaj broni biologicznej działającej z opóżnieniem. Pierwszy raz zastosowana przez Amerykę w Europie a jej skutki nazwano hiszpanką.
Elżbieta Haratonian
Elżbieta Haratonian 7 miesięcy temu
Dla kogo pracuje NIK?
riko kowal
riko kowal 7 miesięcy temu
wiadoma nacja stoi za tymi eksperymentami medycznymi ,na polskich dzieciach!!!
Czarny Indian
Czarny Indian 6 miesięcy temu
white seed uczesz pejsy.
riko kowal
riko kowal 7 miesięcy temu
+white seed z wiadomej nacji
Tallis Keeton
Tallis Keeton 7 miesięcy temu
Ja nie bardzo rozumiem jedną sprawę może ktoś mi wyjaśni kto się zna na tym? Otóż w jaki sposób można zrobić szczepionkę na raka, skoro nie wiadomo jak zrobić lekarstwo na raka??? Skoro nie wiemy jaka jest jego przyczyna, bo gdybyśmy znali przyczynę a nie jedynie domniemywali o wielu różnych przyczynach, to byśmy już dawno mieli lekarstwo. Skoro nie ma lekarstwa - a przecież oficjalna wersja głosi, że nie ma i że leki alternatywne są bzdurą - to skoro nie ma lekarstwa to znaczy że nauka nie zna przyczyny. Bo bez poznania przyczyny problemu nie da się znaleźć rozwiązania. Nie jest to możliwe. I dodatkowo duża część nauki twierdzi, że rak ma podłoże genetyczne a nie potrafimy znalezc genetycznego lekarstwa wymieniając wadliwe geny na prawidłowe no to w jaki sposób można uodpornić się na własne wadliwe geny??? Które są, jak twierdzi oficjalna nauka niezmienne, i nie można ich np naprawić myślą, medytacją itp? Skoro nie można ich naprawić lekarstwem genetycznym, którego nie ma jeszcze to jak można naprawić te geny szczepionką??? Co, szczepionka wymienia złe geny na dobre??? Jak można zrobić szczepionkę, skoro nie wiemy czy jakaś konkretna choroba na którą robimy tą szczepionkę ma przyczynę genetyczną czy inną czy też 3 przyczyny albo 30 przyczyn?
Marian Pasiut
Marian Pasiut 7 miesięcy temu
JAKI plan działania dla nas, lub jednostek aktywniejszych bo chyba raczej na nie, niż tłum można liczyć..co robić aby dokopać żydowskiejQrvie
armagedon65021812
armagedon65021812 7 miesięcy temu
Panie Doktorze co pan wie o Delbecie masowo podawanej w wojsku do lat 90 .
Tomek
Tomek 7 miesięcy temu
Pozdrawiam serdecznie!
zenek sokol
zenek sokol 7 miesięcy temu
kds
Iwona Nowakowska
Iwona Nowakowska 7 miesięcy temu
Lapka w gore i ogladamy :) 👍👍👍
Teresa K
Teresa K 7 miesięcy temu
10.07 g.17.36, a więc 1 dzień i ponad 23 tys. wyświetleń. To wynik zaufania do PANA DOKTORA !!!
Mirosław Gągalski
Mirosław Gągalski 7 miesięcy temu
Płacimy 20 miliardów na walkę z globalnym ocipieniem...
M Z
M Z 7 miesięcy temu
Dla chcących się "uwolnić" kilka rad: wyłączyć telewizję, zrezygnować z cukru, zacząć pić wodę ze źródeł, zacząć jeść tylko potrawy przygotowane we własnym domu i z własnych warzyw i mięsa ewentualnie kupionych u rolnika, za zaoszczedzone pieniądze kupować książki i je czytać i żyć spokojnie. Najważniejsze wyciągnięcie maksymalnie dużo pieniędzy z konta, płaćcie tylko gotówką najlepiej polskiemu rolnikowi, przestańcie chodzić do supermarketów, itd. Wiadomo że gdy zrobi tak jedna osoba " system" tego nie odczuje ale jeśli zacznie tak robić 10 tys osób i więcej wtedy banki stracą swoją stabilność, markety (mam nadzieję że się zamkną) odczują na najszybciej.
Szatan i jego Biała Rasa
Szatan i jego Biała Rasa 6 miesięcy temu
Dodam - poszukać czym jest Duchowy Satanizm - czyi Pierwotne Pogaństwo.
Agata Neblo
Agata Neblo 7 miesięcy temu
NIE WAŻNE, jak bardzo II RP, konstytucja 1935r. i Potocki są źle oceniani - to jedyna możliwość doszczętnego zlikwidowania żydokomuny PRL-u i żydowskiej dyzmokratury Okrągłostołowej Zmowy! Możliwość, która się już nigdy nie powtórzy! Obalić polski nierząd. Jak Islandczycy swój obalili i napisali konstytucję od początku. Wybrać do naszego rządu Polaków, a nie żydów. Jeżeli wszyscy poprą Potockiego, nie będzie miał innego wyjścia, niż przeprowadzić w uczciwy sposób przywrócenie II RP. (Bez tego angażowanie się w partie wolnościowe będzie tylko dalszym marnowaniem energii na pływanie w tym szambie) Wtedy będziemy mieli możliwość zorganizowania Polski wg naszych zamierzeń - zachowując spokój i widząc otwierające się możliwości przed naszą Ojczyzną - dokonamy tego! Odbierając reparacje za wszystkie straty II Wojny od wszystkich agresorów (a więc również i przede wszystkim, od żydów=Globalnej MAFII) oraz "długi żydów"* i ustanawiając własny system finansowy, stworzymy podstawy materialne do przemiany Polski w kwitnący kraj - do którego wrócą nie tylko emigranci powojenni, ale również nasi wywiezieni rodacy ze wschodu. Wtedy będziemy też mogli skorzystać z naszych ogromnych bogactw naturalnych, ponieważ zostaną unieważnione umowy ich sprzedaży przez nielegalną III RP. Podobno z Polski ma wyjść iskra, która cały Świat przemieni - może będzie nią przyczyna bezgranicznego na całym świecie zdumienia, że Polacy jednak potrafili wspólnie tak radykalnej zmiany dokonać! Ważne jest to również z powodu wzmożonych działań żydów do zamienienia naszego Międzymorza w Polin! Trzeba nawiązać współpracę z rozsądnymi Ukraińcami i nie pozwolić talmudystom na podjudzenie nas do wzajemnej rzezi i międzynarodowego CIAmajdanu! Kiedy urządzą sobie żydowskie getto w Polsce, tak jak w Palestynie, będziemy pełnili taką samą rolę, jak palestyńscy tambylcy - ruchomych celów! WŁAŚCIWA Zmiana zaczyna się od jednego człowieka - Ciebie! W ten sposób zaczyna każdy! Wtedy jest nas wielu - Wolnych Ludzi! To bardzo proste i łatwe! :-) Zacząć możesz od podsuwania tego tekstu innym, oni tylko potrzebują właściwego impulsu. *"długi żydów" - to niespłacane przez ostatnie kilkaset lat długi zaciągnięte przez żydów (między innymi na nieruchomości, które próbują wyłudzeniami i matactwami odzyskać) w wysokości aktualnej 17,9 biliona złotych! Płaczcie żydy i płaćcie, bo wam to getto w Palestynie zajmiemy i sprzedamy Arabom za pół ceny! Rozliczymy was po żydowsku, żebyście nam przypadkiem antysemityzmu znowu nie zarzucili! .
Marika Zawada
Marika Zawada 7 miesięcy temu
A co Pan doktor sądzi o raku jajnika.Jak wiadomo nie ma testów przesiewowych, giagnostyka jest straszna, rak jajnika daje nie swoiste objawy takie jak wzdęcia, częste odbijanie i ogólnie wczesne objawy raka jajnika to objawy żołądkowe. Co Pan doktor o tym myślii czy coś się może zmienić w kwestji lczenia tego właśnie raka ?
Barbara Kowalska
Barbara Kowalska 7 miesięcy temu
Zdecydowana większość nowotworów nie ma podłoża genetycznego sensu stricto. Tym, co dziedziczysz (oprócz DNA) są również Twoje nawyki, Marika. Np. żywieniowe. Od circa 40 lat lat wiadomo ponad wszelką wątpliwość, że na ekpresję genów (bądź jej zahamowanie) wpływa środowisko. Przeanalizuj dokładnie, co robisz tak samo jak Twoja mama, co jesz, gdzie i jak mieszkasz, jak funkcjonujesz w codziennym życiu. To da Ci odpowiedź na pytanie o podatność na zachorowanie i jednocześnie odpowiedź na pytanie, czego masz unikać. I jeszcze jedno, w etiologii raka jajnika, macicy czy piersi, niezwykle istotnym komponentem, jest... niedobór jodu. Im bardziej na południe Polski, tym jodu w powietrzu i glebie jest mniej. Do tego niedoboru przyczyniają się również bromowane mąki, czy pasty do zębów z fluorem. Obydwa pierwiastki, zajmują miejsce jodu w komórkach przy jego niewystarczającej podaży.
Marika Zawada
Marika Zawada 7 miesięcy temu
Magda Może masz rację, ale moja mama zmarła na raka jajnika gdy ja miałam trzynaście lat. A niestety ten typ raka jest w dużym stopniu genetyczny .
Magda 13
Magda 13 7 miesięcy temu
Marika, podstawa to nie dać "zastraszyć sie rakiem" , to taka niewinnie wyglądająca propaganda. O to bardzo łatwo, sprawdź skąd dokładnie pochodzą twoje lęki, nie mowiąc o myślach, które też tworzą...strach jest super narzędziem. Zastraszony rozum może wiele "wyprodukować"...:) pozdr.
Michał Jasna Strona Mocy - Warszawa
😊 Nowa roślina!
Aleksandra Fuchs
Aleksandra Fuchs 7 miesięcy temu
Dzięki Szanowny Panie Doktorze Jaśkowski za prawdę! ❤💋
Maria Creager
Maria Creager 7 miesięcy temu
Dziękuję za poświęcony czas. Pora na kolejna książkę. Bardzo cenna wiedza.
CJWarlock
CJWarlock 7 miesięcy temu
1. Prawda wyzwala tych, którzy chcą być wyzwoleni (i są na to gotowi). 2. Niegotowym wydaje się, że wciąż mają na to niewiadomo ile czasu - mylą się, najczęściej czasu mają mniej, niż gotowi. 3. Strach przed prawdą to domena ofiar programowania i kontroli umysłu, zbyt głupio-dumnych, by się do tego przyznać przed samymi sobą i coś z tym zrobić w pierwszej kolejności.
Viki Sw.
Viki Sw. 7 miesięcy temu
Polska jest takze FIRMA ! Niemcy tez!! i inne kraje na swiecie. na Gieldzie Nowoyorskiej licytowana!!! od tego czasu 1989 roku wszyscy w Polsce maja numerubezpieczeniowy (chyba tak sie to nazywa) i od tego czasu wykupuja Polske prywatni bandyci!!!!!! oni tych pieniedzy nie wypracowali- bylo by to niemozliwe! oni- bandyci te " pieniadzie" wydrukowali!!!!! wy wiezycie bardziej w pieniadz anizeli ludziom ktorzy wielka BANDE nakryli!! i tutaj jest problem! jezeli sie wszyscy w Europie nie zjednocza-porozumieja, to nas zgladza! Jan Pawel - papierz takze mowil o nowym porzadku na swiecie!!!! to satanisci! od setek lat nas sciemniaja! obudzcie sie wreszcie! zanim z nas calkowicie zrobia-NIEWOLNIKOW/ 40% pieniedzy idzie zawsze do watykanu:)- bogaci zlodzieje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Szatan i jego Biała Rasa
Szatan i jego Biała Rasa 6 miesięcy temu
Sataniści ?! Nie nie kolego. Satanizm to rozwój Duszy. Jak jestem zajęty pracą nad swoją duszą to nie w głowie mi dyrygowanie kimś, nieprawdaż? Jezus miał Cię przygotować na nadejście jednego żydowskie rządu. Chrześcijaństwo to Judaizm dla Goyim a Judaizm to Komunizm. Poszukaj blog Czarny Żmij.
Jakub Zielinski
Jakub Zielinski 7 miesięcy temu
Dokladnie, wszystko zawarte w ksiazce Hongbinga "Wojna o pieniadz", gdzie na przykladzie innych krajow, poczawszy juz od bitwy pod Waterloo, krok po kroku to, co w Polsce ma miejse od 1985, kiedy to jaruzel polecial ny i zawarl z rokefelerem porozumienia oddania Polski i Narodu Polskiego pod jurysdykcje nwo, stad plajtowanie polskich przedsiebiorstw, aby chwile pozniej balcer bucholtz oddal tym z nwo za grosze w imie prywatyzacji, Polacy Slowianie przejrzyjmy wreszcie na oczy! To nie dotyczy wylacznie panstw europejskich, bowiem i meksyku amreryki poludniowej, czesci Azji. Caly konflikt z Korea wlasnie ze wzgledu na jej nie wobec nwo! Jedyne panstwo, ktore stawilo im czolo to Boliwia, ale info na ten temat w necie praktycznie brak!!
besta 717
besta 717 7 miesięcy temu
Dziękuję! ❤️
maryla maria
maryla maria 7 miesięcy temu
Moje ulubione "radio",merytorycznosci,madrosci,fenomenalnosci-z takimi autorytetami Damy Rade-zmienic ten chory system.Trzymajmy sie wszyscy razem-to na sila=Nasza Jednosc!Madrosc-to potegi klucz -DZIEKOWAC NIE PRZESTANIEMY!!
Rzeźbiarz Pl
Rzeźbiarz Pl 7 miesięcy temu
👍
Rzeźbiarz Pl
Rzeźbiarz Pl 7 miesięcy temu
Pozdrawiam
Царь Mieczyslaw Skowronski
Dobry program.
R Anonim
R Anonim 7 miesięcy temu
🇵🇱👍🌞👍
Jarek Kowalski
Jarek Kowalski 7 miesięcy temu
Kolejny świetny materiał. Dziękuję.
MAREK MATYLA
MAREK MATYLA 7 miesięcy temu
Czy kiedyś wyjdziemy z tego mrocznego podziemia oszustw, manipulacji, złodziejstwa i ludobójstwa !? Jeśli nie chce się nam myśleć,interesować ani działać - ktoś zrobi to za nas i to w sposób jaki pisze rzeczywistość ! pozdrawiam pana doktora
K G
K G 7 miesięcy temu
Bill niech zacznie od siebje tak się bawją elity kture mają jóż wszystko
creatchris
creatchris 7 miesięcy temu
wabiąc przeciwnika :D
Ksawery Paluchowski
Ksawery Paluchowski 7 miesięcy temu
Pozdrawiam
sylwester grzelczyk
sylwester grzelczyk 7 miesięcy temu
Panie Doktorze dziękuję.
Selin Pu
Selin Pu 7 miesięcy temu
Dziękuję , kochany panie doktorze,za uświadomienie zwykłych ludzi.Zdrowia życzę.
Al Ma
Al Ma 7 miesięcy temu
Ogromnie dziekuje za ten przekaz!!!
Tess M
Tess M 7 miesięcy temu
Przesyłajmy wszystkie tak cenne informacje dalej. Dziękuję Panie doktorze.Pozdrawiam
małgosia tomek
małgosia tomek 7 miesięcy temu
Wspaniale, dziękuję, ludziska bierzcie przykład
Wojciech Wolan
Wojciech Wolan 7 miesięcy temu
Odwaga pana Jerzego i wiedza jedt ogromna czy ktos zna wiecej podobnych lekarzy prawnikow sedziow czy kogos na wysokim stanowisku albo kto byl na wysokim stanowisku i dzieli sie wiedza na tak wysokim poziomie ?prosze o namiary bo warto takich ludzi promowac
Miron Surdacki
Miron Surdacki 3 miesięcy temu
Jerzy Zięba
slavek lukasiewicz
slavek lukasiewicz 7 miesięcy temu
Dr Jan Pokrywka
Sebastian
Sebastian 7 miesięcy temu
Dr Hubert Czerniak
marcin polak
marcin polak 7 miesięcy temu
Dzięki panie dr łuszczyca znika biorę tą amerykańską witaminę D3 50000 firmy bio- tech jak ktoś chce jest na angielskim ebayu i k2 500
szpiler23
szpiler23 7 miesięcy temu
Sami znawcy... Jeśli nie jest napisane, że witamina jest z lanoliny, to znaczy że jest syntetyczna! Za 55zł można mieć 360 kapsułek, każda po 10000jednostek, oczywiście z lanoliny. Polecam sklep iherb
Pawel Piwnik
Pawel Piwnik 7 miesięcy temu
Rzeźbiarz Pl przeważnie cena mówi o tym czy witamina jest naturalna. Jak jest tania to wiadomo że syntetyk. Ja kupuje naturalna w kroplach 30ml. Po 2000 jednostek za taka butelkę płace 120 zł.
Michał B
Michał B 7 miesięcy temu
Zawsze z przyjemnością słucham, zawsze
Norbert Pierun
Norbert Pierun 7 miesięcy temu
Wybuchy atomowe prowadzono nie bezmyślnie, a umyślnie, po to by były efekty promieniowania radioaktywnego takie, jakie widać.
Joanna Klimkiewicz
Joanna Klimkiewicz 7 miesięcy temu
W jaki sposób i dlaczego Narodowy Bank Polski podlega pod korporację City of London ?
Teresa K
Teresa K 7 miesięcy temu
HG-WALZ - Prezes NBP gdzie się szkoliła??? w Londynie..
CYKKI ChemtrailS POLAND/SILESIA
brawo pozdrawiam serdecznie
Joanna Klimkiewicz
Joanna Klimkiewicz 7 miesięcy temu
Opryski stosuje się chyba w oparciu o umowę jaką “nieświadomie” podpisali zdrajcy Polski . Teraz szykuje się szeroki program organizowany przez Fundację Carnegie by wprowadzić globalne ramy zarządzania tą technologią. Przez stworzone specjalnie organizacje określona fundacja będzie budowała świadomość społeczną wyssanej z palca problematyki globalnego ocieplenia i geoinżynieryjnych sposobów na walkę z nią. Ostatecznym celem jest stworzenie oficjalnego ponadnarodowego ciała w ramach ONZ, które będzie zarządzało światową pogodą na koszt obywateli, którzy będą codziennie spryskiwani z powietrza chemikaliami by walczyć ze stworzonym przez nich problemem.
Chav ec
Chav ec 7 miesięcy temu
Jak najbardziej problem zaburzanej równowagi CO2 wyssany z palca, 2% w tę czy tamtą nie robi różnicy, wszakże modnie jest stawiać opór wszelkiej "mainstreamowej" treści.
Irena
Irena 7 miesięcy temu
Szacunek dla Pana za uświadamianie nas, bardzo dziękuję.
maciek g
maciek g 7 miesięcy temu
Jesteśmy niewolnikami i koniec tematu. Nie zmieniło się nic od wielu lat, bo zawsze ktoś rządził kimś i ktoś zarabiał na kimś. Nie ma sensu z tym walczyć, bo się nie wygra, trzeba żyć, robić swoje i cieszyć się, że przynajmniej możemy sobie o tym pogadać.
Eryk Dzimidowicz
Eryk Dzimidowicz 6 miesięcy temu
maciek g niewolnikami umysłu.
Marek Strzecki
Marek Strzecki 7 miesięcy temu
chcest byc niewolnikien-twoja sprawa, ale nie narzucaj swego niewolnictwa innym, bo nie dasz rady.
Marek Sowiński
Marek Sowiński 7 miesięcy temu
Brawo Panie Jaśkowski. Rozwala Pan system!
Marek Sowiński
Marek Sowiński 6 miesięcy temu
Gdyby było więcej takich odważnych lekarzy to nie bylibyśmy w czarnej dupie w jakiej jesteśmy. Czasami jak o tym pomyślę to mam ochotę rozpierdolić to wszystko w pizdu.. i w chuj.. na amen..
czesio i muchy Polska
czesio i muchy Polska 7 miesięcy temu
Marek Sowiński - dobrze opowiada ale rozwala?
Elsear Num
Elsear Num 7 miesięcy temu
Jak zawsze cenną analiza zagadnień i wnioski. Jest tylko jedna nieścisłość - każdy samolot zostawiający smugę chemiczną na niebie łatwo zidentyfikować, wystarczy zainstalować sobie flight radar i możemy zidentyfikować każdy samolot nad naszą głową....
Elsear Num
Elsear Num 7 miesięcy temu
Nawet dzisiaj sprawdzałem przez zwykłą ciekawość jakie rejsy rozpylają i dzisiaj były to obce loty - tzn. nie krajowe, Lizbona - Moskwa, Paryż - Moskwa. Dzisiaj rozpylały nad Łodzią a potem wyłączały. Tak w kwestii formalnej, jeżeli w przestrzeni powietrznej pojawi się samolot bez identyfikacji (transponder z nr lotu, trasą, przewoźnikiem itp.) to systemy rozpoznania go widzą i natychmiast wysyłają parę dyżurną myśliwców na przechwycenie i sprowadzenie na najbliższe lotnisko. Wykorzystanie FligchtRadaru wymaga pewnego doświadczenia w orientacji w przestrzeni, samoloty latają na wysokości ok. 9 - 11 km w zależności od przydzielonego korytarza. FligchyRadar pokazuje wszystkie obiekty powietrzne, które posiadają transpondery ...
Rzeźbiarz Pl
Rzeźbiarz Pl 7 miesięcy temu
zainstalowałem flight radar i się nie zgadza sprawcalem przez tydzień. flight radar nie pokazywał rozpylajacych samolotów tylko rejsowe z innych kierunków. pozdrawiam
adam kwiatosz
adam kwiatosz 7 miesięcy temu
Szacun za dobrą robotę
Stan Limerick
Stan Limerick 7 miesięcy temu
"....wabiąc przeciwnika..." . :-) :-D Dziękuję Panu za wiedzę, czas, mądrość i misję. Serdecznie pozdrawiam także nas wszystkich tutaj.
Dorota Firlej
Dorota Firlej 7 miesięcy temu
Pozdrawiam i dziękuje za poświęcony czas
Eugenia Kamzol
Eugenia Kamzol 7 miesięcy temu
Dziękuje .wysłałam do pięciu osób Ja od zawsze jestem przebudzona.Poprostu „widzę” kto kłamie albo czekam-na pod kniecie Serdecznie pozdrawiam
Jan Nowak
Jan Nowak 7 miesięcy temu
Eugenia Kamzol ,jesteś kongenialna...
Marek Strzecki
Marek Strzecki 7 miesięcy temu
nie pod kniecie tylko potkniecie-moj laptop nie pisze ogonkow.
Józef Waniek
Józef Waniek 7 miesięcy temu
Panie Doktorze bardzo logiczne i kompetentne Pana wywody z uwagą powinni słuchać wszyscy Polacy ale oni patrzą na durne i puste seriale i publicystykę że ludzie tacy jak Pan przesadzają tylko po co płacą za reklamę a nie prawdę...
Stefan Batory
Stefan Batory 7 miesięcy temu
W Anglii toksyczny poziom wit D to zaczyna sie od 150! Nie 250. To nadal wiecej niz u Nas. Mozna sprawdzic na stronie NHSu. Pozdro
Andrzej Kupczyk
Andrzej Kupczyk 7 miesięcy temu
Ja miałem przed laty 160ng/cm².
yollisco17
yollisco17 7 miesięcy temu
Dziękuję pięknie za kolejny wspaniały wykład!
Szatan i jego Biała Rasa
Szatan i jego Biała Rasa 6 miesięcy temu
Nie kreował się (sam) tylko był kreowany. Był kreowany przez żydów naszymi Ludzkimi rękami. JHWH przeklął Szatana tj. obniżył świadomość Ludzi dlatego mamy teraz "cywilizacje" pieniądza i głupoty. Chuj mnie obchodzą rozłamy między żydami! Zrozum że 12 plemion Izraela chce rządzić Światem.
Adrian K
Adrian K 6 miesięcy temu
posluchaj znawco - mowiac zydzi nie okreslasz precyzyjnie. Musisz mowic izraelczycy, izraelici to zupelnie inna bajka - narod wybrany. I ogolnie system jako system nie zostal stworzony przez jak to ty okreslasz ,,zydow,, tylko kreowal sie na przestrzeni wiekow - to jest tak szerokie pojecie ze nie da sie tego okreslic tak jak Ty to okreslasz . Poczytaj o rozlamie zydowskim juz na poczatku naszej ery to wiele zrozumiesz. . .
Szatan i jego Biała Rasa
Szatan i jego Biała Rasa 6 miesięcy temu
System jest zły bo jest tworem żydowskim. Poszukajcie informacji na temat Duchowego Satanizmu - Pierwotne Pogaństwo. Wraz z uczyszczaniem umysłu z żydowskich kłamst należy oczyścić duszę.
Adrian K
Adrian K 6 miesięcy temu
system sam w sobie nie jest zly, tylko ci ktorzy systemem kreca. Ludzie jak wy malo ogarniacie. Powtarzacie dalejw eter gdzies tam uslyszane hasla. .
Dana Gosia
Dana Gosia 7 miesięcy temu
okropna wizja
Mareksempai
Mareksempai 7 miesięcy temu
Łapka w górę, siadam i oglądam z słuchaniem :) Pozdrawiam Pana doktora :)
marcin konieczny
marcin konieczny 7 miesięcy temu
Tutaj zawsze chodziło o władzę - A tę się najlepiej utrzymuje przy odpowiednio dużej dzietności. A jak zbyt dużo ludzi - To wojny choroby, etc. - Byleby nie harmonia demograficzna, bo to zawsze równało się emancypacji narodów! PS Wszyscy zbrodniarze ludzkości i właściciele niewolników, zawsze na pierwszym miejscu stawiali maksymalną dzietność!? - A dla naiwnych mają bajki; że działają odwrotnie.
Magda 13
Magda 13 7 miesięcy temu
od lat tuż powojennych do '80 przybyło kilkadziesiąt milionów ludzi ....:DD
123 DRYN
123 DRYN 7 miesięcy temu
Pozdrawiam
Alojzy Runiewicz
Alojzy Runiewicz 7 miesięcy temu
Dziekuje za fantastyczna wiedze, ktora nie byla dla mnie osiagalna.
Vanadain
Vanadain 7 miesięcy temu
Depopulacja, depopulacja... A może nazwijmy to po imieniu: np. morderstwo, trucie itp.?
Jan Nowak
Jan Nowak 6 miesięcy temu
Szatan i jego Biała Rasa ,"rasobójstwo" białych czy ...przez białych ?...
Szatan i jego Biała Rasa
Szatan i jego Biała Rasa 6 miesięcy temu
BIAŁE RASOBÓJSTWO
Jan Nowak
Jan Nowak 7 miesięcy temu
hipecks hipek ,...etno-selekcja ??...
hipecks hipek
hipecks hipek 7 miesięcy temu
Vanadain Selekcja
Jan Nowak
Jan Nowak 7 miesięcy temu
Vanadain ,...genocyd, mass- zbrodnie, etnozbrodnia,
Emmy Dabma
Emmy Dabma 7 miesięcy temu
Serdecznie dziekuje!
jarek fiebig
jarek fiebig 7 miesięcy temu
Jest pan wielki! Bardzo dziękuję!👍
87srubacz
87srubacz 7 miesięcy temu
łapka w ciemno, a teraz można oglądać :)
Jan Kowalski
Jan Kowalski 7 miesięcy temu
Serdeczne podziękowania. Pozdrawiam.
Aga K
Aga K 7 miesięcy temu
Ja to bym chętnie szczura Billa G. zredukowała o 100%.
Adrian K
Adrian K 6 miesięcy temu
Jan Nowak rozjebales mnie chlopie - ,, dajcie linka do poznania dzialanosci tego Billa G. . Kur jestes debilem czy o droge pytasz?
Jan Nowak
Jan Nowak 7 miesięcy temu
Aga K ,dajcie linki do poznania działalności tego Billa G. .....bo to mało znana sprawa....
CJWarlock
CJWarlock 7 miesięcy temu
Tego wroga ludzkości Billa Bramkę (Gatesa) próbowano ostatnio (w tym roku) wypromować w odcinku sitcomu Teoria Wielkiego Wybuchu, czyli programowaniu umysłu dla nerdów pod płaszczykiem sitcomu. ;)
Kris Baala
Kris Baala 7 miesięcy temu
Polecam Pozdrawiam I życzę dużo zdrowia i wytrwałości
Iza Bela
Iza Bela 7 miesięcy temu
Bardzo dziękuję 👍
M M
M M 7 miesięcy temu
👍
Damian Ch
Damian Ch 7 miesięcy temu
Panie doktorze, ale z tego co mi wiadomo, tyton jest roslina ktora silnie pochlania z gleby i magazynuje w lisciach radioaktywny polon, ktory palacze wdychaja wraz z dymem tytoniowym. Wg niemieckich badan papierosy, dym a nawet popiol po spaleniu papierosow jest radioaktwywny(mozna to latwo zweryfikowac). Czy slyszal Pan cos o tym zjawisku, moze Pan cos na jego temat powiedziec? Zgodnie z badaniami ktore czytalem jest to najwieksza, skumulowana dawka radioaktywna z jaka przecietny czlowiek spotyka sie w "normalnym" zyciu, ktora sami aplikujemy sobie do pluc (ktore jak wiadomo nie sa chronione martwym zrogowacialym naskorkiem) a tam ma juz prosta droge do ukladu krwionosnego. Pozdrawiam.
Barbara Kowalska
Barbara Kowalska 7 miesięcy temu
Maciek, przestań opowiadać głupoty. Podnoszenie ceny i drukowanie kretyńskich obrazków stanowi: a) coraz wyższą zaporę finansową, b) wzbudza strach. Poza tym, ruguje się się palenie skąd tylko można. Ergo: widoczny spadek liczby palących. A teraz odpowiedz sobie na następujące pytanie: dlaczego mimo zakazu palenia we wszystkich miejscach użyteczności publicznej, wyjątkami są budynki parlamentów i inne tego rodzaju "przybytki" przeznaczone dla elit? I na koniec, czysty, ekologicznie uprawiany tytoń nie stanowi żadnego zagrożenia. Problemem są pozostałości po pestycydach i tzw. "uszlachetniacze", czyli syntetyczny syf wprowadzany dla poprawy smaku czy zapachu. W Polsce są 2 (słownie: dwie) marki, wolne od chemicznych dodatków, o których prawie nikt nie wie. To tak, jak z dezodorantami z aluminium, na świecie dezodorantów wolnych od tego syfu są "tony", w Polsce... szukać ze świecą.
maciek g
maciek g 7 miesięcy temu
Nie wiem, czy zrozumiałem Twój komentarz, ale ja odbieram te obrazki jako alibi dla rządzących, że takie są przepisy, ostrzegamy, więc my mamy ręce czyste.
Waldemar Ożóg
Waldemar Ożóg 7 miesięcy temu
maciek g Te obrazki to graficzne afirmacje nieszczęść po ktore sięga palący tak jak reklamy lekarstw w tv.
maciek g
maciek g 7 miesięcy temu
Podstawowym dowodem na to, że papierosy są szkodliwe jest to, że nikt ich nie zakazuje, tylko podnosi się cenę i drukuje kretyńskie obrazki na opakowaniach. Po pierwsze pierzemy kieszenie do dna ludzi uzależnionych, a po drugie skracamy ich życie, bo po co płacić emerytury.
Waldemar Ożóg
Waldemar Ożóg 7 miesięcy temu
Damian Ch W papierosach nie ma polonu, to już jest sprawdzone ( nawet tytoniu w nich nie ma) .
Małgorzata Osińska
Małgorzata Osińska 7 miesięcy temu
PRAWDA NAS WYZWOLI ja juz to zrozumiałam wybudziłam się z tego zakłamanego systemu dzięki tak wspaniałym ludziom jak pan JAŚKOWSKI.Wielki szacunek za przekazywaną wiedzę.Dziękuję z całego serca.
EssEnnCja Wedyjska
EssEnnCja Wedyjska 6 miesięcy temu
ALLyah yahWEH gdzie yah to beduiński bożek księżyca.............. CUDZOZIEMCY czyli ludzie o ciemnej skórze i ciemnych oczach.... dziś także skrzyżowani białasy z ortodoxowymi pejsami talmudu i protokołów mędrców syjonu.
Jan Nowak
Jan Nowak 6 miesięcy temu
Szatan i jego Biała Rasa ,chłopie, Jezus nie był Żydem ( Hebrajczykiem), ale Galilejczykiem posłanym do żydów, w celu ich nawrócenia i naprawy...
Jan Nowak
Jan Nowak 6 miesięcy temu
EssEnnCja Wedyjska ",paso-żyd-nictwa..."
EssEnnCja Wedyjska
EssEnnCja Wedyjska 6 miesięcy temu
Jurek Zięba jest szczerym człowiekiem, który założył fundację, która zajmuje się pomocą chorym ludziom. W tej FUNDACJI wszystko jest przejrzyste !!!!!!!!!!!!!!! Jurek nie jest wrzutką matrixa !!!!!!!! Jurek ma pomysł by RZECZYWIŚCIE UZDROWIĆ "służbę zdrowia" i "demokrację" Człowiek, który robi fantastyczną robotę, jakiej tysiące "filantropów" nie robi dając na "fundacje" z prezesami itp. DARMOZJADAMI Proponuję także szukać prawdy WIARY w naszych rodzimych SŁOWIAŃSKICH WEDACH, które zawierają PIĘKNO WSPÓŁŻYCIA, a nie DRAPIEŻNEGO PASO-ŻYT-NICTWA względem wszystkich istot zamieszkujących tą ZDEWASTOWANĄ ZIEMIĘ, takie tam TERRARIUM coś jak SANKTUARIUM, gdzie przyrody cykl rozrodu i reprodukcji jest połączony niewidzialną więzią. człowiek zamiast ISTOTA ROZUMNA zamieniona została na ZMANIPULOWANE HUMANOIDY no cóż POBUDKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Szatan i jego Biała Rasa
Szatan i jego Biała Rasa 6 miesięcy temu
A wiesz czym jest JEZUS? Jesteś w stanie powiedzieć że JEZUS to żydowskie ścierwo na krzyżu? Jeśli NIE to się nie wybudziłaś ... jesteś w trakcie Poszukaj bloga Czarny Żmij.
Waldemar Ożóg
Waldemar Ożóg 7 miesięcy temu
Z cząsteczki ( miliona atomów) uranu 235 ciągle wylatują neutrony które uderzając w wody gruntowe powodują powstawanie deuteru ten blokuje podział komórkowy ( w małych ilościach wywalamy go z organizmu, przy większych ulegamy kastracji lub umieramy na raka), rośliny to zasysając wydzielają do powietrza i mają w swoich tkankach ( są trujace). Jest Pan lekarzem z kontaktami trzeba by sprawdzić ile tego deuteru jest i gdzie go nie ma, mógłby Pan również korzystając z fachowej literatury przedstawić problem i czy jest się czego bać, jak zwiększyć pozbywanie się go. Mnie wychodzi że to jest poważna sprawa i trucizna ( zwłaszcza po przyswojeniu takiej czastki 1000000 atomow uranu 235 które ciężka wodę produkują bezpośrednio w naszym organiźmie) ale fachowcem nie jestem stąd prośba o fachowe przemyślenia .
adam1709
adam1709 7 miesięcy temu
Panie Doktorze mówi Pan dużo o historii, proszę coś powiedzieć na temat Jana Zbigniewa hrabiego Potockiego i II RP- czy mówi prawdę - jest tym prezydentem, czy jak to jest z Pana punktu widzenia
Szatan i jego Biała Rasa
Szatan i jego Biała Rasa 5 miesięcy temu
UUuuuuu... Ty to masz już ostro napierdolone w główce... Kończę dyskusje. Może jak zaczniesz bitcoinami płacić za dostęp do wody pitnej to się obudzisz na NAJWYŻSZĄ RZECZYWISTOSĆ.
Agata Neblo
Agata Neblo 5 miesięcy temu
"Jak weźmiesz taki punkt widzenia" - tak, można i taki. Ale po co? Punkt to coś, o czym się co prawda mówi, ale co tak naprawdę nie istnieje. A co to jest linia? Zbiór takich punktów ułożonych obok siebie. Jak ci idioci zdołali położyć obok siebie coś, co ma wymiar zerowy? A czym jest w takim razie płaszczyzna? Czystym urojeniem do kwadratu! A Świat w takim razie? A zagrożenia? Ty je widzisz - tak bardzo Ci na nich zależy? No to będziesz je miał! :-) spróbujcie wyciągnąć WŁAŚCIWE wnioski z tego: 1. Nie istnieje nic zewnętrznego - wszystko wraca do Jedności. 2. NASTAWIENIE* stwarza rzeczywistość. 3. UWAGA (na)daje energię - coś jest "bardziej". 4. Co świadomość uzna za PRAWDĘ, podświadomość wzmacnia i urzeczywistnia. 5. jesteś NAJWYŻSZĄ RZECZYWISTOŚCIĄ. Tych 5 PRAWD funkcjonuje zawsze i u każdego! Oczywiście, każdy może uznać mój komentarz za brednie! I będzie miał RACJĘ! SWOJĄ RZECZYWISTOŚĆ! Tych 5 PRAWD funkcjonuje zawsze i u każdego! Więc wybieraj, jesteś Wolnym Człowiekiem. Wolnym, jeżeli tak wybierzesz. A nawet wtedy, kiedy wybierzesz inaczej. :-) "Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem." *NASTAWIENIE = (od/po)czucie, że TAK ......... WŁAŚNIE JEST! To JEST trwa i staje się Twoim życiem. Tak zawsze było, jest i będzie - jesteś NAJWYŻSZĄ RZECZYWISTOŚCIĄ (tylko na razie, mało tego świadomą ;-) _
Agata Neblo
Agata Neblo 5 miesięcy temu
"wrócimy do tych miast ale później" - kiedy wystrugacie już sobie z kijków karabiny? No......., to może być nawet skuteczne - żydy umrą ze śmiechu, co do jednego! Nie szukam"politycznych" "rozwiązań" - tylko narzędzi do radykalnego wycięcia parszywego raka od razu! I niedopuszczenia następnych.
Szatan i jego Biała Rasa
Szatan i jego Biała Rasa 5 miesięcy temu
Tak dokładnie ... zostawiając je żydom. SAMYM ŻYDOM. Nie zrozumiałaś ... my wrócimy do tych miast ale później i nie będzie chowania ścierw po piwnicach. Jeśli nadal szukasz politycznych rozwiązań to śmieszna jesteś, strasznie ogłupiona i naiwna.
Agata Neblo
Agata Neblo 5 miesięcy temu
"Przestajecie uczestniczyć w żydowskim systemie" - uciekając z miast i zostawiając je żydom? Może mama powinna Cię przewinąć, bo już masz pełno! :-)
Wienczyslaw Nieszczegolny
Wienczyslaw Nieszczegolny 7 miesięcy temu
Panie Doktorze dziękuję że Pan jest .Wielki wielki szacunek dla Pana. Wysłuchałem i przeczytałem chyba wszystkie Pana wykłady
alleksa12345
alleksa12345 7 miesięcy temu
Onkolodzy tępią pacjentów dopytujących o witaminę D...
Następny
Tajemnice wody - prof. Maciej Adamski
1:19:22
Candy Breakfast Taste Test
8:02
wyświetleń 226 068
Rody Krwi odc.19
1:02:47
wyświetleń 40 000
Żywienie terapeutyczne - Magnez
28:42
I Bought All The AirPods on Wish...
21:46
Exponiendo YouTubers | Mario Aguilar
29:47
The Amazing Eddy Current
12:18
wyświetleń 519 586
Sneak Peek of Max Special Day.
12:53
wyświetleń 165 600